בס''ד
 
עברית | English                              
חבר קיים התחבר | חבר חדש הרשם
דף הבית | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | הפוך לדף הבית | צור קשר | פרסמו אצלנו
מיסטיקה

תחזית שבועית לתקופה שבין 30 באוקטובר – 5 בנובמבר

תחזית שבועית מאת האסטרולוגית: חוה מזר כל הזכויות שמורות
 
 
מזל טלה

בימי תחילת השבוע אתם כבר חשים את עייפות החומר, אולי בשל עניינים פיננסיים בוערים, מצב שמרמז על תחילתם של ימים תובעניים שיגיעו לשיאם לקראת אמצע נובמבר. יש כאן נטייה להרגיש פחות טוב, להיתפס לדאגנות מופרזת ולמצבי רוח. נראה שתצטרכו להאט קצת את הקצב וכדאי שתביאו את עצמכם למצב יותר רגוע.

מה יכול לעזור: מומלץ להתרענן ולצאת מהשגרה על ידי התכתבויות ופגישות עם אנשים בעלי השקפת עולם רחבה והרמונית. למקרי ולבלתי צפוי יהיה תפקיד מפתיע בכל מה שיתרחש. יש לכם תוכניות ושאיפות שאתם רוצים להגשים, והחוכמה היא לגשת לכך צעד אחר צעד.

שור

שבת מומלץ למנוחה. ירח מלא במזלכם לקראת ימים שני ושלישי מדגיש ענייני זוגיות, עבודה ושותפויות, וכן חוזים והסכמים. במהלך שלושת השבועות הבאים תתקבל בשורה לגבי אפשרות פוטנציאלית שתעורר תקוות חדשות. כדאי להתייחס ברצינות לרעיון שקשור בתכנון לטווח רחוק ובהשקעה של זמן ועבודה מצידכם, אבל היזהרו מקיצורי דרך, אלה עלולים להוביל לכיוון לא נכון.

זהירות: יש נטייה לקונפליקט מתיש. בנוסף, שימו לב לא להיכנס לאווירה תחרותית וחתרנית, כמו גם לבדוק סוגיות מכל צדדיהן, זאת כדי לא להגיע למצב של בלבול וחוסר יושר, אלמנט שעליו תצטרכו לתת את הדעת במהלך השבועות הבאים.

תאומים

בימי תחילת השבוע אתם לא במלוא כוחותיהם ומצבי רוח הפכפכים מקשים עליכם להכניס סדר בחייכם. הירח המלא מכביד עליכם ומזמן תשישות, מחלות ואלרגיות. אתם זקוקים להאטה בקצב הפעילות, לאווירה רגועה ולמנוחה. עקב אכילס נוסף הוא נטייה מחשמלת להתלקחות של כעס והיגררות לריב. יש פוטנציאל לפתיל קצר, לקוצר רוח ביחסים, למאבק כוח מזדמן ולמעורבות נגדית פוגמת.

עצה בונה: שחררו את עצמכם ממחויבויות וארגנו לכם ימים של מנוחת הנפש. לשובבים שביניכם יש הזדמנות לעבור מגוון של התנסויות, עד שתבינו מה הכי נכון לכם. יש כיוון סוחף וחסר מעצורים, אך מומלץ להימנע מדרמות.

סרטן

ירח מלא בימי תחילת השבוע משפיע מיידית על מצב הרוח שלכם. לכן חשוב לציין שזוהי תחילתה של זרימה הדרגתית מחזקת, דברים מתחילים לזרום ולהסתדר, וזה יקרה מהר יותר מכפי שתכננתם. כאן תבוא לעזרתכם האינטואיציה החזקה שלכם. אל תהיו קיצוניים אבל כן תהיו לא שגרתיים. החוכמה כאן להיות מודעים לבלתי צפוי שבא כמו בערה של קרן אור מחשמלת, הפעילו את הראש והיו יצירתיים.

מבט קדימה: פרויקט או עבודה שעליה אתם שוקדים החודש יביאו להתפתחות מוצלחת, והיא תעסיק ותלהיב אתכם גם לתוך השנה הבאה. ענייני כספים מתישים אתכם בשל הנטייה להוצאות בלתי נשלטות.

אריה

אתם ניידים וכריזמטיים, אולם אתם גם נוחים להתרגז, להתפרץ ולריב, כי בגדול – מתחילה תקופה שנוטה לחתרנות ודורשת ערנות בשל הנטייה לסמוך על המזל, להגיע למסקנות חפוזות ולהתנהג ביהירות ובגאווה. ירח מלא בימי תחילת השבוע מרמז כי אתם חשים שמשהו מתרחש מתחת לפני השטח, מבלי שתהיה לכם השפעה על זה. האינטואיציה שלכם לא מטעה אתכם וחוסר הוודאות גורר עצבנות.

מודעות: התקופה מחדדת את אופייכם התחרותי, ומרמזת על תקופה הישגית, שתראה סימנים מבטיחים יותר מאמצע נובמבר עד ה- 20 בדצמבר. מומלץ להשלים ולהפנים שבימים אלה - זה מה שאנרגיית החיים מציעה לכם.

בתולה

ירח מלא השבוע מאפשר תחושה של הקלה. ייתכן שעוד לא גיבשתם תכנית שוטפת, שכן כיוון איכותי ישפיע על דברים שהם מרכזיים כרגע בחייכם. התקופה מאפשרת נסיעה לחו"ל, קידום אישי ויצירתי, פיצוי ורענון הישג עתידי, זאת כדי להשתחרר מאכזבות ועיכובים שהיו מנת חלקכם. דברים מתחילים לזרום, וזה יקרה אם תימנעו מהפרעות נלוות ותתמקדו במטרות.

יש למה לצפות: השבועות הבאים מאפשרים לכם לבנות קשר זוגי או עסקי, בלי לחשוב על העבר או העתיד אלא לזרום עם ההווה. כדאי להיות פתוחים להזדמנויות ולאפשרויות חדשות. שבירת השגרה תשפיע עליכם לטובה ותוכלו להכיר אנשים משמעותיים בעתידכם.

מאזניים

יש מביניכם כאלה שחשים מזה זמן מה עומס נפשי ופיזי רב, ויותר ויותר מוצאים את עצמם במחשבות תוגה על החיים. חששות וחרדת נטישה משלימים את התמונה וכן קושי להביע רגשות, במיוחד אלה שהחיים שלהם לא זורמים, מורכבים ומסובכים ויש נסיגות בדברים שהיינו רוצים שיתקדמו בקצב מהיר. ענייני כספים יעסיקו אתכם וייתכנו הכנסות, אבל אל תתפתו למה שנראה כדרך מהירה להפקת רווחים.

מילה של עידוד: המחצית השנייה של החודש מאפשרת תחושה עצמאית וחופשית. המישור החברתי והתקשורתי ייכנס להילוך מחמיא לפחות עד אמצע חודש דצמבר שבו יש אפשרות לבלוט ולהצטיין בעשייה פעלתנית ויצירתית.

עקרב

זהו זמן לתשוקות חזקות, להעמקת יחסים, להחלטות דרמטיות של שחור או לבן. בניתם את עצמכם דרך קשיים ומצוקות, למדתם לא מעט לקחים וקיבלתם תובנות, ועכשיו הגיע הזמן לנוע לשלב הבא. סך הכול הכוכבים מעניקים לכם פיקחות וחדות. קשר עסקי ילווה בתחושה של התחדשות גורלית ויעורר בכם דחף אתגרי.

מודעות: נכון שיש לכם דחף ושאיפה לבלוע את העולם, אך שימו לב כי כוכב מארס בבית המקצועי שלכם עלול לרמוז על קונפליקט ועימות, ועל זעזוע אפשרי. הימנעו לכן ממצבים הפכפכים ומפרובוקציות מכוונות. ייתכנו כל מיני אילוצים שאולי נראים לכם מאיימים כרגע, העיקר התוצאה.

קשת

אתם נתונים במין מועקה שהמזל שלכם לא רוצה להכיר, שמרו על פעילות מבוקרת. האנרגיות באוויר גורמות לתשישות ועייפות מרובים לקראת המחצית הראשונה של השבוע. שמרו על דיסקרטיות.

קבלו ידיעה מעודדת: מאמצע החודש ועד אמצע דצמבר תוכלו להזיז דברים בקצב ממש אחר. תהיו פחות מכונסים בתוך עצמכם ותתעסקו בעניינים המעשיים של החיים. הקשת מעצם טבעו נותן הרגשה שמקורות השפע אף פעם לא ייגמרו ושאין מה לדאוג. יש מודעות שיש מי שמנהל את העולם, ולא הכל בידינו. מסיבה זו הקשת מסמל לא רק את השפע, אלא גם את האמונה, ואת העולם הרוחני יותר.

גדי

זוהי תקופה מעורבת. מצד אחד היא מעידה על התארגנות ורה-אורגניזציה שיאפשרו גילויים לגבי יכולותיכם לקראת תהליך של שינויים מהותיים. אל תתעלמו מחוש הביקורת ומהזהירות הטבעיים שלכם. כדי לשמור על רמת אופטימיות סבירה תצטרכו להשקיע יותר מחשבה ותכנון, ובאלה אתם דווקא טובים.

ירח מלא השבוע: השאפתנות והאמביציה שלכם תוציא לפועל את הרצונות שלכם וזה הזמן להיות מוכנים להתארגן בסדר עדיפות מקצועית. המישור החברתי שלכם תופס תאוצה עד סוף נובמבר. נושאי חברה או קריירה יתפסו את תשומת ליבכם ויש הזדמנות חשובה לעשות צעד קדימה, אבל זוהי רק ההתחלה וילוו אליה הזדמנויות נוספות.

דלי

ניגוד האינטרסים בין העקרב והדלי אחראי על הצטברות המתח ועל השקעת מאמצים במיצוי שני עקרונות מנוגדים: מחד, סימן מזל דלי, האחראי על ביטוי אישיות מיוחדת ומקורית - ומאידך, עקרב, מזל רגשי וטוטאלי, רגיש, סוער וקיצוני שנוטה לרגשות קוטביים. ובמקביל, מארס באריה ממול במיקום ארסי ולא נוח לכם כלל ועיקר.

שימו לב: ירח מלא השבוע מגביר ומקצין תגובות וקפריזיות ואי-אפשר להתעלם מכך שגם משבש את כושר השיפוט. חשוב לא להיכנס לעימותים ביחסיכם עם הסביבה. במקביל, אל תהיו נאיביים, יש מי שמנסה לחתור מאחורי הגב. המתינו קצת לפני שאתם ממהרים להצהיר הצהרות.

דגים

הכוכבים מגבירים את קסמכם האישי ואת השפעתכם על הסביבה. אנרגיית עקרב מביאה עימה תחושה מחזקת ומבורכת המלווה בהרגשה שהכל בר ביצוע. גובר הרצון להשיג יותר עצמאות ושליטה על חייכם ולהפגין מנהיגות ואסרטיביות. אנשים שתכירו בשנה הקרובה יעשירו את עולמכם ואף ישנו את נקודת המבט שלכם.

מבט קדימה: ענייני חו"ל, לימודים גבוהים והשתלמויות מודגשים. אל תאבדו את הראש גם כשהלב מפרפר זמנית. התקופה מאפשרת לכם לגשת לפתרון בעיות בדרך של היגיון ותקשורת בונה, ולא דרך מאבקים ושיקולי יוקרה. כדאי לחפש דרך שבה תוכלו לשלוט במצב כדי שלא תצטרכו להתאים את עצמכם למציאות לא נוחה.

* * * * *

מארס באריה

מארס יימצא במזל אריה עד תחילת יוני 2010, מתוכם יימצא בנסיגה מה- 20.12.09 עד ה- 10.3.2010. השפעתו באה לידי ביטוי באומץ לב, במוסר גבוה, יוזמה, מרץ, העזה, חלוציות, מנהיגות, עצמאות, חריצות ומקוריות. היבטים מאתגרים מסמלים התחלות חדשות, ובדרך כלל הוא משפיע על כיוון של יוזמה, צמיחה וחיוביות, בצד תחושה של אי שקט, אגרסיביות ומתח, שעלולים להתבטא בנסיעות, כמו גם מישור האינטראקטיבי ביחסים. בזמן כזה עדיף לא להסתכן, כי כל נושא שולי עלול לגרור עימות קשה ועקשני, ממש כמו במצב של מלחמה. מי שמארס בולט או בעייתי במפה שלו, יכול לגלות שקשה לו להתרסן – יש נטייה להתרתח ולהגיב מהר וללא מחשבה. התנהגות כזו מקלקלת יותר ממועילה, ועלולה להגיע לסיבוכים קשים. מקום העבודה נהפך למעין זירה למאבקים, חלקם גלויים ורובם סמויים. אפשר למתן את השפעת מארס בדרך של מודעות והתרסנות. חלק א'

* * * * *

שון פי דידי, 4.11.69, הידוע בשלל הכינויים שהוא מצרף לשמו, נולד באלמנט של מזל, אך כדי לתחזק אותו הוא עובד בחריצות של נמלה ולא מפסיק להתחדש. הכוכבים ונוס ויופיטר במזל מאזניים מחברים אותו באופן הכי טבעי ליופי והצלחה בתחום המוזיקה והאופנה. הוא איש עסקים חריף מיומן וקשוח, מחושב ואלגנטי, מכור לעבודה ומסור אליה. אמן שיוצר כל הזמן, שאפתן ותובעני להחריד. טיפוס חרד עם ביטחון עצמי נרכש, סומך רק על עצמו ויש לו דרך פעולה משלו. על פניו טיפוס נהנתן, נרקיסיסט, שעובד בליטוש הופעה סטרילית אקלקטית. אוהב בעיקר נשים יפות, כריזמטיות אך מגלה בררנות קטנונית בטיפוח סטנדרטים איכותיים וגבוהים.

* * * * *

כל הזכויות שמורות ©

מאת: חוה מזר, אסטרולוגית

כותבת ב- "עולם האשה" וב- פנאי פלוס"

http://www.toses.co.il/horoscope.asp

mailto:chava3@netvision.net.ilE

טלפון: 5731540- 03 (ישראל)

 
תגובה לכתבה   |   שלח לחבר
 
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות
 
  תגובות  
  I always follows chava mazar's instructions.
Ana   - ‏31/‏10/‏2009 08:39 
1.
 
 
 
 
 

ראשי | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | צור קשר|פרסמו אצלנו|כתבו לנו


חנות וירטואלית | בניית אתרים
סיקום - חנות וירטואלית
© 2020, לוס אנג'לס ישראל . כל הזכויות שמורות