בס''ד
 
עברית | English                              
חבר קיים התחבר | חבר חדש הרשם
דף הבית | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | הפוך לדף הבית | צור קשר | פרסמו אצלנו
מיסטיקה

הורוסקופ שבועי לבני כל המזלות
-----
הורוסקופ שבועי לבני כל המזלות מה- 26 בנובמבר – 2 בדצמבר 2010 מאת: חוה מזר
 
טלה

הירח במזל אריה בימי סוף השבוע פותח בפניכם אופקים מבטיחים ואידיאליסטיים שעשויים לשפר מגעים הקשורים לעסקים, לנסיעות, להשתלמויות ולרגשות. אתם נועזים יותר ותחרותיים יותר, כך שכדאי לדהור בצורה ריכוזית והחלטית לעבר המטרות שעומדות עכשיו על הפרק. אם יש בעיה כדאי להתמודד איתה עכשיו!. מה שהציק לכם וגרם לחוסר ביטחון יסתדר לפתע, ודברים יתחילו לזרום בכיוון הרצוי לכם. במצב כוכבים כזה כדאי להתמודד עם קשיים כיוון שיש סיכוי להתגבר עליהם. יש מביניכם גם כאלה שמאורעות חיצוניים משפיעים עליכם וגוררים לעיתים לכיוון מבלבל, מאיים ומכווץ. חשוב שתהיו בשליטה, במיוחד בימי תחילת השבוע.

שור

ימי סוף השבוע מומלצים לפעילות משפחתית, או למנוחת הנפש. ימי תחילת השבוע מומלצים להתארגנות אחראית, מדויקת ומאורגנת. ייתכנו מגעים הקשורים להעלאת השכר, או לעסקים ומגעים כאלה ואחרים. אם אתם ממתינים בקוצר רוח לתשובה, חכו בסבלנות, בהמשך דברים יסתדרו. החדשות הטובות: ונוס תיכנס ביום רביעי לבית השביעי שלכם (עקרב) ותימצא בו עד ה- 7 בינואר 2011. מארס ייכנס למזל גדי בשבוע הבא וישהה בו עד אמצע ינואר. ונוס כסמל האישה ומארס כסמל הגבר. שילוב זה ישפיע על הצד הזוגי והרומנטי שלכם בארץ ובחו"ל, אבל גם בכל הנוגע לשותפויות ולעסקים חובקי עולם. הפעילו את כל ערוצי התקשורת שלכם.

תאומים

ימי סוף השבוע מצריכים העזה, התעקשות ולקיחת יוזמות ברוכות. זה הזמן להקרין מלוא חופן מהקסם האוורירי שלכם, זאת למרות שיהיו מצבים שילוו בתחושות קיצוניות וביכולת התחדשות בתנאי לחץ. מעכשיו תגיבו מהר יותר ותהיו זריזים – אולי אפילו פזיזים, הדבר מלמד על הצורך להיות זהירים ושקולים יותר, שימו לב לימי תחילת השבוע. פוטנציאל התקופה קשור למגע עם אנשים מעניינים ומרתקים, לכן יש להימנע מטיפוסים קפריזיים, כאלה שהם כמו על גנרטור, בלי רגע שקט בנשמה. השקעה חברתית עוזרת בקידום יעדים אידיאליסטיים הקשורים בדרייב מקצועי, וכושר הביטוי שלכם מאפשר לעשות זאת בצורה מרשימה. צאו לבלות בחנוכה.

סרטן

בשישי-שבת ההוצאות חריגות. אתם חשים ביתר שאת את קשיי התקופה, ונאלצים להשלים עם מצבים טעונים, שהופכים את חייכם לרגישים ופגיעים. אנשים המקנאים בכם חותרים ובוחשים בענייניכם ואתם נוטים לתקוף מתוך מצבים לא נוחים של פגיעות. פתח מילוט: וונוס במזל עקרב עד ה- 7 בינואר מרמזת כי הסקס-אפיל שלכם מוכן לזינוק, עם אפשרות להיות מעורבים בסערת רגשות שלא חוויתם כבר זמן רב. ניסיון העבר מלמד אתכם להיזהר ולהיות שקולים ומעשיים. דווקא הגישה הזו יכולה להוביל אתכם לקשר בעל אופציה מבורכת. אפשר לרוץ קדימה עם האינטואיציות ועם הרגשות הפנימיים שלכם גם לגבי עסקים ומטרות מקצועיות תכליתיות.

אריה

זהו זמן להתרחק מהשיגרה וליהנות מימי חסד המאפשרות לכם לעמוד במרכז ולזכות בחשיפה מפרגנת ועילאית. בימי סוף השבוע יש פעלתנות ועשייה מבורכים שיעניקו ויוסיפו לחייכם נקודות אור; זה הזמן להריץ ולקדם כל מה שחשוב לכם באמת. יש פיצוי הולם לכיסופים נשגבים, בתנאי שאתם נמנעים מיצירת אידיאליזציה מופרכת של חלומות ופנטזיות שלא עומדים במבחן של מציאות נוקבת. זהו זמן של חופשות, בילויים, הקדשת פעילות ומחשבה הקשורים לדור הצעיר, כמו גם הרחבת המשפחה, (הריון למשל עד ה- 6 בדצמבר). תקוות חדשות יאיצו בכם התעניינות גוברת במועמד פוטנציאלי ראוי שיחדירו בכם פעימת לב מרגשת. צאו לבלות בחנוכה.

בתולה

ישנה אווירה של פתיחות בצד סגירות, שכן אי אפשר להתעלם מאי השקט ומקוצר הרוח שאתם לא תמיד מצליחים להסתיר. מצב זה יוצר קונפליקט הפכפך שנוטה לפעול תוך התעלמות מסיכונים, מנקודות תורפה או מסימני אזהרה. המתח יוצר שיא של אנרגיה ומודעות, שבה האדם יכול עכשיו לתרגם את הרצון במעשים ולהתחיל ביוזמות חדשות. אל תשפטו את העתיד לפי תמונת ההווה, שכן היא זמנית ועוד תשתנה, אבל יש לגלות מידה של התחשבות וסבלנות שלא קל לגייס כרגע. בקרוב תצוץ הזדמנות מתאימה והתמונה תתבהר. לקראת השבועות הבאים תוכלו לחדש כוחות וליהנות מהיכולת ליזום ולפעול ביתר החלטיות במימוש מאוויים ורצונות.

מאזניים

בימי סוף השבוע אתם אינטראקטיביים ומלאי קסם אישי. גם אם תרגישו פחות טוב, אל תדאגו. לא נראה דבר שעלול לפגוע בכם ברצינות, חוץ מהחרדות שלכם. השבוע יש אפשרות להכיר, להתקרב או ליצור זוגיות מרעננת ומתחדשת. יש מביניכם כאלה שנדרשים להתייחסות זהירה כתוצאה מאי-שקט שעלול לאפיין את תחילת ימי השבוע. מצב הכוכבים לא מבשר על חודש קליל, אבל בין לבין יש בצידה ימים מבטיחים ומאתגרים. ונוס במזלכם מוסיף הישגיות, קסם אישי בלתי נדלה, יצירתיות והתקרבות לאנשים ייחודיים, והכוכבים במזל קשת מביאים לשינוי דינאמי בולט באווירה. כדאי להכין תכנית מיוחדת בימי חנוכה (ימים רביעי וחמישי).

עקרב

אתם שאפתניים מאוד, המטרות שלכם בחיים ברורות ואתם נחושים עכשיו לממשן. השבוע יש להפעיל שיקול דעת כדי למנוע צעד פיננסי פזיז. באותה נשימה יש לציין כי השבועות הבאים מרמזים על עסקים ורווחים נלווים. חיוכים: ונוס, שתחזור למזלכם ביום רביעי ותשהה בו עד ה- 7 בינואר, תוכל למקד אליכם יותר תשומת לב, תהודה והכרה על פעילותכם המקצועית. ובנוסף, ונוס גם מבטאת חושניות חזקה וכריזמה עזה שתשפיע לטובה על כל נושא הזוגיות והרומנטיקה. יש אפשרות של ניצוצות שעפים באוויר, למשיכה עזה. בשבוע הבא יצטרף אליה כוכב מארס, והשילוב הזה עד אמצע ינואר מבטיח חגיגה של יצרים אפלים ודרמטיים כאחד, אבל עם קצת מזל גם עשוי להתפתח לקשר רציני ומחייב.

קשת

זוהי תקופה מעניינת ומאתגרת המאפשרת להיפתח לחוויות ולזרום עם הרגשות. התחדשות תקשורתית רק תוסיף עירנות והערכה מבורכות. עקב אכילס: כוכב מארס במזלכם נאלץ לעיתים "לריב" עם כוכב אוראנוס בדגים, אלמנט שיוצר זרמים מרדניים-מאתגרים-תוקפניים והתנגשות של כוחות מנוגדים. מצב זה יוצר קונפליקט קיצוני שנוטה לפעול תוך התעלמות מסיכונים, מנקודות תורפה או מסימני אזהרה. המתח הזה יוצר שיא של אנרגיה ומודעות, שבה האדם יכול לתרגם את הרצון שלו לפעול במעשים ולהתחיל ביוזמות חדשות. לכן יש לשמור על איזון, כך שלא ניסחף כולנו למצב של איבוד שליטה. ימי סוף השבוע וימי חנוכה מומלצים לפעילויות מהנות.

גדי

התקופה לא מרמזת על קלילות ומביאה עימה אווירה מלנכולית והתמודדות עם אלמנט בריאותי מכביד עד מתיש, שעלול להגיע לשיאו לקראת ירח חדש בעוד כשבוע. הרבה תלוי ביוזמה ובפתיחות שלכם, אך המצב שלכם כרגע דורש התייחסות זהירה ושקולה. הכוכבים מאחורי גבכם, שמש-מארס-מרקורי, נוטים לייצר מצבים חשאיים ונטייה לאינטריגות. אתם חשים שמשהו מתרחש מתחת לפני השטח והאינטואיציה לא מטעה אתכם, הימנעו ממניפולציות שעלולות לפעול כבומרנג. בעוד כשבועיים לערך תוכלו להביט על החיים מזווית ייחודית ומאתגרת מאין כמוה, עם אפשרות לבנות לעצמכם בסיס טוב להתקדמות וליצור שם ומעמד לעצמכם. יש למה לצפות.

דלי

התקופה מחזקת אתכם, להוציא את ימי תחילת השבוע שעושים עושים מתיש ואנטי. התנאים שנוצרים עכשיו יכולים למנף את הקריירה שלכם. דברים שלא כל כך הצליחו לאחרונה יוכלו להצליח עכשיו יותר, אם תנסו שוב. שבועות אלה מזמנים אופק חדש וציפיות מרקיעות שחקים, בתנאי שאתם מציאותיים ולא מאבדים את הראש באידיאליזציה מופרכת. תנופה חברתית והשתתפות באירועים מזמנת מגעים עסקיים ואחרים. חשוב להקדיש לנושאים אלה מחשבה וזמן ובעיקר להיעזר ביכולתכם לראות מה נכון לעשות לטווח הארוך – אין כמוכם בהסקת מסקנות נכונות ובשימוש בהן. חשוב שתפעלו בהתאם למה שאתם רואים, חשים ומאבחנים.

דגים

אתם מנסים למצוא אפיקי ביטוי בונים וישתלם לכם להיות יצירתיים באמצעות חריגה מהשגרה ושינוי הפרספקטיבה. אבל יש להעדיף היגיון ותקשורת בונה על פני מאבקים ושיקולי יוקרה. ההפכפכות שלכם מגיעה לשיא במהלך התקופה, אבל אתם אף פעם לא תודו בזה. יש למנוע תחושות ותגובות שמקורן אמוציונלי, הביקורתיות והשיפוטיות שלכם עלולים לפעול נגדכם. קשה לכם לשכוח ולסלוח או להחליק פינות, על רקע זה מערכות יחסים מחוץ או מבית עלולות לגרור משבר. זכרו כי יש בכם רצון להיות עצמאיים ולהתנתק ממסגרות כובלות ומלחיצות. בהשפעתם עולים גם רעיונות מקוריים ונועזים, שיקבלו ממשות וצורה לקראת השבועות הבאים. למאגר מאמרים לחצו

************

בשלישי תיכנס השמש לקשת ותצטרף למארס ומרקורי שכבר נמצאים שם, ומיד תשפריץ אנרגיה פתוחה ודינמית לכל מזלות האש והאוויר. לקשת אנרגיה חיובית וכוח רב, ומי שיודע להשתמש בהם עשוי להגיע לדרגות נעלות. אחרי חודש ביקורתי ולא קל מביא איתו מעברה של ונוס למזל מאזניים, נמל הבית שלה, אנחת רווחה. ונוס מעדן את ההתנהגות ומייצגת את עולם הרגשות ומערכות יחסים והמיקום שלה במאזניים יוצר אינטראקציה נפלאה למזל קשת, וחג החנוכה בכלל זה. יופי, אסתטיקה, מבט או חיוך, התנהגות מעודנת והבעת תשומת לב במחוות הם כלי הביטוי הנכונים לרגשות בתקופה זו. למאגר המידע חינם לחצו

************

מארס בקשת

הימצאות מארס בקשת, מזל לוהט וסוער, מחזיר לקשתים את חדוות העשייה. מארס מסמל צורת אנרגיה בסיסית מאוד לקיומנו: את תחושת העצמיות, האגו, הרצון. הוא מעין אנרג'ייזר, הבטרייה שמפעילה אותנו, והוא נחשב לכוכב המבטא את יכולתנו לפעול ואת הדרך שאנחנו נוקטים כדי לממש את רצוננו ולהשיג את מבוקשנו. כוכב התקשורת מרקורי מצטרף למארס עד סוף נובמבר. התנופה זאת תשפיע לטובה על כל מזלות האש: קשת, אריה וטלה, וגם על מאזניים ודלי. מארס מול מזל תאומים יגרום לכעסים ולהתפרצויות זעם. הגדיים חייבים לשמור על סודיות לפחות עד ה- 7 בדצמבר.

************

הטור האסטרולוגי של חוה מזר

טלפון 5731540 – 03 (ישראל)

chava3@netvision.net.il E. Mail-

כל הזכויות שמורות ©

 
תגובה לכתבה   |   שלח לחבר
 
לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות
 
  תגובות  
 
 
 
 
 

ראשי | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | צור קשר|פרסמו אצלנו|כתבו לנו


חנות וירטואלית | בניית אתרים
סיקום - חנות וירטואלית
© 2020, לוס אנג'לס ישראל . כל הזכויות שמורות