בס''ד
 
עברית | English                              
חבר קיים התחבר | חבר חדש הרשם
דף הבית | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | הפוך לדף הבית | צור קשר | פרסמו אצלנו
מיסטיקה

הורוסקופ שבועי

תחזית אסטרולוגית שבועית כל ילידי המזלות. מ-17 – 23 בספטמבר 2010 מאת: חוה מזר

 
טלה

הצום יעבור בשלום, ואלה מכם שלא צמים יחפשו חבר'ה להיות ולבלות איתם, כדי לא להשתעמם. ירח מלא בסביבות השליש האמצעי של השבוע מרמז על תשישות, אך מיד לאחריו אתם מגיעים יחסית לסיומה של תקופה מטלטלת. ההרגשה משתפרת עם התקרב חג הסוכות, שבו מומלץ להיות מוקפים באנשים שמחים ומפרגנים, ולהימנע מחברתם של אנשים שיפוטיים שעלולים לפגום בשמחת החג. לבודדים שבכם מומלץ בחום להתחבר לאווירה חברית/משפחתית עוטפת. הירח במזלכם לקראת יום חמישי יעניק לרבים מכם תחושה של התחדשות זורמת, ומרמז כי אתם חוגגים בתנאים נוחים מאלה שהיו לאחרונה. היו זהירים בנסיעות.

שור

יום כיפור יכביד עליכם. אתם פעילים ונמרצים, אך מלווים לכך גם ימים אמוציונליים וטעונים. הכוכבים מארס וונוס מול מזלכם עשויים לסייע לכם. למרות החגים, השילוב הזה ייטיב בכל הנוגע לקידום מגעים מקצועיים, אישיים ורומנטיים כאחד, כל אחד בהתאם לרחשי ליבו ונטיותיו. הדבר החשוב הוא לגלות יוזמה, העזה ומודעות ליכולתכם. קשרים שייווצרו במהלך התקופה יהוו מנוף לקידום האינטרסים שלכם. הצד המפריע של מארס עלול לגרור מצבי רוח משתנים, שיהיו מלווים בחוסר כיוון ויוזמות שטורפדו או שנפגעו. ירח מלא בימי אמצע השבוע מסייע בכיוון תקשורתי וחברתי, וייתכנו חדשות טובות שיחזקו ויטעו בכם תקוות לעתיד.

תאומים

הצום בשבת יעבור עליכם בקלות יחסית. ואלה שלא צמים יחפשו חבר'ה להיות ולבלות איתם, כדי לא להשתעמם. מציאות מעורבת: צד אחד מרמז על בדידות אפרורית. ירח מלא בימי אמצע השבוע די מטלטל ומעצים מצבי מועקה, בייחוד אצל חולים, קשישים ואנשים בודדים. הירח, שבין השאר גם מייצג את היחסי הקרבה בין אנשים בכלל ובין בני זוג ומשפחה בפרט, מביא מצב רגיש ולחוץ בכל סוג של יחסים לקטליזאטור. יש לשים לב להתרחשויות לא צפויות שלא מתכוננים אליהן ולא חושדים שיגיעו. אל תתפזרו על יותר מדי תחומים, רק באלה שבהם בטוחים. חמישי הוא יום טוב חברתית, כדאי להיות מוקפים באנשים שמחים ומפרגנים.

סרטן

הצום לא יעבור בקלות. העייפות המצטברת תכביד עליכם, יכול להיות שאתם שקועים בחשבון נפש עצמי שעשוי לגלוש לביקורתיות יתר. במקרה זה מומלץ ללכת לבית הכנסת, הקרבה לאנשים רוחניים תחזק אתכם נפשית ותביא לתובנות חדשות. יש בכם טאץ' נוסטלגי וצורך רב בחום ובמגע. ירח מלא בימי אמצע השבוע מרמז על הצורך להיות בפעילות ובתנועה, לנסוע, ואולי גם לחוות התנסויות שיש להן של השפעה של ריכוך וזיכוך במירוץ החיים האינטנסיבי והמורכב הזה. אלה המחפשים רומנטיקה צפויים לקבל מענה לכמיהה הזאת. אלה ימים לטיולים, חופשות, נסיעות ואולי חו"ל. הברומטר התזזיתי שלכם ושל הסובבים אתכם משתנה ביום חמישי.

אריה

יש מביניכם כאלה שקורים להם דברים טובים, בצד מציאות מטלטלת מהסוג שאתם קצת מתקשים להתמודד איתן. אנרגיית חודש עקרב ועימו כוכב מארס עלולים לגרור פתיל קצר ותגובות קיצוניות. ירח מלא בבית הכספים שלכם השבוע עלול לגלוש לבעיות עם רשויות וסמכויות. קשר שיתחיל כמשהו לוהט עלול להטעות. האינטואיציה נוטה לשטות אתכם, כי מעידה לפנטזיות על-חושיות עלולה לגרור טלטול ובלבול. לקראת יום חמישי מומלץ להתאוורר עם חברים שכיף להיות בחברתם. כניסת השמש למזל מאזניים וירח מלא בחמישי כבר מרמזים כי אתם חוגגים בתנאים נוחים מאלה שהיו לאחרונה, ונכנסים לחודש מרוכך יותר.

בתולה

יום כיפור עושה רושם דו-ערכי, הבדידות לא תסייע לכם. אלה שיהיו מוקפים בחברים או באווירת בית הכנסת יחושו מחוזקים. ירח מלא במזלכם בימי אמצע השבוע מרמז כי אתם פתוחים להתרחקות מהדפוסים שאפיינו את חייכם בעבר. הכוכבים ממשיכים להאיץ ענייני זוגיות, עסקים וחברה. התקשורתיים שבכם יוכלו ליהנות מהאפשרות ליצור הזדמנויות לקידום, אך חייבים לנהוג באיפוק. ונוס במזל עקרב מיטיבה ועושה לכם נעים, אך כללית האווירה פה ושם מכבידה ושיפוטית. אתם מתחילים לאבד סבלנות כלפי מישהו ביקורתי ותובעני ונושא רגיש עלול לצוף ולעלות מחדש. לא תקבלו מילה טובה ספונטנית, אלא רק אם הדבר יביא תועלת למחמיא.

מאזניים

זוהי תקופה מתישה ומאמצת, המשפיעה על המזג ועל הרגשות. ירח מלא בימי אמצע השבוע מרמז כי מתגנבת תחושה של אי נוחות המפריעה לתפקוד. הרגישות של טרום יום ההולדת מקבלת את ביטויו נפשית ובריאותית. יש לשמור על מידה מסוימת של גמישות ושל פתיחות. אתם חווים יותר מדי תכתיבים מלחיצים, ייתכן שהתנאים עוד לא בשלים להביע את דעתכם בגלוי, אבל הצורך בכך ילך ויתגבר ובקרוב מאוד גם תמצאו את הדרך הנכונה לעשות זאת. כניסת השמש למזלכם בעוד כשבוע, מכניסה אתכם, בני מזל מאזניים, לקצב שהולם אתכם יותר. הדברים עומדים סוף סוף להסתדר למרות סוגיות נלוות ורבים מכם ינשמו סוף סוף לרווחה.

עקרב

שבת מומלץ למנוחת הנפש. יש תחושה ששום דבר לא מתרחש, אלא שבפועל ירח מלא בימי אמצע השבוע מצביע על דחפים בתחומי היצירה ועל פתיחות להתנסות ולהתחדש. ימים אלה יגבירו את הרגשות העמוקים ואת התחושה שיש מגנטים באוויר. גישה נמרצת אך ממוקדת תשפיע לטובה על מה שיקרה בו. יתגלה לכם תחום מרתק, תהיה לכם הזדמנות להבריק בעיסוקכם, ושוב תחושו צורך להיות בתנועה מתמדת, לחרוג מהשגרה ולהתנסות בחוויות מרתקות. התקופה מאפשרת פתיחה נמרצת, במיוחד אם יש כאן משימה בעלת אתגר שתשפיע על ההרגשה ועל ההתרחשויות. כדאי גם לציין כי הערות נסטיות מצידכם לא יתקבלו בברכה וכדאי לרסן ולסנן אותן.

קשת

ירח מלא בימי אמצע השבוע עלול להאיץ מצב משפחתי או מקצועי מטלטל. תחת השפעה זו אתם עלולים להרגיש חסרי מנוחה, ייתכן שתבינו שהגיע הזמן לבחון מחדש את אופן העבודה ואת הנחות היסוד בו. לא כדאי להיגרר או לסכן קשר קיים בשל מעידה רגשית בעלת עוצמה חשאית. כניסת השמש למזל מאזניים לקראת יום חמישי תרכך במתינות את ההשפעה, הכוחות והמוראל יחזרו אליכם ותוכלו לאט אך בהדרגה להיפתח לאפשרויות של התחדשות. אנשים רבים יפתיעו אתכם בביקור ותיהנו מהחופש לפעול, להתנהג ולומר בדיוק מרחשי ליבכם. הפעילות מקבלת תאוצה ותוכלו לרוץ קדימה עם האינטואיציות ועם הרגשות הפנימיות שלכם.

גדי

למרות החגים, התקופה מזמנת מגעים תקשורתיים בארץ ובחו"ל וקידום פרויקטים העומדים על הפרק. יש לכם רצון לפעול, והגיע הזמן להשתחרר מכל האחריות וההתלבטויות שגרמו לסערה פנימית והכבידו בזמן זה או אחר על חייכם. קיימת אפשרות של מהפך ברמת התודעה, מגעים שלא צפיתם אותם, ייתכן עם חו"ל, יביאו להזדמנות שתפתח בפניכם צוהר ייחודי. קורה או יקרה משהו משמח שיעלה את קרנכם בעיני עצמכם ובעיני אלה הסובבים אתכם. שימו לב לימי אמצע השבוע. חשוב שתהיו במגע רק עם אנשים שאינם מאיימים על החופש האישי ועל מרחב הפעולה שלכם. עם זאת, יש להתאזר בסבלנות, הדברים לא יתרחשו בבת אחת, אלא בהדרגה.

דלי

בשישי יש נטייה לעייפות ושחיקה. בשבת תרגישו מאוששים והצום יעבור ללא קשיים מיוחדים. ענייני כספים דורשים התייחסות בוגרת לקראת ימי אמצע השבוע. יש להימנע מאלמנט של אשליה או מלקיחת סיכונים. חשוב ללכת בעקבות תחושתכם הפנימית גם אם זו אינה עונה עכשיו על הציפיות ועל הכללים. עקב אכילס: ישנו אלמנט משלה ומחליש, היזהרו מקשר מורכב שעלול לגרור שברון לב. בלי לשים לב אתם נסחפים לכעסים טעונים, וכדאי מאוד שתנסו להירגע. לקראת חמישי נראה שחלק מהכובד והלחץ שלכם יתחיל להשתחרר בהדרגה ובמקומו יבואו תחושות של שחרור ועצמאות, שייטיבו עם הפעילים שביניכם גם לתוך אוקטובר.

דגים

בשבת מומלץ למצוא מזור אנרגטי באמצעות אנרגיה רוחנית שתקל עליכם. ירח מלא במזלכם בימי אמצע השבוע מאיץ ענייני התכתבויות, נסיעות וחו"ל ומעיד על התרעננות מבורכת. נושאים הקשורים למחויבות עולים על הפרק והצלחתו של קשר תלויה בנכונותם של שני הצדדים להתחייב. עם זאת, יש מביניכם כאלה שעדיין לא כל כך מרוצים ומייחלים לאווירה קלילה ומשוחררת יותר. לרגישים שבכם מומלץ לקלוט את ראדאר מצבי הרוח של הסביבה בשל רגישות יתר. הצד האחר של המתרס מעיד על הפכפכות ופתיל קצר, לכן יש להימנע משיפוטיות ומביקורתיות שלכם או של אלה מולכם. כדי להימנע מקונפליקט שמרו על מתינות.

************

תקופת הימים הנוראים ואחר כך החגים, מתייחסים למאזני הצדק של יום הדין. זהו זמן שבו כל אדם צריך לתת דין וחשבון על מעשיו ולשקול אותם בינו לבין עצמו ובינו לבין חברו. חשיבותו של מזל המאזניים נובעת ממיקומו המשמעותי של מזל זה בגלגל המזלות. הוא השביעי בגלגל, ופותח את המחצית השנייה הבוגרת שלו. מחציתו הראשונה עוסקת בהתפתחות האישיות האינדיבידואלית. החשוב מכל עבור המאזניים הוא הקשר הזוגי, מאזניים מוכרח להיות חלק משניים. במובן הרחב יותר, מאזניים מסמל את האיזון הקיים בחברה שבה כל אחד לוקח חלק על פי דרכו, מייצר ומשתתף בסדר החברתי הקיים.

************

הטור האסטרולוגי של חוה מזר

טלפון 5731540 – 03 (ישראל)

chava3@netvision.net.il E. Mail-

כל הזכויות שמורות ©

 
תגובה לכתבה   |   שלח לחבר
 
לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות
 
  תגובות  
 
 
 
 
 

ראשי | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | צור קשר|פרסמו אצלנו|כתבו לנו


חנות וירטואלית | בניית אתרים
סיקום - חנות וירטואלית
© 2020, לוס אנג'לס ישראל . כל הזכויות שמורות