בס''ד
 
עברית | English                              
חבר קיים התחבר | חבר חדש הרשם
דף הבית | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | הפוך לדף הבית | צור קשר | פרסמו אצלנו
מיסטיקה

תחזית שבועית לתקופה שבין 12 עד 18 ביוני 2009

מאת האסטרולוגית: חוה מזר

תחזית שבועית לתקופה שבין 12 עד 18 ביוני 2009

מאת האסטרולוגית: חוה מזר

כל הזכויות שמורות ©

12 עד 18 ביוני 2009

טלה

ימי סוף השבוע מביאים נינוח חדשני ומקורי, בהתאם לגילכם, אופייכם והעיסוק המאפיין אתכם. המישור החברתי, העסקי והיצירתי מקבלים תנופה אתגרית נלהבת. אתם מוחמאים ומוצאים את עצמכם במרכז ההתעניינות החברתית. ייתכן גם שמגיע העיתוי המתאים שבו תוכלו לעשות דברים כדי להגשים מישור קרוב ללב, כמו גם ציון ראוי להאדרת כישרונכם. ימי תחילת השבוע מעייפים, מפריעים ועלולים לגרור עימות. כדאי להיות זהירים, ממוקדים ולא לאבד את הריכוז אפילו לרגע. הירח שייכנס למזלכם בימים שאחריו יכול להשפיע לטובה על המצב ועל הלך הרוח. לפתע שוב יהיה קל יותר לחזור לעצמכם, למצוא חן וליצור קשר עם אנשים קלילים ומפרגנים.

שור

מארס שממשיך את מהלכו במזלכם בצמידות לוונוס נמצא בהיבטים לפלוטו, מה שעוזר לאנשים פעילים, יוזמים ואמיצים להיות נחושים והחלטיים כדי להגשים את החלומות שלהם. פלוטו גורם לתהפוכות, מארס מוציא לפועל, לכן ייתכנו מפגשים בעלי השפעה גורלית על חיינו. ההיבטים השבוע מייצגים בנייה עתידית חדשנית, שמסייעת לגבור על תלאות היומיום. ובנוסף, יש כאן טוויסט גורלי רב עוצמה שקשור לעסקים, אבל גם סיכוי לקשר עמוק וכריזמטי. בימי סוף השבוע מומלץ להנמיך ציפיות ולפתח מודעות לגבי מהלכים חלקלקים. המחצית השנייה של השבוע שוחקת. מומלץ בחום להכין תכנית מהנה לקראת ערב יום חמישי ושישי של סוף השבוע הבא.

תאומים

המערכת הגורלית עדיין מאפשרת לכם לממש רעיונות בצורה חיובית וממצה. ימי סוף השבוע מרמזים על טוויסט מזלי, בתנאי שאתם ממוקדים ולא חולמים בהקיץ על אידיאלים שאפתנים מדי, ובכלל זה על תפיסה מציאותית שגויה בעליל. ענייני חו"ל, לימודים גבוהים והתכתבויות מודגשים. במקביל, כוכב אורנוס התזזיתי, המלא תהפוכות והלא יציב נוטה להעמיד אתכם במבחנים קריזיונרים, כעסים עלולים לפרוץ בבת אחת ובהפתעה. תאומים מסמל היגיון, חשיבה ושכל ישר. לכן מומלץ לעשות "חושבים", ליצור תקשורת ולדבר, אבל תוך זהירות ומתינות. לקראת השבוע הבא תוכלו להתאושש מהמצב הבלתי צפוי הזה ולחזור לעצמכם.

סרטן

התקופה מועדת להפכפכות ואי יציבות. ימי סוף השבוע עלולים להביא עימם פגיעות רגשית ותחושה של אובדן כיוון. בקלות אפשר להיעלב או לפגוע, גם בלי שהתכוונתם בכך, בנוסף, יש להימנע מלהגיע להחלטות פזיזות בשל אלמנט אשלייתי הפכפך. ייתכן שיציעו לכם הצעה מרתקת, אבל אל תקבלו אותה מיד, בייחוד אם מדובר בפרויקט גדול מדי, גישה שמרנית וזהירה תסייע לכם. בנוסף, כדאי להתייעץ לפני שמגיעים להחלטות מחייבות. ימי תחילת השבוע מרמזים על זמן של יוזמות, הפעילות מואצת, ויש גם סימנים ליצירתיות ולריגושים. בקרוב מאוד תיכנסו לתקופת סרטן, ובשבוע הבא יתרחש ליקוי חמה מלא במזלכם, עליו אכתוב בשבוע הבא.

אריה

הכוכבים מביאים עימם אווירה פעלתנית מאוד אך מנוגדת. הם מספקים אווירה ערנית ותשוקה ליוזמות ולאתגרים עתידיים, אשר מדגישים את חוש הדרמה והיצירתיות שלכם בצורה ססגונית, סוחפת ועוצמתית ומקבלות ביטוי סוחף בשטח. כל אירוע הופך להיות דרמה, האהבה מסנוורת ומפתה מתמיד, נחזר יותר, נשקיע יותר, נצא לבלות ונרצה ליהנות. במקביל, שימו לב בנושא יחסי אנוש, שכן אתם עלולים לפגוע במישהו וליצור בעיה. לכן, חשוב במהלך השבועות הבאים להימנע ממצבים חלקלקים ומסיטואציות המלוות בסימני שאלה ובכלל זה מצבים רגשיים. אלה יובילו אומנם הזדמנות מפתה, אך עלולים לגרור או להתגלות כתסבוכת.

בתולה

התקופה בכללותה רגישה, טעונה עד הפכפכה ונוטה לקיצוניות. הקריירה חשובה לכם מאוד, אך יש אנשים חלקלקים ולא לא בדיוק אמינים. הציפייה וההמתנה מוציאות אתכם משלוות הנפש, גורמות לעצבנות ולמעשה, לא מאפשרות לכם לנהל אורח חיים מאוזן ונבון. בנוסף, התקופה דורשת מכם להיות צלולים ועירניים בכל מישור מרכזי בחיים. קחו בחשבון שהנתונים המוצגים לכם אולי אינם משקפים את המציאות כמות שהיא. דברים אכן מתבשלים ואולי גם מקבלים ביטוי מוחשי, אבל התקופה העכשווית דורשת מכם להיות פרקטיים, אנליטיים ומתוחכמים במיוחד. לשובבים שבכם - לפחות המישור הסקסי מרמז עדיין שריר וקיים.

מאזניים

בימי סוף השבוע הפופולריות שלכם בשיאה, שכן יש אנרגיה מלאה בתנועה, ביצירתיות ובעשייה. קל לכם להרשים וליצור קשרים עתידיים ופוריים, אבל הרגישות בשבוע הזה כל כך גבוהה שרק אמנים ואנשים הזקוקים להשראה בעבודתם יכולים לצאת נשכרים. במחשבה מעמיקה יותר תבינו שדברים אינם קורים סתם כך, אלא שאתם כיוונתם אליהם. ימי תחילת השבוע מרמזים כי עיסוקים מתישים עלולים לגרור מצבי רוח, היו זהירים במה שאתם אומרים ולמי. קשר שבו תהיו מעורבים יספק תחושה של חום, תמיכה והבנה. השאר חייבים להיזהר ממי שאינם מכירים היטב, זאת בשל אלמנט של חוסר כנות ויושר, או אידיאליזציה מוטעית.

עקרב

התקופה מתקשרת למערכות יחסים, לקריירה ולמעמד העתידי שלכם. אתם עלולים להרגיש כמו טורבו שרץ להשיג דברים ושקשה לעיתים להתמודד עימם. אל תמהרו לוותר ולהתייאש, דברים יסתדרו בקרוב מאוד. בעסקים או בעבודה שגרתית לא כדאי להיכנס למשהו גדול מדי ומסובך או לקחת על עצמכם התחייבות מהסוג שבעתיד תתקשו לעמוד בה, שכן מאחורי הדברים עלולים לעמוד אינטרסים סותרים. זהו שבוע מלא ניגודים, שכן היחסים עם אנשים יושפעו מאי-הבנות ומתחושה שלא הכול נאמר בגלוי. לכן אל תניחו לתחושות האלו להתפתח, עדיף לברר מיד במה מדובר כדי לפתור את הבעיה. אם כבר, אז מומלץ להגיע להחלטה לקראת יום שני הבא.

קשת

פרויקט שאתם עוסקים בו עכשיו מביא נינוח חדשני ומקורי, מצב המאפשר לבני המזל שבכם להיות הישגיים. ימי סוף השבוע סוחפים את הדינאמיים שביניכם אתכם לראות את העולם במבט חדשני ונועז. ייתכן גם שאווירה של חידוש והתרגשות תלווה את מחשבותיכם לגבי נסיעה קרובה שעשויה לעלות על הפרק. יחד עם זאת חשוב להיות פרקטיים ולמתן ציפיות. בסביבה שלכם מצפים מכם לתמוך, לקבל ולא לשאול שאלות רבות מדי. אם יש לכם עמדה סותרת, ייתכן שלא תוכלו להביא אותה לידי ביטוי. חשוב שלא תיכנעו ותתעקשו על זכותכם, אבל יחד עם זאת שמרו על טאקט ותנו לצד השני להתבטא בלי להעביר עליו מיד ביקורת.

גדי

שמירה על תקשורת טובה עם אנשים סביבכם תהיה חיונית להצלחתכם וקידומכם. המצב הכספי דורש ראייה רחבה מאוד, זהירות ופרקטיות. חשוב שתיקחו אחריות ותהיו מעורבים לעומק ולפרטי פרטים במה שקורה, ולא תניחו לאחרים לגרור אתכם לכיוונים אידיאליסטיים שאינכם שלמים איתם. נחישות וביטחון עצמי יזכו אתכם בהערכה. הכוכבים וונוס-מארס ישפיעו על התחום המקצועי, על מעמדכם בו ועל ההתרחשויות, וגם מרמזים על עוצמה והתמדה, על התקדמות ברוכה ועל שינויים כתוצאה מתהפוכות, מבצעים נועזים ויוזמות. למעוניינים יש אפשרות להיפגש ולהכיר בני זוג פוטנציאליים שינותבו לרומנים גורליים.

דלי

ימי סוף השבוע יצירתיים ועירניים. מפגשים מפתיעים, בנסיבות בלתי צפויות, יאפיינו ימים אלה, לכן מומלץ ליהנות מיצירתיות פורה, מעסקים חובקי עולם ומחיי חברה משודרגים. צמידות כוכבים במזלכם הופך תקופה זו למאתגרת, אנשים מחפשים יותר עניין אינטלקטואלי, בעוד השגרה ותחושת המחויבות מכבידות. אבל יש כאן גם אלמנט של סתירה הגוררת רגשות מעורבים ומנוגדים. מישהו בקרבתכם מעצבן אתכם וגורם לתגובות קיצוניות בכל פעם שהוא מדבר או מתערב בענייניכם. אנשים נוטים להתעלם מהאמת ולראות רק מה שהם רוצים בלי קשר למציאות. יחסים מכל סוג עלולים להסתובב סביב קונפליקט חלקלק, שעלול לגלוש לתחמנות.

דגים

מערך הכוכבים השבוע עלול להחמיר מצבים נפשיים טעונים, במיוחד לקראת ימי סוף השבוע. התקופה מחייבת אתכם להיות מתונים וזהירים בענייני משפחה, זוגיות ו/או עבודה, ומאלצת אתכם להבין שיש צורך להרפות ממה שהיה כדי להיות פתוחים לאנרגיה של התחדשות. לכמה מביניכם יש משהו תקוע, חסום או בעייתי. הרצון לפרוץ מהר וחזק עדיין נבלם כאן. לכן הגיע הזמן לעשות בדק בית ולהרחיק מחייכם את מה שאינו מתאים יותר. אבל מומלץ לחשוב על שינויים מהותיים רק לקראת יום שני הבא. בינתיים שימו בצד את כל המשקעים, אם ישנם כאלה, והקיפו את עצמכם באווירה אוהדת ומפרגנת. המישור הרגשי מפתיע עד סוער מאוד.

* * * * *

מזל תאומים

בני מזל תאומים מוכשרים ותקשורתיים מאוד, יש להם פנים מאירות ויפות, קסם אישי, כישרון ואינטליגנציה. הם שנונים, קלי שיחה ובעלי כושר ביטוי מצוין, כמו גם הופעה מושכת ומראה צעיר, והם יודעים להכניס רוח קלילה ורעננה בכל מפגש, מרחפים מנושא לנושא, נמצאים תמיד צעד אחד קדימה ואין להם זמן או צורך לעצור ולהרהר. יש להם צורך מהותי לחוש שהם מקובלים ואהודים ובמקרה של אי נוחות, חוש ההומור שלהם יעמוד לצידם. כיצורים אינטליגנטים, שכלתנים ומסקרנים, הם בעלי השקפת עולם ייחודית, משתעממים בנקל ומושפעים מאוד ממצבי רוח. כוכב המזל יופיטר מחייך הקיץ לילידי השליש האחרון של המזל.

ב- 15.6 נולדו: מיקי חיימוביץ, גאולה אבן, דב נבון, אלון אולארצ'יק, הלן האנט וקורטני קוקס-ארקט. את כולם מאפיין המישור התקשורתי פר אקסלנס, והמספר 6 ביום לידתם מוסיף הרבה רגש ויצירתיות.

* * * * *

מזל תאומים:

מרי קייט ואשלי אולסן 13.6.86, שילוב של תאומים ואריה מרמז כי הן נולדו לאור הזרקורים עוד מינקותן. הן נראות רכות וזכות וזקוקות למסגרת רגשית יציבה ותומכת, אבל גם אוהבות גיוון ועצמאות עם סימנים למרדנות ואימפולסיביות. הן הכי זקוקות לבית חם ומאוזן מתוכו יוכלו לפרוץ החוצה ולתפקד ביעילות וברגש. את הצד הזוהר של המפה מייצגים הירח, אוראנוס, ונוס ונפטון, והם שהביאו את צידם הקסום, המיוחד, המחבר והממכר כמעט של חיים נון-סטופ לאור המצלמה. מאז קיץ 2007 הן בשנתיים של התבגרות מואצת, המלוות בהתלבטויות ובשחיקה.

* * * * *

כל הזכויות שמורות ©

מאת: חוה מזר, אסטרולוגית

כותבת ב- "עולם האשה" וב- פנאי פלוס"

http://www.toses.co.il/horoscope.asp

mailto:chava3@netvision.net.ilE

טלפון: 5731540- 03 (ישראל)

 
תגובה לכתבה   |   שלח לחבר
 
לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות
 
  תגובות  
 
 
 
 
 

ראשי | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | צור קשר|פרסמו אצלנו|כתבו לנו


חנות וירטואלית | בניית אתרים
סיקום - חנות וירטואלית
© 2020, לוס אנג'לס ישראל . כל הזכויות שמורות