בס''ד
 
עברית | English                              
חבר קיים התחבר | חבר חדש הרשם
דף הבית | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | הפוך לדף הבית | צור קשר | פרסמו אצלנו
מיסטיקה

ההרוסקופ השבועי

תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע 19 – 25 בפברואר 2010 מאת:חוה מזר

טלה

אתם עסוקים מדי בדברים שבשגרה, שדורשים משאבים נפשיים ולא תמיד מעניקים את תחושת העשייה והסיפוק שאתם כל-כך מתחברים אליה. ייתכן גם שהציפיות שלכם כרגע מוגזמות, הכול תלוי באמביציה שלכם ובאיך אתם מתכננים את עתידכם. דברים יוצאים לעיתים מכלל שליטה, במיוחד כשקשה לכם לשמור על סדר וארגון. התקופה עלולה להשפיע על מערכות יחסים ולגרור אי-הבנות ופירוש מוטעה של מה שנאמר. נסו להימנע מהיעלבויות בנושא זניח. הפעילות הפיננסית שלכם מואצת והמודעות והרצון להצליח מונעים על ידי כוחות מחודשים. עד ה- 15 במרץ יש להיות דיסקרטיים, וכן לשמור על מנוחת הנפש בימים של פגיעות, סערת רגשות ועומסים נלווים.

שור

לפניכם תקופה יצירתית מאוד, שבה תוכלו להצליח ולהתבלט. צמידות ונוס-יופיטר בדגים תספק לכם חודש של פסק זמן מבעיות. שבועות אלה מרמזים על התנסות בחוויות מכוננות, שיסייעו לכם לגבש כיוון עתידי. זוהי תקופה חשובה וקובעת, כדאי לחדש קשרים, להכיר אנשי מפתח משמעותיים ולהימצא בתנועה חברתית מתמדת. תצאו נשכרים אם תדעו לתת ביטוי לצד התקשורתי והיצירתי שלכם. התחושה באוויר תהיה לטובתכם ומוטב להשאיר את המתחים בצד (מארס בנסיגה באריה) ולהתרכז בעיקר. המישור הרגשי והיצירתי כאחד עומד לקבל בשבועות אלה שדרוג מפתיע, יש למה לצפות. הימנעו ממבט אשלייתי שעלול לגרור שיפוט מוטעה.

תאומים

ימי סוף השבוע רגישים ונוטים לפתח רגישויות פסיכוסומאטיות ואחרות. בשנה זו אתם עוברים שינויים משמעותיים, שאליהם מתווספים גם מצבים תזזיתיים. חודש זה יכול לרמז על כיוון מפתיע ומרטיט. אבל באותה נשימה נאמר שלא תוכלו להגיע למטרתכם בלי מאבק וקשיים. גילויי יוזמה ומנהיגות יהיו לטובתכם, ויתווספו להם מלוא החופן יצירתיות והשראה. בשל אלמנט אשליה וחוסר פרגון שמתלווים לתקופה, הוסיפו לכך גישה מעשית וממוקדת ותכנון נבון, כך תוכלו לעמוד במשימות באופן שיעורר הערכה. בנוסף, שימו לב כי אתם נוטים לדיבורים מאוד ישירים, המתינו קצת לפני שאתם ממהרים להצהיר הצהרות, נסו להיות טקטיים ומתחשבים.

סרטן

בימי סוף השבוע דאגו להקיף את עצמכם בחום, אהבה ופרגון. ימי תחילת השבוע מלווים במצבי רוח, אבל אין כאן כל מקום לדאגה. מצבכם עומד להשתפר משמעותית, תהיו פחות מכונסים בעצמכם ותתעסקו בעניינים המעשיים של החיים. אתגר מבטיח מעורר בכם התרגשות ועניין. מישהו מעוניין לתת לכם הזדמנות ורוצה לראות שאתם מוכנים להקדיש את המיטב שבכם. אל תחששו להראות למה אתם מסוגלים. קשר שיצרתם עם מישהו בארץ או בחו"ל, עשוי להיות המפתח לאפשרויות חדשות, שכן התקופה מעלה את הרף שלכם לגבהים אדירים ונוטעת בכם רצון ודחף לאתגרים. ניתן להתפנות לעניינים קונסטרוקטיביים, גם אם התוצאות לא ייראו מידית.

אריה

תקופת דגים לא מתחברת למזג הפתוח שלכם. יש מעין אווירה קצת מבלבלת וגם מתסכלת, הבהרת רגשותיכם תוכל למנוע עמימות. בימים אלה מתעורר בכם הצורך להגשים וליישם שאיפות בתחום המקצועי ובקשר למעמדכם בו. חשוב להיות שקולים ומעשיים ולבדוק כל מידע בזהירות ובאחריות, במיוחד אלה שחשים את החתרנות סביבם. גם אם אחרים אינם מקפידים על אתיקה או על רמת ביצוע גבוהה, כדאי שאתם תשמרו על עקרונותיכם. קשר מסוים מעורר בכם סקרנות וגירוי מרובים. יחסים בעלי אופי אידיאליסטי מתאפיינים בנטייה לסערות ולטלטלות. נראה שמלווים אותו לא מעט חלומות בהקיץ שעלולים להיות מלווים בבלבול ובמצבי רוח.

בתולה

בשל המולות למזל דגים, יש לכם אידיאלים שאתם רוצים להגשים אותם. חודש זה מייצר אפשרויות מבטיחות, שגם ילוו בימים מכוננים. אתם כישרוניים מאוד וכל דבר שתיקחו לידכם יתבצע ביעילות ומושלמות. המישור הרגשי והיצירתי מגיעים לפסגות שלא צפיתן אותן. ענייני עסקים חובקי עולם מקבלים תפנית. לכן מומלץ להיות ממוקדים ולא לאבד את כושר הריכוז שלכם אפילו לרגע, כי יש לכם גם ימים של אידיאליזציה מוטעית ומבלבלת שסוחפת למחוזות לא רצויים. יותר מכול חשוב לשמור על דיסקרטיות ולא למהר לספר לחבר'ה. ימים אלה מרמזים בנוסף כי כל האמצעים כשרים להשיג את נסיך/ת החלומות שלכם. מי שמחפש קשר – ימצא אותו החודש.

מאזניים

ימים אלה רגישים בריאותית. לכאורה תוכניותיכם ברורות, אך למעשה דברים רבים מעורפלים. אתם מתקשים לבצע את הפעולות הפשוטות שנחוצות להזזת מיזם חשוב. ייתכן שאתם מותשים ממלחמות שאתם מנהלים, אותן ניתן לנטרל רק בזכות שיתוף פעולה הרמוני עם הזולת. גם אם כרגע אתם מתקשים לראות את התמונה בשלמותה, מאוחר יותר יתאפשרו יותר עצמאות וחופש פעולה שיאיצו את הפוטנציאל ההישגי שלכם. חיי חברה עשירים יאפיינו בקרוב את מזלכם. אבל בינתיים התקופה נושאת לעיתים אופי אידיאליסטי מבלבל. כדי שמערכת זו או אחרת תוכל להמשיך ולהתפתח, תצטרכו למצוא את האיזון הנכון שיאפשר לכל אחד להרגיש שהחופש שלו אינו נפגע.

עקרב

זוהי תקופה מבטיחה, פעילה ויצירתית. כושר הריכוז יתחדד ותורגש התמקדות במשימות שעניינן השגת פריצת דרך, התבלטות, מנהיגות ועצמאות. שבועות אלה מרמזים על הרצון העז שלכם להתקדם ולהצליח. אתם מרגישים שמשהו חשוב מתרחש, כזה שיכול לקבוע לעיתים את העתיד והגורל. צמידות יופיטר-ונוס היא מעין ועידת פסגה שטומנת בתוכה הבטחה של שפע והזדמנויות. יחסי הגומלין ביניהם מהווים מתכון חשוב להצלחת מיזם מרכזי בחייכם. ייתכן שהתנאים לעיתים לא מאפשרים את הקצב המהיר, המלווה בדרך כלל בפזיזות ובכעסים, אך בסופו של דבר דברים יצליחו רק בזכות התמקדות בעיקר והימנעות מהתפל.

קשת

ימים אלה מלמדים על חוסר שקט, ייתכן כתוצאה מתחושה של בלבול ואי וודאות נלווים. דברים מתרחשים בקצב מהיר ולא תמיד בהתאם לציפיות, זה הזמן להיות ספונטאניים, אבל גם ריאליים. בנות מזל קשת נוטות להיסחף ברגשותיהן, לעומת הגברים המקפידים לא להיכנס למחויבויות ולשמור על החופש האישי שלהם. קשר מחשמל ומרגש עלול להיות בלתי יציב וקצר ימים, אך לא קשר שכבר ביסס את עצמו. תצטרכו לקבוע לעצמכם סדר עדיפויות ולהיות בעיקר מרוכזים, כדאי לנסות ולשלוט ברגשותיכם. לא תוכלו לרצות את כולם, וחשוב שתהיו נאמנים לעצמכם ותשמרו על האמת הפנימית שלכם, המתבטאת בקו שבו הלכתם עד כה.

גדי

יש עליכם זווית בוחנת ומבקרת, חשוב לכן להתמקד בעובדות ולהתמודד באופן פרקטי בעשייה. ניתנת עכשיו היכולת להתבונן ולשפוט מצבים באופן נבון, חכם ונכון, אבל בתהליך שנתי ולא נקודתי. צמידות יופיטר-ונוס היא מתכון למזל טוב ולקצת חסד שייעשה איתנו. כוכב יופיטר, שקשור לשפע והתפתחות אישית, ייצור תנאים טובים במיוחד למי שעדיין לא חש בשינוי. יש אפשרות לשיתוף פעולה, לדלתות נפתחות ולנקודות חיוביות שכדאי לנצל ולפעול מתוכן. חשוב, אם כן, שאנשי העסקים והיצירתיים שביניכם לא יחמיצו את הפוטנציאל. אפשר עכשיו ליצור את המציאות הרצויה לכם תוך זהירות ומתינות, זאת כדי לא ליפול למלכודות של ערפל לא ברור.

דלי

אתם נמצאים במצב מוזר: מצד אחד אתם נהנים מעלייה בפופולאריות, ומצד שני מצב רוחכם נוטה לתנודות הפכפכות. אתם מנסים למצוא שלווה ושקט שאינם קיימים במציאות, עקב כך אתם נוטים לעיתים לדכדוך ומתקשים לראות את נקודות האור. בוודאי תשמחו לשמוע כי בקרוב תתחיל תקופה שבה תהיה אפשרות לבסס את מצבכם הכלכלי, שיגיע לשיאו לקראת ירח מלא בסוף החודש. לא מדובר שמשהו יקרה מיד, אלא בתהליך ממושך והדרגתי, שכרוך גם בעבודה ובהשקעה מצידכם. למתוחים וחסרי המנוח שבכם: שפע הטמפרמנט והמרץ עלולים להטעות, לכן יש לשמור על פרופיל נמוך ולהתמקד בעיקר, ובנוסף, כדאי להבליג ולא להיגרר לפרובוקציות.

דגים

זהו חודש חשוב מאין כמוהו. חגיגה של כוכבים במזלכם והשתלבותם יחד מייצרים החודש חדשות טובות. יש הזדמנות ליהנות סוף סוף מהדברים הטובים שהחיים מציעים. ונוס ויופיטר, המסמלים את החסד, השפע והנתינה, מביאים עימם שפע בזוגיות וברומנטיקה, אבל גם בתחומים אחרים, כמו יצירה, עבודה, הריון וחשקים אחרים. אתם קורנים וקל לכם לשאת חן, לפחות עד ה- 7 במרץ. ימי סוף השבוע מלטפים לכם את האגו ומטיבים עימכם מבחינה תקשורתית וחברתית, כדאי לשלב עסקים עם הנאה. עם זאת, לא הכל ורוד ויש נקודות רגישות שאי-אפשר להתעלם מהן, לכן עם כל הטוב שמזמנים הכוכבים במזלכם, כדאי לשמור על איזון ושיקול דעת.

* * * * *

קו התפר שבין דלי לדגים

הדלי והדגים הם מזלות שמנוגדים זה לזה. הדלי מופנם מאוד, בלתי צפוי ומפתיע, מונע מהיותו יסוד אוויר על ידי הראש – כלומר מחשבה, מקוריות, חידושים והרפתקנות. לעומתו, הדגים מונע על ידי הרגש, שאותו מבטא יסוד המים. מהצירוף ביניהם מתקבלות התכונות של ילידי המעבר, אלה שנולדו בין 18-21.2 - רגישות, אינטואיציה, בעלי מודעות חברתית חזקה ורצון לעזור ולשנות - ואלה מתבטאות בעיסוקם ובאורח חייהם. הם יוצרים קרבה רגשית/מנטלית, הם אמנותיים ויצירתיים ומתנגדים לכל מסגרת כובלת. הם נוטים בעיקר לרוחניות ופחות לחומר. מסיבה זו עליהם להיזהר מאשליות ומניתוק מהמציאות. עם זאת, יש בהם גם מעשיות, שמסייעת להם להגשים חלק מחלומותיהם.

****

ונוס בדגים

ונוס בדגים מתפקד טוב יותר מאשר בכל מזל אחר. שם הוא רך, רומנטי מאין כמוהו, אוהב ומקריב, מתמזג ומעניק השראה בתחומי האמנות והיצירה. יופיטר, כוכב המזל וההתרחבות נמצא אף הוא בדגים, והחגיגה כאן שולטת. צמידות ונוס ליופיטר בדגים מעצימה מזל והתרחבות. שילוב זה יכול להביא להיווצרות קשרי אהבה (והריון) לילידי מזלות המים (דגים, סרטן ועקרב) ומעניק תקווה למזלות האדמה (גדי, בתולה ושור).

עקב אכילס: צריך להיזהר לא לאבד את הקשר עם המציאות בהשפעת סערת הרגשות שסוחפת ומציפה לאידיאליזציה אופורית.

****

דנה פרידר 19.2.87, רקדנית-דוגמנית-שחקנית, היא שילוב מהפנט של דגים/עקרב, שידעה למנף את עצמה מאז השתתפותה ב-"נולד לרקוד" ב- 2005, בעזרת חושי הישרדות חדים ואמביציה בלתי נלאית. דנה בחורה שקדנית, חרוצה וממוקדת, כמו גם פצצת אנרגיה בלתי נלאית, מלאת תשוקה לחיים ולעבודה, חיה באופן חוויתי ומודע, חוקרת, חופרת, ועם יכולת הפנמה מצוינת של לקחים ושיעורים.

בן זוגה קובי פרג' (31.8.80, בתולה/שור), הוא בן זוג קלאסי לדנה בשל הענקת תחושת ביטחון ושייכות, עם חיבור לעולם המעשי והחומרי, ומשמש לה סלע איתן בתקופות שבהן היא נוטה לרגשנות, לסערות ולדרמה.

חייה של דנה מלווים במצבים כפייתיים מתישים, אך היא ניחנה בחושים מחודדים ומפוכחים. החיבור לפרג' מאפשר לה גדילה וצמיחה בחממה של מסגרת שפויה ויציבה בתוך עולם של כאוס הפכפך ובלתי יציב.

כל הזכויות שמורות ©

מאת: חוה מזר, אסטרולוגית

כותבת ב- "עולם האשה" וב- פנאי פלוס"

 

טלפון: 5731540- 03 (ישראל)

 
תגובה לכתבה   |   שלח לחבר
 
לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות
 
  תגובות  
 
 
 
 
 

ראשי | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | צור קשר|פרסמו אצלנו|כתבו לנו


חנות וירטואלית | בניית אתרים
סיקום - חנות וירטואלית
© 2021, לוס אנג'לס ישראל . כל הזכויות שמורות