בס''ד
 
עברית | English                              
חבר קיים התחבר | חבר חדש הרשם
דף הבית | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | הפוך לדף הבית | צור קשר | פרסמו אצלנו
מיסטיקה

כישוף בקלפי הטארות
---------------------
מרבית המקרים שעושים עין הרע או כישוף זה קשור לשני בני זוג שאחד אוהב את השני יותר מידי. מה משמעות המושג כישוף? הרבה מפחדים מכך והרבה אינם מאמינים בכך.
שלושה המה נפלאו ממני, וארבעה לא ידעתים: דרך נשר בשמים, דרך נחש עלי צור, דרך אנייה בלב ים ודרך גבר בעלמה: (משלי ל - יח').
 
הנשר בשמים מסמל את מעוף המחשבה וראית הדברים מלמעלה. הנחש מסמל את היצרים התשוקות והרצון שלנו. אנייה בלב ים מסמלת את הרגשות המטלטלות אותנו לכאן ולכאן ללא שליטה.
כל זאת בנושא גבר ועלמה, כל זאת בנושא אהבה.
 
באגדות הילדים מסופר על מכשפות ופיות, ההופכות נסיך לצפרדע, דלעת למרכבה ועכברים לסוסים. כילדים אהבנו אגדות אלה, כמבוגרים רציונאליים אנו פוחדים מהרעיון, שזה ניתן בכלל לביצוע.
בואו נבדוק מה זה כישוף? להפוך נסיך לצפרדע, זה כישוף, זה ברור לכולם. אישה ההולכת למכשפה ומבקשת לעשות משהו לגבר שהיא אוהבת, כדי שיעזוב את ביתו וילדיו. ברור שזה כישוף. גבר שחברתו לחיים עזבה אותו למען גבר אחר, או סתם נפרדה ממנו. אם יבקש ממישהו העוסק במאגיה להחזיר אותה אליו. האם זה כישוף? או מאגיה שחורה? אולי זה התחום האפור, בין הדמדומים? גבר או אישה הנשואים ללא אושר, אם אחד מהם פונה לרב שיחזיר את בן זוגם הביתה, שיאחד את משפחתם בחזרה. האם זה כישוף? לא חשוב אם הרב או מישהו אחר העוסק בכך נתן להם קמיע, או אבקה לשים בקפה, תחת המזרון. ואולי הוא לוחש תפילה, ברכה, כדי להחזיר את בן הזוג הביתה. האם זה כישוף?
 
לרוב בני אנוש זה לא ניקרא כישוף. זה ניקרא לאחד את המשפחה. המשפחה כל כך מקודשת, שמותר לכפות את הרצון של האישה או הגבר על בני זוגם. באמצעות מאגיה שחורה או מאגיה לבנה.
מה ההבדל בניהם? אם אנו כופים את רצוננו על פלוני, זה תמיד לא טוב לפלוני, גם אם לדעתנו הוא טועה. כל כפייה הנעשית באמצעות כישוף, ברכה, לחש, קמיע או תפילה. זה סוג מסוים של אדם המבצע מאגיה, שאינה שחורה או לבנה. היא אפורה, בין היום לבין הלילה, בשעת הדמדומים. היכן שנפגשים האור והחושך.האנרגיה היא ניטרלית, אופן השימוש בה הופך אותה בעינינו לטובה או רעה.
השימוש באמצעי הזה נועד כדי לכפות את רצוננו על מישהו שכנראה אינו חפץ בכך. אין הבדל בין כישוף הנעשה על ידי רעיה המסורה לבעלה והילדים לבין כישוף הנעשה על ידי פילגשו של הבעל. בשני המקרים הכישוף נועד כדי לכפות את רצונן של הנשים על הגבר.
 
רוב האנשים המגיעים לרב-מאג, סובלים מבעיות רגשיות חזקות, עקב פרידה או כישלון באהבה. הם מחפשים כל דרך אפשרית להחזיר את נשוא אהבתם לחיקם. דרך הכישוף, הלחש והקמע, הם יקבלו אדם מפוצל באישיותו, מכור ושבור ולא את האדם שהכירו בעבר. הגרוע מכל שהכישוף פוגע גם בעושה הכישוף. ישנם אנשים המטמינים משהו בעל כוחות מאגיים בביתו של אוהב, שונא או מתחרה לעסקים. אם הם יפשפשו ויבדקו את עצמם, הם יגלו מהר מאוד שהכישוף פגע גם בהם באותה דרך. כי האנרגיה היא דו סטרית וכמו בומרנג פוגעת בשני הצדדים.
 

Tarot 1

 
ובכן כישוף, זה למשוך כוחות מלמעלה או מלמטה, כדי להשפיע ולשנות משהו בדרך הטבע או שלא בדרך הטבע.ארבע יסודות העולם, אדמה, מים, אוויר ואש. ניתן לעשות זאת באמצעות החדרת משהו מאגי למזונו של האדם, הכוונה דרך החומר, "האדמה".המסמלת את הגוף הפיזי שלנו, את המיניות שלנו. או באמצעות החדרת אנרגיה שלילית לשתייה של האדם, "מים". המסמלים את עולם הרגשות שלנו. או באמצעות כוח המחשבה, התפילה שישפיעו וישנו את גורלו של האדם או את רצונו. כל זאת מבלי לשנות את חוקי הטבע היסודיים.
השפעת הכישוף על "הגוף הפיזי" (אדמה), הינה באמצעות מחלות פסיכוסומאטיות ואמיתיות עד כדי מוות. השפעת הכישוף על הרגשות שלנו (מים), גורמת לאהוב, לשנוא, לכעוס, לקנא, לפחד, ועוד'... תוך כדי שיבוש המערכת הרגשית נפשית, יצירת בעיות רגשיות קשות מלאות קונפליקטים ודיכאונות. עד כדי התמוטטות נפשית. השפעת הכישוף על השכל (אוויר), גורמת לשיבוש החשיבה ההגיונית, להחלטות לא רציונאליות, חשיבה לא נכונה, שיבוש בקלט של דברים ובפלט של הדברים הנאמרים. זאת אומרת שאנחנו מסבירים לאנשים משהו והם לא מצליחים להבין אותנו, או מבינים אותנו אחרת.
ההשפעה האחרונה הינה דרך האש, האונה הימנית. כישוף ישיר בגורל האדם, במזל, השפעה על הכוכבים (אסטרולוגיה). זה גורם לשינוי בגורלנו ובמזלנו. מוביל לפשיטת רגל, גירושין, תאונות וקיצור חיים.

כל פגיעה באחד המרכזים האלה, יוצרת שיבוש לאדם מהבחינה האנרגטית הפוגע בשכלו או ברגשותיו או בתשוקותיו (רצונותיו). האהבה עצמה היא סוג מסוים של כישוף, שבני הזוג באמצעות האנרגיות שלהם משפיעים אחד על השני. באהבה אנו מאבדים את
הרציונאליות שלנו, חושבים ופועלים רגשית. מרבית האוהבים חשים את התלות ההדדית, את הרגשות המטרפים והבלתי ניתנים להסבר.
 
כמה פעמים יצא לך, קוראת יקרה. לחייג בטלפון רק כדי לשמוע את קולו של אהובך ולנתק. כמה פעמים יצא לך, קורא יקר. לאחר פגישה נרגשת או לא נרגשת, לא להירדם כי המחשבות זורמות וזורמות בראשך ללא הפוגה, ביחס למה שנאמר בפגישה. כמה פעמים ניסיתם להוציא את הבחור/ה מהראש, אבל זה לא מצליח. השפעה של כישוף, עין רעה ארוכי טווח, פוגעת בבריאות פגיעה אנושה, לעתים ללא כל יכולת תיקון.
 
מרבית המחלות הפסיכוסומאטיות או כאבים ללא כל ממצא פתולוגי, נובעים מעין רעה או כישוף. מחלות אלה נוצרות מחסימות אנרגטיות, חסימות רגשיות ואו שכליות. כבר אמר הארי הקדוש תשעים אחוז מעם ישראל, מתים מעין רעה. רוב העוסקים במיסטיקה, הקשורים להשבעות שדים או מלאכים, נפגעים באופן אישי ומשפחתי מכך.
מומלץ לא לעסוק בכך, עקב הנזקים הרבים הנגרמים לשני הצדדים. בפריסות הפירמידה, הקלטית או כוכב כפול. ניתן לגלות אם יש לאדם פגיעה במשהו מאגי (כישוף, עין-רעה, סגירת מזל). באמצעות הקלפים נגלה, אם יש עין רעה, כישוף או סגירת מזל לשואל הנבוך.
קלף חמש חרבות - מסמל עין רעה.
הקלפים כוהנת או שמונה חרבות - יסמלו כישוף או סגירת מזל.
שלושת הקלפים הנ"ל הינם קלפים מאגיים, הם היחידים המסמלים משהו מאגי. ישנם עוד שמונה קלפים המסבירים ממה נובעת המאגיה.
השוטה - ירמז לעין רעה עצמית.
הכוהן - מסמל מישהו רוחני/ת שנתן ברכה או קמיע (מזוזה).
הנזיר - מסמל נדר או הבטחה שהופרו.
צדק - מסמל עונש על משהו שעשינו בעבר.
גורל - מסמל קשר לגלגול קודם, פגיעה באמצעות הכוכבים.
קרבן - מסמל פגיעה עקב צער, אכזבה, וקושי לסלוח או לוותר.
שטן - מסמל פגיעה ע"י שדים ורוחות שהושבעו, או בגידה.
תחיה - מסמלת שקברו משהו בבית קברות, השבעת רוחות.
בפריסות יהיו דוגמאות ל-איך ומתי אומרים כך או אחרת.
הלחש, הכישוף, העין רעה, או סגירת המזל משפיעה על האדם על פי ארבע יסודות העולם. אדמה, מים אוויר ואש.
הפגיעה היא רק בחלק מהדברים הכתובים מטה, במקרים גרועים
הפגיעה בכל הדברים.

אדמה - רכוש, כסף, גוף פיזי.
חוסר יציבות, חולשה כללית, חוסר כוח. ביישנות, מעצורים,
קשיים בהתמודדות בחיי היום יום, נטיות להרס עצמי, חוסר רצון
לחיות, טחורים, קרירות מינית, מחלות באיברי המין,
אימפוטנציה, עקרות, פגיעה בקריירה, הפסדים כספיים ורכוש,
כסף בורח מהידיים.

מים - דם ורגשות.
בלב, בכליות, ברחם, במחזור הדם, לחץ דם, בקיבה, באיברים
פנימיים באזורי הבטן, שנאה עצמית, כעסים, חוסר אנרגיה,
אהבה עד חנק, אהבה לא רציונאלית (לגבר נשוי), טראומות
רגשיות, קינאה עזה, רגישות יתר למילים, דיכאון, ייאוש.

אוויר - שכל, דיבור, חרדות.
במיתרי הקול, יכולת ביטוי, בעיות בשמיעה, קשיים בהבנה, חוסר
היגיון, חלומות בלהה, בעיות בשיווי משקל, כאבי ראש ועורף,
פחדים לא רציונאליים, מגרנות, בלבול, בעיות בראיה, חוסר
ביטחון, אמונות טפלות, שמיעת קולות, פיצול אישיות.

אש - גורלי, סופי.
תאונות חשמל, תאונות דרכים, רצח, תאונות גורליות, אסון,
הפלה טבעית, מוות עריסה, גירושין, תרדמת.
מוגש באהבה מיקי הקורא
מרצה ומלמד קריאה בקלפי טארות, קריאה בקפה, תנועות גוף, מיסטיקה כללי, מסיר עין רעה וכישוף, פותח מזל סגור.
 
מיקי הקורא שמריה
מנהל קומונה מיסטיקה וקריאה בקלפי טארות
http://www.tapuz.co.il/communa/userCommunaMsges.asp?Communaid=18132&smsMsg=
מייל mikishmaria@nana.co
טלפון בית 0774004359
נייד 0523645111
 
תגובה לכתבה   |   שלח לחבר
 
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות
 
  תגובות  
  טארוט - כישופים - החזרת אהבה - קבלה
יוסף חי   - ‏03/‏12/‏2009 13:13 
1.
 
 
 
 
 

ראשי | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | צור קשר|פרסמו אצלנו|כתבו לנו


חנות וירטואלית | בניית אתרים
סיקום - חנות וירטואלית
© 2020, לוס אנג'לס ישראל . כל הזכויות שמורות