בס''ד
 
עברית | English                              
חבר קיים התחבר | חבר חדש הרשם
דף הבית | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | הפוך לדף הבית | צור קשר | פרסמו אצלנו
מיסטיקה

תחזית שבועית
25.06.09
תחזית שבועית לתקופה שבין 26 ביוני – 2 ביולי 2009 מאת:חוה מזר

26 ביוני – 2 ביולי 2009

טלה

זוהי תקופה מאומצת ושוחקת, לכן ימי סוף השבוע מומלצים למנוחת הלוחם, זאת כדי למתן תסכולים מצטברים ולאפשר לנפש להירגע. הליקויים בחודש הקרוב מרמזים על העצמת בעיה בתחום זה או אחר בחייכם, ובנוסף, ימים אלה מעוררים את הקנאה והרכושנות במערכות יחסים ומשנה בהם משהו – פעמים רבות נוצר נתק בקשר הזוגי או שהיחסים עוברים שלב. התחום העסקי/רגשי מזמן עוצמות מתחדשות, אבל מכביד ביחסים שאינם מתנהלים על מי מנוחות. יוצא מכך שהחודש הקרוב הוא זמן של עיכול תהליך והתבוננות של עומק וצורה בחייכם ממקום בוחן וללא פשרות, כמו גם השלמה עם העבר וההווה, לקראת תהליך של ישן-חדש.

שור

קיים מבנה שמימי שמאפשר עשייה בתקשורת, בעסקים, במשא ומתן וכן בנסיעות. ונוס במזלכם נותן דגש על הרגשות וליחסים בפרט. קל לכם למצוא חן ולעורר רושם מושך וחיובי, לפחות עד ה- 12 ביולי. לכן ייתכנו במהלך השבועות הבאים בשורות תומכות, שילוו בהישגיות ובעקבות כך חיי רבים מכם ישודרגו, במיוחד אלה שלא עברו עדיין מהפך של ממש. היכולת לחשוב בגדול תבלוט וכדאי שהדבר יבוא לידי ביטוי. לכן מומלץ לאסוף ולהשקיע את האנרגיה העוצמתית הזאת בדרייב חזק, ממוקד ותכליתי, ובמקביל, להימנע מעקשנות מפריעה שלכם או במגעים שיש לכם עם אנשים קשיי עורף. זאת כדי לייעל תכנון נבון ונכון להיערכות מבטיחה ומחודשת.

תאומים

השפעת התקופה גורמת לדחפים פנימיים חזקים שמביאים אותנו לעשות דברים קיצוניים בלי להיות מודעים לכך. הפעילות הנעשית על ידי רגשות שהצטברו והתבשלו במעמקי הנפש גורמת לקיצוניות הפכפכה וחסרת כיוון. הכפייתיות החזקה גורמת לנו לשפוט את האחרים בפנאטיות מבלי להביט במצב גם דרך נקודת מבטם. חוסר גמישות והלחץ מבחוץ מעוררים אי וודאות. החשש וההתנגדות נובעים מהפחד להיות נשלטים על ידי מישהו אחר, והניסיון למנוע זאת מתבטא בצורה מוגזמת וחסרת פרופורציות לנעשה. בעסקים ובחיי הרגש מומלץ לשמור בשבועות אלה על פרופיל נמוך בתקווה שדברים יתחילו להסתדר מה- 18 ביולי ואיך.

סרטן

שבועות אלה יהיו גדושים בעשייה בצד מצבי רוח קיצוניים. לקראת השבוע הבא עומד להתרחש במזלכם ליקוי ירח מוצל. כל מה שקורה בחיים משמעותי מאוד בשבועות האלה, וכדי להחזיר לעצמכם את הביטחון העצמי תצטרכו גם לפעול עבורו. ימי סוף השבוע ותחילתו מכוונים לעבודה אחראית וממוקדת. גם המישור היצרי/רגשי/יצירתי מקבל דגש, אך קשר כפייתי לא יחזיק מעמד בחודש הזה. זכרו כי התקופה בכללותה מזמנת היבטים חשובים שיכולים לרכך כל אווירה ולהפוך אותה למה שאתם רוצים שיקרה, לכן הימצאות הכוכבים בשור, מזל אדמה, בהיבטים מבטיחים למזלכם גורמת לפעילות חיובית ובונה. יש תעוזה לבצע דברים שאנשים בדרך כלל חוששים מהם.

אריה

אתם חסרי אנרגיה ונוטים להישחק ולהתעייף, כתוצאה מכך אתם זקוקים לזמן ובעיקר להרבה שינה ומנוחה כדי להירגע ולחזור לקצב הראוי לכם. כדאי לנסות למצוא זמן לעצמכם ופינה שקטה שבה תוכלו לחדש את הכוחות ואת האנרגיות, שכן הליקוי לקראת השבוע הבא עלול להקצין את השחיקה הזאת. לקראת ה- 22 ביולי תעזוב השמש את המיקום שבו היא נמצאת היום, והמעבר יביא עימו הקלה לבני אריה. ימים אווריריים פחות או יותר צפויים לקראת ימי אמצע השבוע שיכולים ללמד על אנרגיה של קלילות והרגשה פחות מכבידה. לכן מומלץ להתחבר לפתיחות, להימצא בתנועה, ולהרבות בשיחות עם סביבה תומכת אך מפרגנת.

בתולה

הכוכבים משיבים לכם את התנופה להתעסק בדברים שנתקעו. מי שמצליח להתגבר על תחושת החידלון ישיג תוצאות איכותיות, שכן התקופה מסייעת לאנשים שאפתנים ואנשי עסקים בכלל זה לסמן יעדים ושאיפות, לעבוד קשה אך ביסודיות כדי לממש את עצמם. בנוסף, ריכוז כוכבים במזלות שור וסרטן שמיטיבים עימכם מעוררים את המישור החברתי והיצירתי שלכם ובנוסף מעודדים את הכמיהה לקשר משמעותי, ואת הסיכוי למציאת שותף לחיים. לנשים שבכם קיים טאץ' נוסטלגי וצורך רב יותר בביטחון. חיי הזוגיות ישתפרו במהלך התקופה, והיכרויות חדשות ומתאימות יפצו על פרידות שנכפו עליכם. ענייני חו"ל מודגשים.

מאזניים

ימי סוף השבוע ותחילתו מומלצים למנוחת הנפש. אתם בדריכות זו או אחרת שתפגיש אתכם עם סביבה ביקורתית. התלהבות מסוימת מפנה את מקומה לאכזבה והנטייה לברוח מהמציאות עלולה להיות מגמתית. אתם נוטים לעייפות החומר, תיאלצו לעבוד יותר מכפי שהייתם רוצים, וייתכן גם שבוס או קולגה גורמים להרגשה של מתח ומועקה, מצב שמכווץ אתכם ומאלץ אולי לעשות דברים בניגוד לרצונכם. המישור הרגשי פגיע ומטעה כאחד. אתם חשים שמשהו מתרחש מתחת לפני השטח, מבלי שתהיה לכם השפעה לשנות את זה, והאינטואיציה הזאת לא מטעה אתכם. ליקוי ירח לקראת אמצע השבוע הבא עלול להוות קטליזטור למצבי פגיעות קיצוניים.

עקרב

אתם בתקופה פורייה. אבל שימו לב כי יש לכם ימים שבהם אתם מותשים ולא רגועים, מצב שמגביר את החום החיצוני והפנימי, לכן כדאי להתמתן ולהרפות מהלחץ. אתם זקוקים לתחושה של חופש ומרחב וקשר מקצועי או רגשי שיהפוך להדוק מדי ולחוץ עלול לאיים עליכם. שמרו על סודיות והתרחקו מאינטריגות. נסיעות, חו"ל וענייני רגשות מקבלים דגש וביטוי של עומק וצורה מוחשית יותר לקראת השבוע הבא. הכוכבים במיקום רגשי, אך החלטי ונחוש מעניקים לכם בנוסף אינטואיציה ותחושות בטן חדות. מומלץ לכן לנצל את המישור התקשורתי, ליצור קשרים והתכתבויות באמצעות האינטרנט, ולאלה הכמהים לקשר עוצמתי, זה הזמן.

קשת

אתם בעיצומו של חודש מכביד בעיסוקים, באחריות ובחומר, שעשוי להגיע לשיאו לקראת השבוע הבא. שינויים או חוסר שקט עוברים עליכם בימים אלה, וזה ממלא אתכם בחששות. אתם אוהבים להרגיש חופשיים, לבחור בעצמכם מה לעשות ומתי ודווקא עכשיו אתם נאלצים להיכנס לאפרוריות החונקת הזאת שנוגדת את מהותכם וטבעכם. הנטייה כרגע היא ההתעסקות שלכם בחיטוט-יתר הקיומי הזה מבלי לתת לעצמכם מקום לפתיחות. ייתכנו אמירה שלא במקומה או פליטת פה, שעלולות להביא לחשיפה של משהו שהיה אמור להישמר בסוד. התרחקו מחיכוכים ומלוחמנות מתמדת ומתישה עם אחד האנשים הסובבים אתכם.

גדי

התקופה עדיין מזמנת מגעים עסקיים ותחושת התחדשות עד עוצמה בנושאי שותפות וזוגיות. אך זהו לא זמן טוב שקשור לעבר, במיוחד לגבי קשרים אישיים ואחרים שאבד עליהם הכלח. במקביל, היכרויות חדשות ומתאימות יפצו על פרידות שנכפו עליכם. חשוב לצאת, להכיר ויותר ליזום, כדי לצאת מהבדידות המשמימה שחלק מביניכם נתונים בה. אל תצפו לתוצאות, הסתפקו בהנאה. האווירה יכולה להוביל לכיוון נעים ורך יותר. במערכות יחסים שהתערערו לאחרונה, יש תקווה של מעין חזרה לשייכות. ליקוי ירח מלא לקראת השבוע הבא ישפיע ויקצין לטוב או לרע על כל מה שיקרה בחייכם בשבועות האלה, ומה שברור הוא שלא תסבלו מקשיי הירדמות.

דלי

אתם עדיין בתקופה מתישה ובנוסף הפכפכה. מצב זה עלול להעמיד אתכם במצב לא נוח, התקשורת עשויה להיות רגשנית ופגיעה, צריך להיזהר לא לעשות שטויות בגלל גחמות ולא לקלקל יחסים. שותפויות וענייני עבודה ובריאות המצויות בתקופת מבחן וקשיים יחושו בהגבלה. קושי זה נועד לומר שמה שהיה עד כה מיצה את עצמו, ויש לשנות את הדרך, אבל יש להמתין עד אמצע החודש הבא לפחות כדי לקבל תשובות על מה שמטריד, פוגם ומפריע. השורה התחתונה: מתנו עד כמה שאפשר את ציפיותיכם, שמרו על איזון והימנעו מסיכונים. זכרו כי הכוכבים עלולים להעמיד אתכם במצב לא נוח שעלול להגיע לשיאו לקראת הליקוי לבנה שעומד להתרחש בשבוע הבא.

דגים

על הסף זוהי תקופה שמיטיבה עימכם בזכות רצונכם העמוק והכמיהה להגשמה אישית, נפשית ורגשית. השפע היצירתי האנרגטי והמופלא סביבכם מאפשר לכם להוציא מתחת ידיכם דברים נפלאים. נוכחות באירועים תמשוך אליכם את מירב הכריזמה. צירוף הכוכבים מסייע, מפרגן ומבליט את כל מי שרוצה להיות אהוד בכל חברה, מקצועית או אחרת, ולהתבלט כחלק מרכזי בה. במישור הרגשי יש לכם כמיהה ורצון לחוות את הרגש בעוצמות גדולות, אך זהירות מקונפליקט. אחרים חשים מנוטרלים, מתוחים ותקועים, ונוטים להגזים בתגובות. האכזבה עלולה להיות בכל תחום, זאת בשל הנטייה שלכם של כמה מכם לסמוך ולתת אמון רב מדי באחרים.

* * * * *

סרטן מול גדי

מזלות נגדיים הם מזלות שנמצאים על אותו ציר אסטרולוגי, משלימים ומנוגדים זה לזה. לעיתים דווקא הניגוד הוא שיוצר את הקשר החזק ביניהם. סרטן מתקשר לתקופת הילדות, בעוד שגדי מסמל את הזקנה. מקור הכוח והתמיכה של סרטן הם בני המשפחה, וגם בשביל הגדי המסגרת המשפחתית משמשת בסיס, אותה הוא מקים ובונה לעצמו. אחת החולשות האופייניות לסרטן היא נטייתו להתבסס על התמיכה שמעניקים לו אחרים, לעיתים עד כדי תלות. הגדי לא ירשה לעצמו מותרות, צריך להיות בשליטה מוחלטת על חייו ולא יסמוך על אחרים שיעשו זאת בשבילו. אפשר לומר שהניגוד ביניהם הוא גם הניגוד בין העבר לעתיד. סרטן קשור לחלק הרגשי שמתפתח בתקופת הילדות, ואילו הגדי קשור לשאיפות ולתכנון לעתיד. את ההישגים האמיתיים שלו הוא משיג בדרך כלל בגיל מאוחר.

* * * * *

מזל סרטן:

ליאור שליין 1.7.78, המורכב ממזלות סרטן/מאזניים, נולד בהיבט קוסמי נדיר וגאוני. ליאור טיפוס מופנם וביישן, אך בעל ישות עצמאית מאוד, שנורא חשוב לו להיות בסדר עם כולם ולמצוא חן. למזלו, הוא נולד עם אינטליגנציה נדירה, ובנוסף, עם השקפת עולם ייחודית אך ידידותית המלווה בראיית עולם בהירה ועמוקה. אורנוס חזק בלידתו מסמל ומלמד על חשיבה מבריקה כבזק, מקורית ועצמאית, שמעניקה לו ייחודיות ושוני, צורך להגיב מהר ומיד על כל גירוי, להתחדש, לשנות ולהילחם על דרך אישית אך מסקרנת מאוד. ליאור נמצא בתפנית משמעותית וחדה בקריירה שלו.

* * * * *

כל הזכויות שמורות ©

מאת: חוה מזר, אסטרולוגית

כותבת ב- "עולם האשה" וב- פנאי פלוס"

http://www.toses.co.il/horoscope.asp

mailto:chava3@netvision.net.ilE

טלפון: 5731540- 03 (ישראל)

 
תגובה לכתבה   |   שלח לחבר
 
לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות
 
  תגובות  
 
 
 
 
 

ראשי | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | צור קשר|פרסמו אצלנו|כתבו לנו


חנות וירטואלית | בניית אתרים
סיקום - חנות וירטואלית
© 2020, לוס אנג'לס ישראל . כל הזכויות שמורות