בס''ד
 
עברית | English                              
חבר קיים התחבר | חבר חדש הרשם
דף הבית | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | הפוך לדף הבית | צור קשר | פרסמו אצלנו
מיסטיקה

ההורוסקופ השבועי

הורוסקופ שבועי לשבוע  מ-2 – 8 באפריל 2010 מאת:חוה מזר
 
טלה

תקופה זו מתאימה לבילויים, נסיעות, חופשות והנאות חושיות. כדאי לצאת, לבלות, להתכתב, לחדש קשרים קוסמופוליטיים ולהרחיב את פעילותכם החברתית. אחרים חשים כי החיים שלהם עוברים מסכת של שינויים ו/או ספקות שאינם פרי בחירתכם ושעדיין אינכם בטוחים אם אלה מוצאים חן בעיניכם או אם תצליחו להסתגל/להתמודד עימם. משהו שיתרחש בסביבתכם הקרובה או בקרב המשפחה יגרום לכם לשוב ולהתלבט בשאלות קיום בסיסיות. פתאום תשאלו את עצמכם אם באמת הכיוון נכון לכם. החדשות הטובות: המצב הכספי החודש ישתפר ויתייצב. יגיעו כספים והכנסות ממקורות שונים וגם תיווצרנה הזדמנויות רווחיות הקשורות לעבודה.

שור

צמידות ונוס-מרקורי במזלכם החודש היא בדרך כלל חיובית ומחברת בין רגש, תקשורת ויכולת לבטא רגשות בצורה עוצמתית ומרשימה. ל- ונוס הקשורה לנשיות, לאמנות, לאהבה ולכסף, נעים מאוד לשהות במזל שור הנשלט על ידה. היא עובדת כאן בעיקר על החושים שלנו ועל היכולת ליהנות מהדברים הקטנים של החיים, עם תוספת של נוחות ונעימות. יש לכם כמיהה לקשר משמעותי, והחודש יש סיכוי למציאת פרטנר מרשים לחיים. מצד שני, התקופה מרמזת על רגישות בריאותית, המלווה בכושר התמודדות ירוד שיגיע לשיאו לקראת אמצע אפריל, אולם בהשוואה לשנים קודמות מצבכם טוב. נסו לשמור על הרגלים נכונים של תזונה ושינה והימנעו מעומסים.

תאומים

הכוכבים מעניקים לכם פיקחות ויכולת לבטא את עצמכם. התקופה מחזירה לחייכם את הצד החברתי האהוב עליכם. אנשים יחבבו אתכם, וזהו אלמנט מרכזי וחשוב בראיונות עבודה ובהופעה בפני קהל. יש לכם הקרנה יפה של כוכבים, מה שיכול להגביר את הקסם שלכם ולקדם ענייני חברה וקריירה. אירועים ומפגשים שונים, כולל היכרויות והתחלות רגשיות ואחרות, יהיו לחם חוקכם בחודשים הבאים, וכדאי להיות מודעים ומוכנים. ייתכנו כרגע מגעים (גם סודיים) לקדם ענייני עסקים, ו/או מיזם יוקרתי. חשוב כבר מעכשיו להימנע מאלמנט של סיכון בשל נסיגתו של מרקורי מאחורי גבכם לקראת ה- 18 באפריל. שמרו על עמימות.

סרטן

הצמידות של ונוס-מרקורי בבית החברתי שלכם בשור, יחדיר לחייכם חיות חברתית נמרצת ועוצמתית כאחד. אתם מתעוררים לחודש של עשייה יצירתית וייצוגית שתותיר אתכם נפעמים, כדאי לשלב עסקים עם הנאה, ולא להחמיץ מפגש חברתי מעניין. השקעה חברתית עוזרת בקידום יעדים הקשורים בדרייב מקצועי, זה הזמן להקיף את עצמכם באנרגיה של מוטיבציה מאתגרת. הכוכבים מרמזים על ניצוץ של חיוניות המבקש להשתחרר, ומומלץ להפעיל אלמנטים מאווררים של מרחב וגיוון תוך שיקול דעת ולסגל פתיחות מחשבתית למצבים חדשים בשטח גם לתוך חודש מאי. הפעלתניים שביניכם מגלים כי חייכם נוטים לתפוס כיוון של עומק ואנליטיות.

אריה

אתם רוצים להתעסק בפעילות שתזרים דם מחודש בחייכם, וכבר יש לכם יוזמות ורעיונות שיעוררו התפעלות מצד אנשי פרסום ואחרים לפחות עד חודש מאי. יש תחושה, דיבורים או מגעים הקשורים למיזם מבטיח, וכדאי להיות עירניים. אלה מכם שנוסעים לחו"ל ייהנו ממפגשים מהנים, שיגיעו לשיאם לקראת אמצע החודש. התנסויות חדשות, מפגשים ונסיעות יהפכו לחוויות שמהן תוכלו להפיק הרבה. יש עכשיו אנרגיה של בנייה והתחדשות שמצפות לכם מעבר לאופק. הפעילו את כל אמצעי התקשורת שלכם בארץ ובחו"ל. עם זאת, שימו לב להבדל הדק בין מציאות שהיא מזויפת לבין אשליה שאתם רוצים להישאב לתוכה.

בתולה

ימים אלה חשובים, עסקית, חברתית ויצירתית, כדאי לעשות דברים שונים וחריגים. נכון שאצל חלק מכם גוברים המתח והלחץ, אך יש מביניכם גם כאלה שנוצרים עבורם תנאים טובים בקשר לקריירה ולמעמד, בתנאי שיש כאן ראש פתוח ונכונות לראות מעבר למקובל ולמוסכם. תהיה תחושה משוחררת ותכליתית, כך שאפשר יהיה להתרחק ביתר קלות מהעבר ולפנות את הדרך לאפיקים חדשים. ייתכן שחלק מהשאיפות נראות לפתע רחוקות מטווח ההגשמה, אך דברים עוד ישתנו בהמשך, לכן מומלץ להיות סובלניים. נסיעות והתכתבויות עם חו"ל ייטיבו עימכם. ייתכן שאינכם מודעים לכוח המשיכה שלכם, מישהו מנסה להתקרב אליכם ויפתיע בגישתו.

מאזניים

בימי סוף השבוע יש לכם תקשורת טובה מבחינה עסקית וחברתית כאחד. מבחינה יצירתית - זוהי תקופה חשובה וקובעת. מומלץ לנהוג בפתיחות, כי ישנה חשיבות לגישה, כמו גם לאופן שבו תוכלו לשפר את נקודת המבט הייחודית שלכם, אם ישנה כזאת. כדאי להתמנגל באירועים שבהם תוכלו לחבור לאנשי פרסום ואחרים, כדי לקדם יעדים שהם מרכזיים כרגע בחייכם. ענייני חו"ל יודגשו במהלך השבועות הבאים, ואיתם יתווספו לכם אתגרים רבי עניין. ימי אמצע השבוע נוטים להתיש אתכם נפשית, בשל תובענות מחוץ או מבית. מיקום כוכבכם ונוס בצמידות למרקורי בשור יביא לצורך בחשיבה ותכנון אחראיים וממוקדים יותר בעניינים פיננסים ואחרים.

עקרב

התקופה הנוכחית מצביעה על הזדמנות להגשמה עצמית ו/או מקצועית. ונוס מול מזלכם החודש מדגישה את יכולת הביטוי העצמי, היצירתיות וההעזה שלכם. דברים יקרו בספונטאניות אבל גם תוך תכנון ממוקד ואחראי, וככל שתיטיבו לזרום עימם, תוכלו להפיק מהם יותר תועלת. בני המזל הנמרצים והשאפתניים יוכלו להשתמש בכושר ביצוע ובהשקעת אנרגיה ממוקדת בעיסוקים בונים. זכרו: זו השנה שבה אתם בונים דברים משמעותיים, ואלה החודשים שבהם זה באמת קורה. אלה שישכילו לשחק את המהלכים הבאים שלהם תוך בקרה ואיפוק, צפויים להצלחה. רגשות: שיחות נפש יעשו טוב לזוגיות, כדאי להיפגש, לחזר ולהיות מחוזרים, אבל להימנע מקשר כפייתי וחונק.

קשת

אתם בתקופה נמרצת ודינאמית, אך גם סוערת ומפתיעה. יש מביניכם כאלה שיקבלו בתוך מספר שבועות תפקיד אחראי שבצידו תוספת משתלמת. מצד שני, יש מתח ונפילות של מצבי רוח שעלולים לגרור התפרצות חסרת טאקט מצידכם. רגשות: התאהבויות יכולות להפתיע, כדאי לצאת, להתמזג ולהתמנגל יותר, זאת כדי להכיר מועמדים לזוגיות, שיקבל ממשות וצורה גם לתוך חודש מאי. גם קשרים לא מחייבים, קרי סטוצים, יתאימו לתקופה. כספים: ביטחו בביטחון שלכם, שכן הסתגלות מהירה מלווה באומץ והעזה יביאו לתוצאות טובות ומפתיעות – כלומר, שלתכנון פרקטי, נבון ונכון ולבנייה לטווח הרחוק יותר יש סיכוי טוב להצליח.

גדי

ימי סוף השבוע ותחילתו מתישים אתכם. ייתכן שדאגות מטרידות אתכם, וגם אם הן נראות חסרות היגיון, קשה להיפטר מהן. יכול להיות שאצל חלק מכם היחסים עם הסביבה או מבית רגישים ומתוחים. נושאים שקשורים לחו"ל יעסיקו אתכם והכימיה או שיתוף הפעולה עם מישהו שם יהיה מוצלח. אתם חשים את המשיכה שיש לכם כרגע למקומות רחוקים, כמו גם לימודים והשתלמויות, שמאפיינים חודש זה, ולחלק מכם גם את השנה כולה. נסיעות או התקשרויות בארץ ועם חו"ל יקבלו דגש מיוחד. אם לא תפעלו מיד, תחמיצו הזדמנויות. עם זאת, לא כדאי שתחושת הדחיפות תגרום לכם לפעול מהר מדי, בלי שתספיקו לשקול את התוצאות.

דלי

התקופה מזמנת אנרגיה אתגרית ותוך כדי תמצאו דרך להתקדם ולהתפתח, או להשתלם בשטח המושך אתכם, ייתכן מבית. כדאי להתמסר לעשיית הדברים המעניינים אתכם, ובין השאר לבטא את רגשותיכם ורעיונותיכם. בימי סוף השבוע מומלץ לנהוג בפתיחות, כי ישנה חשיבות לגישה, כמו גם לאופן שבו תוכלו לשפר את נקודת המבט הייחודית שלכם. ימי אמצע השבוע מגבירים עייפות ומתגנבת נטייה למצבי רוח, אך הרגשתכם משתפרת לקראת רביעי או חמישי. בתחום הזוגי הדברים תלויים בכם, ברצינותכם ובנכונותכם להשקיע. התנאים אולי לא שגרתיים, וזה מעורר את יצר ההרפתקנות שחבוי בכם, יש למה לצפות.

דגים

נסיעות, פגישות ושינויים נלווים ברוכים מאפיינים את התקופה הקרובה. למעשה, נסללת עבורכם דרך חדשה. המישור החברתי יודגש, לצורך כך תיפגשו עם אנשים שיוכלו לענג ו/או לקדם אתכם. הכוכבים ונוס-מרקורי במזל שור מרמזים כי עכשיו תרבו להיפגש עם אנשים, להכיר חברים חדשים ולהתקרב לסביבה יצירתית ומאתגרת. גם בלימודים נפתחות לפניכם אפשרויות חדשות. יהיה עליכם לקבל החלטות ולבחור בין הצעות שיועלו לפניכם. דווקא עכשיו לא כדאי לאמץ גישה שמרנית, חידוש ומעבר לתחום חדש שעוד לא עסקתם בו יכול להיות מאוד לטובתכם. השבועות הבאים מרמזים כי המישור הרגשי-סקסי-תקשורתי תופס תאוצה וקופץ מדרגה.

סטורן עושה רוורס למזל בתולה ...

סטורן, שנמצא במזל מאזניים, עומד לקראת סוף השבוע לעשות רוורס למזל בתולה, בו ישהה עד ה-21 ביולי. התקופה מבטאת את מצב הרוח וחשבון הנפש האופייניים לחודשים האלה, במיוחד למזלות בתולה-דגים-תאומים-קשת שייאלצו להתמודד שוב עם נסיבות מגבילות שמקשות.

הנסיגה הזאת מביאה לשיאה אלמנט שאפיין תחום מסוים בחיים, ושיש לו עדיין קשר לאירועי העבר.

 

הטור האסטרולוגי של חוה מזר-טלפון 5731540 – 03

כל הזכויות שמורות ©

 
תגובה לכתבה   |   שלח לחבר
 
לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות
 
  תגובות  
 
 
 
 
 

ראשי | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | צור קשר|פרסמו אצלנו|כתבו לנו


חנות וירטואלית | בניית אתרים
סיקום - חנות וירטואלית
© 2020, לוס אנג'לס ישראל . כל הזכויות שמורות