בס''ד
 
עברית | English                              
חבר קיים התחבר | חבר חדש הרשם
דף הבית | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | הפוך לדף הבית | צור קשר | פרסמו אצלנו
מיסטיקה

הילינג בשלט רחוק

כשהייתי ילדה קטנה, היה נהוג במשפחתנו, לקראת אירועים חשובים - להתקשר לסבתא ולבקש ברכת הצלחה.
כמו מחשבות חיוביות שילוו אותנו במהלך היום. אז עוד לא הבנתי את מהות העניין, ואם הייתי שואלת את סבתי, אני מניחה שגם היא לא הייתה יודעת לקרוא לזה בשם.
עם השנים, ועם לימודיי הפסיכולוגיים, הרוחניים והאנרגטיים, חוויתי והבנתי יותר ויותר את תופעת ה"הילינג ממרחק".

הסקפטיים שבינינו צוחקים על כל התופעה ושואלים אותי: "שולחים את זה בפקס?".
אז אמנם כבר אפשר לשלוח פתקים לכותל המערבי דרך המייל, אך בנוגע להילינג הכוונה היא קצת שונה.
הילינג ממרחק הוא שליחת אנרגיה לאדם, קבוצת אנשים או מקום (גם לבעלי חיים אפשר לשלוח הילינג - כמובן).

איכות האנרגיה ומקורה משתנה מאדם לאדם:
אנרגיה עם תדר מסוים (כמו סמלי רייקי, וורטקס הילינג או הילינג רוחני), אנרגיה מכוונת ומדויקת, אנרגיה של מחשבה, אנרגיה של תפילה, אנרגיה של כוח רצון, או אנרגיה של אהבה.
אני מאמינה שהדימויים להם אנו חשופים ביומיום משפיעים על התחושות שלנו ועל המחשבות שלנו, המחשבות משפיעות ולעיתים יוצרות רגשות, והרגשות משפיעים על ההתנהלות שלנו בחיים.
יש חשיבות רבה לאנרגיות אליהן אנו נחשפים מדי יום.
אם נדאג באופן קבוע להעלות את התדר האנרגטי שלנו - נוכל גם לעזור לאחרים לעשות זאת - גם בעזרת הילינג מרחוק.(ואם תקשיבו פנימה, תדעו איך לעשות את זה: מה מעלה את רמת האנרגיה שלכם? -מוזיקה מיוחדת? קריסטלים? לשיר באמבטיה? פרחים? נוף? ים? שמש?).

חשבו כמה מיוחד זה יהיה לחיות מוקפים באנשים עם רטט אנרגטי גבוה!
והנה, זה פשוט - אפשר להתחיל מרגע זה.

איך ומתי שולחים הילינג מרחוק, והאם כל אדם יכול לשלוח הילינג?
כל אדם יכול לחשוב מחשבות חיוביות וע"י כך להעלות את התדר של האדם עליו הוא חושב (ושל עצמו...). כל אדם יכול לשלוח תדר של אהבה (אם הוא מחובר לתדר זה, ולא בזמן סערת רגשות, כמובן).
לגבי ההילינג, זה תלוי:
אני מאמינה שככל שהאדם השולח את הילינג יותר מודע ומגיע ממקום "נקי" ואמיתי, כך ההילינג שהוא שולח יהיה יותר איכותי, מכוון לטובתו הגבוהה של האדם הנתמך ולא לאגו שלו, ופחות הילינג מניפולטיבי.
במעגל החברים הקרוב שלי, אנו נוהגים על בסיס קבוע לשלוח תמיכה אנרגטית אחד לשני, בשעת הצורך.

יש ימים שבבוקר מתקשר חבר ומבקש תמיכה לקראת הרצאה חשובה, או פגישת עסקים, בצהרים מתקשרת חברה שחלתה ומבקשת הילינג לצורך ריפוי פיזי, ובערב הבן-דוד, הסקפטי בדר"כ, בודק אם במקרה אפשר לשלוח לו קצת הילינג נתפס לו הגב והוא חייב מחר להופיע... אם לא יועיל לא יזיק... כך הוא אומר.

דוגמא מקסימה לשימוש באנרגייה פיזית ורוחנית היא פרוייקט בארה"ב בו משתתפים מאות אנשים רגילים לגמרי, שלעולם לא היו בכושר גבוה, ותורמים מזמנם כדי להתאמן לטריאתלון. את האימונים והתחרות עצמה הם מקדישים לחולי סרטן. כל משתתף רץ לכבוד חולה ומגייס כספים עבור התחרות, וכך באימונים ובתחרות הוא "נושא עימו" את אנרגיית החולה ומכניס לשם אנרגיה של בריאות וחיוניות.
הכסף שמגויס מועבר לקרנות מחקר עבור חולי סרטן.

עדינה דנציג, חברה טובה שלי, אמריקאית מאזור סן-חוזה, השתתפה השנה בפרויקט זה. היא רצה לכבוד מכרה שלה, סטודנטית שחולה בלוקמיה. המכרה סיפרה לה שהיא מנחשת את שעות האימונים של עדינה, מבלי לדעת את תכנית האימונים שלה: בשעות שעדינה יצאה להתאמן - היא הרגישה בגוף אנרגיה זורמת ותחושת שמחה ליוותה אותה.
הנה תמונות מהאירוע עצמו, (עדינה לבושה בסגול: בים, בסיום המרתון, ועל אופניים..):

 אני משתמשת בטכניקה של שליחת הילינג מרחוק שנים רבות, וכבר לא מופתעת מעוצמתה. לפני מספר שנים, כשאמי עברה טיפולי כימותרפיה, והייתה בעייפות גדולה תקופה מסוימת, שלחנו לה כמה חברים בו זמנית אנרגיה של אהבה וריפוי. אחרי כשעה אבא שלי התקשר: "תגידי, עשית משהו לאמא? היא נעשתה כ"כ ערנית ומנג´סת לי שנצא לטייל." אחרי ארבע שעות הוא שוב התקשר: "תגידי, אפשר להפסיק את זריקת המרץ הזו, כי לי כבר אין כוח...".

אפשרויות לשימוש באנרגיית הילינג מרחוק:
אפשר ליצור פינה נעימה ומוארת בבית, וכשיש צורך - להדליק נר או לשים קריסטלים או פרחים (כל מה שמעלה את התדר האנרגטי) - ולכתוב את הבקשה להילינג על פתק.
לילדים אני מציעה לכתוב על פתק בקשת הילינג ותמיכה מהמדריכים הרוחניים שלהם - ולהניח מתחת לכרית זה מחבר אותם לתחושת בטחון - שיש מי ששומר ומגן.ישנם ילדים שמקבלים מסרים בחלומותיהם כיצד להתמודד עם הבעיה שהם העלו בפתק.
בפורום "פסיכולוגיה רוחנית" פתחתי פינת "הילינג וירטואלי" בה כל אחד מכם המרגיש שהוא זקוק לתמיכה אנרגטית- מוזמן לכתוב הודעה ולבקש תמיכה הקוראים המעוניינים - ישאו איתם מחשבות חיוביות או תפילה, או ישלחו הילינג, כל אחד לפי תחושתו למי שביקש באותו יום.
באדיבות אתר מאמרים
 
תגובה לכתבה   |   שלח לחבר
 
לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות
 
  תגובות  
 
 
 
 
 

ראשי | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | צור קשר|פרסמו אצלנו|כתבו לנו


חנות וירטואלית | בניית אתרים
סיקום - חנות וירטואלית
© 2020, לוס אנג'לס ישראל . כל הזכויות שמורות