בס''ד
 
עברית | English                              
חבר קיים התחבר | חבר חדש הרשם
דף הבית | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | הפוך לדף הבית | צור קשר | פרסמו אצלנו
מיסטיקה

הורוסקופ שבועי לילדי כל המזלות

תחזית אסטרולוגית שבועית לכל ילידי המזלות 1 – 7 באוקטובר 2010 מאת:חוה מזר
 
טלה

צמידות כוכב סטורן למולד הירח מרמזת כי יגיעו לשיאם רגשות שליוו אתכם לאחרונה: בדידות ופסימיות לגבי סיכוייכם להצליח או לצאת ממצב לא נוח. בנוסף, נסיגת וונוס עלולה להעמיד אתכם במבחן של מציאות מטלטלת עד ה- 18 בנובמבר. זהירות: משהו שייעשה או ייאמר בעבודה עלול להרתיח אתכם ולגרור התפרצות, הימנעו מאיבוד שליטה ואל תיגררו לצעד קיצוני שאין ממנו חזרה. אתם עלולים לשמור טינה למישהו שלדעתכם מנסה לאיים או להחליש את מעמדכם. משהו שייעשה או ייאמר עלול לעלות את סף הרתיחה שלכם למימדים ילדותיים. ייתכן שהתחושה מבוססת, אך כדי להתמודד עם המצב כדאי לנקוט גישה רגשית פחות וסלחנית יותר.

שור

כוכבכם וונוס יימצא בנסיגה מה- 8 באוקטובר עד ה- 18 בנובמבר, מצב שמאלץ אתכם להתמודד עם סוגיה שמפריעה לתפקודכם ומהווה מכשול. תקופה זו מעצימה את חוסר הסבלנות, את הגסות ואת חוסר הטאקט. אנשים מרגישים צורך לצבור נכסים ורכוש, אבל עלולים דווקא לאבד כסף. הנסיגה עלולה לגרור עצבנות וכעסים. אל תחששו לוותר ראשונים – כך תצאו ממצב לא נוח שעלול לגרור רתיחה שוורית אופיינית לכם. יותר מתמיד יש נטייה לתגובות קיצוניות, במקרה זה, החיפזון הוא מן השטן וגורר תוצאה הפוכה. מפגש מיני עשוי להתחיל בהתלהבות, אבל כל קשר רגעי או אובססיבי מסוג זה לא יחזיק מעמד. חכו בסבלנות למחצית השנייה של דצמבר.

תאומים

ייתכנו החודש רווחים, אך באותה נשימה יש לזכור כי ענייני עסקים וכספים עלולים להיות נתונים במצב רגיש לפחות עד ה- 18 בנובמבר. נושאים כמו נאמנות ומחויבות לקשר עשויים לעלות ולהוות נקודת מבחן ליחסים שבהם אתם מעורבים. הבעיה היא שלא תמצאו פתיחות ונכונות ללכת לקראתכם, כדאי לחשוב בהיגיון ולמצוא פתרון יעיל כדי למנוע עימות. הנמרצים וחדי העין שביניכם יוכלו לצבור הישגים בזכות תקשורת דינאמית, מלאת חן והומור. אך הפזיזים שביניכם חייבים להימנע מהצורך האימפולסיבי המרדני שעשוי לקלקל לכם. במילים אחרות: לא מומלץ להיכנס למצב שגורר עימו בעיקר קפריזות, חוסר זהירות ותגובות קיצוניות.

סרטן

ימים אלה עלולים להעמיק מצבי רוח, עימות וסכסוך, או הקצנת בעיה משפחתית או בריאותית שאתם נתונים בה. לפעמים זה פשוט מצב הרוח וחשבון הנפש האופייניים לתקופה זו. אתם נוטים לאבד תחושת כיוון ודרוש לכם זמן כדי להירגע, אבל לא קל למצוא אותו. חשוב להיצמד לסדר היום הקבוע, להוריד פרופיל ולא להיות עקשנים ונחושים בעמדותיכם. קשר תובעני מדי אינו מתאים לכם כרגע, אבל אתם כן זקוקים לתחושה של מסירות ומחויבות. ונוס בעקרב לא מקלה על החיים בשל נסיגתה עד ה- 18 בנובמבר. מצב זה עלול לאיים על קשרים שאינם מתנהלים על מי מנוחות, אולם הסוג של הסרטן הרחום מוסיף לה חום אימהי ורצון לשמור על מי שאוהבים.

אריה

תקופת מזל מאזניים מיטיבה עם רבים מכם, במיוחד אם אתם מנצלים את הבית החברתי והתקשורתי שלכם. מומלץ להתרכז בעשייה ולשלב התנהלות תקשורתית מתוחכמת ואינטואיציות חדות. שימו לב כי מישהו בסביבתכם מעביר לכם מסרים כפולים, לכן צריך להיזהר לא לעשות שטויות בגלל גחמות ולא לקלקל יחסים, במיוחד אלה מכם שטעונים אמוציונלית, מה שיכול להשפיע על כל מערכת רגשית, משפחתית או מקצועית, לפחות עד ה- 18 בנובמבר. עד אז כדאי לזכור כי דברים מתרחשים מתחת לפני השטח, ובניגוד לנטייתכם תצטרכו לגלות יותר חשדנות כלפי אנשים, זאת כדי לא לסייע למניפולציות הנעשות בלא ידיעתכם.

בתולה

דברים חשובים יכולים להתחיל כעת, חשוב לכן להיות גמישים וניידים. המצב המיוחד שבו תימצאו יאפשר לכם לצמוח ולהתפתח. מיקום מארס-וונוס בעקרב מאיץ ענייני נסיעות, פגישות ומגעים חברתיים ואחרים. עם זאת הביאו בחשבון את עצירת וונוס עד ה- 18 בנובמבר, ושבגללה תוכניות עלולות להתעכב או להשתבש. התחום הכספי נהיה רגיש, חשוב שתבדקו כל מצב ביסודיות ושתשקיעו מחשבה וזמן כדי להבין לאן אתם פונים. כל מצב נתון שתימצאו בו דורש גישה שמרנית וזהירה, כדאי לתת לרעיון, או להצעה שתקבלו להתפתח בהדרגה. ייתכן שהתנאים עכשיו עדיין לא בשלים למימוש, וזאת תדעו בוודאות אם תבדקו דברים ביסודיות ולעומק.

מאזניים

התקופה מתקשרת לשאלות קיומיות, לדברים שמסתיימים ולדברים שמתחדשים. התוכניות שלכם ילבשו צביון מעשי לקראת ירח חדש במזלכם ביום חמישי, אך הצמידות לכוכב סטורן מרמזת כי לעיתים הנפש רגישה ופגיעה ונוטה לפסיביות והסתגרות. הקונפליקט שבין שני הכוכבים האלה ישפיע על תחום מציק ויעורר דילמות. בנוסף לכך, ונוס כוכבכם ייכנס לנסיגה עד ה- 18 בנובמבר! ענייני כספים, רגשות ועסקים בכלל זה דורשים עירנות, ועד אז יש להיות זהירים, מודעים ועירניים. זהירות מהתחייבות שיש עימה סיכון עתידי, זכרו שנסיגת ונוס אינה נותנת תמונה נכונה, ושרק לקראת השליש האחרון של חודש נובמבר תבינו מהו הצעד הנכון עבורכם.

עקרב

מצב הכוכבים לא מבשר אומנם על תקופה קלה, אבל בצידם יש ימים מאתגרים. הכוכבים מארס-וונוס במזלכם משפיעים על ההתרחשויות, וגם מלטפים לכריזמטיים שביניכם את האגו. ונוס תימצא בנסיגה במזלכם החל מה- 8 באוקטובר עד ה- 18 בנובמבר. כדי לאפשר לקשר או לתפקיד שבו אתם מעורבים להימשך, תצטרכו להיות זהירים עם דברים בסיסיים שאינם בריאים לכם. מארס במזלכם הוא מוציא לפועל ומרמז על כוח ומוחצנות, אך גם מבטא אנוכיות, ויוזם או מגזים בפרובוקציות. יש כאן אקטיביות מואצת, אסרטיביות ויוזמה, אבל אין צורך להשתמש באמצעים לא כשרים. מה שנכון או אפשרי עבורכם יזרום ביתר קלות אם תשלבו קסם וכריזמה.

קשת

האנרגיות ירודות בימי סוף השבוע? שנו שגרה לקראת מוצאי שבת. יש לכם נטייה להקשות על עצמכם ולשפוט את עצמכם בחומרה, לכן כדאי שתיזמו ותגדירו את עמדתכם ואת גבולותיכם. החופש והמרחב חשובים לכם והניסיון לאלץ אתכם לקבל על עצמכם תנאים והסכמים עלול להסתיים באכזבה. קשר זה או אחר יוכל להצליח רק עם מי שמיטיב להבין אתכם ולהניח לכם בשעת הצורך. ייתכן שגם אתם לא בטוחים במה שעלול לגרור מלכוד ועלולים להתחרט בעיקר על דברים שייאמרו בלי מחשבה. שמרו על דיסקרטיות לפחות עד ה- 18 בנובמבר. מולד הירח עשוי להרחיב מעגלים חברתיים בשל פתיחות רעיונית ומציאת פתרונות לבעיות.

גדי

התקופה מחזקת את השאיפה לשלמות ואת ההתייחסות לפרטים, דבר שמגביר את הביקורתיות, אך גם את הרגישות והפגיעות. בכל מה שקשור למעמד, לקריירה וליחסים עם הממונים, זוהי תקופה המאפשרת ליצור קשרים חברתיים ויצירתיים למרות העומס המתלווה אליה. המישור החברתי מרמז על פתיחות, כדאי שתציעו, תיזמו ותגדירו את עמדתכם. אבל כוכבכם סטורן עלול להעמיד במבחן מערכות יחסים רגישות ולגרור ניגוד אינטרסים. ההתמודדות בחייכם כרגע היא מבחן רציני לכם ולסביבה שבה אתם חיים ומתפקדים. זכרו כי הידידים המקיפים אתכם לא תמיד מודעים לגבולות הבלתי חדירים המקיפים אתכם בכל הנוגע לענייניכם הפרטיים.

דלי

אתם זקוקים לתחושות של חופש ומרחב ומסתגלים במהירות לכל מצב, בתנאי שאין בו שיעמום ושגרה. כדאי להיענות להזמנות ולנצל קשרים חברתיים בארץ ובחו"ל. תוכלו למצוא רוגע גם בנסיעות ובהתנסויות שירתקו אתכם. עם זאת זכרו כי מיקומו של מארס בבית המקצועי שלכם, וכוכב ונוס בנסיגה עד ה- 18 בנובמבר, עלולים להיות מתישים ולחוצים, מצב שעלול להשפיע על המזג ועל הרגשות. יחסים לא טובים עם מישהו מעמיתיכם או מבין העובדים מעליכם מקשים עליכם לתפקד כרגיל. יש להיות שקולים, הגיוניים ומפוכחים. לא תוכלו לרצות את כולם, וחשוב שתהיו נאמנים לעצמכם ותשמרו על האמת הפנימית שלכם, המתבטאת בקו שבו הלכתם עד כה.

דגים

ייתכנו אופציות הקשורות לחו"ל, שיהיו מלווים בשיאים מאתגרים אך קיצוניים. פוטנציאל התקופה קשור למגע עם אנשים מעניינים ומרתקים, לכן יש להימנע מטיפוסים קפריזיים, כאלה שהם כמו על גנרטור, בלי רגע שקט בנשמה. צמידות מארס-וונוס בעקרב יכול לתת אור אדום, חזק ובוהק להסתערות חזיתית, יצירתית ועסקית כאחד, אפילו אם נלווים אליהם לעיתים חוסר סלחנות, חשדנות ומריבות, כאשר מכל דבר פעוט עושים עניין. נסיגת ונוס עד ה- 18 בנובמבר קצת מקלקלת או מערפלת לגבי מה שנראה כתקשורת חיובית, פתוחה וכנה. בהשפעתו כדאי להיזהר ולא להאמין לכל דבר מיד. במילים אחרות: מתנו את מינון האידיאליזם שלכם.

************

נסיגת ונוס

ונוס בעקרב מייצגת את חיי אהבה, את היצר ואת הלב המפרפר, לעיתים האפל, היוצר חיבור עוצמתי בין רגש לנפש. חיבור זה מסמל את להט התשוקה בהתגלמותה ואת כוח החיים שאי אפשר לעמוד בפניו, והופך קשר פיזי עוצמתי, לחוויה חושית מפעימה. עצם היותה בעקרב, שידוע כמזל בעל הרגשות העמוקים ביותר, מגביר את התחושה שיש מגנטים באוויר... בנסיגת ונוס, עד ה- 18 בנובמבר, השולטת על שור ומאזניים, יש פחות הצלחה וביטחון בכל הקשור לאהבה ולכוח המשיכה שלנו, ובמקביל, בענייני רכישות והסכמים עתידיים. לבני מזל עקרב, שור ומאזניים, התנאים אינם נוחים בינתיים לתחילתו של קשר יציב ובטוח, או לשותפות חדשה.

************

הטור האסטרולוגי של חוה מזר

טלפון 5731540 – 03 (ישראל)

chava3@netvision.net.il E. Mail-

כל הזכויות שמורות ©

 
תגובה לכתבה   |   שלח לחבר
 
לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות
 
  תגובות  
 
 
 
 
 

ראשי | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | צור קשר|פרסמו אצלנו|כתבו לנו


חנות וירטואלית | בניית אתרים
סיקום - חנות וירטואלית
© 2020, לוס אנג'לס ישראל . כל הזכויות שמורות