בס''ד
 
עברית | English                              
חבר קיים התחבר | חבר חדש הרשם
דף הבית | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | הפוך לדף הבית | צור קשר | פרסמו אצלנו
מיסטיקה

הורוסקופ שבועי לשבוע מ- 29 באוקטובר –בנובמבר 2010
-------
הורוסקופ שבועי לבני כל המזלות לשבוע מ- 29 באוקטובר – 4 בנובמבר 2010. מאת: חוה מזר

 

טלה

כוכב מארס בקשת עד ה- 7 בדצמבר, מאפשר אנרגיה מכוננת, שכן הוא הכוכב ששולט במזלכם, ואיתו אתם נושמים-חיים ומתפקדים. הוא הכוכב שאחראי להלך הרוח המזוגזג שלכם, לטוב ולרע. מארס שולח השבוע היבט מבטיח לכוכבים אורנוס-יופיטר, שיהפכו את שנת 2011 – לפחות לחלק מכם - למפתיעה (אורנוס) ולמבטיחה (יופיטר). השילוב הזה יוצר ציפייה ואדרנלין סוחף, ומפגש עם הזדמנויות עסקיות הכרוכות בסיכון, ובעיקר מגבירה את הרצון להפגנת יתר עצמאות וחיפוש נתיב חדש בחיים, כמו אלה הקשורים למגעים ולעסקים קוסמופוליטיים חובקי עולם. תקופת עקרב הנוכחית עדיין טעונה, לכן כדאי לסגל בינתיים פתיחות וליברליות.

שור

כניסת מארס לקשת עלולה להוות איום בעליות ובירידות עד ה- 7 בדצמבר, אולי בשל מצב רוח לא אחראי שיסחף אתכם לסיכונים פיננסיים. רשמו לפניכם כי גישה מתלהטת ואימפולסיבית מדי רק תגרור חיכוך וכעסים. לכן יש לעבוד על היגיון ועל גבולות ופרופורציות, ולהבין איך ניתן לשים את כל המאסה הזאת בתוך מסגרת מאופקת ומרוסנת. שני או שלישי הם הימים הפחות או יותר שפויים של השבוע: רגשית, עסקית ויצירתית. מצב רוחכם ישתפר וכך גם האווירה. שימו לב כי שבוע זה מרמז על התחלה של בנייה חדשה ושיפור משמעותי במערכות יחסים קיימות. התחום הרגשי הופך אינטנסיבי, עמוק ומסקרן. זמן מצוין להשקיע יותר ביחסים קיימים וחדשים.

תאומים

רשמו לפניכם כי כוכב מארס נכנס למזל שמולכם (קשת) וישהה שם עד ה- 7 בדצמבר. כדאי לזכור כי אפשר להתקדם בנמרצות וכושר ביצוע, אך לוו את מעשיכם בקריצה ובחוש הומור. תקופת עקרב הנוכחית מתישה אתכם, עם זאת יהיו לכם כוחות להתמודד עם הנטל. מצד שני, יש לזכור כי התקופה עלולה להקצין תגובה קפריזית ונטייה חזקה להסתכסך בעניינים שוליים. לכן חשוב לשמור על הקיים במערכות היחסים שלכם, ובעיקר לא להרוס. מול גל המתחים והעומסים הטעונים של תקופת עקרב, ייתכנו גם ימים מיטיבים ומאירי פנים. כדאי לנתב את האנרגיה הכוכבית הזאת בכיוון דינאמי, בונה ואנרגטי. נצלו את כל מישורי התקשורת שלכם.

סרטן

ענייני כספים מדגישים את ימים שבת וראשון. התקופה הנוכחית תסייע לכם להתגבר ולהמשיך, כשאתם כשירים יותר להתמודד עם חייכם. הצורך שלכם לצמוח ולהתפתח בולט יותר מתמיד. מארס בבית העבודה שלכם עד ה- 7 בדצמבר עשוי למנף משימות תובעניות. חשוב לשמור על יחסים טובים, מאחר שיש מי שמחפש הזדמנות להחליש את מעמדכם במקום. בימים שני או שלישי צפויה התעוררות מעניינת בקצב הפעילות, התקשורת והתנועה. אתם זקוקים לאפשרות לצאת מהשגרה ולהתנסות בחוויות חדשות ומעשירות. השבוע הזה מבליט רק את אלה מביניכם שהם בעלי מקוריות ותעוזה, ובאותה נשימה להותיר גם זמן למנוחה ולהתכנסות בתוך עצמכם.

אריה

כוכב מארס עוזב סוף סוף את מזל עקרב המתיש, ועובר למזל קשת שם ישהה עד ה- 7 בדצמבר, שמתאים הרבה יותר לאופייכם הישיר והלבבי. המוראל והקסם האישי שלכם גוברים ועומדים לקבל מינוף דרמטי מרשים ומוחצן בשטח. שמרו על איזון ועל אנרגיה מבוקרת כדי לא לקלקל את המומנטום. יש לכם הזדמנות לתכנן את חייכם בצורה שהולמת את הסטייל המוחצן שלכם. בשבת צאו לבלות וליהנות. חיי החברה שלכם נכנסים לפריחה מחודשת, נסו את ימים רביעי-חמישי. מה שנכון או אפשרי עבורכם, יזרום ביתר קלות אם תשלבו קסם וכריזמה, שהרי יש גם ימים נלווים של אנרגיה בולמת, שבהם מומלץ להתמקד בעובדות ולהתמודד באופן פרקטי בעשייה.

בתולה

בימי סוף השבוע אתם עייפים ומתלבטים, מצב שגורר תשישות. בשבוע הנוכחי מומלץ להיות נועזים, מפתיעים ואפילו מוזרים, כל אלו יעזרו לכם להתקדם. בהשפעת אוראנוס, שליט דלי, קצת חוצפה ותעוזה יועילו מאוד השבוע. ההיבט המפתיע הזה יאפשר לאנשים לפעול ביוזמה ובמקוריות, לעשות צעדים נועזים ולקדם את עצמם ואת רעיונותיהם, ואולי סוף סוף לעלות על המסלול הנכון להם. צמידות אוראנוס-יופיטר בהיבט מרהיב למארס השבוע יכולה לתת לחוזק לנצח את החולשה. גם המישור הרגשי מקבל היבטים מבטיחים השבוע. עקב אכילס: כוכב מארס בקשת עד ה- 7 בדצמבר, עלול לגרור דרמות לא רצויות בענייני בית ומשפחה.

מאזניים

בשבת כדאי להיות מוקפים באנשים מפרגנים. ענייני התכתבויות וקשרים עם חו"ל מודגשים. גלישה באינטרנט ומגעים כאלה ואחרים ישאו בקרוב מאוד תפנית מעניינת. שני ושלישי הם ימים עמוסים פיזית-נפשית, אך אתם מתחזקים לקראת ימים רביעי או חמישי. דיפלומטיה וקסם אישי יהיו לכם לעזר רב עם אפשרות לצאת ממצבים מורכבים וכולנו נצא נשכרים מכך. מי שמצליח להתמודד עם הקשיים שניצבים בדרכו יתחזק ויתקדם. מודעות: כניסת כוכב מארס לקשת עד ה- 7 בדצמבר מרמז כי מעכשיו תגיבו מהר יותר ותהיו זריזים ותקשורתיים – אולי אפילו פזיזים, דבר שמלמד על הצורך להיות זהירים ושקולים יותר גם בדרכים.

עקרב

מארס כוכבכם עוזב את עקרב ונכנס למזל קשת, בית הכספים שלכם, שם ישהה עד ה- 7 בדצמבר. מארס הוא קטליזטור ודרך פעולתו מתפרצת ותוקפנית. נראה שצריך כעת להילחם יותר על המגיע לכם כספית ולגלות נחישות בנושא. מצפות הוצאות לא מתוכננות ואין לכם די שליטה במה שקורה. עם זאת, נראה שבמהלך השבועות הבאים יימצאו עבורכם מקורות מימון בדרך מפתיעה ומקורית, ולבסוף מצבכם יתאזן. השורה התחתונה: מי שמעז לעשות צעדים חכמים, מבריקים ולא מקובלים, יוכל מצד אחד להיכנס להוצאות כספיות, מצד שני לחדד את השכל ואת יכולת הביטוי, ומצד שלישי יביא עימו בשורות טובות כדי לסייע להוריד את מפלס הדאגות.

קשת

כוכב המרץ והאנרגיה מארס ייכנס סוף סוף למזלכם ביום שישי וישהה בו עד ה- 7 בדצמבר. מארס ישיב לכם את הכוחות ואת החשק והיכולת לפעול מבלי להשתמש בכל הרזרבות הפנימיות. במיקומו הקודם (בעקרב הבית ה- 12 שלכם) הוא הפך אתכם לחלשים ועייפים, ובעיקר חשופים לתככים. זה הזמן בו כדאי להפסיק להיכנס לתכתיבים ולכוון את הדברים בעצמכם. ללהוטים שבכם יהיו הזדמנויות רבות מתמיד לקשרים עסקיים, כאלה ואחרים. גם אלמנט הפלירטוט המרגש מכניס בכם את הטעם לחיים. כוכב מארס יחזק בכם את האסרטיביות ואת הדרייב לפעול ולעשות. מצד שני, הוא גורר פזיזות, קפריזות ומרדנות. הימנעו מלקיחת סיכונים.

גדי

מתעורר בכם רצון לשינוי נועז אך חדשני מסוגו. הארה פתאומית או רעיון מקורי שתעלו עכשיו או בקרוב מאוד יכול לזכות אתכם בהצלחה. אתם עשויים לגלות שההעזה שלכם קורמת קור וגידים, והגילוי הזה יחזק אתכם. בקרוב תגיע הזדמנות שתוכל לבנות אתכם כשאתם חכמים ומנוסים יותר. יותר מתמיד רצוי להיחשף ולהציע את עצמכם למקומות או לאפיקים חדשניים, צאו לשם שינוי מהשמרנות שלכם. החוכמה כאן תהיה להיות מודעים לבלתי צפוי, שבא כמו בעירה של קרן אור מחשמלת. עקב אכילס: מארס בקשת (הבית ה- 12 שלכם) מרמז כי קנאה ותככנות עלולים להעסיק לא מעט את האנשים סביבכם, מומלץ לשמור על דיסקרטיות עד אמצע דצמבר.

דלי

מארס בקשת, בבית החברתי שלכם עד ה- 7 בדצמבר, עשוי להשפיע לטובה בכל מה שקשור להתמנגלות חברתית, יחסי ציבור ובצורך להשפיע על אחרים. התקופה מצביעה על דחפים ועל פתיחות להתנסות ולהתחדש. מומלץ להיות נגישים חברתית, מצב שיציב בפניכם זרימה דינאמית לאופן שבו תוכלו לשפר את נקודת המבט הייחודית שלכם, אם ישנה כזו כמובן. יש גם כאלה שהשפעת עקרב הנוכחית משפיעה עליהם, שיכולה להתבטא במסגרת או במחויבות שבה תיאלצו לוותר או להוריד פרופיל במה שמעסיק אתכם כרגע, לשנות גישה ולהבליג. כדאי להיעזר בשכלכם הישר ולהימנע ממצבים דיכוטומיים, על-מנת שתוכלו להתאים את עצמכם לאנרגיה מגוננת.

דגים

התקופה הנוכחית מרמזת על עשייה יצירתית רבת השראה ומאפשרת לכם לגשת לפתרון בעיות בדרך של היגיון ותקשורת בונה, ולא במאבקים ושיקולי יוקרה. התקופה מאפשרת ליצור קשרים חברתיים ויצירתיים, למרות העומס המתלווה אליה. כדאי שתיזמו ותגדירו את עמדתכם ואת גבולותיכם. זהו זמן לתשוקות חזקות, להעמקת יחסים ולהחלטות דרמטיות של שחור או לבן. טיפ השבוע: יש לסגל ראייה קוסמופוליטית רחבה, להדגיש התכתבויות, היכרויות, עסקים ונסיעות. ההיבט ששולח השבוע מארס לצמד אוראנוס-יופיטר, יכניס מעט איזון למפה הדחופה והלחוצה, מכיוון שהוא מסמל מזל לא צפוי, או את האפשרות להגות וליישם רעיונות מקוריים.

************

עקרב מאוהב: יונג: "מים שקטים חודרים עמוק" – זהו המשפט ההולם את בני מזל עקרב ויחסם לאהבה. הרגש מתבטא במזל עקרב בעוצמה רבה יותר מאשר בכל מזל אחר. כלפי חוץ הם עשויים להיראות שקטים, מרוחקים וכמעט אדישים, אבל כשמדובר במזל זה אין דבר רחוק יותר מהאמת. רגשותיו של העקרב אינטנסיביים ובעלי עוצמה כה רבה שהוא חש אינסטינקטיבית שהוא חייב להגן על עצמו מפני פגיעה. מסיבה זו, הם אינם ממהרים להיפתח ולחשוף את עצמם. כדי לזכות בכך, צריך קודם כל לרכוש את אמונם ואת הערכתם. הם נוטים לקיצוניות באהבה, ובאותה מידה גם בתחושות של כעס וקנאה. למאגר המידע חינם לחצו

************

הטור האסטרולוגי של חוה מזר

טלפון 5731540 – 03 (ישראל)

chava3@netvision.net.il E. Mail-

כל הזכויות שמורות ©

 
תגובה לכתבה   |   שלח לחבר
 
לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות
 
  תגובות  
 
 
 
 
 

ראשי | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | צור קשר|פרסמו אצלנו|כתבו לנו


חנות וירטואלית | בניית אתרים
סיקום - חנות וירטואלית
© 2020, לוס אנג'לס ישראל . כל הזכויות שמורות