בס''ד
 
עברית | English                              
חבר קיים התחבר | חבר חדש הרשם
דף הבית | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | הפוך לדף הבית | צור קשר | פרסמו אצלנו
מיסטיקה

תחזית שבועית לתקופה שבין 15 – 21 במאי 2009

הורוסקופ 15 – 21 במאי 2009 מאת: האסטרולוגית: חוה מזר

תחזית שבועית לתקופה שבין 15 – 21 במאי 2009

מאת האסטרולוגית: חוה מזר

כל הזכויות שמורות ©

בנוסף -פרופיל לדמותו של אדם למברט - המועמד הכי מדובר השנה בתחרות אמריקן איידול.

15 – 21 במאי 2009

טלה

ימי סוף השבוע מאיצים ענייני תקשורת וחברה. קשר בארץ או בחו"ל נראה מבטיח, אתם שואפים ליצירת יחסים פתוחים וספונטניים עם הזולת ותופתעו לזכות בתמיכה מאנשים שדעתם חשובה לכם מאוד. ימי תחילת השבוע עמוסים נפשית. יכול להיות שאתם בלחץ מתיש, מקצועי או אחר, ועלולים עקב כך להיות חסרי סבלנות ובוטים. כדאי להתרחק בשלב זה ממה שלא רצוי לכם כרגע.

רגשות ויצירה: היצירתיות מודגשת. במקביל, עדיין מסתמנת אפשרות ליצירת קשר סוחף, מרגש ומלהיב. במקרה זה, מומלץ קודם כל למצוא בסיס בריא וחזק יותר לקשרים המתהווים.

שור

יש מביניכם כאלה הנתונים במצב רוח לא אחראי שיסחף אתכם לסיכונים. ראש חודש לקראת יום ראשון הבא בבית הכספים שלכם מתריע מפני לקיחת סיכונים מיותרים. לפיכך בשבוע זה לא רצוי לקנות בית או מכונית, ובכלל לעסוק בחוזים ובהסכמים. חכו עד לתחילת חודש יוני.

זהירות: זכרו כי קשר עסקי או רגשי עלול להשכיח מכם את הצורך לשקול את הדברים בהיגיון. לכן חשוב לא להיתפס לאשליות, לא להיות תלותיים ולא לחלום על בן זוג מושלם. חכו לחודש הבא.

תאומים

בימי סוף השבוע כדאי לחשוב בצורה פתוחה יותר ואוורירית, לשנס מותניים ולקדם את עצמכם בזכות תקשורת וסטייל. זכרו כי כושר השכנוע והקסם האישי שלכם יהיו בשיאם ואנשים יחפשו את חברתכם. התקופה מדגישה את הסגנון התזזיתי של אופייכם, מזמנת גירויים ברוכים ומחזירה לכם את האמונה בעצמכם, בעיקר בשל אינטראקציה חברתית מואצת.

ימי תחילת השבוע: כבר מעייפים וטעונים נפשית, רגשית ופיזית, לכן יש להימנע מהפכפכות המאפיינת רבים מכם. הימנעו מהתלהטות מהירה של הרגשות, כמו גם מקונפליקט עם בן זוג או קולגה. הימים שלאחריהם כבר מבטיחים יותר.

סרטן

ניגוד אינטרסים עם אחד האנשים סביבכם יגיע לפיצוץ, ועבורכם זו מעין מלחמה על שמירת המסגרת הקיימת, מול הרצון של אחרים לשבור מסגרות כובלות. מומלץ לשמור על איפוק, להימנע מתחרותיות ולא לדגור עם בעיותיכם. בימי סוף השבוע מומלץ לנוח בקרב בני משפחה אמפתיים, כדי לאסוף כוחות בהמשך. אתם רוצים לשנות, אך אין לכם כרגע את החופש והעצמאות להם אתם זקוקים. מסאז' או פינוק יהוו תחליף מרגיע.

זהירות: אינפורמציות חשובות יגיעו לאוזניכם, ויש לשמור על דיסקרטיות כדי לא לסייע למניפולציות הנעשות בלא ידיעתכם, מה שנכון לפחות עד סוף מאי.

אריה

ימי סוף השבוע מכניסים משב רוח רענן עם טוויסט של האצה עסקית ו/או חברתית. כתוצאה מכך תוכלו לשפר עמדות ולהסתכל על החיים בראייה חדשנית, רחבה ואינטליגנטית יותר. בימי תחילת השבוע יש מגמה של קונפליקט שלא מאפשר לכם לתרגם ביעילות אלמנטים בונים וחיוביים בחייכם. כדאי להתפשר ולהימנע ממצבים מפוצלים. יש כאן בנוסף גם אלמנט של תחושת ערפול ואשליה, שגורם להפוך את המציאות לכזו שתוכלו לשאת כדי להתעלם ממה שלא נוח.

מבט קדימה: ימים רביעי וחמישי הבאים מסמלים את חזרתה של האנרגיה הטובה, התקשורתית, החברתית, זו שמסמלת חדות, מהירות ותנועה.

בתולה

אתם חשים שההתמודדות עם היומיום מתישה אתכם. כדאי לתת לבני הזוג שלכם תחושת חופש ועצמאות, שכן ההישגיות שלכם מותנית ביכולתכם להתפשר. בנוסף, אתם זקוקים מדי פעם לפסק זמן כדי למלא את מצבורי הגוף והנפש. אתם לעיתים פסיביים ופחות נמרצים, אך כל זה יחלוף בתוך מספר שבועות.

מבט קדימה: כניסת השמש למזל תאומים, בית הקריירה שלכם לקראת יום חמישי הבא מייצג את החיבור והתקשורת בין העולם הגשמי לרוחני. עם הפסקת נסיגתו של כוכבכם מרקורי לקראת סוף מאי, תוכלו לצפות שחודש יוני יהיה הרבה יותר הישגי ממה שנראה לכם ברגע זה.

מאזניים

בימי סוף השבוע אתם תקשורתיים ומלאי קסם אישי, במיוחד באם אתם פעילים, יצירתיים וחברותיים. ייתכן שתוזמנו לאירוע שייטיב איתכם. אלה מכם שהכינו תשתית נהנים מהתחדשות מואצת.

מודעות: מארס העצמאי והאקטיבי מוסיף מתחים, ומעורבותו יוצרת מצבים חשמליים שלאדם אין שליטה עליהם. סימנים לרגשות סוערים, גועשים וכפייתיים נראים במהלך השבוע. התקופה הנוכחית עלולה להקצין בעיות ביחסים ובזוגיות. אלה שהיחסים שלהם בנויים על בסיס איתן יעברו את המשבר בשלום, אך תקופה זו יכולה להחזיר מתחים ישנים ולהעמיד אתכם במבחן.

עקרב

בימי תחילת השבוע אתם מגיבים בעוצמה, בנחישות ובדבקות במטרה, תוך ניצול יכולת ההתחדשות המרשימה שלכם. במקביל, הימנעו מאופטימיות יתר ומבנייה על בסיס לא מציאותי. לכן מומלץ להפעיל מרחב וגיוון, אך עם שיקול דעת.

מודעות: יעלו לפתע שאלות רבות ומהותיות, הנוגעות בעיקר לקשרים עם אנשים מרכזיים בחייכם. משהו שיקרה, או שקרה בעבר ויעלה מחדש, יעורר את הצורך לבחון את עצמכם ואת מה שקורה ביניכם. השבועיים הבאים רגישים בכל הקשור למערכות יחסים, אישיות, רגשיות ו/או מקצועיות.

קשת

בימי סוף השבוע תהיו תקשורתיים מאוד, המעוניינים בקשר משדרים רצון ליצירת יחסים מלאי אקשן וקרבה. יש אווירת התחדשות ורצון לקחת סיכונים, העיקר לשבור את השגרה. התחום המקצועי מציע אתגרים שמחייבים מכם יותר זמן ומאמץ נוסף.

בימי תחילת השבוע: אתם חשים בסוג של יריבות או מתח עם אחד האנשים הסובבים אליכם. הרוגז עלול לגרום למישהו מהצדדים לאיבוד שליטה. לאלה מכם שלא נכנעים לתכתיבים, מוטב שתשמרו על איפוק ועל ריסון. ימים אלה עשויים להעיד כי פעילות הנעשית תוך נמהרות וחיפזון, ללא מחשבה מוקדמת, עלולה ללמד על סכנה.

גדי

ענייני כספים באלמנט של מזל בימי סוף השבוע, בתנאי שאתם ממוקדים ומרוכזים ולא מאבדים את הראש בראייה אשלייתית, מה שנכון גם לגבי המצב הרגשי שלכם. במהלך השבוע יש להבחין בין עיקר לטפל, כדי שתוכלו להקדיש זמן למה שמשרת אתכם.

מודעות: יש נטייה למצבי רוח מלנכוליים. ייתכן שאתם נסחפים אחרי רעיון שעל פניו נראה טוב, אך למעשה עלול לגרום לכם דאגה בעתיד. מומלץ להפיג מתחים נפשיים על ידי פעילות מאוזנת, ויותר מכל יש להישמר ממניפולציות ולהימנע מחתרנות ומעוינות. נסו לאתר את הנקודות הבעייתיות ולעקוף אותן.

דלי

ימי סוף השבוע מומלצים להנאות, כל אחד בהתאם לרחשי ליבו וחייו. התקופה מצביעה על חיי חברה פעילים ויצירתיים, וכן על מיצוי היכולות שלכם. אתם בעלי השקפת עולם ייחודית ויש לכם יכולת להתבונן ולשפוט, כך שהתקופה מרמזת על פתיחות וליברליות. ימי תחילת השבוע רגישים פיננסית, כדאי להבליג ולהקפיד מהוצאה פיננסית עודפת.

מבט קדימה: בעוד מספר ימים תוכלו להיכנס לתקופה מחמיאה המלמדת על גמישות, פתיחות ונחישות. כמו כן כושר ההשפעה שלכם יגבר. אלה שחשו מותשים מהאנרגיה השוורית יוכלו מעכשיו לעלות על מסלול פתוח ותקשורתי יותר.

דגים

ענייני משפחה וקריירה מאפיינים את החודש הקרוב, וייתכן גם שרבים מכם סובלים מעייפות החומר. מה שנחוץ לכם כרגע הוא זמן שיאפשר לכם לעבד חוויות ולשקול את צעדיכם בהמשך. לקראת ימי סוף השבוע ותחילת השבוע אתם עלולים לסבול ממצבי רוח קפריזיים בשל תנודות פיזיות ירודות. זה אומנם לא נוח, אבל אין מקום דאגה. המחצית השנייה של השבוע מדגישה עניינים פיננסיים.

מבט קדימה: קיץ זה יאפשר לכם להתקדם ולהצליח במה שאתם עושים והתהפוכות בקריירה, אם יהיו כאלה, יהיו לטובתכם.

* * * * *

מזל שור – פרופיל טורי ספלינג:

טורי ספלינג 16.5.73, נולדה בירח מלא - מזל שור מול עקרב. ואכן יש משהו עוצמתי מאוד במבנה הזה, אבל גם לא מעט קונפליקטים שהורסים את האיזון ומרמזים על מאבקים פנימיים של אגו חזק שרוצה לבוא לידי ביטוי. טורי היא טוטאלית וקיצונית במחשבה ובגישתה לחיים, לטוב ולרע, בכל מה שתעשה. מהמקום הזה היא נוטה לקבל החלטות דרמטיות, ללא פשרות, והולכת איתן עד הסוף לטוב ולרע. זווית וונוס-נפטון מרמזת על איכות מערפלת, מבלבלת, בכל הקשור ליחסים ולרגש בכלל, מצב שגורם לאיבוד פרופורציות בתקופות של משבר.

* * * * *

אדם למברט – אמריקן איידול 8, פרופיל אסטרולוגי

אדם למברט, 29.1.82, המורכב ממזלות דלי/דגים, הוא בעל נוכחות עוצמתית מודגשת, מקורית וייחודית, שיש לו את המתנה והתעוזה הזאת להמציא את עצמו כל הזמן מחדש. מעבר כוכב המזל יופיטר למזל דלי פתח עבורו שנה פנומלית מקסימה של מזל, צמיחה והתפתחות. הסגולה של כוכב זה היא בהקניית יכולת לאדם להאמין בעצמו ולהיטיב את מצבו דרך התעלות אינטלקטואלית ורוחנית. עם זאת גם לביקורו יכולים להתלוות חסרונות, ואדם חייב להימנע בשנים אלה מעלייה ברמת הסוכר בגופו ומהנטייה שלו להשמנה. אלמנט דגים במפת הלידה מסמל את היכולת להתעלות ולהגיע לרמה רוחנית גבוהה, יפעל לטובתו כאמן, ויאפשר לו לעלות לאוקטבות גבוהות יותר. אדם אוהב להפתיע, להתחדש נון-סטופ, כמו גם להיות סוחף ומרגש בזכות עוצמה אדרנלית בדרגה של אטום. בנוסף, הטשטוש וחוסר הבהירות באופיו הופכים אותו לאייקון אניגמטי, מיוחד ואלטרנטיבי.

כל הזכויות שמורות ©

* * * * *

מאת: חוה מזר, אסטרולוגית

כותבת ב- "עולם האשה" וב- פנאי פלוס"

http://www.toses.co.il/horoscope.asp

mailto:chava3@netvision.net.ilE

טלפון: 5731540- 03 (ישראל)

 
תגובה לכתבה   |   שלח לחבר
 
לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות
 
  תגובות  
 
 
 
 
 

ראשי | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | צור קשר|פרסמו אצלנו|כתבו לנו


חנות וירטואלית | בניית אתרים
סיקום - חנות וירטואלית
© 2020, לוס אנג'לס ישראל . כל הזכויות שמורות