בס''ד
 
עברית | English                              
חבר קיים התחבר | חבר חדש הרשם
דף הבית | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | הפוך לדף הבית | צור קשר | פרסמו אצלנו
מיסטיקה

הורוסקופ שבועי

תחזית שבועית לבני כל המזלות,ההורוסקופ השבועי לשבוע 8 עד 14 בינואר 2010 ,מאת:חוה מזר
 
טלה

יש לכם ימים של כבדות ואי שביעות רצון, לכן רשמו לפניכם כי רק לקראת ה- 21 בינואר ואילך תוכלו לשפר את ההרגשה ועימו את מצב הרוח. אף שמאורעות חיצוניים משפיעים עליכם השבוע בשל ליקוי חמה, וגוררים אתכם לעיתים לכיוונים מתסכלים, שום נזק לא ייגרם לכם אם תשמרו על יציבות, סבלנות ואורך רוח. לכן חשוב לשלוט בנעשה סביבכם, כדי שהאנרגיות שלכם יהיו מרוכזות בראש ובשכל ולא ברגש. בעוד כשבועיים השמש תיכנס למזל דלי ותתחיל עבורכם התחזקות אנרגטית יחסית עם רמה גדולה של מעורבות חברתית. אז תוכלו להיפגש עם אנשים מעניינים, כמו גם לשפר את החיים דרך המישור החברתי שלכם, ולשלב עסקים עם הנאה.

שור

ליקוי חמה לקראת המחצית השנייה של השבוע יוצר אנרגיה חזקה ומועצמת, בתקווה שגם יביא עימו בשורות מאתגרות. פגישות ושיחות יחדירו בכם תקווה ויכולות מרשימות להביא למפנה בו אתם מעוניינים. כוכב יופיטר ייכנס לבית החברתי שלכם בעוד שבוע וחצי וישהה בו שנה תמימה. זכרו כי שנה זו מאיצה קידום חברתי, כמו גם היכרויות, התקרבות ויצירת מערכות רגשיות ועסקיות כאחד. לא יזיק לכם לגלות מינון גבוה יותר של פתיחות וסקרנות חברתית. זה המישור המאתגר והמפרגן שלכם לכל אורך שנת 2010. כדי לא להקצין עומסים נלווים, כדאי לחבור לאנשים שמשדרים אנרגיה של חום, שייכות וביטחון.

 

תאומים

ענייני כספים ועסקים נותנים את הטון עד אמצע החודש. חכו עם החלטות גורליות לפחות עד ה- 21 בינואר, אז תעבור השמש למזל דלי וחייכם יקבלו מפנה שונה ואוורירי יותר. אבל השבוע קשה לכם עדיין להשתחרר מהעומסים וההתלבטויות הנלווים. לכן אבשר כי תקופת מזל דלי הרציונאלי פונה לעתיד, לחדשנות, ויתאפשר מצב שבו תוכלו ללמוד, להשתלם, לתכנן נסיעות, ולתכנן עתיד מבטיח יותר. ונוס תצטרף בשבוע הבא למזל דלי לתקופה של שלושה שבועות, כושר הביטוי יתחדד ויכולת השכנוע והקסם שלכם יהיו במיטבם. אלה שנוסעים או עסוקים במגעים עם חו"ל - ייתכנו חדשות טובות והצלחה, תוכלו לצאת נשכרים אם תגלו יוזמה.

סרטן

הליקוי חמה השני החודש מול מזלכם מרמז כי יש מביניכם כאלה שירגישו שינוי מבורך בתחום העסקי, מקצועי, או רגשי. אבל יש גם כאלה שיחושו האצה במשהו לקוי בתחום מסוים ומרכזי בחייהם. כדאי להיות מודעים לכך כדי לא לגרום לצונאמי שעלול להתרחש עקב חוסר שליטה בתחום רגיש בחייכם. החלטה גורלית יש לדחות מה- 18 בינואר ואילך. החדשה הטובה מבחינתכם היא כניסת כוכב יופיטר לדגים בעוד כשבוע וחצי, בה ישהה שנה תמימה. ענייני חו"ל, לימודים והשתלמויות יתנו את הטון השנה. הפעילו כבר מעכשיו את כל ערוצי התקשורת שלכם, כמו גם מגעים שקשורים עם חו"ל. הלחצים לא קלים, אבל יהיו לכם כלים להתמודד.

אריה

ימי סוף השבוע לא מפנקים אתכם, אך אתם מתחזקים לקראת שני או שלישי, שבהם תורגש התמקדות במשימות שעניינן השגת פריצת דרך, התבלטות, מנהיגות ועצמאות. בינתיים, בשבוע רגיש זה יש עדיין להיזהר משיפוט מוטעה ולבדוק כל קשר או מצב היוצר פנטזיות, אשליות ואי בהירות. לאלה הנתונים בקשיים עם ממונים, או בני זוג, מוטב להיות זהירים ולמעט בביקורת. מצבים פוטנציאליים עלולים לגרור עד אמצע החודש לחצים ואילוצים, אך אתם תתגברו עליהם. לאלה מכם שזקוקים למילה טובה: זכרו כי רק בעוד כשבועיים תיכנסו לחודש בעל פוטנציאל מלהיב. המפתח להצלחה תהיה גישה כריזמטית אך נועזת, היו סבלניים.

בתולה

אתם מוצאים את עצמכם בתוך יוזמות של קדחת תקשורתית ונוסעים לצורך כך למעלה מהרגיל. התחום היצירתי דינאמי, כמו גם אפשרויות עסקיות פוטנציאליות לגבי העתיד. ליקוי חמה מרמז כי אתם ממתנים אי וודאות ומתחזקים, וגם חשים טוב עם האינטימיות וההקרבה. ושוב אציין כי יש עדיין רמזים לקשר גורלי. רבים מכם עברו שינויים קיצוניים וגורליים בנסיבות החיים, וקיימת בכם נטייה ליצור מציאות חדשה. החדשות הכי טובות מבחינתכם הן: בעוד כשבוע וחצי יעבור כוכב יופיטר לבית הזוגיות והשותפויות שלכם, וישהה שם שנה! לאלה המעדיפים לפגוש את המציאות בגובה העיניים תהיה זו שנה מזלית, אתגרית ומפוכחת.

מאזניים

ליקוי חמה אחרון לחודש זה מוצא אתכם שפופים ומודאגים ממצב של רפיון מתמשך, תתקשו לעמוד בדרישות שלכם מעצמכם ומול לחצי הסביבה, שהיא תובענית וחונקת. אי הבנות ופרשנויות מוטעות עלולות לגרום סיבוכים לפחות עד אמצע ינואר. אבל אל מקום לדאגה, שכן אם הבעיה שלכם אינה מהותית, בוודאי תשמחו לשמוע כי בעוד כשבועיים תיכנסו לחודש מקסים של ממש שבו יתאפשרו יצירתיות והשראה. כושר הביטוי יתחדד וכושר השכנוע והקסם שלכם יעלו מדרגה. הכוכבים יתחילו בהדרגה לרמז על כיוון חיובי, לכן מומלץ בינתיים להתאוורר עם אנשים מפרגנים, כמו גם לגלות גמישות ועירנות למצבים חדשים בשטח.

עקרב

אתם זקוקים לשינוי ולחידוש, לכן סבלנותכם אוזלת בשל עיכוב תהליכים. ליקוי חמה עדיין מיטיב עימכם השבוע. יבואו אליכם בהצעה שתעורר בכם התעניינות ותוביל למשהו חשוב ומרכזי בעתיד. באותה נשימה היו זהירים בתגובותיכם ואל תיסחפו לגאוות ההיבריס. לסובלים מאגרסיביות מקצועית, מוטב לשמור על פרופיל נמוך ולהתמקד בעיקר, שכן עצביכם רופפים ואתם ממהרים לכעוס ולבקר את הזולת. עם קצת יותר שליטה והיגיון נלווים, ניתן יהיה לשלוט במצב ולהרגיע רוחות סוערות. כוכב יופיטר, שייכנס בקרוב מאוד למזל דגים, מרמז כי השנה אפשר יהיה ליצור את המציאות הרצויה לכם ולהגשים תחום מרכזי בחייכם.

קשת

מרקורי מפסיק את נסיגתו בבית הכספים שלכם רק לקראת אמצע החודש, לכן ליקוי חמה השבוע מרמז כי ענייני כספים ברומו של עולם עדיין תופסים חלק נכבד מזמנכם. לכן דווקא מהמקום הזה יש לשמור על אנרגיה מבוקרת בשל התמודדות עם מצב הדורש סיכון מצידכם. בעוד כשבועיים תיכנסו לתקופה של נסיעות, לקיחת יוזמות חדשות או ריענון הקיימות. גם אם ההתעניינות שלכם תתמקד בעשייה הרפתקנית ומתלהבת, יהיה לכם אז קל יותר להתאים את עצמכם לתזזיתיות של התקופה. אבל עד שזה יקרה, טוב יעשו ילידי המזל אם יסגלו חשיבה חדשנית ופתיחות מחשבתית ויתאימו את עצמם למצבים חדשים בשטח.

גדי

אתם מחלקים את זמנכם בין צרכים אישיים ומקצועיים, ולעיתים חשים שלא קל להתמסר לשניהם בו-זמנית. ענייני כספים עומדים להשתפר במהלך השבועות הבאים, אך לא לכולם, שכן הכוכבים עדיין פוגמים, בועטים ומפריעים. ידיעה או רווח פיננסי מפצים על תחושת אי הוודאות שאפפה אתכם לאחרונה, ויש סיכוי במהלך השבועות הבאים ליהנות משיפור כלכלי, או מהתרחשות משמעותית עתידית בתחום המקצועי. לכן יש להיות שקולים ומחושבים, ולהימנע ככל שניתן מגישה קשוחה, קרה וחדה. תכנון קפדני אך גמיש, הלוקח בחשבון שינויים של הרגע האחרון, עשוי למנוע חלק מהבעיות הקשורות לנסיגת מרקורי במזלכם עד אמצע החודש.

דלי

זהו השבוע האחרון שבו מתרחש ליקוי חמה מאחורי גבכם, מצב שעלול לגרור התשה במצב בריאותי רגיש. החודש האחרון לא היה לכם קל כלל ועיקר, וזאת בלשון המעטה. בוודאי תשמחו לשמוע כי בעוד כשבועיים תיכנס השמש למזלכם ותוכלו סוף סוף להשתחרר מהלחץ וממה שהפריע והציק כדי להסתכל בתקווה קדימה. ונוס תצטרף למזלכם לקראת ה- 19 בינואר, לתקופה של שלושה שבועות. אז תוכלו להשיג דברים שחשובים כרגע לבניית מעמדכם בזכות כושר שכנוע, קסם ואינטואיציה. באם אתם בתחושה שהחיים לא מתנהלים ביציבות, זכרו כי משהו טוב יקרה בקרוב בתחום חשוב ומרכזי בחייכם, אבל בינתיים כדאי להיות סבלניים.

דגים

החדשות הטובות הן שכוכב המזל יופיטר ייכנס בעוד כשבוע וחצי למזלכם וישהה בו שנה! באותה נשימה יש לזכור כי תקופת דלי הקרבה בצעדי ענק מעידה על ימים של אנרגיות מתישות, שיגיעו לשיאן לקראת סוף ינואר. תיתכן כרגע סיטואציה מפריעה, אך בקרוב מאוד יזמנו לכם הכוכבים מגע אנרגטי ממוזל, שיזמן פוטנציאל לתנופה מבורכת, שבעטיו כדאי להתחבר עם אנשי מפתח שיעזרו בהגשמת נתיב מרכזי בחייכם. השמש תיכנס למזלכם לקראת ה- 19 בפברואר, ותוכלו בהדרגה להתנסות בשנה אתגרית מבורכת. כוכב ונוס ייכנס למזלכם לקראת אמצע פברואר, לתקופה של שלושה שבועות, והקסם שלכם יעלו לגבהים מועצמים, יש למה לצפות.

***********

ליקוי חמה טבעתי במזל גדי

השבוע מתרחש ליקוי חמה טבעתי במזל גדי, בצמידות מזלית למזל ונוס. מזלות האדמה גדי-בתולה-שור יצאו נשכרים מהציר האנרגטי הזה, ובמידה פחותה, אך לא פחות משמעותית, ייהנו ממנו גם בני מזלות עקרב-דגים-סרטן. מצב זה מעיד על כיוון גורלי שמתבטא בתחום האישי, רגשי, פיזי, מקצועי. המפגש הזה יוצר כמיהה ויצירת צמיחה עכשווית או עתידית מחודשת, כמו גם לכל סוג של מפגשים שיש בהם תחושת גורליות וכימייה מיידית (טובה או עוינת) עם האדם השני.

הטור האסטרולוגי של חוה מזר-טלפון

טלפון: 5731540 – 03

כל הזכויות שמורות ©

 
תגובה לכתבה   |   שלח לחבר
 
לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות
 
  תגובות  
 
 
 
 
 

ראשי | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | צור קשר|פרסמו אצלנו|כתבו לנו


חנות וירטואלית | בניית אתרים
סיקום - חנות וירטואלית
© 2020, לוס אנג'לס ישראל . כל הזכויות שמורות