בס''ד
 
עברית | English                              
חבר קיים התחבר | חבר חדש הרשם
דף הבית | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | הפוך לדף הבית | צור קשר | פרסמו אצלנו
מיסטיקה

הורוסקופ שבועי : 23 – 29 באפריל 2010

ההורוסקופ השבועי מאת: חוה מזר, אסטרולוגית

טלה

ירח מלא בבית הכספים שלכם לקראת המחצית השנייה של השבוע מדבר בין השאר על פרויקט יוקרתי או אתגר יצירתי שעשויים לקסום לכם. עם זאת, אתם עלולים להפסיד או לסכן כספים כתוצאה מנתינת אמון באנשים הלא נכונים. כוכב מרקורי בנסיגה בבית הכספים שלכם עד ה- 5 במאי, מתריע מפני עסקה שיש בה קורטוב של פזיזות, חוסר יושר או וחלקלקות.

טיפ השבוע: מסתמן קונפליקט שעלול לגרור פגיעה מילולית. כדאי להיות מודעים כדי למנוע מצב לא נוח.

שור

ירח מלא במזלכם מול מזל עקרב מרמז כי זה הזמן לפלרטוט וחיזור. יש סימנים לקשר עוצמתי גורלי, שבו מומלץ לסגל היגיון ומתינות.

קריירה: התקופה מלמדת על תהליך של שינויים חיוביים שעשויים להתרחש בתפיסת העולם ובתחום מרכזי בחיים. קיים רצון לביטוי ישיר וברור, ולכן בני מזל רבים שהם אנשי ארגון וביצוע יכולים להצליח אם יסגלו לעצמם מודעות וערנות. במילים אחרות, יש להיות דיסקרטיים לפחות ה- 11 במאי.

תאומים

אתם מתעייפים במהירות וזקוקים לשקט ולפינה לעצמכם. התקופה שלפני יום הולדתכם מלווה בחולשה, לכן הקפידו לנוח ולהירגע, במיוחד לקראת המחצית השנייה של השבוע. אתם מאבדים את הסבלנות ומצפים שדברים יתרחשו כאן ועכשיו. החולשה או חוסר הביטחון שאתם משדרים, עלולים להיות מנוצלים בידי הסובבים אתכם. המשיכו לשמור על דיסקרטיות.

טיפ השבוע: רשמו לפניכם כי ונוס תשהה במזלכם עד ה-20 במאי, כדאי לתת הזדמנות לקשר מסוג חדש, או להתחדשות הקיים.

סרטן

ירח מלא במזלות המיטיבים עימכם השבוע מרמז כי אתם מתחילים לראות את האור בקצה המנהרה. לכן מעורבותכם במתרחש סביבכם הופכת להיות מרכזית וחשובה. יש אפשרות להרחיב את תחומי פעילותכם ולמצוא דרך להתפתח בכיוון מאתגר. לפתע תרגישו צורך הולך וגדל לקחת חלק, להשפיע ולתרום לחברה המצומצמת והרחבה שלכם. אדם כריזמטי בעל השפעה עשוי לסייע לכם.

טיפ השבוע: אהבה: יש סימנים לרומן חשאי שיישאר חסוי כמה שבועות. בכל מקרה, הסודיות כאן חשובה כדי שדברים לא יזלגו החוצה.

אריה

אהבה: מארס במזלכם וונוס בתאומים, בבית החברתי שלכם עד ה- 20.5, מעלים אצל רבים מביניכם את רמת הסקס אפיל והחן ויעניקו לכם ימים מהנים, מחמאות וחיזורים.

קריירה: קשיי או לחצי התקופה גוברים ומגיעים לשיא לקראת ירח מלא, שיתרחש לקראת המחצית השנייה של השבוע וידגיש ענייני משפחה ועבודה. השאפתנות מואצת ויש תשוקה להכרה ולתשומת לב. יש לכם ימים של מצב רוח טעון וירוד, בצד מפנה מבורך. מומלץ לקדם מטרות באמצעות פעילות חברתית מואצת. נסו את ימים שני או שלישי.

בתולה

הדאגות שהלחיצו אתכם לאחרונה פוחתות, ושבוע זה מראה סימנים של התחדשות ואתגר. ברגע שתאפשרו לעצמכם להשתחרר מאנשים או מכבלים חונקים מהעבר, תוכלו לפתוח דף מבטיח. מפנה חשוב יקרה כבר לקראת ירח מלא השבוע, שתהיה לו השפעה מחזקת עליכם.

טיפ השבוע: מישהו מקשה עליכם, והדרך הטובה ביותר להתמודד היא להתעלם ולא להיגרר למאבקי כוח שאינם רצויים בחייכם כרגע.

מאזניים

עניינים פיננסיים בוערים מטרידים את מנוחתכם, וייתכן שעצות שתקבלו אינן נקיות מאינטרסים אישיים. עם זאת, לבני המזל שביניכם צפויים רווחים. תחושה של התחדשות תפיח בכם תקוות חדשות שבינתיים תחששו לחשוף, מפחד שהדברים לא יתרחשו בסופו של דבר.

טיפ השבוע: שיפור בהרגשתכם יחול פה ושם רק מצד הכוכבים ונוס-מארס שמחזירים את האופטימיות ואת חדוות היצירה. נסו את יום שני.

עקרב

התקופה מחדדת את אופייכם התחרותי, הן באנרגטיות והן בנחישות שלכם. באופייכם גלומים כישרונות רבים, יצירתיות, מקוריות ומעוף מחשבתי. ירח מלא במזלכם, בבית הזוגיות והשותפויות שלכם, מהווה את לב התקופה, ניחנתם באמביציה שהיא צורך קיומי עבורכם, ויש לכם צורך יותר מתמיד להוכיח שאתם המנצחים.

טיפ השבוע: קשר שבו אתם מעורבים יהפוך טעון מאוד, עדיף לא להגיע למצב של עימות. ירח מלא במזלכם השבוע מרמז על עיני רנטגן אנליטיות, שיודעות לחדור ולהלום בנאסטיות במקום הכי נמוך וכואב.

קשת

אתם מרגישים מאוימים על ידי מישהו שהופך להיות מעורב מדי בתחומכם. תרגישו צורך ליצור הפרדה או להציב גבולות. רצוי שתהיו זהירים בדבריכם ותימנעו ככל האפשר ממילים בוטות, כדי למנוע הידרדרות ביחסים. בלי משים אתם עלולים למתוח ביקורת חריפה ולגרום למישהו בסביבה לשמור לכם טינה.

טיפ השבוע: אתם זקוקים למנוחה, לשינה ולטיפול בכל בעיה בריאותית שמציקה לכם, במיוחד לקראת המחצית השנייה של השבוע, שבה הרגישות שלכם עלולה להגיע לידי הקצנה. המצב עלול להתבטא בהיעלבויות מהירות שאינן אופייניות לכם.

גדי

זוהי תקופה תכליתית, הטומנת בתוכה טוויסט של עוצמה מתחדשת. יש לכם רצון לביטוי ישיר וברור, ללא טשטוש וללא חלומות, וגדיים רבים שהם אנשי ארגון וביצוע יכולים להצליח רק אם ישימו לב גם לכל המתחים הנלווים להצלחה זו. מדובר בעיקר באלה שנוחים לכעוס ולא נכנעים לתכתיבים. אנשי העסקים שבכם עסוקים בפעילות פורה, שבה יש אפשרות להכרה מבורכת.

טיפ השבוע: מומלץ לתקן יחסים ולגשר על פני כעסים מיותרים. ובנוסף, מומלץ לחדש את המישור החברתי שלכם, ולמנף קשרי חברות וידידות חובקי עולם.

דלי

ירח מלא לקראת המחצית השנייה של השבוע מדגיש ענייני עבודה ו/או משפחה. ייתכנו מצבים של חוסר נוחות, במיוחד אצל אלה שיש להם יחסים טעונים במריבות ובחילוקי דעות. זה יתבטא באמירות קיצוניות, בהתעקשות על פרטים ובחוסר נכונות של כל צד לזוז מעמדתו.

טיפ השבוע: יש להאט את הקצב ולאפשר לעצמכם מנוחה פיזית ומנטאלית. היחסים מבית נוטים להיות מתוחים עד קיצוניים. מפגש חברתי מאתגר מזמן אוורור חברתי שאתם זקוקים לו.

דגים

סטורן מול מזלכם אומנם ממשיך להעמיד אתכם במבחנים מתישים, אבל ירח מלא במזלות שמיטיבים איתכם מרמז על תקופה מבטיחה ומעודדת יותר. החיים מתחילים לשוב למסלולם ואפשרויות חדשות יסיחו את דעתכם. דברים יתבהרו ותרגישו שאתם משיבים לעצמכם שליטה על המצב.

טיפ השבוע: ירח מלא השבוע מאפשר לכם להצליח בכל הקשור להבעה, ביטוי יצירתי והריונות. מישהו ישפיע עליכם בצורה חזקה וסוחפת. הפעילו את ערוצי התקשורת החברתית שלכם בארץ ומחו"ל.

* * *

חגיגה של יצרים רציונאליים ודרמטיים כאחד... ונוס בתאומים, מארס באריה

השילוב של מארס-ונוס עד ה- 20 במאי מרמז על חגיגה של יצרים רציונאליים (מזל אוויר) ודרמטיים כאחד (מזל אש), מה שמעניק ימים של עדנה למזלות האוויר והאש. כאמור, תקופת שור (אדמה) לא מקלה על המזלות האלה. מטבע הדברים מומלץ להתחבר לפעילויות תקשורתיות. אלה יהפכו את העולם לחברי וידידותי יותר, שיתאים לרוח הייחודית של אלה שמחפשים גיוון וריגוש.

* * *

פנלופה קרוז, 28.4.74, המורכבת ממזלות שור/סרטן, היא שחקנית ספרדייה ממגנטת, אחת הבולטות והמגוונות ביותר בתקופתנו. הקשר שלה עם פרדו אלמודובר (שהסרטים שלו צבעוניים, חסרי בושה, אנרכיסטיים וגם חמים ומציקים), הוא אחת מהשותפויות הגדולות ביותר של כל הזמנים בין במאי למוזה שלו. קרוז טיפוס של בית, חום, ערכים ומשפחה, ויש בה צד מעשי, ארצי ומפוכח מאוד. ונוס בסימן דגים מדגיש אשה בעלת נפש עדינה ועין בוחנת, עם רגישות, דמיון וחולמנות, אותם היא מיישמת בכישרון רב בקולנוע. קרוז היא אמנית ויוצרת דומיננטית, עם עומק אנליטי ועולם פנימי עשיר וחווייתי מאוד.

פנלופה היא ה- אשה האידיאלית בה' הידיעה. נשית מאוד, רכה, מלאת הבנה וחום ויודעת לפנק. קיימת בה חושניות טוטאלית, המלווה בתשוקה שפורצת מכל הנקבוביות בגופה. העור שלה. היא סמל מין ומושא לחלומם הרטוב של בני המין הגברי. אלמודובר (הומוסקסואל) העיד בעבר שהיא "האשה היחידה אי פעם שעוררה אותי מינית".

***

כל הזכויות שמורות ©

מאת: חוה מזר, אסטרולוגית

כותבת ב- "עולם האשה" וב- פנאי פלוס"

http://www.toses.co.il/horoscope.asp

mailto:chava3@netvision.net.ilE

טלפון: 5731540- 03 (ישראל)

 
תגובה לכתבה   |   שלח לחבר
 
לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות
 
  תגובות  
 
 
 
 
 

ראשי | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | צור קשר|פרסמו אצלנו|כתבו לנו


חנות וירטואלית | בניית אתרים
סיקום - חנות וירטואלית
© 2020, לוס אנג'לס ישראל . כל הזכויות שמורות