בס''ד
 
עברית | English                              
חבר קיים התחבר | חבר חדש הרשם
דף הבית | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | הפוך לדף הבית | צור קשר | פרסמו אצלנו
מיסטיקה

תחזית אסטרולוגית שבועית 6/12-12/12/09


השבוע הכוכבים מצביעים על אוירה מתוחה. אפשרות להתפרצויות של סכסוכים רציניים, תאונות, טעויות ואסונות טבע בין אם טבעיות ובין כתוצאה ממעשה בני האדם.

השבוע יתכנו גם עיכובים ובעיות בתחבורה. מוסדות שלטון או גורמים סמכותיים עלולים להטיל מגבלות וקשיים. השבוע עלולים גם לצוץ בעיות חברתיות הקשורות בנושאי דת ומוסר. התקשורת בין פרטיים ומוסדות תהיה מוגבלת וחסומה. נדרשים השבוע הרבה סבלנות ואיפוק.

מזל טלה

אתם מלאי אמביציה השבוע וחושבים רבות איך לקדם את עצמכם. מוטב שתרפו מעט עתה מהשאפתנות יתר שלכם ותמצאו לכם זמן לעשות סדר במצב הקיים. דרושה מכם תשומת לב לנקות את השולחן ולטפל בבעיות הקשורות לחוק ואף לקדם את הקיים מבחינת פרסומית. האינטראקציה שלכם עם הסובב טובה עכשיו. זהו זמן טוב לנקוט ביוזמת מנהיגות ולשפר את הופעתכם החיצונית. הבריאות שלכם השבוע תהיה במיטבה.

מזל שור

אתם מרוכזים בעצמכם השבוע . תרצו לבלות יותר בחברת בני הבית ובכל מקרה חשוב לכם לשהות במחיצת אלו המבינים וחושבים כמותכם. אתם מוצאים עצמכם השבוע מתעסקים בענייני רכוש ונדל"ן. התלמידים מביניכם יגלו אינטראקציה עם מוריהם. קיימת אפשרות השבוע לנסיעות קצרות עם ידידים למקומות לא מרוחקים. חשוב שתתנו אמון באלה שנושאים ונותנים עמכם בנוגע לאינפורמציה ונושאים כספיים.

מזל תאומים

השבוע הדגש הוא על אינטראקציה עם הסביבה. הופעתכם החיצונית חשובה לכם עתה . אתם מתמקדים ביחסים בינאישיים ופגישות שתהיינה, בין אם הן חיוביות או שליליות, תהיינה בעלות חשיבות רבה. תמצאו עצמכם מרבים בפגישות עם שותפים וחברים קרובים כמו גם התקשרויות חדשות. תמצאו שמערכות היחסים שלכם עתה, בהן אתם נוהגים להיות היוזמים והמובילים, תישאנה אופי ריאלי ומציאותי ותושתתנה על בסיס של אמון חד וחלק. זהו זמן טוב למסד יחסים או להקים שותפויות מכל סוג.

מזל סרטן

השבוע אתם נוטים להתמקד במשאבים העומדים לרשותכם כמו: כספים, רכוש, כשרון, ומעמד. חשוב להיזהר השבוע מדחיקת השכלתנות לטובת הרגש, מה שעלול להוביל אתכם לבזבזנות יתרה. זהו זמן מתאים עבורכם להתחיל בפעילות ספורטיבית כלשהי, או בתכנית שיפור בריאותית זו או אחרת. השבוע חשוב שתעמדו בלוח הזמנים, הן בחיים הפרטיים והן בתחום העבודה. אתם נלהבים מהעבודה שלכם ומוכנים להשקיע את עצמכם בה. לקראת סוף השבוע תהיו יותר אמוציונאליים ותרצו לשהות בקרבת הבית והמשפחה. נושאי נדל"ן ורכוש עשויים להעסיק אתכם בחלק נכבד משבוע זה.

מזל אריה

השבוע אתם תהיו רגישים ופתוחים יותר לסביבה מה שיגרום לכם להיות גמישים יותר. זהו זמן מתאים וטוב לעשות לעצמכם יחסי ציבור, לשפר את ההופעה ולהתחיל בפרויקט חדש. השבוע אתם נוטים להתמקד במשאבים העומדים לרשותכם כמו: כספים, רכוש, כשרון, ומעמד. חשוב להיזהר השבוע מדחיקת השכלתנות לטובת הרגש, מה שעלול להוביל אתכם לבזבזנות יתרה. היוצרים מביניכם , אלה העוסקים באמנות יצירה ודקורציה , כמו גם אלה מביניכם שעוסקים ביחסי ציבור ושעשועים יזכו לשבוע טוב ופורה. הדור הצעיר יזכה להתנסות חברתית חדשה וחשובה עבורו. במחצית השנייה של השבוע יושם הדגש על תקשורת בינאישית. אתם חדים וערניים יותר , מקדמים באופן קולח רעיונות ועניינים חשובים ועושים זאת בתנועה מתמדת.

מזל בתולה

בתחילתו של שבוע זה תיאלצו לעסוק בעניינים לא פתורים או בעבודה מאחורי הקלעים. זהו זמן מתאים לעשייה עצמאית ואישית תוך למידה מטעויות העבר. האינטואיציה שלכם במיטבה השבוע. התקשורת שלכם עם הסביבה משתפרת ואף מתייעלת. תוכלו עתה להביע עצמכם בצורה ברורה יותר. . תוכלו עתה לדון בנושאים שמעניינים ומלהיבים אתכם, ולשתף פעולה בתחומים של ידע והשכלה ואפילו יציאה להליכה משותפת. קיימת אפשרות טובה לקידום בקריירה ואתם אף צפויים לקבל חדשות טובות בנושא.

מזל מאזניים

השבוע תרצו ליפות את הסביבה הטבעית שלכם, כולל אפילו את המכונית הפרטית. זהו זמן טוב להתערבבות חברתית קלילה עם קבוצות, חברים, שכנים וקרובי משפחה, במיוחד למין הנשי מביניהם. אתם חברותיים במיוחד עתה, קשובים לזולת, ואף תרצו לגונן על מכריכם. השבוע טוב יהיה אם תעשו דברים בכוחות עצמכם, כולל למידה מטעויות העבר. אתם רגישים יותר ואינטואיטיביים .תיתכנה בעיות בנושאי תחבורה וחשוב שתגלו סבלנות.

מזל עקרב

זהו שבוע טוב לשיתוף פעולה עם הסביבה. שיתוף פעולה טובה יתכן גם עם אחים,אחיות, ושכנים. תוכלו להביע עצמכם ביתר קלילות. תיתכן נסיעה קצרה משותפת עם אלה הקרובים ללבכם. אתם מתקרבים השבוע למטרות שהצבתם בפניכם וקיים פוטנציאל טוב שאף תזכו בהערכה תמורת מאמציכם, וזה כולל בחובו גם אפשרות להכנסה נוספת.

מזל קשת

השבוע תהיו עסוקים בענייני הקריירה שלכם. חשובה לכם ההכרה הציבורית במעמדכם ובסטאטוס שלכם ועל כן תרצו להגן ולשמר על המעמד אליו הגעתם, אתם או הקרובים אליכם. עניינים הקשורים בפרסומת ובהכרה ציבורית חשובים עתה. האינטראקציה שלכם עם הסביבה, ובמיוחד עם החלק הנשי שבה, תהיה קלילה וטבעית. תוכלו להביע את רגשותיכם ביתר קלילות. השתתפותכם באירועים ציבוריים תהיה מוצלחת. אתם מלאי הערכת עצמית ובטחון עצמי שופע, והבחירות שתעשו השבוע תהיינה תישאנה אופי אופטימי מידי חשוב שלא תגזימו בהערכותיכם ותיצמדו למציאות.חילוקי דעות עלולים לגרום לניתוקי קשרים.

מזל גדי

השבוע יתכנו עיכובים בנוגע לקריירה, ענייני חוק, ותחבורה. אלו מכם שממתינים לתוצאות ראיון עבודה או בקשה לשינוי תפקיד וכדומה צריכים להיאזר בסבלנות לשבוע הבא. לעומת זאת חדשות צפויות טובות מחו"ל בנוגע לשותפויות עסקיות או מבני הזוג.. מגעים עם הזולת צריכים להיות על רקע ריאלי ומציאותי. השבוע ובמשך 3 השבועות שלאחריו תוכלו להשלים דברים שנשארו פתוחים. פעילות מאחורי הקלעים שתעשו השבוע עלולה למשוך ביקורת על רקע העבר. דבר מה עלול לגרום לכם להיעדר ממקום העבודה השבוע ויתכן שתאלצו לעבוד מן הסביבה הביתית. זהו זמן טוב לפגישות עם אנשים מחו"ל, או אנשים מתחום הפרסום, החוק וחינוך.

מזל דלי

הדברים הבולטים השבוע נוגעים למפגשים וכנסים מחודשים עם קבוצות חברים וזהו זמן טוב לקשרים עם חברים, אהובים, משפחה או להיות חלק מקבוצה חברתית כלשהי. אתם כמהים לחופש אלא שהוא מתעכב בגלל שינויים בתוכניות ובמצבים. אתם עסוקים ברגשותיכם ושל אלה בסביבתכם הקרובה, בנשואים הקשורים לכספים וזוגיות. יש לכם צורך בשיתוף פעולה ובתחושת שייכות. מגעים שיהיו לכם עם הזולת עשויים להיות נינוחים ונעימים.

מזל דגים

השבוע ובמשך השבועות הקרובים צפוי שיפור במצב הפיננסי שלכם. צפויות לכם מקריירה מה שמצדיק את השקעתכם הרבה בה עד עתה. ההמלצה היא להמשיך ולהשקיע באותו אופן. אתם יותר ממוקדים עתה ושוקלים באופן ברור ומציאותי את הכיוון אליו אתם שואפים בחייכם, ועל כן זהו זמן טוב ליוזמות ושיטות חדשות שיעזרו לכם להגיע להכרה כלל ציבורית. המוניטין שלכם חשוב כרגע ועל חשוב שתשימו דגש על האופן בו תעזרו לקידומו. יתכן ותאלצו השבוע כמו גם במהלך השבועות שלאחריו לשתף פעולה עם דמויות סמכותיות כמו: מעבידים או הורים, לחילופין יתכן ותצטרכו למלא מקום של דמות סמכותית כלשהי. האינטראקציה שלכם השבוע תהיה במיטבה והדגש הוא על מפגשים ושיתוף פעולה עם שותפויות כלשהן ובתוך כך תרצו לגונן גם על האנשים בסביבתכם.

מקור המאמר: לרונה רוזן-גילה אתר מזלות בכוכבים

© כל הזכויות שמורות ל: לרונה רוזן-גילה, מזלות בכוכבים MyAstroStar.co.il / MyAstroStar.com

http://www.myastrostar.co.il/

 
תגובה לכתבה   |   שלח לחבר
 
לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות
 
  תגובות  
 
 
 
 
 

ראשי | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | צור קשר|פרסמו אצלנו|כתבו לנו


חנות וירטואלית | בניית אתרים
סיקום - חנות וירטואלית
© 2020, לוס אנג'לס ישראל . כל הזכויות שמורות