בס''ד
 
עברית | English                              
חבר קיים התחבר | חבר חדש הרשם
דף הבית | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | הפוך לדף הבית | צור קשר | פרסמו אצלנו
מיסטיקה

מאין באנו - מה באנו לעשות - לאן פנינו?
-------------------
כל מה שנאמר אי פעם נגזר מהאחד. לכן, אנא הרשו לדבריי להדהד בתוככם מבלי לשפוט, להשוות, להעריך, כי אולי דווקא מהפרש הפוטנציאל שיווצר בתודעתכם, תרוויחו.
שאלות לקיום עוצמתי

הרצאה בכנס אלטרנטבע 19/6/05
ד"ר ברכה קליין תאיר

 
דבריי הערב מתבססים על הנאמר ב"ספר הידע" שאני תלמידתו מזה 3 שנים.
  • "ספר הידע" הוא ספר קוסמי אשר הוכתב במשך 12 שנים (החל מ- 1.11.82) לגברת ביולנט צ'וראק מתורכיה (מבלנה). יצא לאור בשנת 1993.
  • מתאר את הבריאה, האדם, המבנה, ההיררכיה, המשימות מרגע הנשימה הראשון ועד עתיד רחוק.
  • הספר מוכתב כדי להצהיר את האמת ולהשכינה בתודעות. כי רק באמצעות האמת נטפס – זו התוכנית לעידננו.
  • זהו המקור של כל ספרי הדת וספרי התקשור השונים. מכיל את מהות המידע המופיע בכל ספרי הקודש ויותר (עד שנת 3,000), מכיל את כל התדרים ואף עוצמתיים יותר, מחובר לערוץ המערכת ולא לממד העצמי כפי שיתר ספרי הדת. הוא גם נושא את כל התדרים של ממד האמת ואוסף את שרשראות הממלכות אל תוך כוללות אוניברסאלית.
  • משמש ספר הנחיה והדרכה להשיג את עוצמותינו. הנו גלגל הצלה שיעזור לנו לעבור מבעד למיצרים אל עבר הימים הקשים.
  • הקריאה ולימוד הספר שוב ושוב פותחים שערי תודעה, מטהרים את התאים ומשנים את ה- DNA שלנו ועוזרים לנו לקלוט אנרגיות עוצמתיות.

באנו מעתיד גבוה על מנת לשנות עבר קדום ונוכחי מקבע, כדי לשנות עתיד רחוק יותר, שלנו ושל היקום כולו (פיתוח ביתא נובה).

קשה להאמין? האם באמת אנחנו מכירים את ייצור האנוש העוצמתי שאנחנו? האם באמת אנחנו מכירים את היקום בו אנו חיים? האם באמת אנחנו מאמינים כי בצלמו נבראנו? האם אנחנו מבינים למה אנחנו כאן?

קיומנו הראשונים היו קיומים כישויות של אור. היינו מחוברים לאחד, שותפים לבריאה, חשופים לידע האמת. חווינו יקומים עוצמתיים ותרבויות מאוד מפותחות. ולכן טענה הקבלה, "האדם הוא יקום קטן והיקום עצמו הוא אדם גדול". "הנך גלובוס של יקום" – טען ספר הידע (24/220). במה אנחנו עוצמתיים? בכך שמהותנו הינה אהבה (אנרגיית בריאה) – אור (ספרייה קוסמית בתוכנו) – עוצמה (תודעת בריאה). מחשבת המוח שווה בעוצמתה למחשבת היקום (2/12). בידי מוחנו היכולת להגיע לעולמות גבוהים (אפילו יותר מהאלוהות), ולהיות שותפים להמשך הבריאה. כי יקום ואדם הינם ישויות חיות (42/406). הכל משקף זה את זה (מערכת אוטופואיטית). הכל מוכלל בהכל. הכל באחדות הדדית. "גם אני הנני אחד ומוכלל בכם" (41/394). לכן, כל העוצמה האלוהית ברשות האדם. "הפגנות אלוהיות מופיעות בכל אחד בדרכים שונות" (2/9). הכל טמון בגן המהות שלנו המצפין את תוכנית האבולוציה שלנו. כאשר אנחנו מתחילים לפצח את כתב הסתרים שבגן, אנחנו מתחילים לחשוף מהות (נשמה, לב) בעלת פוטנציאל אלוהי (שלם). כיום אנחנו מממשים עשירית מפוטנציאל זה. המהות היא זו שמחברת אותנו אל הכוללות הרוחנית ומאפשרת לנו להיות יצור אנוש אמיתי. אם נרשה לעצמנו לחזור אל עוצמה זו, נשיג את שלמותנו האלוהית, נמצא את היקום כולו בתוכנו, כי כל היקום נמצא בתוך שלם (נהיה שלמים) ודבר אינו אובד (2/12). מי שלא יוכל או לא ירצה להשתמש בעוצמה זו, לעולם לא יוכל לגלות את "נתיב ההשתחררות" (47/449). לעולם לא יוכל ליצור את גן העדן בחייו. לכן אנחנו זקוקים לאבולוציה בדחיפות.

מדוע התרחקנו מעוצמה זו?

בגלל חטא גן עדן (התרחש ביקום 2), חטא היוהרה והאגו, סיכנו את קיומם של יקומים וגורשנו מהשמים. מאז, ירדנו אל מציאות חיזיון חשוכה ודחוסה, מוגבלים בגוף פיסי קצוץ כנפיים, עבדים לאגו שתלטן. בחרנו לחיות בתוך מערכת ערכים דיכוטומית (טוב/רע, יפה/מכוער, מצליח/נכשל, שלי/שלכם וכד'), מוגבלת, מסווגת, מעכירה ומצמצמת, הנובעת מממד שורד הנתון להשפעות הסביבה (מה יגידו, האם יאהבו אותי, האם מעריכים אותי, האם אני אהוד ועוד). בחרנו לחיות במציאות המתוחמת על ידי חמשת החושים הארציים. בעצם בחרנו לחיות ברמת הכר עליו אנחנו מניחים את מחשבותינו (נוחות אגואיסטית, החיפוש אחר "כף נעליים"). בחרנו לחיות במציאות של מחסור.

הבחירה שלנו לחיות בתודעה מצועפת, פרימיטיבית והישרדותית, מציגה לראווה מהות לא מוכללת המדגישה דווקא את הפוטנציאל השלילי. הווה אומר, עוצמתנו המצומצמת משקפת את הממד ההישרדותי – ארצי בו אנחנו שוכנים, ולא את פוטנציאל מהותנו. במהות אדם אין שום שליליות אלא במחשבותיו הארציות!!! בחירה בורה זו (היצמדות) מזמינה סבל, תסכול, פחד וקיבעון בממד הארצי, כי זו תודעה העובדת על חיכוך בעוצמות שונות עם האדמה. וכאשר יש חיכוך, יש אלימות, אגרסיביות, חוסר סבלנות, מחסור ומלחמות הדוחפים לשינויים. אלא ששינויים אלה הם עוד משהו מאותו דבר ולכן, הרבה מהתוכניות נכשלות. ראו כמה כסף מושקע בכל התוכניות העסקיות והחינוכיות, והשינויים פשוט נבלעים בחיכוך הבא, בקושי הבא, במשבר הבא.

כל כמיהה למשהו אחר, כל תחזוק תקווה ואמונה שיהיה טוב, משקפת רק ידיעה מצועפת. הם אולי עוזרים לנו לשרוד קצת יותר טוב בממד הארצי, אולי עוזרים לנו לחוות אושר כתוצאה מניצחון במאבק הדיכוטומי, אבל לא לוקחים אותנו חזרה אל העוצמות שהיינו פעם. לא לוקחים אותנו אל מציאות חדשה. ההיפך, אז אנחנו מחפשים משמעות וקביים חיצוניים בדמוי גורואים, רבנים, מורים, יועצים ומטפלים למיניהם.


תכלית התוכנית האבולוציונית (חוק הדירוג, אבולוציה אלוהיתית):
לכן, חובת המשימה לאנושות כולה ("בטוב או ברע") למשך ה- 200 שנה הבאות היא: להשתחרר משרשראות האיסורים והאשליות, ולהסכים להשליך את "כיפת הקוסמוס" (1/3) על הסדר העצמי שלה, על מנת להשיג אוניברסאליות. זוהי הגאולה!!!

הממד האוניברסאלי הוא ממד שיכול להציל את האדם, הארגון ואת האנושות מכל שליליות, לוחמנות, כאב, פחד וחוסר פרגון לאחר. להציל אותנו מהמחלה הכי קשה שלנו והיא היצמדות (ערוץ פרטני). כי ממד זה מתעלה מעל כל תוכן ארצי שמגדיר, מסווג, מפלג, מעדיף. משוחרר ממדיומים של אפליה, אגו, אנוכיות, התלהטות, השוואתיות, הערכה, העדפות אישיות, הפרדות, שיפוטיות וסיווגים לפי מין, גזע, לאום, דת, מעמד, או כל תוכן אחר. כי רק ברובד האוניברסאלי אנחנו רואים ובוחרים כל דבר מבעד לתודעת מהותנו ולא מבעד לעינינו. יודעים מה צריך לעשות על פי החוקים והתקנות האוניברסאליות ולא מה העצמי (האגו) רוצה לעשות. רק ברובד האוניברסאלי אנחנו מרחיבים את הקליטות של החוש השישי שלנו (אינטואיציה גבוהה) והופכים למדיומים המחוברים לידע גבוה. רק בממד האוניברסאלי אנחנו הודפים את גבולותיה של הזהות המוגבלת שלנו, מבשילים את פרי עוצמתנו, מפסיקים את המושפעות ממחשבות שליליות או חיוביות (תדר עולם נשען על חוק "דומה מושך דומה"), ומתחברים, ממקום של חופש אמיתי, אל הריקוד והשירה שהם פעימת החיים ביקום.

על מנת להשיג את הממד האוניברסאלי, מה עלינו לעשות אחרת? כל גיזומי הענפים (טיפולים, חיטטוטים, התמקדות בקשה ובשלילי) רק העצימו את הבעיה ולא פתרו אותה משורש. לכן עלינו: להשיג מחדש את מהותנו האלוהית (הנקודה האלוהית מאחורי 7 הגופים), או בשפת הקבלה "השתוות צורה" שמשמעה, לחזור ולהידמות לבורא, למקור, לאחד. מהות היא הנשמה האלוהית, הקול הפנימי, שפוטנציאל העוצמה שלה קיימת בתוכנית הרוחנית:

  • אהבה – מצייתת למצפון חובות הלבבות – המלט שמאפשר סבלנות, סובלנות, כבוד, ענווה בתהליך ההתפתחות (ואהבת לרעך כמוך).
  • אור – מחויבת לפעול על פי ידע האמת – החוקים הקוסמיים.
  • עוצמה – ממוקדת בכלי הכי עוצמתי כיום ביקום והוא התודעה.
המהות היא זו שפותחת דלתות אל עבר האוניברסאליות. וכאשר אנחנו משיגים מהות אלוהית, אנחנו מתאחדים עם כל הפוטנציאל האוניברסאלי.

על מנת להתאחד עם מהות שהיא אהבה, אור ועוצמה, עלינו להשיג את האמת (ממד האמת כל). האנושות הנמצאת כיום במייצר צר, עומדת להתעלות אל עבר מהות ואל עבר הממד האוניברסאלי בעזרת ידיעת האמת (תודעת אמת). היא המצפן לאן עלינו להגיע והנחיות לגבי מה עלינו לעשות לשם כך (אנרגיה אפקטיבית). בנוסף, האמת ותדרי האותיות של הדברים הנאמרים והנכתבים פותחים את הצופנים שמוחנו ובגן המהות שלנו ("התדר של ספר הידע בלבד פותח את המנעולים של הארכיבים האוניברסאליים", נספח 5). ואם אנחנו מוכנים לעבד את הידע החדש באמצעות בינה – היגיון – מודעות, אנחנו יוצאים מהתדר בו אנחנו נמצאים ומתחילים לטפס. הווה אומר, כל התמודדות עם ידע חדש, מסירה צעיף, מקרבת אותנו אל המהות ומאפשרת לנו לקבל מידע מערוץ עוד יותר גבוה, עד שניפגוש את תודעת המהות שלנו (ערוץ מהות). אם לא נפגוש ידע גבוה חדש, לא נפתח את תודעתנו, לא נמשוך אנרגיות עוצמתיות (אנחנו יכולים למשוך אנרגיות עוצמתיות רק באמצעות עוצמת מחשבתנו), לא נשיג מהות, לא נגיע לממד האוניברסאלי, לא נוכל ליצור קשר עם עולמות עליונים, לא נוכל לממש את הפוטנציאל הרוחני שלנו. לשם כך ארץ נפתחת לרקיע – השלכת כיפת הקוסמוס. ממטרי אנרגיות מממד גבוה יותר (עלינו להתרגל אליהן) + ידע האמת הנהיר מגיעים לכל.

הטכנולוגיה היא התודעה – עלינו להתעלות מעל תודעה פרטנית ולהשיג תודעה אוניברסאלית – מקום קריר, מתבונן, מכיל, לא נצמד. היא הכלי להתפתחות (משולש תחתון); בינה – היגיון – מודעות שלנו (כל התקשורים העובדים מבעד לערוצים פרטניים, נעשים במצב נעדר מודעות, ולכן הם מוגבלים).

משמעות הדבר שהתוכנית האבולוציונית הנוכחית מציעה דרך פשוטה ואפקטיבית יותר להתפתחות. אין צורך לטפל יותר באגו, בשליליות, בכעס, באלימות, בפחד וכד'. עלינו להפסיק את ההרגל לעשות טוב. אין צורך לחטט, לבדוק למה זה קורה לנו. כי אלה נחשבים לאקמול שאינו עוזר למחלה הרצינית ממנה אנו סובלים = תודעה פרטנית נצמדת!!!. יש רק להתכוונן ולהתמקד במטרה אחת: השגת ממד אוניברסאלי!!!! ממד ההישגיות המשמעותית, האושר העילאי והיחד האיכותי (קואורדינאטה ממהות).

מציאות העולם שלנו היא מדיום של מבחנים בתוך יחסים (חוק האיזון; ככל שהחיובי עולה, כך גם השלילי. פוטנציאל האגו מומרץ). החיים הם שדה של התנסויות, בעיקר במצווה החשובה מכל; ואהבת לרעך כמוך. בגלל כל השליליות, הלוחמנות והאלימות, אנחנו חיים במדיום בו אנחנו ממשיכים להתגלגל על מנת לבצע את כל התיקונים ההכרחיים שייסיעו בידנו להגיע לממד האוניברסאלי. לכן, נקרא העידן הנוכחי "תחיית המתים" (תחיית תודעות).
במציאות שלנו אנחנו יכולים לאבד את עצמנו, כי אנחנו יוצרים דיסהרמוניה בין מהותנו הטובה לבין מחשבותינו השליליות (תדר מצועף), אבל גם יכולים למצוא את מהותנו בעזרת עצמיותנו האמיתית שהיא המצפון (8/67). אם בעבר בתוכנית המשולש העליון (מערכת אלוהית שאדיר כל + שליט כל אחראים עליה) היה למצוא מחסה באלוהים, הרי שהעבודה כיום – המשולש התחתון (מערכת אדוניתית בהשגחת הסדר הרביעי של אללה) – היא למצוא את אלוהים התוכנו.

במאה בה אנחנו נמצאים, כל אחד נדרש ללבלב את זרעי עוצמתו האלוהית שבתוך מהותו; להציג את ידיעותיו ואת תודעת מהותו לראווה. מי שלא יפעל בהתאם לתוכנית האבולוציה וימשיך לאחוז באובססיביות בממד בו הוא נמצא, יהרוס את עצמו. הוא יחווה מבחנים קשים יותר כי הוא בחר בדרך הסבל כדרך של צמיחה. המשך האחיזה בתודעה ארצית, בנוחות הכר, בסרגל חיכוך, מזמינה לתוך חיינו יותר אסונות, יותר כאבים, יותר קשיים, יותר תוהו, כי ערוצי השמיים נפתחו ואנחנו ממשיכים להתנהל בניגוד לתוכנית הקוסמית ולמערכת התפעול, שאנחנו חלק ממנה (בדיוק כמו במשפחה או כמו בארגונים).

בנוסף, עלינו להעיר גם את האנושות כולה.

וכאשר יאחד האדם בין האנרגיה הפיסית – תאית שלנו (הנשימה - נשמה הבאה לידי ביטוי בהתפתחות האנרגיה הקונדאלינית), לבין האנרגיה התודעתית – מחשבתית (מתפתחת דרך ידע), לבין פוטנציאל האנרגיה הרוחנית (מתפתחת דרך טיהור, ביצוע ייעוד וגלגולים. הרוח נמצאת מחוצה לנו), כל הארכיבים שנושאים את כל הידע שהיה, שהווה ושיהיה, יפתחו. נשיג תודעה מעבר לצורה. נאחד בין הבינה ללב. נשיג מכלול (מפגש עם מהות תודעתנו), נשיג את האמת, ניפגש בכוללות האוניברסאלית עם תודעות גבוהות נוספות (40/375). נאחד את צורות החומר הגולמי של הממדים בהם אנחנו נמצאים.
 
תגובה לכתבה   |   שלח לחבר
 
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות
 
  תגובות  
  ספר הידע כת מסוכנת!
אורנה   - ‏19/‏07/‏2014 01:38 
1.
 
 
 
 
 

ראשי | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | צור קשר|פרסמו אצלנו|כתבו לנו


חנות וירטואלית | בניית אתרים
סיקום - חנות וירטואלית
© 2020, לוס אנג'לס ישראל . כל הזכויות שמורות