בס''ד
 
עברית | English                              
חבר קיים התחבר | חבר חדש הרשם
דף הבית | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | הפוך לדף הבית | צור קשר | פרסמו אצלנו
רוחניות

כוחן של הקריסטלים
-------------------------------
הקוורץ קריסטל שימש בתרבויות קדומות, ולמרות שהקריסטל קוורץ אינו אבן יקרה, הוא נחשב ל"קרח האלים" ,
 "אבן הכוח של השאמאן", ושמות נוספים שניתנו למינרל המיוחד כאשר אמא אדמה נתנה אותו לבני האדם.
בוודות- כתבי הקודש ההודים הקדומים, הקוורץ קריסטל נקרא "בהיסמא- רטנא", האבן שמסירה פחד.הכוח של ההילינג הטמון בקריסטלים היה ידוע כמעט לכל התרבויות.

באטלנטיס טענו את הקריסטלים בכוח ובידע, ברגש ובעוצמה. מטפלים כיום, מעבירים בעזרת קריסטלים כוח לא פיסי ומשחררים חסימות אנרגטיות, רגשיות ופיסיות אצל המטופל.

הידע לגבי סוג הקריסטל הנחוץ לטיפולים שונה מקבוצת מטפלים לאחרת ולעיתים אף סותר ובכך יש בעיה,

אך כולם מסכימים שהקריסטלים טובים לפיתוח מודעות, ניקוי חסימות ואלרגיות ושיקום מערכות יחסים.

הקריסטלים משמשים לטיהור והעצמה כאשר עונדים אותם, עושים מדיטציה עם קריסטל ביד או בסמוך למושבה,

כאשר שותים מים לאחר שהושרה בהם קריסטל וכאשר מניחים אותם באמבטיה בה מתרחצים.

הקריסטל בנוי בדרך כלל בצורת משושה- בעל שש פאות, וזאת ההתגבשות הטבעית שלו.

הקוורץ יוצר פעולה הדדית עם הכוח הפנימי, מחזק אנרגיות חיוביות, עוזר להתמודד עם פחד וכעס.

הקוורץ מאזן ומרגיע, מחזק את התכונות הטבעיות החיוביות. משמש במדיטציה להירגעות ולשיפור המודעות העצמית. מושבת קריסטל היא התגלמות של קהילה ולכן תעזור לנקות אנרגיה שלילית מהסביבה ומכל דבר המונח עליה.

מידת הצלילות של הקוורץ אינה חשובה, לעיתים קוורץ עכור יעשה עבודת טיהור טובה באותה מידה.

זה עניין של תחושה. הצבע של הקריסטל משפיע על סוג האנרגיה שהוא משחרר- יש המרגיעים ויש המעוררים אנרגיה.

בין אבני הקריסטל מצויות:

אמטיסט, אקוואמרין, קרנליאן, ציטרין, קורל, יהלום, אמרלד, ג'ייד, לאפיס, מלכית, רוז-קוורץ, רובי, ספיר, קוורץ קריסטל נקי- שקוף ועוד.

כדאי להשרות את הקריסטל במים לפני שימוש ולדאוג שהאבן תהייה תמיד נקיה.

(אפשר לטהר גם באורז מלא או באור שמש וירח.

קליר קוורץ קריסטל: קוורץ שקוף . אבן הקוורץ מטהרת ומעניקה אנרגיה לגוף הפיסי והמנטלי. היא מסייעת בפתיחת העין השלישית ותורמת להתפתחות המודעות. ניתן להשתמש בקוורץ כדי לשמר אנרגיה והישגים רוחניים. היא קולטת אנרגיה מהיקום ומעבירה אותה לאני הפנימי. מגבירה תחושות ומחזקת כוחן של אבנים אחרות. הקוורץ מעצים את הרגשות והתחושות ולכן לא מומלץ לענוד אותו בזמן דיכאון. המוט נועד למיקוד אנרגיה.

קריסטל למורי- לייזר: קריסל המאופיין בקווי הרוחב העולים על דופן הפאה עד לחוד. כאשר החוד ממוקד והקריסטל דק, קרוי לייזר. הקריסטל הלמורי קיים מתקופת היבשת למוריה, שם שימש להעברת כוח לכדור הארץ, רפואה וידע, ויכול לשמש את בעליו אם יתכנת אותו להעברת אותם כוחות גם כיום. טוב למדיטציה ולהגנה אנרגטית.

גביש קוורץ "גמיש" (אלסטיאל) : צורה מיוחדת של קליר קוורץ, אשר יש עליה קצוות טבעיים. משנה בלבול ואשליה לבהירות, ראיית האמת, ויכולת לראות דברים בצורה מרחבית בכל תחומי החיים. מפתח יכולת על חושית, פתיחות לאני הגבוה ולמודעות האלוקים. מעורר צ'קרת כתר. מעודד להתגבר על מצבים ולעבור אותם, להתגבר על פרץ רגשות. מרפא תאי מוח מסמים, אלכוהול. יוצר זרם של אור, מגביר זרימת אנרגיה בין הצ'קרות. זהו גביש שנושא עימו את הידע הקדום של חכמת העולם. כאשר מחזיקים אותו ביד אחת ומניחים אצבע של היד השניה על הקצה, ניתן להתחבר במדיטציה של חוסר מחשבה, צ'קרת כתר, לחזיונות על הידע הזה.

קריסטל דו חודי : מאופיין בכך שיש לו חוד בכל אחד מהקצוות. מאזן את ההגיון עם האינטואיציה, ואת הגוף עם האנרגיה. משמש להרחבת המודעות ולשיתוף אחרים באנרגיה.

גנרטור : קריסטל אשר כל 6 הפאות שלו מסתיימות בחוד סימטרי. משמש לתיקשור ולהכוונת אנרגיה בצורה ממוקדת לצ'קרות. בגלגל הרפואה האינדיאני, הקוורץ נמצא במזרח- הצד של מקור האור, זריחת השמש. מטות הקריסטל סימלו את אלמנט האש. גם שאמאנים קלטים השתמשו בקריסטל כמביא האור וממקד הכוח.

רוטיל קוורץ : רוטיל הוא מינרל המתגבש בגבישים מנסרתיים וחודר לעיתים לתוך קוורץ או לתוך קונזייט. קיימת בגוונים רבים. כאשר בגוון זהב בתוך הקוורץ, עוזרת לאיזון ההילה ולדחיית אנרגיות שליליות. עוזרת להסיר את הנסיבות המכשילות גם בעולם הפיסי. הרוטיל קוורץ מאחד את שכבות ההילה למעטפת הגנה, מטהר ומעצים את הזרימה של האנרגיה בין היקום לצ'קרות.


קריסטל מקרקע :
מוט קריסטל בעל פנים גדולות ושמונה פינות על הפנים של הקצה. משמש לעזרה בהתמודדות עם נושאים מעשיים, הצד הראלי של החיים. במדיטציה מחבר לאדמה, ממקד ומבהיר מצבים מציאותיים. עוזר להבין גם מצבים אצל אחרים עי ידי חיזיון במדיטציה.

קריסטל איזיס : על שם האלה המצרית איזיס. קריסטל בעל חמש פאות, נותן את החופש להשתנות ולהתגבר על הקשיים שבנתיבי החיים. מעודד את הצד הלא אנוכי, הנותן ומתחשב, מעודד יצירתיות. טוב לטיפוח עצמי, ולטיפול באחרים כאשר יש בעיות רגשיות או כאשר נחוצה החלטה משמעותית שקשה להתמודד איתה.

קריסטל מקבל תיקשור : קריסטל אשר בחלק התחתון של החוד יש משולש קטן. עוזר להבין את חוכמת הנשמה בחיבור לפנימיות, או כמדריך למודעות ותודעה קוסמית. קריסטל לתיקשור מאופיין בכך שיש לו 7 פאות, ופנים רחבות לקצה. הם משמשים לקבלת ידע מהיקום ועל מנת לתקשר עם המדריך הרוחני. השימוש: אחיזה של הקריסטל ביד.

קריסטל אוחז ידע : כאשר יש על פני הקריסטל משולשים קטנים- כאשר מחזיקים את הקריסטל מול האור ניתן לראותם, הקריסטל אוחז ידע קדום של תרבויות עתיקות, וילמד את בעליו את השיעור שעליו ללמוד. כאשר הלמידה תסתיים הקריסטל יעבור לבעלים אחרים.

קריסטל חיבור זמן : כאשר יש על פני הקריסטל חריטה מלבנית אורכית הוא מחבר בין האוחז בו לממד הזמן: כאשר בימין , זה ידע העתיד. כאשר בשמאל- ידע העבר. משמש להבנת החיים והחיים הקודמים ולראיית המשך הדרך.

קריסטל מעביר (טרנסמיטור) : משולש קטן על חזית הקריסטל. מאפשר לקבל ידע אוניברסלי ולהתאים אותו לחיי היום יום.

קריסטל תאומים : זוג מוטות קריסטל אשר גדלים מבסיס אחד. תאומים יפניים- חדירה חזקה מאוד, כמעט ב- 90 מעלות. תאומים רגיל- בדרך כלל צמודים. משמשים לשיקום מערכות יחסים, לאיזון שותפויות, ולחיבור חלקי מודעות לאחדות השלם.

קריסטל החוכמה : מתגבש כשצורת יהלום על פניו. מסלק פחדים, חששות ועכבות. במדיטציה עוזר למצוא פתרון לבעיות , מאתר את שורש הבעיה ועוזר להמיס אותו.

קריסטל תינוק : כאשר בצד הקריסטל ישנה צמיחה חדשה. עוזר בבעיות פוריות לגברים ולנשים, שומר על ההריון ועל היולדת. טוב לאנשים שמתחילים פרוייקטים חדשים- מזרים אנרגיה תומכת מהיקום להתחלות והתחדשות.

קריסטל עם "פצע" – שקע : מוט און שן קריסטל, שנפל מהם "תינוק" או שמכל סיבה אחרת נוצר שקע באחת מהפאות. עוזר להשתקם אחרי אובדן ולהתמודד עם החוסר הרגשי בעקבות אובדן.
 
באדיבות: מיס T
 
תגובה לכתבה   |   שלח לחבר
 
לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות
 
  תגובות  
 
 
 
 
 

ראשי | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | צור קשר|פרסמו אצלנו|כתבו לנו


חנות וירטואלית | בניית אתרים
סיקום - חנות וירטואלית
© 2020, לוס אנג'לס ישראל . כל הזכויות שמורות