בס''ד
 
עברית | English                              
חבר קיים התחבר | חבר חדש הרשם
דף הבית | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | הפוך לדף הבית | צור קשר | פרסמו אצלנו
מיסטיקה

שנת 2012 - האם זה הסוף?

לנוכח ההתעניינות ההולכת וגוברת לגבי נבואותיו של נוסטרדמוס בכלל, ולגבי התחזיות לשנת 2012 בפרט - התאריך המדויק: 21.12.2012 מאת:אלה שוניה
נעמוד כאן על המשמעויות, התהיות, המחקרים, הממצאים וגם הפחדים והמתח, שרבים חשים בהם בתקופה מיוחדת שבה אנו ניצבים בהיסטוריה ואבולוציה על כדור הארץ.

 ונאמר כבר: כל מה שהיה הוא שיהיה. ואין חדש תחת השמש.


מהשנייה(שבריר ביליונית השנייה!) הראשונה של אירוע המפץ הגדול, הכול החל לקרות והוא ממשיך לקרות.

אזי מדוע ההתעסקות, הכמעט אובססיבית, בשנת2012 דווקא, והאפוקליפסה שאמורה להתרחש בו?

קיימות כמעט אינספור תשובות לשאלה טעונה זאת, ובפוסט הזה אעמוד על כמה מהמאפיינים שלה, ולאו דווקא בתשובות קונקרטיות כאלה או אחרות.


ראשית, אף על פי שהאדם המודרני התרחק מאוד מן האינסטינקטים שלו, הוא עדיין נותר בעל חיים אינסטינקטיבי. לאמור, האדם חש דברים מבעוד מועד. וכאשר מדובר בדברים רבי עוצמה, הרי שהאדם חש בהם בעוצמה מחוזקת פי כמה.
אנו כולנו חשים שמשהו עומד לקרות. אולם, המשהו הזה החל כבר! והוא רק הולך וצובר תאוצה ככל שהזמן עובר.

כולנו יודעים שההיסטוריה של האבולוציה רצופה בהתרחשויות ואירועים מחזוריים.

כולנו יודעים שהכוכבים, וכדור הארץ בכללם, אינם איזה חפצים דוממים סטטיים, אלא ישויות דינמיות בעלות חיים המשתנות כל הזמן; משנות תדיר את מיקומן וכיוונן; נולדות ומתות -וכך גם הגלקסיות והיקום כולו.

היכולת האסטרונומית של בני המאיה הייתה מדהימה, הם היו מומחים בהבנת תנועות גרמי השמיים השונים והבנת ההשפעות ההדדיות ביניהם. היה להם מידע שבלתי אפשרי לקבלו מבלי להיעזר בטכנולוגיה של היום. בעיני רבים מהדענים המודרניים זוהי חידה. אולם אם ניקח בחשבון שבני המאיה, בדומה לעוד תרבויות עתיקות מפותחות: מצרים, בבל וכולי, קיבלו את המידע מבני תרבות מפותחים מהם בהרבה, אז החידה הזו הופכת למובנת ובהירה.


לוחות השנה של בני המאיה העתיקים (היו להם כ-17 לוחות שנה שונים) היו בנויים על מחזורים. לוח השנה שמסתיים בשנת 2012 בנוי על מחזור קטן : 5.000 שנה, ועל מחזור גדול: 26.000 שנה (בקירוב). שבמקרה, או שלא במקרה, חופף לסיום של מחזור עידן הדגים ומתחיל את עידן הדלי.
כל מה שהאדם הכיר במשך 26.000 שנה, עומד להשתנות, אין ספק בכך.
לוחות השנה של בני המאיה מייצגים מחזורים פלנטריים, גם הלוח המפורסם שנדון כאן. אם כן, הלוח מנבא שינויים פלנטריים אסטרונומיים, ולא את סוף העולם. ברם, שינויים פלנטריים פועלים גם על כדור הארץ, וגורמים לאירועים אשר משנים את פני המציאות – גם בכדור הארץ, ומכאן הפחד והחרדה. ומכיוון שכך הרי ש"סיום לוח השנה" (כל 17 הלוחות שלהם, על פרקי זמן השונים שלהם) מנבא את סוף העולם כפי שבני המאיה הכירו אותו.

הנבואות של בני המאיה אינן מזכירות שום "יום הדין" המככב בכתבים הנוצריים, אלא מתמקדות בסופה של תקופה, סופה של תרבות כפי שאנחנו מכירים אותה. משמעותו של היום האחרון בלוח השנה שלהם אינו חוזה אסון כלשהו, אלא רומז דווקא על כינון תרבות חדשה ותמורה רוחנית גדולה. אך בני המאיה דיברו בנבואות שלהם על "יום הטיהור" בכדור הארץ, שבהחלט עלול לרמוז להתרחשויות קשות לפני שהתרבות החדשה תכונן.


קיימת סברה, המתבססת על ממצאים מדעים (שהיו ידועים לבני המאיה העתיקים), שמה שיקרה בתאריך 21.12.2012 מבחינה אסטרונומית, הוא שינוי זווית של ציר כדור הארץ, כך שיחשוף את כדור הארץ לאנרגיה האדירה שבמרכז הגלקסיה (השמש שלנו וכן כל השמשות האחרות מקבלות את האנרגיה שלהן ממרכז זה [יש הסבורים כי המרכז הזה אינו אלא חור שחור אדיר ממדים]).

אם כן, החשיפה של כדור הארץ לאנרגיה האדירה ממרכז הגלקסיה היא שתחולל שינויים משמעותיים בכדור הארץ. יש מי שמייחסים לחשיפה הזו משמעויות מטאפיזיות, שישפיעו על המבנה הנפשי/רוחני של האדם. נראה שתפיסה זו קצת נאיבית ורומנטית, מכיוון שהקרינה הזאת דומה לקרינה אטומית רדיואקטיבית, ועובדה ידועה היא מהן ההשלכות של קרינה כזאת.

האירוע המשמעותי ביותר שמצביעים עליו נבואות המאיה בהקשר לשנת 2012, הוא "ההתיישרות הגלקטית" Galactic Alignment, שמתרחשת פעם ב-26.000 שנה, שהיא התוצאה של שבו השמש נמצאת בחפיפה מדויקת עם נקודת ההצטלבות של מסלול שביל החלב וקו משווה, והקרבה שלה לכדור הארץ מרבית.

יש גם הרבה דיבורים על היפוך הקטבים, חור שחור במרכז הגלקסיה וכולי.
בעוד שלהתיישרות הגלקטית יש סימוכין מדעיים, הרי שהיפוך הקטבים כנראה בלתי אפשרי, והחור השחור הוא כנראה בסך הכול
ענני אבק גדולים ומפוזרים בזרועות הפנימיות של שביל החל. מטאורים תמיד פגעו בכדור הארץ וגרמו לשינויים כאלה או אחרים.

כלומר, בצד תופעות של שינויים אסטרונומים, שמתרחשים באופן בלתי פוסק מאז בריאת היקום, הרי שרוב הספקולציות באשר לשנת 2012, הן אך כאלו: ספקולציות. כדור הארץ הסתדר מצוין במשך יותר מ-4 ביליון שנה, והוא יסתדר מצוין גם בהמשך. עם זאת,
אין ספק שאנו עומדים בפני שינויים אסטרונומיים, שינויי מזג אוויר, שינויים גיאו-פוליטיים,תרבותיים וכיוצא באלה, שמן הסתם ישפיעו על כל האנושות. הרי יצורים גדולים ומפוארים בהרבה מן האדם – הדינוסאורים – נכחדו בעקבות שינויים כאלה, אבל כדור הארץ שרד יפה והכחדת הדינוסאורים אולי היא שאפשרה ליצורים אחרים להתפתח אחריהם, כמו האדם, למשל; וזהו חומר רב למחשבה.


ייתכן שנכון יותר לחפש את הגורם לשינויים בכדור הארץ בכוכב נוסף השייך למערכת השמש שלנו.
מימי קדם ידועה העובדה שבמערכת השמשקיים כוכב נוסף, שרבים מכנים אותו כוכב X, או הכוכב ה-12. הוא נע סביב השמש במין לולאה. הכוכבהזה מתקרב לשמש במחזור של 3.600 שנה.כאשר הוא מתקרב הוא חוצה את מסלולם של כמה כוכבים וגם את מסלול כוכב הארץ, ולכן נקרא גם "החוצה" (Nibiru). אין צורך בדמיון מאוד מפותח כדי להבין שהימצאותו של כוכב כזה בקרבת כדור הארץ תגורם בכדור הארץ לשינויים אדירים, שרבים מהם מתוארים בתנ"ך.יש הסבורים שכוכב החוצה נמצא במהלך התקרבותו לכדור הארץ; רבים מאמינים שזו "הביאה השנייה" שהנוצרים מאמינים בה.

בעולם המדע חלוקות הדעות באשר לכוכב ניבירו. יש מדענים הטוענים כי השומרים והבבלים העתיקים לא יכלו לדעת כי הכוכבים נעים סביב השמש (ידע שהתפתח כ-2000 שנה אחרי סופה של שומר, ביוון העתיקה), ושהם לא ידעו על קיומם של אורנוס, נפטון או פלוטו. מנגד, יש לא מעט מדענים הטוענים בדיוק את ההיפך,; התרבות השומרית, הבבלית ובכלל מסופוטמיה העתיקה ידעו על נכון את תנועת הכוכבים סביב השמש, והיו מודעים לכוכבים מרוחקים ביותר, וגם לכוכב המכונה כוכב X, או ניבירו.


יש לא מעט נפשות הפועלות בתוך כל הדרמה הזאת, אשר טוענות כי קיימת עמימות מכוונת באשר לכוכב ניבירו, וכי אין משחררים את כל האמת עליו, והסיבה לכך ברורה. כך או כך, הרבה יותר קשה לסתור את קיומו של הכוכב הזה, מאשר את השינויים האסטרונומיים. בכל הכתבים העתיקים, בכללם בתנ"ך, הכוכב מופיע ומככב וכך גם האנשים שהגיעו ממנו לכדור הארץ והשתיתו כאן תרבויות מתקדמות ביותר.

האם האמריקנים יצאו למלחמה בעירק רק בגלל סדאם חוסיין? או בגלל הנפט? כן, זו הייתה הסיבה – אבל היא לא הייתה היחידה, ואולי גם לא העיקרית!

הסיבה האמיתית להימצאותם של האמריקנים בעירק היא בדיוק כוכב X; הכוכב ה-12 (החוצה-ניבירו).
עובדה ידועה לכל החוקרים של תרבותשומר ומסופוטמיה (עירק), היא שמאז ומתמידהיה זההמיקום האידיאלי לנחיתות כלי החלל של אנשי ניבירו.

עירק מהווה חלק מפרוזדור נחיתה בשטח של כמה קילומטרים, אשר כולל גם את ירושלים. הפרוזדור הזה ערוך בקפידה ובדיוק מרבי לקליטת ספינות החלל של הענונאקים; מין גירסה של תיבת נוח, שתציל כמה אנשים; עשרות, אולי מאות, אך לא יותר מזה. כך שהממשל האמריקני בהחלט מתכונן. אין שום סיבה שבעולם להאמין שאישים מסוימים יודעים על הפרויקט הזה, שנשמר בסוד מוחלט.

מה למשל היה קורה אילו הענונאקים היו נוחתים בעירק ונתקלים שם בסדאם חוסיין ומשטרו? הרי שהאסון שהיה מתרחש בעקבות כך בולט, לכן היה צריך לנטרל את סדאם חוסיין ומשטרו.
אם כן, ניבירו מתקרב לכדור הארץ, והאמריקנים מוכנים לבואם של בני ניבירו; הענונעקים (הענקים בתנ"ך [ענקים הוא שיבוש המילה "ענונעקים": אלה שבאו מהשמיים])הם האלים. (פרטים בהמשך).


בצירוף מקרים קצת תמוה אך מי שרוצה להבין יבין, צצו להן שמועות על מעצרו של זכריה שיטשין. הידיעות סותרות ואינן מבוססות, אבל נשאלת השאלה למה הן צצו בכלל? ולמה דווקא עכשיו? ומעניין עד כמה הן דומות למקרים של אנשים אחרים, שדעותיהם/עמדתם וכו', לא היו נוחות לגורמים מסוימים? בכל אופן, אני שמעתי מאנשים די מהימנים שזכריה שיטשין כן הוזמן לשימוע. בכל מקרה, אנחנו לא נוכל לדעת את כל הפרטים המדויקים, אלא רק בעוד כמה שנים, כמו במקרה של אותם אנשים אחרים (ויליאם רייך, אושו,לדוגמה). לי אישית בהחלט נראה הגיוני שגורמים מסוימים לא אוהבים את מה שזכריה שיטשין מגלה, וכדאי לעקובמקרוב אחרי ההתפתחויות.
חומר למחשבה


אם כן, כך או כך, בין אם אנו מתבססים על נוסטרודמוס ונבואותיו, או על לוח המאיה, או על הכוכב ניבירו, אנו נמצאים על סיפו של שינוי, שעל פי החוקרים החל כבר. והשינוי הזה ככל הנראה לא יהיה נעים וקל, בלשון המעטה. בעיקר בגללשהאנושות לא התכוננה אליו כראוי.

אז נניח שכמה מאוד בני אדם ינצלו על ידי הענונאקים. אבל, כאמור, התקרבותו של הכוכב לכדור הארץ תגרום לתופעות שונות אקלימיות רבות.


האיום האמיתי הוא כמות בני האדם על כדור הארץ, וכבר בבראשית יש הזהרה חמורה בפני האיום הזה:"כי ביום אכלכם ממנו מות תמות".

אבל פירושו האמיתי של הפסוק נשמר בסוד גדול הרבה יותר מכל יתר הסודות; אין אדם בעולם הזה שיסכים לחשוף אותו. ואין אדם שיכול לטפל באיום של ההתרבות הבלתי מבוקרת של האדם. רק האבולוציה היא שתצטרך לתקן את מה שיצא מכלל שליטה בעקבות התערבות בהנדסה גנטית לא מבוקרת.


האיום האמיתי שתלוי מעל האדם בעקבות התרבותו שיצאה מכלל שליטה הוא הרעב, ובעקבותיו המגפות – והמלחמות – הם המכה ה-11, שתונחת על כל כדור הארץ ולא רק על מצרים.


זוהי תחזית איומה ואכזרית, כי לא רק שאדם לאדם זאב יהיה, אלא שאדם יאכל את אחיו; הקניבליזם יהיה נפוץ והחיים בכדור הארץ יהפכו לעמק הבכא. ורק אחר כך, מאוחר יותר, הרבה מאוחר יותר, אולי יפציע באמת שחר חדש ויבצבץ יצור חדש, שהריבוי שלו יהיה מבוקר, לא על ידי יצורים אחרים, אלא על ידי מבנה גנטי שונה מזה של האדם היום; ובכלל זה הטבע האלים שלו, שטבוע היום בגנים של האדם, יעבור שינוי; ורק כך יוכל היצור החדש, שעדיין לא מוכר לנו כינויו המדויק, כי אין הוא נמצא באוצר המילים הקיים היום; וזן חדש זה יצליח לחיות בתיאום ובהרמוניה עם עצמו ועם הטבע שהוא חי בתוכו והוא חלק ממנו.


ובל איש יטעה ויחשוב שהרעב מתרחש רק באפריקה, הוא הולך ומתפשט במהירות לכל פינה בכדור הארץ. מדווחים על רעבבהודו, בסין, רוסיה, אוקראינה, ארצות אפריקה...


השאלה העומדת על הפרק היא מה יפול קודם על האדם: פצצת אטום או רעב? התשובה היא שלא משנה בעצם מה יהיה קודם למה, נראה שגורלו של האדם, במתכונתו הנוכחית, נגזר כבר בבראשית.

 
תגובה לכתבה   |   שלח לחבר
 
לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות
 
  תגובות  
  כמה בלל לא מאורגן
opte   - ‏21/‏10/‏2010 18:53 
1.
  מוזר ומענין
יפתח   - ‏15/‏12/‏2010 14:26 
2.
 
 
 
 
 

ראשי | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | צור קשר|פרסמו אצלנו|כתבו לנו


חנות וירטואלית | בניית אתרים
סיקום - חנות וירטואלית
© 2020, לוס אנג'לס ישראל . כל הזכויות שמורות