בס''ד
 
עברית | English                              
חבר קיים התחבר | חבר חדש הרשם
דף הבית | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | הפוך לדף הבית | צור קשר | פרסמו אצלנו
מיסטיקה

הורוסקופ שבועי לכל ילידי המזלות
-----
תחזית שבועית: 6 - 12 בינואר 2012 מאת:חוה מזר
טלה

ירח מלא מתרחש במזלות הקשורים לבית הקריירה והמשפחה שלכם. העומס והלחץ גוברים, אתם מרגישים מאוימים על ידי מישהו שהופך להיות מעורב מדי בתחומכם. תרגישו צורך ליצור הפרדה או להציב גבולות. עליכם לגלות סיבולת ולהמשיך קדימה, גם אם הדרך איטית ומייגעת. במקביל, אתם צריכים להיפרד מדברים לא רלוונטיים ולהיות ערים ומודעים למה שקורה, זאת כדי לשמור על האינטרסים שלכם. שלישי-רביעי מתחילים לגלות ניצנים וסימנים של התייצבות. הדימיון שלכם מגיע למימדים ממכרים, נפלא לאמנות וליצירה. על הצד האחר, הרגשי או הפיננסי, אתם נוטים לראות דברים בצורה ורודה וסטריאוטיפית. התייחסו לכל סיטואציה בעיניים מפוכחות ומציאותיות, כדי לא להיסחף לאשליות ואי בהירות.

שור

יש עכשיו אנרגיה של בנייה והתחדשות שמצפות לכם מעבר לאופק. הפעילו את כל אמצעי התקשורת שלכם בארץ ובחו"ל. היו יצירתיים ופוריים, תצטרכו להשקיע מאמצים ולעיתים להיכנס למאבקים, אבל היצירתיים שביניכם בהחלט יודעים להעלות את תמונת השייכות לדרגת אמנות והשראה. אבל יש מביניכם גם כאלה שנאלצים להתמודד עם שני קצוות. ככה זה עם הכוכבים כשיש ביניהם גם היבטים מלאי סתירות ומטשטשים. הרושם הראשוני עלול להיות מטעה ומסוכן, ולסחוף להחלטות מוטעות ולסיבוכים. קשר מסוים מעורר בכם השראה, תקווה והתמכרות. נסו להאמין רק למה שאתם חשים ומרגישים בפנים, הפעילו בגרות ורציונאליות בענייני רגשות וכספים גם לקראת השבוע הבא.

תאומים

כדאי להקדיש זמן לעניינים כספיים ועסקיים ולהתייעץ עם מי שמבין בהם. יש נטייה לשני מצבים קוטביים: פעולה מוצלחת עשויה להניב פירות ממנה תוכלו ליהנות לטווח הארוך. מצד שני, המצב הכספי דורש ראייה רחבה מאוד, ובמקביל דורש זהירות ופרקטיות. כדאי שתערכו בירור לפני שתתחייבו, כדי לא להיגרר לכיוונים שאינכם שלמים איתם. השבוע דורש שמירה על האנרגיות. ירח מלא עלול לגרור מתח טעון בצד תחושה של דכדוך וחוסר אונים, פסיביות והססנות. התקופה מסנוורת ופוגמת בכושר השיפוט שלנו לגבי אנשים, מצבים ועסקים. מישהו שתפגשו יותיר רושם עצום והרגשה אופורית שנפתח בפניכם עולם אחר. קחו בחשבון שרושם זה עלול להטעות...

סרטן

ירח מלא משפיע, כרגיל, על מצב הרוח שלכם, ומקצין את תחושת חוסר ודאות שלכם. בהשפעתו צפויה תקופה אינטנסיבית, שבה קשה מאוד להתפשר ומגיבים מיד על המתרחש, או נוהגים לשמור דברים בבטן, בהתאם לאופייכם. הירח, שבין השאר גם מייצג את היחסי הקרבה בין אנשים בכלל ובין בני זוג ומשפחה בפרט, מביא מצב רגיש ולחוץ בכל סוג של יחסים לקטליזאטור, מה שהופך מערכת יחסים מסוימת לרגישה וחרדתית. בקשרים בעלי בסיס בריא אפשר יהיה לראות בבירור מדוע כן להמשיך יחד. בקשרים אחרים יש לנקוט זהירות כשאתם מפרשים כוונות ורצונות של הצד השני. מישהו עשוי להעביר לכם מסר חיובי מטעה – בחנו אם כוונותיו כנות.

אריה

ירח מלא משפיע עליכם בנושאי בריאות ועבודה, ועשוי להדגיש מועקה, קוטביות מבלבלת ועומסים מתישים. מומלץ לוותר על פעילות שאינה הכרחית. הירח שייכנס למזלכם לקראת אמצע השבוע עשוי לשפר את הרגשתכם. עם זאת, רבים מביניכם נוטים לפנטז כדי לטלטל מציאות עגומה ולא מחמיאה בעליל. אריה הוא מזל אש, גלוי ומוחצן שאוהב להיות במרכז הבמה כשכל העיניים צופות בו. תקופה טובה לאמנות והשראה. אבל יש מביניכם גם כאלה שבשל השפעתו של נפטון עליכם ועל ונוס, אתם נדחפים בעיקר על ידי רגשות ולא שוקלים את התוצאות. השבועיים הבאים מחייבים אתכם להיצמד למציאות! היזהרו מאנשים הנוהגים בצביעות ובאותה נשימה הורידו את מפלס האשליות שלכם. הייעוד הקרמי שלכם הוא לפתח חוש אבחנה ויכולת ראייה, למזג בין הפרקטי לרגשי, בין העולם שמֵעבר לעולם של כאן ועכשיו.

בתולה

ירח מלא בימי תחילת השבוע יכול לרמז כי אתם עסוקים בפרויקט משמעותי, כשהצלחה פירושה חיזוק המעמד והביטחון העצמי. ייתכן שיופעל עליכם לחץ מתיש, ועם זאת יש הזדמנות להגשים מיזם יוקרתי שעל פניו עושה רושם בלתי אפשרי. התחום העסקי מזמן אפשרות ששווה להקדיש לו מחשבה, עם זאת גלו אחריות. השבוע נוצרת צמידות מדויקת בין ונוס לכוכב נפטון במזל דלי. השילוב ביניהם נפלא לתיאטרון ולקולנוע, אבל פחות לכספים וחיי הרגש. יוצא מכך שהתקופה צובעת את המציאות בוורוד, אך באותה נשימה היא מייצרת אשליות ונוטה להתעלם ממסרים כפולים, מסימני אזהרה או מחסרונות. משפט המפתח של השבוע: חבר'ה – תהיו מציאותיים!

מאזניים

יש מביניכם כאלה שעלולים לפקוד אותם מצבי רוח תנודתיים בשל נושאים רגישים, שעלולים לגרור תחושות קיומיות עימם יהיה קשה לכם להתמודד. קשר רגשי, מקצועי או משפחתי עלול להיות מלווה בחששות, מצב שידרוש מכם תעצומות נפש והתנהלות זהירה. אתם נוטים עכשיו לפגיעות, חשוב למצוא איזון בין שיקולים רגשיים למעשיים ולהגדיר את מקומו של קשר זוגי או מקצועי בחייכם. ויכוחים עלולים להזיק, הימנעו מלומר דברים שיכולים לפגוע, טוב יהיה ללכת על בהונות בימים אלה. מערכת הכוכבים עומדת לשנות פאזה הדרגתית אך משמעותית. אבל עכשיו יש צורך להרפות ולהיות פתוחים למשהו טוב שאמור להתרחש בחייכם במהלך הקיץ.

עקרב

ירח מלא בימי תחילת השבוע מאפשר לפעול ביתר החלטיות בתחום שאתם נוטים לעסוק בו עכשיו. בהשפעתו יש לכם נקודת זינוק חיובית, גם כשמדובר בתהליכים מורכבים. התפקידים הארגוניים שכרוכים בעבודה עם אחרים יאפשרו לכם להתבלט לטובה. עם זאת, שימו לב גם לצד של אנרגיה סותרת. השבוע דורש ריכוז, כוח ודיוק, כדי לא לגלוש למציאות מטשטשת וממכרת. חשוב להיות סקפטיים ולא לקבל אנשים ומצבים כדבר מובן מאליו. כל השבוע מתגנב חשש ממסרים כפולים וחוסר יושר, שאולי אינכם מודעים אליה. בתחום הזוגי, או המקצועי, קשה לכם לשאת מסרים שאינם חד-משמעיים, תחושה של בלבול עלולה לגרום לכם תסכול רב.

קשת

שאלות על עתידכם ועל תכלית החיים יעסיקו אתכם בימי תחילת השבוע. תחושה של תשישות ובדידות מעיקה ממלאת אתכם ואיתה ההרגשה שאין עכשיו במי להיעזר. אתם חשים חולשה ועייפות ונעשים פסימיים ודואגים, במקרים רבים שלא בצדק. ענייני כספים רגישים עכשיו כי הם נתונים לשינויים ולתנודות. השגרה ותחושת המחויבות מכבידות, לכן חפשו יותר כיף ועניין. לקראת ימים שלישי או רביעי אפשר להפוך את האווירה למשוחררת וספונטאנית. במילים אחרות: הקשת הלא שגרתי שואף למסגרת לא מחייבת ולעצמאות, ותקופת הקיץ - עם כניסת יופיטר למזל תאומים - בית הזוגיות והשותפויות של קשת, ו- אוראנוס בטלה, יספקו לכם זאת בשפע.

גדי

אלה ימים פעילים מאוד, אך גם מלווים במאמץ ותסכול. הביקורת, שהיא לפעמים חלק בלתי נפרד מסדר יומכם, עלולה להתגבר בימי תחילת השבוע. פרשנות לא נכונה של דברים שנאמרו עלולה להקשות על מיזם עכשווי או ביחסים. נצלו את כושר השיפוט שלכם וארגנו את חייכם בצורה שתאפשר להסיר מעליכם כל דאגה. המצב הכספי דורש עירנות. אם מתגנב לחייכם אלמנט של אי וודאות, כדאי לאמץ גישה חשדנית ופסיבית ולחכות לשבוע הבא. ייתכן שאין עדיין תנאים להתקדמות, אבל זהו מצב זמני ועוד תראו שיפור בהמשך. קשר מסוים נוטה לפגיעות, הרבה תלוי בכם וביכולתכם לגלות איפוק. היו ריאליים ואל תיסחפו לאידיאליזציה שעלולה להטעות.

דלי

ירח מלא בימי תחילת השבוע משפיע עליכם אנרגטית. צמידות ונוס-נפטון במזלכם מביאים בימים אלה את צידה הקסום, המיוחד והממכר כמעט של האמנות על כל ענפיה, במיוחד אלה שמשלבים בתוכן דימיון ומציאות מאתגרים. בתחום הזוגי קשה לכם לשאת מסרים שאינם חד-משמעיים, תחושה של בלבול עלולה לגרור תסכול רב. יש להיזהר מעלבונות ומפגיעות, שכן הצד השני לפעמים לא יודע עליהם כלל ואף לא מתאר לעצמו במה מדובר. חשוב לשמור על פרופורציות ולא לתת לרגשות המשתנים לנהל את חייכם. בענייני כסף ורכוש: יש לנקוט בגישה שכלתנית ורציונאלית לגבי מהלכים עתידיים. אלה דורשים לעבור מאידיאליזציה לריאליזציה!.

דגים

השבועות הבאים חשובים לקידומכם ומתאימים לפגישות עם אנשים שבכוח השפעתם ומעמדם יכולים להתערב לטובתכם. חשוב שתיצרו לעצמכם יסודות יציבים. מארס מול מזלכם מרמז כי לא תמיד קל לכם לזכות בשיתוף הפעולה הרצוי מצד עמיתים או בני בית בשל התמודדות עם מצבים משתנים, או התמודדות עם דברים שייכפו עליכם. השבוע מתגנב חשש ממסרים כפולים וחוסר יושר, שאולי אינכם מודעים אליה. יש בנוסף נטייה לקשר חשאי אופורי מרגש, מטשטש, ממכר... כוכב ונוס, המבטא נתינה, נדיבות, רומנטיקה ואהבה, ייכנס למזלכם לקראת יום ראשון הבא, וישהה בו כשלושה שבועות, וזוהי בהחלט חדשה נפלאה ליוצרים ולאמנים, יש למה לצפות.

הטור האסטרולוגי של חוה מזר

טלפון 5731540 – 03 (ישראל)

chava3@netvision.net.il E. Mail-

כל הזכויות שמורות ©

 
תגובה לכתבה   |   שלח לחבר
 
לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות
 
  תגובות  
 
 
 
 
 

ראשי | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | צור קשר|פרסמו אצלנו|כתבו לנו


חנות וירטואלית | בניית אתרים
סיקום - חנות וירטואלית
© 2020, לוס אנג'לס ישראל . כל הזכויות שמורות