בס''ד
 
עברית | English                              
חבר קיים התחבר | חבר חדש הרשם
דף הבית | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | הפוך לדף הבית | צור קשר | פרסמו אצלנו
מיסטיקה

תחזית שבועית ,ההורוסקופ
00000
ההורוסקופ השבועי 13- 19 באוגוסט 2010. מאת: האסטרולוגית חוה מזר
 
טלה

הכוכבים מארס-ונוס מול מזלכם עד תחילת חודש ספטמבר מרמזים כי יש הזדמנות להיפגש, להכיר ולהיסחף. השילוב הזה מרענן בנוסף צדדים יצירתיים ועסקיים. ונוס מסמלת נתינה, אסתטיקה ואת הצד הנשי. מארס – יוזמה, עשייה ואת הצד הגברי. המולות של שני הכוכבים האלה למזלכם עד תחילת ספטמבר משפיעים על מצב הרוח שלכם שניתן בימים אלה לתנודות, לכאן ולכאן. בשלישי ורביעי כדאי וחשוב להתמזג עם אלמנטים דינאמיים אך מפרגנים. מודעות וזהירות: הגישה של מארס מולכם עד אמצע חודש ספטמבר, בבית הזוגיות והשותפויות שלכם, נוטה להיות אסרטיבית ואפילו תוקפנית. הימנעו ממאבקי אגו ושליטה למיניהם.

שור

אתם ממקדים את עצמכם סביב נושא המגורים והמשפחה, מרגישים מחויבויות, עומסים ולחצים יותר מהרגיל. החודש הקרוב לא יהיה קל. תחומי הבריאות, הבית או העבודה יגרמו לכם חוסר שקט ואי שביעות רצון. אתם כבר מותשים והצורך להיות קשובים יותר לסובבים אתכם מלחיץ אתכם מאוד. השילוב של מארס-סטורן עלול להקצין בעיה בריאותית או לרמז על ניגוד אינטרסים במישור המקצועי, שם הציפיות מכם שוחקות, אולם התמודדות נכונה תקדם אותם. התקופה מכבידה ולא נותנת לכוכבכם ונוס לבטא את עצמה, מצב זה נוטה להאיץ לחצים ודילמות בין זוגות או שותפים. אל תילחצו, לקראת ה- 24 באוגוסט מצבכם הנוכחי אמור להשתפר.

תאומים

זהו השבוע האחרון של מזל אריה, המדגיש תקשורת ונסיעות. בשלישי וברביעי ענייני חו"ל מודגשים, בתקווה שמגעים וגלישה באינטרנט ישאו תפנית מעניינת. פגישות עם חברים יהוו אלמנט מרענן. סתירה כוכבית: שבוע זה מרענן צדדים יצירתיים ועסקיים, כמו גם השראה וכריזמה, אתם חדים וביקורתיים והשבוע נדרשות מכם עירנות ואיכות צלויה. כוכבכם מרקורי עומד להיכנס לנסיגה ביום שישי הבא, מצב המלמד על מכשולים בדרך ודורש גיוס ויכולת הבלגה. אל תהיו שאננים! הדבר עלול השבוע להשפיע על התקשורת שעשויה להיות קפריזית והפכפכה, דברים לא יובנו נכון, או שבמישור מסוים בחיים עלולה לצוץ תקשורת בעייתית ועוינת.

סרטן

אתם מתחילים לאבד סבלנות כלפי מישהו ביקורתי ותובעני. המעורבות של בני משפחה, גם אם היא נעשית מתוך רצון טוב, עלולה להפריע ולהזיק. הרגישות הזאת היא גם המקור למשבר שעלול לגרום לכם מתח נפשי מיותר. כדי למנוע את כדור השלג, חשוב שתדברו בגילוי לב על נושאים בעייתיים עם בני הזוג ועם אנשים קרובים. למעשה, למרות נסיגתו של כוכב התקשורת מרקורי בעוד כשבוע, עומד מצבכם להשתפר, במיוחד לקראת חודש ספטמבר. אז תהיה לכם אפשרות לצאת מסטגנציה חונקת ולהכניס קצת יותר פלפל לחיים. המישור הרגשי ילטף אך גם יהיה סוער מאוד. מפגשים ייצרו עניין ותמצאו את עצמכם מעורבים באתגר רווי יצר ועניין.

אריה

אתם אנשים חזקים ואמיצים, אבל שבוע זה דורש זהירות, אולי בשל אי נוחות מבלבלת המפריעה לתפקוד. האינדיבידואליות והצורך בביטוי אישי שלכם עלולים לעורר/לגרור התנגדות ותסכול. ייתכן שאנשים ממהרים להגיע למסקנות, להאשים ואפילו לדבר רעה במקום שלא צריך. ספונטניות ורצון לחיות את הרגע ולהתנסות בדברים חדשים מאפיינים אולי את ימים שלישי ורביעי. אתם מעוניינים בחידוש ובשינוי, ומרגישים צורך לחרוג מהשגרה ולפרוץ מסגרות מגבילות. ענייני כספים עומדים לאפיין את החודש הקרוב וישנם דברים שמהם תצטרכו להיזהר. לכן חשוב לשמור על סדר ובהירות כדי למנוע בעיות עתידיות לפחות עד ה- 13 בספטמבר.

בתולה

ימים אלה דורשים זהירות מרבית בעניינים פיננסיים. הוצאות כספיות משתלטות על חייכם לאחרונה ויתגברו עוד יותר השבוע. ייתכן גם שזוהי תוצאה של משהו שנעשה בעבר ואין לכם די שליטה במה שקורה, כדאי לצמצם בהוצאות שאינן הכרחיות. עם זאת, נראה שכספים יגיעו ממקורות מפתיעים לפחות עד ה- 8 בספטמבר ולבסוף מצבכם יתאזן. חשוב להבין שהדברים לא בשליטתכם כרגע ועדיף לזרום ולשתף פעולה מאשר להיכנס למאבק עיקש שהסיכוי להצליח בו נמוך. רשמו לפניכם כי כוכבכם מרקורי ייכנס לנסיגה, במזלכם הפעם, מה- 20 באוגוסט ועד ה- 12 בספטמבר. אל תמהרו לסגור עסקאות בסדר גודל שקשור בסיכון עתידי.

מאזניים

מקבץ כוכבים במזלכם מרמז כי חשוב לקרוא נכון את המפה ולא לפעול מתוך דחף רגעי, שכן להיבטי הכוכבים תהיה השפעה על יחסיכם עם סביבתכם. ובנוסף, הנוכחות של כוכב סטורן ליד וונוס במאזניים מכבידה ומדכאת ולא נותנת לה לבטא את עצמה. אנשים ללא ביטחון עצמי עלולים בקלות לאבד את תחושת הערך העצמי ולחוש שאין הם ראויים לאהבה. מה שנחוץ לכם כרגע הוא זמן רגוע שיאפשר לכם לחשוב, לעבד חוויות ולשקול את צעדיכם בהמשך. תיקחו ללב כל הערה שתיאמר, והרגישות הזאת היא גם המקור למשבר שאליו אתם עלולים להיקלע השבוע. כוכב מרקורי בוחש מאחורי גבכם עד ה- 12 בספטמבר, ממש קריטי לשמור על דיסקרטיות.

עקרב

ימי סוף השבוע מעיקים ומתישים אתכם מנטלית. שנו שגרה והתחברו לאנרגיה מבורכת לקראת מוצאי שבת. המציאות עכשיו נזילה מאוד, ובנוסף מתעתעת, היזהרו מאנשים חלקלקים. התושייה המאפיינת אתכם ונכונותכם לראות יותר מדרך אחת יעזרו לכם במציאת פתרון לקראת הימים הראשונים של השבוע. שמירה על תקשורת טובה עם אנשים סביבכם תהיה חיונית להצלחתכם ולקידומכם. המצב הכספי יכול להפתיע אך דורש ראייה רחבה, זהירות ופרקטיות לקראת המחצית השנייה של השבוע. חשוב שתיקחו אחריות ותהיו מעורבים לעומק ולפרטי פרטים במה שקורה, ולא תניחו לאחרים לגרור אתכם לכיוונים שאינכם שלמים איתם.

קשת

מצב רוחכם קצת ירוד וגורם לכם לראות הכל בצבעים קודרים יותר מכפי שהם באמת. אתם עלולים להרגיש חלשים וחסרי אנרגיה, במיוחד לקראת ימי תחילת השבוע. התקשורת שלכם פונה כרגע פנימה וזהו אלמנט שלא עוזר ליחסים, חשוב לדבר ולהוציא את מה שבלב. ישנם דברים חשובים שעדיין אינם ברורים ושרויים בערפל, וזה מעכב את פעילותכם. הסיבה לכך היא שהרבה תלוי באנשים אחרים ובגורמים שאין לכם שליטה עליהם. בנוסף, כוכב מרקורי בבית המקצועי שלכם, עומד להיכנס לנסיגה בעוד כשבוע, ואת ההשפעות המתנדנדות שלו אתם חשים כבר בימים אלה. נסו בכל זאת לראות את האור בקצה המנהרה לקראת ימים שלישי ורביעי.

גדי

משקעים שצברתם ודברים שעליהם הבלגתם בעבר מפריעים לכם עכשיו יותר ויותר. אתם מתרוצצים מהרגיל ומותשים תחת עומס ולחץ, אלה מלווים בהתבגרות והתפכחות אודות עצמכם ואלה המקיפים אתכם. יש בכם תחושה שמגבילים אתכם, דורשים מכם עוד ועוד ולא מתחשבים בכם. למרות ההשקעה הרבה אינכם זוכים להערכה שלה אתם ראויים והתסכול המצטבר גורם לכם לשקול אפשרויות אחרות. דברים שעליהם הבלגתם בעבר מפריעים לכם עכשיו יותר ויותר. ככל שהזמן עובר, הרעיון של עזיבה והתחלה מחדש כבר לא נראה מרתיע. חוסר הוודאות שאתם חשים מתערב בדאגה ובמצב רוח כבד ופסימי, שיחלוף לקראת החודש הבא.

דלי

תקופה זו דורשת יוזמה, העזה ומודעות ליכולתכם. יש עדיין אנרגיה שאמורה ללטף ולחזק חיבורים ומגעים רגשיים חובקי עולם. יכולתכם לראות את התמונה הכוללת תסייע לכם השבוע. בשל הפכפכות התקופה והסכנות המתלוות אליה, אתם חייבים לעמוד על המשמר ולהיות מציאותיים, ואולי גם להשתמש בתכסיסים נלווים, לכן יש לסמוך על תחושתכם הפנימית. יש עדיין מסביב אנרגיה של ניכור, קור. אנשים שבהם אתם תלויים אינם יציבים, או שמגיע אליכם מידע סותר ומבלבל. הפתרון השבוע הוא לרענן את המישור החברתי והיצירתי שלכם, כדאי להיות מחוברים לאנשים ייחודיים, או לכאלה המעשירים אתכם רוחנית.

דגים

תחושת חוסר וודאות מטרידה אתכם, אתם נוטים למצבי רוח, מתח ועצבנות והשבוע, לקראת סיומה של תקופה מכבידה, דווקא מתעצמים הקשיים. היחסים עם הסביבה המיידית שלכם עלולים להיות בעייתיים, מישהו עומד בדרככם ומנסה להגביל את חופש הפעולה שלכם. ככל שראייתכם תהיה אובייקטיבית יותר, כך יהיה קל יותר למצוא פתרון ולסיים את אי-ההבנות. טיפ השבוע: נסיגת כוכב התקשורת מול מזלכם עד אמצע ספטמבר עלולה להקצין או לסבך אי הבנות. מישהו עלול להתנהג אליכם בעוינות בלתי מובנת. השמועות מסביב עלולות במקרים רבים להטעות ולבלבל אתכם, חשוב שלא תסתמכו עליהן ושתוודאו שהמידע נכון. למאגר המידע חינם לחצו

*****************

הטור האסטרולוגי של חוה מזר

טלפון 5731540 – 03 (ישראל)

chava3@netvision.net.il E. Mail-

כל הזכויות שמורות ©

 
תגובה לכתבה   |   שלח לחבר
 
לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות
 
  תגובות  
 
 
 
 
 

ראשי | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | צור קשר|פרסמו אצלנו|כתבו לנו


חנות וירטואלית | בניית אתרים
סיקום - חנות וירטואלית
© 2020, לוס אנג'לס ישראל . כל הזכויות שמורות