בס''ד
 
עברית | English                              
חבר קיים התחבר | חבר חדש הרשם
דף הבית | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | הפוך לדף הבית | צור קשר | פרסמו אצלנו
מיסטיקה

הורוסקופ שבועי לכל ילידי המזלות
----------
הורוסקופ שבועי מ:4 – 10 בנובמבר 2011 לבני כל המזלות מאת:חוה מזר
 
טלה :
השבוע אינו פשוט לכם, לכן כדאי שתשגיחו על צעדיכם ושלא תיקחו סיכונים מיותרים. ירח מלא מבטא ימים תובעניים, נראה שתצטרכו להאט קצת את הקצב ולהירגע. עליכם לסמוך על שיקול הדעת שלכם ולשמור על איזון. אם קשה לכם להחליט לגבי עסקה או קנייה גדולה, עדיף שתדחו אותן בינתיים. אתם כמהים להתחדשות שתחדיר זרם של חיים בעורקיכם, ולכך תורמים בנדיבות הכוכבים ונוס ומרקורי במהלך חודש נובמבר, המרמזים כי ייתכנו מגעים, גם מחו"ל, בעלי אופי הרפתקני. זה הזמן לבטא את עצמכם! התעסקו בספורט, הפעילו את החברים הכיפיים שלכם וחפשו ריגושים ספונטאניים. בשורות מעודדות שיתקבלו במהלך התקופה ישפרו את הרגשתכם.

שור

ענייני זוגיות, עבודה ושותפויות, וחוזים והסכמים מודגשים עכשיו. השאלה "לאן הלאה"? מעסיקה אתכם ותשאלו את עצמכם אם אתם פועלים נכון. רבים מביניכם מייחלים למצוא שלווה ושקט שאינם קיימים במציאות. הצלחתו של קשר, שותפות, או עסקה תלויים בנכונותם של שני הצדדים להתחייב. פרטים רבים נעלמים מעיניכם כרגע, והתמונה המוצגת לכם אינה משקפת את המציאות. מסתמנת דואליות לגבי מסגרת – כן רוצה, לא רוצה... הבלבול והתחושה שאינכם מקבלים מסרים ברורים, או קשיים שנראים עכשיו בלתי עבירים יתחילו להתפוגג רק לקראת השבוע הבא כשכוכב מארס ייכנס למזל בתולה ויוריד את סף המתח שלכם.

תאומים

תקופה זו מוציאה אתכם משלוותכם. אתם זקוקים להאטה בקצב הפעילות, להרפיה ולהירגעות. ירח מלא לקראת המחצית השנייה של השבוע מכביד ומזמן תשישות, מחלות ואלרגיות. כל מצב נתון שתימצאו בו דורש גישה זהירה. אל תזלזלו בתזונה נבונה והקפידו על פעילות מאוזנת. בינתיים יש להתמודד עם מציאות טעונה ומקושי משתק, ייתכן שהעבודה תובענית ונדרשת השקעה במשימות סיזיפיות. כדי לא להרוס קשרים ויחסים חשובים, כדאי להתחבר לשיגרה נורמלית ככל שניתן. בהמשך האנרגיות הטובות מתגברות, תתחזקו ותתאוששו, גם הפיננסיות. מרקורי וונוס בקשת יאפשרו החודש פתיחות, בתנאי שילוו בזרימה תקשורתית מבורכת.

סרטן

השבוע מדגיש ומדרבן אתכם לעשייה וליצירתיות גבוהה יותר. התמלאות הירח לקראת המחצית השנייה של השבוע תשפיע עליכם בעוצמה רבה. אם תרשו לעצמכם לזרום עם ההתרחשויות, אולי יתגלו גם אפשרויות ותוכלו ליהנות מפירות העשייה שלכם. חשוב גם לזכור כי זוהי תקופה המשפיעה על המזג ועל הרגשות, וכל מה שקורה בה, לחיוב או לשלילה, עלול לייצר איזשהו חוסר איזון החשוב כל-כך לשקט הנפשי שלכם. בענייני עסקים או רגשות מומלץ גם השבוע להיזהר מחוסר יושר, חלקלקות ותחמנות של מישהו כלפיכם. חוסר עירנות עלול לגרור בעקבותיו תחושות סותרות של בלבול ומבוכה. באם תחושה זו נכונה וגם אם אינכם בטוחים – חכו לשבוע הבא.

אריה

ירח מלא במזלות עקרב-שור מרמז על צונאמי טעון שעשוי להשפיע על תפקודכם. מישהו שטורח להשאיר אתכם בעניינים אינו לגמרי לטובתכם, הפעילו שיקול דעת. נכון שהתקופה מאתגרת ומחדדת את אופייכם התחרותי, אך החיבור של מארס במזלכם במולות לנפטון צריך להדליק נורה אדומה, שמקשה לתפקד ביומיום בצורה מעשית. רצוי לא למהר לתת אמון באנשים, שכן הרושם הטוב שהם יוצרים בפגישות ראשונות עלול להיות מטעה ומסוכן. היו ערים למניפולציה וחלקלקות בעסקים, אבל גם ברגשות. מבחינה חברתית אתם חשים פתיחות ונהנים ממפגשים מהנים. ונוס-מרקורי בקשת מעידים החודש על ימים יצירתיים, פוריים ומאתגרים.

בתולה

אתם מתחדשים ואף יוזמים מהלכים או תוכניות שיקבלו ממשות וצורה תועלתיים, וזה יקרה רק בתנאי שתימנעו מהפרעות נלוות ותתמקדו במטרות. קשר מסוים יתאפיין במסתוריות, בערפול ובחוסר בהירות. הכבוד או החנופה מחמיאים לכם, אבל מערפלים שיקול דעת. עד ה- 12 בנובמבר, עם כניסת מארס למזלכם, כדאי שתפעלו בחשאיות וזהירות כמעט בכל דבר שעושים, זאת בשל אלמנט שלא ברור לכם כרגע מהו... בתקשורת עם הסביבה לא תקבלו מסרים ברורים, וייתכן שתרגישו שמשאירים אתכם באפלה בלי לתת לכם רמז מהו הכיוון הנכון. במקום להיסחף במשחק הזה כדאי בשלב זה להעדיף הפנמה אנרגטית ולחכות בסבלנות לשבוע הבא.

מאזניים

מעמדכם כרגע נתון במצב שברירי. אתם זקוקים לאווירה רגועה ובעיקר לאיזון נפשי וגופני. כספים צפויים להתקבל, אך עיסקאות בקנה מידה גדול ורחב אינן רצויות כרגע, התזמון פשוט לא מתאים. אל תתפתו למה שנראה כדרך מהירה להפקת רווחים, דאגו לביטחונות עתידיים. מילה של עידוד: שהות הכוכבים מרקורי וונוס בקשת יעצימו את הקסם האישי שלכם וישפרו את יכולת הביטוי שלכם. המשך החודש מאפשר תחושה עצמאית וחופשית יותר, ולשם כך חשוב שתגלו נכונות ותיפתחו אנרגטית, גם כדי שתהיו מסוגלים להתמודד עם מצבים לוחצים. הקפידו בענייני חברה, ונוס כוכבכם במיקום מוחצן וחברותי (מזל קשת) יאפשר לכם לבלוט ולהצטיין.

עקרב

ירח מלא במזלכם ממשיך לסמן עוצמות ושיאים מתחדשים. בניתם את עצמכם דרך קשיים ומצוקות, למדתם לא מעט לקחים וקיבלתם תובנות, ועכשיו הגיע הזמן לנוע לשלב הבא. עם זאת, השבוע עלולות להתגלות תחושות מצוקה שעלולות לגרור קונפליקט. הרושם הראשוני של אנשים שתפגשו מטעה מאוד, אינטרסים רבים משחקים שם. כדאי לסמוך רק על אלה שכבר הוכיחו את עצמם בעבר. כניסת הכוכבים ונוס ומרקורי לבית הכספים שלכם החודש תעורר בכם דחף אתגרי. במהלך השבועיים הבאים נראים סימנים ראשונים להתייצבות כספית ולתחילתה של שליטה במצב, שיאפשרו לכם לפנות יותר זמן לעניינים אחרים ולהתארגן בצורה טובה ויעילה יותר.

קשת

אתם נתונים במין מועקה וכובד שהמזל שלכם לא רוצה להכיר בהם, ייתכן שאתם או מישהו מסביבתכם לא חש בטוב, ואתם נאלצים להקריב מעצמכם ומזמנכם, זהירות משחיקה ומכאבי גב. במקביל, יש אלמנט משלה ומחליש שעלול לפגוע בהיגיון ובכושר השיפוט שלכם! יש מי שפועל נגדכם מאחורי הגב, זה לא הזמן להיות תמימים... אתם מבינים עד כמה השתנה המצב וכמה השתניתם אתם. קבלו ידיעה מעודדת: כניסת ונוס ומרקורי למזלכם החודש תסייע לכם! בהדרגה תהיו פחות מכונסים והאווירה פחות מאיימת. זכרו תמיד כי הקשת מסמל לא רק את השפע, אלא גם את האמונה והרוחניות, ומודע לכך שיש מי שמנהל את העולם ולא הכל בידינו.

גדי

חשיבה עניינית ומציאותית ושיפוט הגיוני נדרשים מכם השבוע. כבר זמן רב אתם במודעות עד כמה אתם בעיצומם של תהליכים מהותיים. הקסם האישי שלכם יקל ליצור קשרים, להתקדם ולהתיידד. אתם עסוקים בפרויקט משמעותי, כשהצלחה פירושה חיזוק המעמד והביטחון העצמי. המישור שאתם עוסקים בו יאפשר צמיחה והתפתחות. חשוב להתאזר בסבלנות, במיוחד כשאתם עומדים מול אילוצים מלחיצים. אל תתעלמו מחוש הביקורת ומהזהירות הטבעיים שלכם, תצטרכו להשקיע יותר מחשבה ותכנון, ובאלה אתם דווקא טובים. עקב אכילס: קנאה ותככנות עלולים להעסיק לא מעט את האנשים סביבכם, מומלץ לשמור על דיסקרטיות.

דלי

מארס באריה במיקום ארסי ולא נוח לכם כלל ועיקר מפעיל את הירח המלא השבוע, מומלץ לחשוב על נתיבי בריחה. ניגוד האינטרסים בין העקרב והדלי אחראי על הצטברות מתח במיצוי שני עקרונות מנוגדים: מחד, סימן מזל דלי, האחראי על ביטוי אישיות מיוחדת ומקורית: ומאידך, עקרב, מזל רגשי, טוטאלי, סוער וקיצוני שנוטה לרגשות קוטביים. התקופה מגבירה שמועות זדוניות, מקצינה תגובות וקפריזות ומשבשת את כושר השיפוט. הכעסים, הקנאות והשנאות מתעצמים. המתינו קצת לפני שאתם ממהרים להצהיר הצהרות. כדאי לפנות למרכיבים מהסוג החברתי, אלה ישאו אנרגיה מכוננת ופירות חיוביים גם לתוך חודש דצמבר, היו סבלניים.

דגים

אנרגיית עקרב מביאה עימה תחושה המלווה בהרגשה שהכל בר ביצוע. ענייני חו"ל מודגשים. מצד שני, מסתמנת אנרגיה שבו הרגש והדמיון משפיעים על ההיגיון, ושבו קשה לפרש נכון את המציאות, עם חשש ל"עוקץ" זה או אחר, לכן יש לחפש דרך שבה תוכלו לשלוט במצב כדי שלא תצטרכו להתאים את עצמכם למציאות לא נוחה. נפטון כוכבכם מבטא רכות ועדינות, אך גם סודיות ועולם נסתר. המולות למארס מצביע על חולשה גופנית, או צלילה למעמקי מצוקות כתוצאה מבלבול. פועלים בחשאיות, אין אמון בין אנשים וייתכנו רמאויות. יחסים בעלי אופי חשאי מתאפיינים בנטייה תבוסתנית, אל תאבדו את הראש גם כשהלב מפרפר זמנית.

הטור האסטרולוגי של חוה מזר
 

טלפון 5731540 – 03 (ישראל)

chava3@netvision.net.il E. Mail-

כל הזכויות שמורות ©

 
תגובה לכתבה   |   שלח לחבר
 
לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות
 
  תגובות  
 
 
 
 
 

ראשי | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | צור קשר|פרסמו אצלנו|כתבו לנו


חנות וירטואלית | בניית אתרים
סיקום - חנות וירטואלית
© 2020, לוס אנג'לס ישראל . כל הזכויות שמורות