בס''ד
 
עברית | English                              
חבר קיים התחבר | חבר חדש הרשם
דף הבית | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | הפוך לדף הבית | צור קשר | פרסמו אצלנו
הריון ולידה

ההורוסקופ מ- 19 – 25 במרץ 2010

הורוסקופ שבועי :19 – 25 במרץ 2010 מאת האסטרולוגית: חוה מזר

טלה

כניסת השמש למזלכם מרמזת כי לפחות חלק מכם נכנסים לחודש של תנופה דינאמית והישגית ולהוטים לפעול. 21 במרץ הוא היום שמתחיל את השנה האסטרולוגית החדשה. השמש נכנסת למעלה הראשונה במזלכם, האני האמיתי שלכם פורץ סוף סוף החוצה, וגלגל המזלות מתחיל מחזוריות חדשה של שנה נוספת. עקב אכילס: הנטייה למרדנות והפכפכות עלולה לגרור עימות, במיוחד אם אינכם נכנעים לתכתיבים, וגם בשל התפתחות מטרידה שהיא בסתירה לאופי של עיסוקכם. השבוע מרמז על סגירות מאיימת, הפוגמת באיזון המקצועי או האישי שלכם. המטרה היא להשתחרר ממצב כובל, ולפנות את השטח למציאות הוגנת שתיתן מרווח נשימה.

שור

דברים רבים מרגיזים אתכם, ובצדק, וגם הרגישות שלכם מתעצמת. הנושא המקצועי והיחסים עם עובדים בכירים עלולים לגרור אי-שקט והרגשה שאינכם נמצאים במקום הנכון. יכול להיות שנוהגים בכם בחוסר הגינות מקצועית, ולמרות המרירות והכעס נסו להבליג, שכן לא כדאי לסכן הישגים שבהם השקעתם שעות ארוכות ומאמץ רב. יכול להיות שנוצר השבוע קונפליקט, מצב המקשה עליכם לוותר, להתפשר ולפעול בהתאם לציפיותיהם של אחרים. במקרים מסוימים נראה שלא תהיה ברירה אלא לעשות זאת. בנוסף, יש לשים לב לעצמכם ולצרכים הדחופים של גופכם. פעילות מאמצת בימים אלה עלולה לדרדר את מצב בריאותכם.

תאומים

קיימת לגביכם אנרגיה של התחדשות. אך בהיבטי מבט השמיים של השבוע, ובעומסים המתלווים אליהם, בולטות שתי אפשרויות מנוגדות ואתם נאלצים להתמודד עם שתיהן. זהו מצב בלתי נסבל, שכן קיימת נטייה להיכנס לנושא מקצועי ולעימותים ורגישויות יתר במובן הבעייתי של המילה. לכן עליכם להתרחק ממצבים הפכפכים, ולמצוא פתרונות מקוריים, חדישים וחכמים גם למצבים שנראים מסובכים. מצפים לכם שבועות יהיו הרבה יותר נינוחים, עם ימים שיעלו, לפחות חלק מכם, לפסגות נלוות של מצבים מאווררים, שילוו בתקופה חברתית פתוחה ולבבית יותר. למעוניינים שבכם - אלה שבועות לקשרים ו/או סטוצים מלהיבים, אבל לא בהכרח יציבים.

סרטן

מיקום הכוכבים השבוע משפיע על פלוטו, כוכב יצרי וכוחני – המרמז על מאבקי כוח על עקרונות וערכים, עם צורך לתעל את האנרגיה העוצמתית הזאת למקום לא מזיק אלא מפרה. הרגשה מעיקה עלולה ללוות אתכם במקום העבודה, או מבית, ועימה תחושה שיש אסקלציה, או שדברים הופכים להיות תובעניים ומסובכים יותר. בימים אלה יש נטייה של אנרגיה טעונה שמתלווית אליה השפעה טורדנית בולמת, במיוחד לאלה מכם שכבר חשים מאוימים. ייתכן שהגישה שלכם, או של אלה מולכם, אסרטיבית ולעיתים תוקפנית, עם ביקורת חדה וצינית שעלולה לפגוע. יש לזכור כי רגישות התקופה עלולה לגרור זעזוע כלשהו בקשרים זוגיים ו/או מקצועיים.

אריה

כניסתה של השמש למזל טלה מציינת את כניסת האביב, מביאה בעקבותיה שינוי חיובי באווירה, ומייצרת מצב פתוח וסוחף. לא יזיק להחדיר לחייכם פלפל מסוג אחר, כמו גם לנצל בחודש הקרוב את הפן התקשורתי והחברתי כאחד, וכל הנלווה למגעים קוסמופוליטיים. חלקכם מתכננים נסיעה או מארחים אורחים מחו"ל, והתכתבויות בכלל זה יביאו בשורות טובות. מצפים לכם בנוסף גם ימים לא שגרתיים מבחינה רגשית וחברתית כאחד, תוכלו לפגוש אנשים חדשים, להתרגש ולהתאהב, אם כי באותה נשימה יש לזכור שיש נטייה חזקה לאידיאליזציה, זיוף והפכפכות עם טיפוסים מורכבים. מודעות: כדאי שתגמישו את העמדות שלכם ותהיו עירניים יותר לזולת.

בתולה

דאגות שונות, חלקן בשל בעיות עבודה, משפחה או בריאות, מאפיינות את התקופה. הדבר מלמד על הצורך לשלוט במערכות היחסים שלכם, אולי בעקבות דברים שהוסתרו ויצאו פתאום לאור. ראייה אחרת: התקופה בנוסף גם מביאה עימה את השוני, את היוזמה ואת היכולת לעשות שימוש בהמצאה או רעיון, ומעניקה לנחושים שבכם חשיבה מהירה וחדה כתער. מורכבות הכוכבים השבוע מאיצה שינויים וחידושים, כמו גם לפינוי הדרך הישנה ולרצון להתנסות במשהו חי ונושם שיש בו יותר עצמאות, עניין וייחודיות. יכול להיות שקשה לכם כרגע לתפקד כרגיל, לעמוד בציפיות של אחרים ושל עצמכם, בשל אנרגיה מתישה שיש צורך להתמודד עימה.

מאזנים

זוהי תקופה יצירתית ורבת השראה, אך האושר שלכם תלוי במידה רבה על חוש הומור ובשמירה על פרופורציות. השבוע יש חוסר איזון בהשפעות הכוכבים בשמיים שיוצרים הקרנה בו-זמנית עם השלכה מסוכנת למערכות היחסים שלכם מחוץ או מבית, במיוחד אלה שכבר יש להם השפעה מכבידה על חייכם. אלה עלולים לזמן התרגזויות ולרמז על פיצוץ/קונפליקט לא רצוי בזמן, במקום ובאופן הכי פחות צפויים. שבוע זה דורש מכם הבנה וצורך להיות דרוכים אך מאופקים בתגובותיכם מתוך בגרות וצורך בבדק בית, ועם הרגשה נלווית שלא משנה כמה שאתם משקיעים בעבודה, במקרים רבים אין לה כל תמורה, וזהו מצב שעלול להתבטא בתופעות של שחיקה ומתח.

עקרב

ימים אלה עושים רושם מסחרר ופעלתני במיוחד. עם זאת, התקופה דורשת התייחסות רצינית ועניינית למי שמשקיע כעת את מרצו ברעיון או בפרויקט שיקרום עור וגידים עכשיו או במהלך החודשים הבאים. ימים אלה מרמזים על לחץ מתיש וכפייתי, כדאי שתהיו קשובים יותר למישור של נפש-גוף שלכם. אתם נוטים לתזזיתיות ומוציאים יותר אנרגיות ממה שיש ברשותכם כרגע. דרוש לכם זמן להיות לבד, לנוח, לעבד חוויות ולגבש כיוון להמשך. שמרו על זהירות מסוימת, במיוחד בשיחות ובמגעים עם אנשים. כדאי להתרשם ממצבים ומאווירה, אך אל תמהרו לתת אמון במי שאינכם מכירים היטב. חשוב לעשות צעד חשוב בעיתוי הנכון, והחושים יסייעו לכם.

קשת

אלה מכם שהכינו תשתית צוברים נקודות זכות ונהנים מהתחדשות ומפופולאריות מואצת. עם זאת, יש חשש מתלווה כי תהיו נתונים במצב רוח לא אחראי שיסחף אתכם לסיכונים. ייתכן שמלווים אתכם ספקות לגבי עצמכם ויכולותיכם, אבל אין לכך בסיס, שכן בקרוב צפויה ידיעה או הצעה מחזקת ומעודדת. שימו לב לרעיונות מדליקים שיעלו לפתע בראש שלכם, היו ערניים ומודעים לקיומם. מודעות: אנשים פועלים בכוחניות, אין כל נכונות להתפשר ויש תגובות קיצוניות. בכל מקרה, אי אפשר להימנע מעימות. אולי גם תרגישו שמנסים לעצור את התקדמותכם ולפגוע במוניטין שלכם. פעלו בהיגיון ואל תאבדו את שלוותכם אפילו לרגע.

גדי

שישי הוא יום הישגי לעסקים, לחיי חברה וליצירתיות. ימי תחילת השבוע ואולי גם המשכו מביאים עימם תחושה אמביוולנטית, הקשורה לקשיים ומסמלת מגבלות ומסגרות. המתח המצטבר גורר תחושה כבדה, שכן אנרגיית השבוע מעוררת ומלבה עוינות רבה עם נטייה לראות אנשים ומצבים בשחור לבן. יש סימני משבר בשל מטענים מהעבר, שמתקשרים ליחסיכם עם אנשים מחוץ או מבית שעלולים לגרור תסכול ואולי למחשבות על שינוי כיוון. יהיה קשה לשמור על יחסים טובים עם כולם וגם לעשות את הדבר שאתם שלמים איתו. היו ממוקדים, שכן ייחס אדיב מעניק לכם נקודות זכות החשובות לעתידכם. בתוך פרק זמן מסוים יימצא פתרון, וכל זה יהיה מאחוריכם.

דלי

התקופה בכללותה מזמנת אנרגיה אתגרית אך תזזיתית. קיימת שאיפה לחרוג ממגבלות היומיום מבלי לוותר על הביטחון שבשגרה. במהלך השבועות הבאים תמצאו דרך להתקדם ולהתפתח, או להשתלם בשטח המושך אתכם. כושר הביטוי שלכם מתחדד, כדאי לשלב עסקים עם הנאה לתועלתכם. אבל שבוע זה דורש בינתיים ראייה רציונאלית ומפוכחת ובעיקר מציאותיות, כי התקופה סוחפת לדואליות ולמלוא החופן ניגודים. אתם נוטים לעייפות, ונוטים לאבד מצב רוח. ירח מלא לקראת השבוע הבא פותח תקופה אקטיבית יותר. בשבועות הבאים עומד להתגבש רעיון לגבי פרויקט יצירתי, שפרטים עליו יינתנו בתחזיות הבאות.

דגים

לאלה מכם בעלי הציפיות שלא מתממשות כרגע, ולאלה מכם שמתלבטים בתחום היחסים, הייתי מציעה להיות סבלניים, שכן תיתכן אופציה אטרקטיבית לקראת חודש אפריל. השבוע נוצר מצב רגיש המעיד על מצבי זיגזג לא יציבים וטעוני רגישויות. ייתכן שמישהו מנסה לכפות עליכם לנהוג בדרך מסוימת, או שזה קשור באדם שמתוקף מעמדו משפיע במישרין על מעמדכם, יציבותכם וביטחונכם. תגובה פראית מצידכם עלולה להעיב על הניסיון לזכות בעצמאות. אם אתם בתחושה שלא הכול מתקדם בקצב הרצוי לכם, זכרו במקביל כי אין זה הזמן לנסות להכניס שיטות חדשות או לבצע מהפכים. חשוב לספור עד עשר כאשר מפלס האדרנלין עולה והסבלנות יורדת.

 

סחרור מערכות כוכבי

ביום ראשון נכנסת השמש למזל טלה שכבר ממתין לה שם בלהיטות. עם כניסתה היא תיצור זווית של 180 מעלות לכוכב סטורן במאזניים, מצב שעלול לגרור שיבוש מערכות אישי-רגשי-מקצועי, גם עקב ההשפעה המטלטלת שנוצרת במקביל עם כוכב פלוטו. זה אולי נראה מפחיד אבל האלמנט העוצמתי הזה מביא לשיאו תהליך-שינוי-תחליף למשהו שמיצה את תפקידו בחיינו, ושיש לו עדיין קשר לאירועי העבר. לפעמים זה פשוט מצב הרוח וחשבון הנפש האופייניים לימים אלה. חשוב להפנים כי היחסים עם האנשים סביבכם עומדים למבחן, ויש תחושת סגירות/חיץ מעיקים.

 

ריטה, 24.3.62, (טלה/עקרב) היא דיווה במלוא מובן המילה, עם נוכחות חושנית, נועזת ובולטת ואיכות דרמטית, המלוות בעוצמה פראית סוחפת.

ריטה היא בנאדם אדם של ביחד ולחוד וזקוקה להערצה גברית גורפת. היא סבלה מהיעדר חום ומחוסר פרגון, שבגינם נחשף והתעצם הצד החרדתי שבה. כדי להגשים את הייחודיות שלה היא זקוקה לזוגיות איכותית מוגנת, מפרגנת ותומכת, שתאפשר לה להתפתח כיישות עצמאית מרהיבה וייחודית.

וכאן נכנס לתמונה רונן ברגמן, (16.6.72 תאומים/אריה) עיתונאי ואיש טלוויזיה מוערך, שיודע להעניק לקשר אתגר שכלי-אינטלקטואלי מרשים.

ברגמן, שיודע לשעשע בדיבור מעניין ומרתק, גורם לריטה להיפתח, להתגמש, להתרכך ולחייך. המשיכה ביניהם מגנטית. רונן, מטבע היותו באור הזרקורים, נמשך לריגוש המסתורי, המורכב, המפולפל והמתוחכם שטמון בשיכרון החושים של קשר מסוג כזה, שמוסיף לחייו כרגע הילה זוהרת ומחשמלת.
כתבות נוספות:

כל הזכויות שמורות ©

מאת: חוה מזר, אסטרולוגית  כותבת ב- "עולם האשה" וב- פנאי פלוס"http://www.toses.co.il/horoscope.asp

mailto:chava3@netvision.net.ilE  טלפון: 5731540- 03 (ישראל)

 
תגובה לכתבה   |   שלח לחבר
 
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות
 
  תגובות  
  רק הוא יתן לה זוגיות איכותית ומוגנת.
שיפון משי   - ‏21/‏03/‏2010 00:49 
1.
 
 
 
 
 

ראשי | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | צור קשר|פרסמו אצלנו|כתבו לנו


חנות וירטואלית | בניית אתרים
סיקום - חנות וירטואלית
© 2020, לוס אנג'לס ישראל . כל הזכויות שמורות