בס''ד
 
עברית | English                              
חבר קיים התחבר | חבר חדש הרשם
דף הבית | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | הפוך לדף הבית | צור קשר | פרסמו אצלנו
מיסטיקה

שינוי הקארמה
-----------------------------
בואו נעצום עיניים,אפשרו לעצמכם לשבת בנינוחות...קחו שתיים שלוש נשימות מרחיבות פנימה ושחררו בנשיפה...
במפגש שלנו אנו נרצה להתייחס לנתיב הקארמה כולו. כשאנחנו מדברים על קארמה, אנו רוצים להתייחס במקביל למילה גורל/מזל ולהבין שקארמה היא בעצם תופעה או תגובה, כלומר ישנן נסיבות מסוימות שמתרחשות בחיים שלנו והקארמה היא התגובה שלנו לאותה התרחשות.

התגובה שלנו להתרחשות מסוימת היא זו שמניעה את הגלגל קדימה הלאה. אם אדם העומד מולנו כועס האם אנחנו מגיבים בכעס בחזרה? האם אנחנו מגיבים בחיוך? האם אנחנו מגיבים פשוט בנייטרליות ומבינים שזה פשוט 'היום שלו'? כל תגובה כזו שלנו יוצרת מעגל חדש ושלם של התפתחויות נוספות. לכך אנחנו מתייחסים כשאנו מדברים על קארמה.

והיום אנו נרצה להתכוונן אל שחרור דפוסים, איזון וריפוי של נתיב הקארמה כולו, לא רק זה שמתייחס לגלגול הספציפי שלנו כאן אלא לכל נתיב הנשמה שלנו. כשכאן אנו מתחברים להבנה שאנו נשמות שירדנו אל תוך הגוף הפיזי ואנו חווים את עצמנו בהרבה יותר פעמים והרבה יותר התנסויות חוץ מהגלגול הזה. הכנס שלנו עומד בסימן התחדשות והזדמנות ליצור שינוי משמעותי ועמוק, כזה שיש לו השלכה על כל נתיב ההוויה שלנו.

במפגש שלנו אנו נרצה להתייחס לנתיב הקארמה כולו. כשאנחנו מדברים על קארמה, אנו רוצים להתייחס במקביל למילה גורל/מזל ולהבין שקארמה היא בעצם תופעה או תגובה, כלומר ישנן נסיבות מסוימות שמתרחשות בחיים שלנו והקארמה היא התגובה שלנו לאותה התרחשות.

אפשרו לנשימה לחזור לקצב הרגיל שלה ואפשרו לעצמכם לשאוף פנימה נשימות של אור, דמיינו שעם כל נשימה אתם שואפים עוד אור פנימה, הנספג בכל תא ותא בגופכם...

אפשרו לשרירים שמסביב לעיניים להיות רפויים, ללסת, ללשון, הידיים, כפות הרגליים, אפשרו לעצמכם לפתוח בתודעתכם את מרכז הלב שלכם כך שמרכז הלב מלא באהבה נחוש יחד את הלבבות של כולנו פתוחים, אוהבים. נברך ברכת שלום טלפתית אלה את אלה נפתח לקבל אהבה מכל הנוכחים כאן בקבוצה שלנו ונשלח אהבה לאלה שהגיעו לכאן היום.

משום שמפגש זה הנו מפגש של נשמות, נשמות זוהרות ומוארות. אתם כולכם עשיתם כברת-דרך ארוכה עד הלום, נישמו עוד עמוק פתחו עוד את מרכז הלב נעלה עוד את התדר האנרגטי שלנו. אלו מכם המחוברים לאנרגיית אומגה אפשרו לעצמכם להפעיל אותה כעת, נישמו כולם עמוק נשחרר ונרפה...וביחד נשמיע את הצליל אהה, הפותח את מרכז הלב נרשה לעצמנו להשמיע אותו בצלילים עולים ויורדים...אההההה...אהההה....אהההה

לנשום עמוק, לנשום עמוק...

ברוכים הבאים למפגשנו זה. אנו מברכים אתכם בבואכם לשער זה משום שבמפגשנו זה אתם עומדים לאפשר לעצמכם לנוע בין שערים רבים ולהשתמש במפתחות האור על מנת לנוע מעבר לזמן ולמרחב וליצור שינוי, שינוי עמוק, שינוי כזה אשר יאפשר לכם לממש את רצון נשמתכם, את הרצון הגבוה שלכם עלי אדמות.

לצורך תהליך זה נרצה ללחוש באוזנכם עניין חשוב ועמוק הנוגע אל המסלול הארוך שעברתם כל אחד ואחת מכם עד הלום. דרך זמנים מקומות וסיטואציות מגוונים ושונים משום שאכן כן כל אחד ואחת מכם הנוכחים כאן הערב הנכם נשמות מוארות ויקרות אשר נקראתם לכאן היום מתוקף הצו האלוהי על מנת להיפתח למתנות משנות חיים.

יודעים אתם ופועלים בנתיב חייכם תוך כדי התבוננות בשיקופים ובמראות, למדתם והינכם לומדים בכל שלב ושלב מכל סימן בדרך, כל אדם שאותו אתם פוגשים כל בסיטואציה מעוררת בתוך תוככם אנרגיה או רגש מסוים כך שהינכם מצויים בתהליך למידה אינטנסיבי. אתם הופכים לרגע למאסטרים של חייכם מתוך אותה התבוננות בדפוסים האישיים אותה התבוננות פנימה אותה מיומנות ההולכת וגוברת של קריאת הסימנים החיצוניים כשיקוף אל העולם הפנימי.

חלק מכם מצויים בתחילתו של נתיב זה ועם היכרות די ראשונית עם עולם השיקופים והמראות והיכולת לקרוא סימנים אלו, חלק מכם משתמשים בכך באופן עמוק ביותר בכל רגע ורגע, אולם כולכם כאחד מבינים ברמה זו או אחרת כי אתם הינכם בוראים את מציאות חייכם.

ובמפגש זה נרצה לקחת את מימד המראות וליישם אותו על פני ספקטרום רחב הרבה יותר, נרצה לומר לכם כי למעשה סיטואציות רבות אשר חווים אתם בחייכם נובעות מחוק השיקופים הקרמתי.

חוק השיקופים הקרמתיים מתייחס לעובדה כי התנסות מסוימת שחוויתם בגלגול אחר, בפרק חיים אחר על פני האדמה התנסות זו אף היא יוצרת מציאות עכשווית. פעמים רבות הינכם תוהים, אינכם מבינים מדוע מתרחש דבר מה כזה או אחר אתם שואלים אני עושה או עושה עבודת מודעות עמוקה כל כך, מדוע זה קורה? מהו השיעור? למה? למה ומדוע זה מגיע לי? שאלות רבות כאלו ואחרות שואלים אתם והערב נרצה לפתוח את תודעתכם גם דרך הידע והאינפורמציה העוברים אליכם כעת וגם דרך התהליך האנרגטי. כל אלה מאפשרים פתיחה של תודעתכם אל ההבנה כי הקארמה היא התרחשות הנובעת לא רק כתוצאה מפעילות, ממעשה או ממחשבה עכשוויים אלא גם כתוצאה של התכוונויות, מעשים ופעולות מתקופות חיים אחרות על פני מסלול נשמתכם. כל שיעור שעדיין לא מוצה עד תום מגיע וחוזר אל חייכם כאן ועכשיו.

חישבו לרגע האם פגשתם בחייכם אנשים מבוגרים מאוד אשר עזבו את כדור הארץ והלכו אל עולמם כשהם מלאי תסכול, מרירות אולי תחושת פספוס או פחד? האם פגשתם בחייכם אנשים שסיימו את חייהם עם מערכות יחסים שאינן פתורות עם קנאה, עם כעס, עם שנאה, עם זעם על אנשים אחרים על סיטואציות שהם חוו בחייהם? האם פגשתם אנשים שגופם בגד בהם כשהם מסיימים את גלגול חייהם חולים ובחוסר איזון פיסי ממש?

כפי שישנם אותם אנשים שחווים את כל אלה כאן ועכשיו בתקופת החיים הזו, כך רובכם חווייתם גלגולי חיים שלא הגיעו אל סיומם השלם בתודעתכם. עזבתם בתקופות חיים שונות את גופכם הפיזי שוב ושוב כשאינכם שלמים כשאינכם אוהבים את עצמכם ויותר מכל-אינכם מבינים דבר מנתיב החיים ומהסיטואציות שחוויתם בתוכו, אותו כאב, פגיעה, סבל מכל סוג שהוא.

באתם לכאן לתקופת חיים מוארת זו. בחרתם בחירה נשמתית להתבונן בעיניים פקוחות אל נתיב הקארמה שלכם ולהיות מסוגלים לשחרר דפוסים אלה מן ההווה העכשווי בתקופת החיים הנוכחית ואלה אשר נושאים אתם אותם מתקופות חיים קודמות. ישנם שיעורים שעדיין לא הצלחתם ללמוד, ישנם עוד מכאובים שעדיין לא פתרתם ישנו פחד שאותו אתם נושאים מהעבר, ישנם נדרים שנדרתם ועדיין לא שחררתם.

כל אלה יוצרים מציאות עכשווית, אשר מביאה אליכם באהבה, באהבה רבה, הזדמנויות חוזרות ונשנות לשחרר... לשחרר את הפחד, את הספק, את החולי.

הזדמנויות אלו מוגשות לכם באהבה אלוהית אינסופית, אולם לצורך השיעור או הלמידה פעמים רבות הם מגיעים באופן אשר אותו אתם חווים כאותו מכאוב.

על כן התעוררו נא אל תודעתכם הגבוהה, המודעת. דעו כי אין דבר שהינו מקרי או שאיננו שלם. אפשרו לעצמכם להיות שלמים כבר עכשיו בנקודה זו, בהווה. דעו כי הכול, ממש הכול קורה לטובתכם העליונה ועל מנת לאפשר לכם שחרור מלא וחיבור לאהבה האינסופית, לאותו פתרון, פתרון החידה, האתגר של אותו מימוש מלא של פוטנציאל גבוה שאותו בחרתם לממש.

אכן אותו מימד רביעי שהוזכר כאן מבין ארבעת המימדים הינו אותו מימד שבו אתם חווים מתיקות רבה בכל רגע ורגע מחבקים את הכאב, את הפחד, את הספק, את ההתנגדות או את חוסר האמון ויודעים כי אתם הבוראים. ואם ישנו דבר מה שעדיין לא מצא את פתרונו בחייכם, בידכם היכולת להתחבר אל שרביט הקסם ובעזרת כלים שונים ומפות-דרכים, שהענקנו לכם במגוון רחב מאוד, יכולים אתם לשחרר אותם ולממש.

רוח זו היא רוח מפגשנו. אכן כן. מדובר בשחרור עמוק ביותר. אנו נזמין אתכם לחזור ולשוב אל ידע ואינפורמציה זו כמו גם אל התהליך שאתם עומדים בפתחו, הוא מסע שחרור הקארמה וההתחדשות.

תוכלו לשוב ולהשתמש בו בכל עת שרוצים אתם לעבור אל הרמה הבאה של ההתפתחות שלכם, שכן מבורכים אתם וכל זה אפשרי וקורה.

על כן בעודכם בעיניים עצומות וגופכם נינוח ושלו כעת... קחו נשימה עמוקה נוספת ...והתחברו פשוט על ידי המחשבה אל הספירלות האנרגטיות המרובות המצויות כאן במרחב, שמצויות כאן ביניכם, ספירלות מוארות, אולי צבעוניות, רבות רבות...

אתם עומדים בפתחו של מסע שבו יוצרים אתם מערך חדש, סדר מחודש בנתיב חייכם---

מכאן המשתתפים חוו מסע מונחה בתקשור ע"י אוריאלה לשינוי תבניות קארמתיות והתרת נדרים מן העבר.למאגר המידע חינם לחצו

כותבת המאמר היא אוריאלה פז-מורין מפתחת שיטת אומגה-O.P.M. שיטת אומגה משלבת בתוכה שימוש ואימון בכוח התודעה והמגנוט לשם יצירת מציאות רצויה. השיטה מהווה "מכון כושר" אישי וכוללת כלים מעשיים וקלים להפעלה המשפיעים על איכות החיים, בגוף ובנפש. אוריאלה הכשירה רבים מהמורים, המטפלים והיועצים בארץ.
 
 
 
 
תגובה לכתבה   |   שלח לחבר
 
לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות
 
  תגובות  
  קארמה
רחלי   - ‏26/‏08/‏2012 23:41 
1.
  קארמה
צילי   - ‏08/‏01/‏2014 23:13 
2.
 
 
 
 
 

ראשי | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | צור קשר|פרסמו אצלנו|כתבו לנו


חנות וירטואלית | בניית אתרים
סיקום - חנות וירטואלית
© 2020, לוס אנג'לס ישראל . כל הזכויות שמורות