בס''ד
 
עברית | English                              
חבר קיים התחבר | חבר חדש הרשם
דף הבית | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | הפוך לדף הבית | צור קשר | פרסמו אצלנו
מיסטיקה

הורוסקופ שבועי לבני כל המזלות
-----

תחזית אסטרולוגית שבועית מ- 9 – 15 באפריל 2010 מאת:חוה מזר

 
מזל טלה

ראש חודש במזלכם בימי אמצע השבוע מלמד על ימים פוריים ויצירתיים, אנשים חדשים ייכנסו לחייכם ותהיה אווירה של התחדשות ורצון לקחת סיכונים, העיקר לשבור את השגרה. עם זאת, יש מביניכם גם כאלה שמתלווית לחייהם תחושת מועקה. נדמה לכם שדברים נעצרים במקום, או שהכל כרוך במאבק שמכלה את כוחותיכם ואינו מביא לתוצאות הרצויות. הדרך כרגע היא לבחון את השטח ולא לקפוץ למשהו שאינכם בטוחים בו. בענייני עסקים וכספים כדאי להפעיל השבוע שיקול דעת. כוכב מרקורי ייכנס לנסיגה בבית הכספים שלכם ביום ראשון הבא וישהה בו עד ה- 11 במאי. חשוב לשמור על עירנות, לחשוש מכל מה שלא מוכר היטב ולהתרחק מתחמנים.

שור

שני אלמנטים שיש לזכור החודש: כוכב התקשורת והנסיעות מרקורי יימצא בנסיגה במזלכם החל מה- 18 באפריל ועד ה- 11 במאי. בנוסף, חודש זה מעיד על ימים של אנרגיות נמוכות, שיגיעו לשיאן לקראת ימי אמצע השבוע. מומלץ להיות זהירים, דרוכים ועירניים כדי למנוע מאנשים או גורמים עוינים לפעול נגדכם. ייתכן שאתם מאוכזבים מדברים שלא התבצעו בצורה חלקה. גלו סבלנות, הרגע שלכם עוד יגיע. בינתיים כדאי לפרק מתחים על ידי מנוחה ורגיעה, ולא להתעייף ביומיום ממטלות מתישות. יש מצבי רוח טעונים ופה ושם חסרה לכם היציבות שאתם כל כך מייחלים לה. בעוד כשבועיים תוכלו לעלות על מסלול קבוע ויציב יותר, יחסית לתקופה.

תאומים

השבוע חשוב שתהיה לכם שליטה בנעשה. כוכב סטורן חוזר למזל בתולה לתקופה של מספר חודשים, מצב שעלול להחליש את סיכוייכם לצאת ממצב לא נוח. השינויים שמתרחשים תחת היבט זה הם איטיים ואינם תוצאה של לחצים ואילוצים אלא של ניסיון, למידה ובשלות. כדאי להפעיל שיקולים שכליים והגיוניים ולהפעיל שיקול דעת ומחושבות, גם אם מתלוות לכך פסאדה קרה ומחושבת. אוורור חברתי ו/או עסקי ותקשורתי יעודד אתכם בימי אמצע השבוע. באותה נשימה רשמו לפניכם כי כוכבכם מרקורי עומד להיכנס לנסיגה לקראת ה- 26 באפריל עד ה- 20 במאי. כדאי לסגל פתיחות למה שקורה מסביב ולהיות זהירים יותר, שמרו על דיסקרטיות !!!

סרטן

אתם עסוקים בפרויקטים משמעותיים, כשהצלחה פירושה עלייה במעמד וחיזוק הביטחון העצמי. מצד שני, תיתכן בעיה עם אנשים בעלי סמכות שיש להם נגיעה בחייכם. השמרנים שביניכם מתחבטים ברגשות מעורבים בשל תקופה מאתגרת אך מתישה מנטאלית. האווירה או הלך רוח של אנשים משפיעים על כולם ותוך כדי מכניסים מתח רב ואי וודאות באשר לעתיד. המצב דורש רגישות ודיפלומטיה. חשוב שתהיו אסרטיביים ותגנו על עמדתכם, אך גם להימנע מיצירת רושם של התנגדות מתמדת. החוכמה היא למצוא את דרך האמצע. גם כשמדובר בקרדיט על הישג משלכם, לא תמיד קל לכם לקבל את המגיע לכם. בעוד כשבועיים דברים ייראו טוב יותר.

אריה

אחדים מביניכם חשים שדברים אינם מסתדרים בדיוק כמו שרציתם, ומלווה אתכם תחושה לא נוחה כאילו מישהו מנסה בכוונה להקשות עליכם. שינויים שלא צפיתם אותם יאלצו אתכם למצוא פתרונות, וכמו תמיד, כשאתם במצב שנראה כחסר פתרון מגיעים אליכם הרעיונות המבריקים ביותר. ראש חודש בסביבות ימי אמצע השבוע מאיץ מגעים ברוכים, ומבטיח תנאים נוחים ומבטיחים יותר, אלה אמורים להחזיר לכם את הכוחות ואת היכולת להפעיל את היכולות המרשימות שלכם. מומלץ גם לחשוב על חופשה, כמו גם לקידום יעדים ממוקדים, מגעים שקשורים לענייני חו"ל, נסיעות, התכתבויות וכדומה. הפעילו את כל ערוצי התקשורת שלכם.

בתולה

ימי סוף השבוע מומלצים לשינוי שגרה חברתי. בימי אמצע השבוע מתלווית אליכם תחושת ריקנות שמגיעה בגלים ומפחידה אתכם. שמרו על כוחותיכם. סטורן, ממנו השתחררתם לאחרונה, צץ במזלכם לקראת ה- 8 באפריל, ויישאר שם עד ה- 21 ביולי. בנוסף, כוכבכם מרקורי יימצא בנסיגה מה- 18 באפריל ועד ה- 11 במאי. זהו מצב שעלול להקשות עליכם, שכן תיאלצו להתמודד עם סוגיות מהעבר, או עם מציאות עכשווית, שבהן יהיה צורך לשמור על גמישות ופתיחות. קיימת נטייה לעוינות גדולה ורגישות מיוחדת לכל כפייה מחשבתית. הקפידו להתרחק ממצבי לחץ, כאלה המזמינים התגרויות מילוליות וחוסר התחשבות.

מאזניים

המאורע המשמעותי שמתרחש השבוע הוא כוכב סטורן, שהגיע לאחרונה לביקור במזלכם, והחודש יעזוב אתכם למספר חודשים וייסוג למזל בתולה. מצב זה מאפשר סגירת מעגל מעניינת, שאת השלכותיה תוכלו לחוש במהלך החודשים הבאים. שכן סטורן טלטל את שלוותכם והכריח אתכם להסתכל עמוק אל תוך נבכי הלב והנפש, לשאול את עצמכם שאלות הקשורות ליחסים ולחיים בכלל, וגם לבחון לעומק את אנרגיית החיים דרך מבט בוחן, מתלבט ומתיש. ימי אמצע השבוע מפרים לאמנים וליוצרים שביניכם, ומדגיש בנוסף ענייני זוגיות ושותפויות. לאלה הנתונים בקשיים עם ממונים, או בני זוג, מומלץ להיות זהירים ולמעט בביקורת.

עקרב

ימי סוף השבוע מרמזים על מקריות והתרחשויות בלתי צפויות עד מפתיעות, כמובן תלוי בעיסוק שלכם, במיוחד באם הוא נושא אופי ארטיסטי ואמנותי, אך גם עסקי. כלומר, הכוכבים מעניקים פתיחות ונחישות, וכושר ההשפעה של רבים מכם יגבר. היצירתיים שביניכם מתחזקים בפעלתנות ובעשייה, אדם בעל השפעה ישים לב אליכם, מצב שייצור אפשרות מבטיחה לקראת השבוע האחרון של החודש. ראש חודש בבית העבודה שלכם השבוע מרמז כי כדאי להפיג מתחים נפשיים על ידי פעילות מקצועית בונה, ולשלב פעילויות תכליתיות שמטרה בצידן. פרויקט מסוים יוצע לכם, אך יש לבדוק אותו בשבע עיניים. אחרים נוטים לפתח עייפות ותשישות מצטברת. שמרו על איזון אנרגטי.

קשת

בימי סוף השבוע ותחילתו האנרגיות מותשות. ירח חדש בימי אמצע השבוע ייטיב עימכם בזכות חברה אוהדת, מפרגנת ונעימה. מצד שני, כוכב סטורן עומד להיכנס שוב לבית הקריירה שלכם. מצב רגיש זה בין אפריל ליולי עלול לרמז על חזרתם של סדקים אפלים וחוסמים, שהפריעו ובחשו בחייכם בעבר. חשוב לנקות את השטח כדי לא לאפשר לגורמים עוינים לקלקל ולפגוע, שהקרקע תהיה מוכנה לכל תוצאה ושתהיו בטוחים ביכולתכם לעמוד באתגר שעומד מולכן. הנמרצים והשאפתניים שביניכם יוכלו להשתמש בכושר ביצוע ולהשקיע אנרגיה רבה בדברים בונים. אלה שישכילו לשחק את המהלכים הבאים שלהם נכון, ותוך בקרה ואיפוק, צפויים להצלחה.

גדי

צפויות נסיעות לצורך קידום המוניטין או המעמד שלכם, בארץ או בחו"ל. צד שני מרמז על דאגות מטרידות ובולמות. ביטחו בעצמכם, שכן אומץ והעזה יביאו לתוצאות טובות הישגיות – כלומר, שלתכנון ולבנייה לטווח הרחוק יותר יש סיכוי טוב להצליח. כדאי להיות קשובים לסביבה ולהשפעותיה ולהימנע מלחצים. אתם עומדים להיכנס לתקופה טובה יותר, התוצאה, גם אם תלווה בקשיים, תהיה איכותית ותיטיב עם רבים מכם. מודעות: קיימת מגמה של חריגה ממגבלות היומיום ושאיפה לחופש ולמרחבים, בלי לוותר על הביטחון שבשגרה. לכן מומלץ להימנע מנקיטת צעדים ציניים שלוחי רסן, כאילו אתם יודעים הכול יותר טוב מהזולת.

דלי

ימי סוף השבוע ותחילתו מדגישים עניינים פיננסיים. ימי אמצע השבוע מרמזים על פעילות חברתית ותקשורתית מואצת. כושר הביטוי שלכם מתחדד, כדאי לשלב עסקים עם הנאה, לתועלתכם. עם זאת, כדאי לתת לאופציה, רעיון, או הצעה שתקבלו השבוע להתפתח בהדרגה. מארס מול מזלכם גורם להרגשה קוטבית. מצד אחד אתם חוזרים ומתמלאים במרץ, אך מצד שני ישנם מצבים שמותירים תסכול. עלבון או נטירת טינה יזיקו גם לכם וגם לצד השני, לכן חשוב לא לשמור דברים בפנים ולשוחח על מה שמציק. כדאי לנקות את האווירה ולא לשמור ולנטור כעסים. בעשותכם זאת, תסתגלו ותפעלו נכון, כמו תמיד.

דגים

התקופה הנוכחית מדגישה ענייני כספים, עבודה, זוגיות ושותפויות. ירח חדש השבוע מרמז אולי על רווחים, אך עניינים פיננסיים דורשים זהירות מירבית, במיוחד אלה עם אלמנט אשלייתי בצידן. ייתכן שלא הכל נמסר בגלוי, ומאחורי הדיבורים הנלווים מסתתרים אינטרסים אפלים. כוכב סטורן ייכנס החודש שוב למזל הנגדי שלכם, בתולה, וישהה בו מספר חודשים. משמעותה הכבדה רגשית או התעלמות והימלטות מהתמודדות עם מציאות מעיקה. כתוצאה מכך אתם נוטים לנבור, להתלבט ולחפור, מצב שידרוש מכם כוחות נפש והתנהלות זהירה. תיתכן דאגה בהקשר לילדים, הורים ומבוגרים שתלויים בכם. הלחץ עלול להתבטא בתופעות של שחיקה ומתח.

* * *

צמידות ונוס-מרקורי במזל שור

צמידות בין וונוס-מרקורי בהיבט מרשים, יצירתי וסוחף לכוכב פלוטו במזל גדי, מחבר תקשורת יצירתית ויכולת לבטא רגשות בצורה עוצמתית ומרשימה. מיקום זה מביא לצורך בחשיבה ותכנון יותר אחראיים וממוקדים, והוא יכול להקל על מזלות שור-בתולה-גדי, אבל מסייע גם למזלות דגים-עקרב-סרטן. עקב אכילס: יש להימנע מהנטייה לעשות אידיאליזציה במערכות היחסים שגוררת בסופו של דבר התפכחות כואבת. בשל תנודות התקופה, כדאי להיות זהירים (גם עסקית) ולא למשוך אליכם נוכלים או כאלה המעמידים פנים שהם משהו אחר.

סטורן עושה רוורס למזל בתולה ...

סטורן, שנמצא במזל מאזניים, נכנס שוב למזל בתולה, בו ישהה עד ה-21 ביולי. התקופה מבטאת את מצב הרוח וחשבון הנפש האופייניים לחודשים האלה, במיוחד למזלות בתולה-דגים-תאומים-קשת שייאלצו להתמודד שוב עם נסיבות מגבילות שמקשות.

הנסיגה הזאת מביאה לשיאה אלמנט שאפיין תחום מסוים בחיים, ושיש לו עדיין קשר לאירועי העבר.

* * *

הורוסקופ השבוע: אייל גולן

אייל גולן, 12.4.71, נולד במזלות גבריים פר-אקסלנס (טלה/עקרב), אלה המדרבנים אותו לרוץ, להזיע ולהתמקד באתגרים גדולים והרפתקניים, לעיתים על גבול הפזיזות, שמעלים את סף האדרנלין הסוחף שניחן בו. הוא מחוספס אבל נדיב ורך בקצוות, עם המון חוש הומור, פשטות ותמימות כובשת. גולן תמיד הישגי וחד משמעי ועם קסם אישי ענוג ורך (ונוס בדגים), שגורם לנו להעניק לו מינון גבוה של אהבה סוחפת.

גולן הוא גבר מבוקש, חובב סקס ויצרי מאוד, ומהיותו תחרותי ואוהב יופי הוא בחר בטוב ביותר - במלכה. יש בו צד קשוח ורגיש כאחד, כנות ותמימות וצורך בשייכות משפחתית, הוא אוהב אשה עם חוזק ופגיעות, וזה כנראה מה שהוא מצא באשתו לשעבר, אילנית (7.7.82, סרטן/גדי/עקרב) שיש בה תכונות משפחתיות שהוא מעריך ואוהב, ושהצד העקרבי של שניהם יצר ביניהם רכושנות וטוטאליות גורלית לנצח.

***

כל הזכויות שמורות ©

מאת: חוה מזר, אסטרולוגית

כותבת ב- "עולם האשה" וב- פנאי פלוס"

http://www.toses.co.il/horoscope.asp

mailto:chava3@netvision.net.ilE

טלפון: 5731540- 03 (ישראל)

 
תגובה לכתבה   |   שלח לחבר
 
לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות
 
  תגובות  
 
 
 
 
 

ראשי | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | צור קשר|פרסמו אצלנו|כתבו לנו


חנות וירטואלית | בניית אתרים
סיקום - חנות וירטואלית
© 2019, לוס אנג'לס ישראל . כל הזכויות שמורות