בס''ד
 
עברית | English                              
חבר קיים התחבר | חבר חדש הרשם
דף הבית | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | הפוך לדף הבית | צור קשר | פרסמו אצלנו
מיסטיקה

ההווה המושלם שלך
------------------------
כאשר החיים שלך הם לא בדיוק מה שהיית רוצה שיהיו, מה הדבר הראשון שבא לך לעשות? לחלום על עתיד טוב יותר? להחליט על צעדי פעולה להשיג את העתיד הזה?

זה מקום טוב להתחיל בו. קודם כל לחלום ומיד אחר כך לתכנן את הצעדים. לקחת יוזמה, להכין תכנית ולדמיין איך זה יהיה כאשר...

יחד עם זאת, אם לוקחים את אותה האנרגיה ומשתמשים בה להפיכת ההווה לטוב ביותרשאפשר, איך זה היה משפיע עליך?

יש אנשים שכאשר הם הופכים את ההווה שלהם לדבר הטוב ביותר שאפשר באותו הזמן, הדברים שהם מייחלים לעצמם מתחילים להתממש הרבה יותר מהר וביתר קלות.

זה לא בגלל קסם, אלא בגלל שהם עשו את מיטב יכולתם להפוך את ההווה לטוב יותר.

ברגע שאת ואתה, עושים כמיטב יכולתכם ליהנות מן ההווה, זה כמו להצהיר אל העולם, לעצמכם, ולתת-המודע שלכם, שאתם באמת מתכוונים להיות "מי" שאתם באמת.

יש כל כך הרבה מה ללמוד מן ההווה! עליך לבלות שם יותר מאשר לבלות רוב הזמן במחשבות על העתיד. אם רוב הזמן נחלום על כמה טוב יכול להיות, נפספס כל כך הרבה הנאה ואושר עכשיו!

אני מאמינה שכדי להגשים דברים בעתיד מוכרחה להיות לי תמונה ברורה של מה שאני רוצה ליצור. בו זמנית, אם אני לא עושה מספיק כדי להפוך את הזמן הנוכחי לטוב ביותר האפשרי, העתיד האידיאלי שלי ילך ויתרחק ממני.

הנה כמה דוגמאות כדי להמחיש את הרעיון:

סיוון (לא שם אמיתי), יש לה עסק משגשג מהבית, אבל היא מרגישה שהיא מאבדת את שפיותה. אין לה זמן לילדים, הבית בלגן, אנשים מתקשרים אליה בכל שעות היום, היא לא מספיקה לענות לבקשות של כולם. היא מתעקשת לעשות הכול בעצמה אבל חולמת על היום שיהיה לה עזרה, והבית יהיה מסודר, ויום העבודה שלה יאפשר לה גם זמן פנוי עם המשפחה.

מה לא בסדר בתמונה זו?

סיוון לא מתקרבת אפילו לעתיד האידיאלי שלה. מדוע?

היא תישאר בחוסר שביעות הרצון הנוכחי שלה עד שהיא תבין שעליה לנקוט צעדים כדי לשפר את המצב עכשיו, וליצור סביבה שלווה, מסודרת ומהנה. היא יכולה לפנות יותר זמן לילדים עכשיו. היא יכולה להזמין עזרה לניקיון הבית עכשיו. היא יכולה לקבוע שעות לקבל קהל בטלפון. כל זאת במקום לשבת ולחלום על כמה נחמד זה היה כאשר הכול יהיה מושלם.

כאשר היא מתחילה לחיות כפי שהיא רוצה עכשיו, העתיד המיוחל מגיע יותר מהר, מכיוון שהיא יוצרת מרחב של סדר, ארגון, תבונה, הצלחה והורות טובה. וזה מה שהיא מושכת אל חייה.

עוד דוגמא:

מירי גרה בבית קטן, עם גינה קטנה ומוזנחת, ארונות צפופים ומבולגנים וחפצים רבים הדורשים תיקון. היא חולמת לעבור לבית אחר. בחלומה הבית מסודר, מרווח וכל המכשירים והאביזרים פועלים כראוי.

אני שואלת את עצמי, האם כאשר מירי תעבור לבית חדש, היא תהיה מסודרת ומאורגנת. לא נראה לי. אם תביא עימה לבית החדש את הדפוס של הבלגן וההזנחה, זה ימשיך להיות גם בבית החדש.

היא צריכה להתחיל עכשיו לעשות כל מה שביכולתה כדי לשפר את מצב הבית. לנקות את הבית, לסדר את הארונות, לשפץ דברים מקולקלים ולטפח את הגינה. היא עדיין יכולה לחפש בית חדש ולעבור, אבל היא לא תמשיך לסבול עד אז. חלק מן החלום יתגשם בהווה. הדבר היחידי שיחסר זה הקירות החדשים. אבל זה יגיע יותר מהר ממה שהיא חושבת.

זה פועל כמו קסם!

רק שאין שום קוסמים ופיות. זה הכול תלוי בך!

אז איך מתחילים לפעול בכיוון של יצירת ההווה המושלם שלך?

התחילו להתמקד בדברים שאתם רוצים לשנות לעתיד: מכונית חדשה, בית חדש, זוגיות חדשה, חברים חדשים, מידה חדשה לבגדים, וכל דבר אחר. מה את ואתה עושים עכשיו כדי להפוך זאת לאפשרי?

מכונית חדשה:

התייחסו למכונית הישנה באהבה עד שתתקנו חדשה. נקו אותה בפנים ובחוץ. רחצו אותה והבריקו אותה עם ווקס. תקנו את הדברים השבורים.

בית חדש:

טפלו בדברים שמפריעים לכם עד שתעבור לבית החדש. היפטרו ממצבורים מיותרים, נקו חלונות לבהירות, סדרו ארונות, טפחו את הגינה או מרפסת או עדני חלון עם צמחים ופרחים. תקנו מכשירים וחפצים מקולקלים. הפכו את ביתכם הישן למקום מזמין, חםועוטף.

עבודה חדשה:

אם אתם רוצים להשיג עבודה אחרת, עשו כמיטב יכולתכם בעבודה הנוכחית. אם תעשו את העבודה הנוכחית בחיפזון, ללא תשומת לב ובחוסר סבלנות אתם הופכים את עצמכם לאומללים. למה לעולל זאת לעצמכם? עשו מה שנדרש כדי למצוא מקום אחר, ובו זמנית הפכו את המקום הנוכחי למקום שנעים להגיע כל בוקר ולשהות בו שעות רבות ביום.

מערכת יחסים חדשה:

אם על מערכת יחסים אידיאלית אתם חולמים, הבטיחו לעצמכם שתעשו כל שביכולתכם לשפר את היחסים הנוכחיים שלכם, ולהפוך אותם לנעימים ומהנים כמה שיותר. גם אם זה לא בדיוק מה שאתם חולמים עליו אתם תתחילו לייצר את האנרגיה שאתם רוצים למשוך אליכם. אם אתם רוצים אהבה, פרגון, כבוד, הערכה, התלהבות ועוד, תתחילו לנהוג כך כלפי עצמכם וכלפי אחרים.

מידה חדשה לבגדים:

וודאו שאתם אוכלים ושותים את הדברים הנכונים, ועושים פעילות גופנית, כדי להשיג מידה חדשה לבגדים. תתחילו מעכשיו.

תחושות לא נעימות ודפוסים מעכבים:

אם אתם מזהים תחושות לא נעימות "בבטן" או "בלב" שהייתם רוצים להעלים, אם יש לכם הרגל כלשהו שבלעדיו החיים שלכם היו יכולים להיות קלים יותר, זה הזמן לבדוק אפשרויות לשינוי. ישנם כילים מדהימים שיכולים לעזור לכם את העתיד שאתם רוצים. (מידע נוסף)

העתיד האידיאלי מתחיל ברגע זה! אוווופס! הרגע הזה כבר שייך לעבר.

ההווה הוא מקום נפלא להיות בו ולעשות כל מה שאנחנו אוהבים!

שיפור נעים!

מוניקה ולק

מנחה ויועצת הוליסטית מתמחה במודעות גוף-נפש באמצעות תהליכים חשיבתיים תרגילי מוח, תנועה מודעת ודמיון מודרך.

מדריכה תהליכי צמיחה והעצמה אישית בתחומי זוגיות,קריירה,יחסים בין אישיים, בריאות, השגת מטרות והגשמת חלומות.

עורכת סדנאות, הרצאות, יעוץ והדרכה אישיים בתחום
   

לפרטים: טל: 054-5920232   או shipur@bezeqint.net

באדיבות:שיפור הדרך להעצמה עצמית
 
תגובה לכתבה   |   שלח לחבר
 
לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות
 
  תגובות  
 
 
 
 
 

ראשי | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | צור קשר|פרסמו אצלנו|כתבו לנו


חנות וירטואלית | בניית אתרים
סיקום - חנות וירטואלית
© 2020, לוס אנג'לס ישראל . כל הזכויות שמורות