בס''ד
 
עברית | English                              
חבר קיים התחבר | חבר חדש הרשם
דף הבית | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | הפוך לדף הבית | צור קשר | פרסמו אצלנו
זוגיות

טעויות נשים במערכת יחסים
--------------------
האם פגשת פעם גבר שנראה לך הנכון עבורך, אך לאחר שהכרת אותו טוב יותר, הבחנת שהוא לא חש את אותה רמת התקשרות כמוך?נמשכת אליו אבל הוא לא הרגיש אותו הדבר כלפייך?

חשבת לעצמך איזו הרגשה, איזה בחור נהדר הוא. שניכם חשתם "כימיה" עזה, שגרמה לך להרגיש נוח, אבל מסיבה כלשהי הוא לא רצה באמת לתקשר אתך. או ש...

האם שכבת עם מישהו אי פעם מיד אחרי שפגשת אותו, אבל מיד כשזה ארע, חשת הרגשה כבדה בקיבתך? ידעת שזו טעות, אך עשית זאת בכל מקרה. ו... הדבר שידעת שיקרה ? ארע בפועל: ללא הסבר הוא נעלם מחייך.

כמובן, החשוב הוא: לא שזה ארע, אלא שידעת שלא היית צריכה לעשות זאת מלכתחילה... אך עשית זאת. ולבסוף:

האם אי פעם נפגשת עם בחור במשך תקופה ארוכה... נניח ששה חודשים, או יותר... והגעת לנקודה שנצרכת ל"שיחה החשובה" אתו. כשנסית להעלות את הנושא של למסד את היחסים ולהשיג מחוייבות, הוא רק מצמץ בעיניו... ואז התרחק ממך... והיחסים הסתיימו מיד לאחר מכן?

ניסית להתקרב אליו, ומשום מה הוא התרחק ממך.

אני מניח שכשאחד הארועים האלה קרה, חברותייך אמרו כדלהלן:

"הוא סתם פרחח, תשכחי ממנו".

או שאמרו: " הוא לא שם לב איזו טעות הוא עשה, את תחסרי לו", אבל הוא אף פעם לא הבחין בטעות ואת לא חסרת לו.

והגרוע מכל שאת הרהרת בכך.

בעצם זה פגע בך. הסיבה שזה פגע בך היא כי חששת שהבעיה קשורה בך(ולא שהוא פרחח גדול).

בעצם עד היום עדיין מקננת בך ההרגשה שאולי עשית משהו לא כהלכה, ושבעיקרו של דבר את גרמת לחלק מהבעיות... ולו ידעת את הדבר הנכון לעשותו, הדברים היו מתפתחים אחרת...

החדשות הרעות הן שכנראה את צודקת. יש סיכוי שיש לך חלק בענין, והדברים כנראה היו נראים אחרת , אילו ידעת איך לטפל בסיטואציה
אילו רק ידעת מה לעשות...

מהו הסוד של משיכה והחזקה בגבר...

הבעיה העיקרית כאן, והענין שעמד למכשול בדרכך, היא שלא קל להבין את הגברים. וכשאת מוצאת את הגבר שטוב לך, הוא לא מגיע עם "מדריך תפעול".

זה שחברותייך אמרו שזו לא אשמתך ושהוא סתם פרחח, לא אומר שהן הבינו את הבעיה(או שהן מבינות בגברים בכלל). חברותייך ניסו לנחם ולעודד אותך מתוך כוונה טובה. רצו שתרגישי טוב יותר. אבל הן מחמירות את המצב.

הן מנסות להטיל את האשמה בו, במקום לנסות לעזור לך להבין איך לשמור את הבחור הטוב שלך. האמת היא שבחורים טובים קשה למצוא... וכשיש לך אחד כזה, את לא יכולה להרשות לעצמך לאבד אותו, כי נהגת בטפשות, טעות טפשית. את לא יכולה "לזרוק" שישה חודשים ויותר, ולסכן יחסים שיכלו להיות ערכיים ... רק משום שלא ידעת איך לטפל בסיטואציה מסוימת.

ובכן, החדשות הטובות הן שיש משהו שאת יכולה לעשות בקשר לכך:

את יכולה ללמוד להבין את הגברים, לגרום להם להיפתח ולהבין אותך. תלמדי איך לתפוש את הבחור ואיך לשמור אותו. מנקודת הראות של הגבר, מהצד השני אומר:

שלוש הטעויות שנשים עושות ביחסים עם גברים בלי שהן מבחינות בכך...

שלוש הטעויות הללו אחראיות לכשלון פגישות ויחסים עם גברים, יותר מכל גורם אחר:

הטעות הראשונה: לתת לגבר הרגשה שאת "נצרכת" ו"חסרת בטחון"

הידעת שיש שלוש דרכים להדליק אצל הגבר נורת אזהרה של חוסר בטחון ולגרום לו לחשוב פעמיים על קיום מערכת יחסים אתך?

עצוב שאף נשים עם בטחון, לעתים מתעלמות מאחד הסימנים האלה, כאשר מספיק אחד מהם להרוס את הסיכוי לדייט שני. בדקי את עצמך האם את אשמה בכך שאי פעם ביצעת אחת מהשגיאות האלה:

אמירת דברים נבזיים על חברייך לשעבר. לאמר דברים רעים על גברים שהיה לך קשר אתם מקרין את השליליות חזרה אלייך. הגבר מתחיל לחשוש שאת נושאת "חבילה" שיצטרך לטפל בה, אם יתעסק אתך.

אמירה שלילית על נשים אחרות. כשנשים מכנות נשים אחרות בכינויים כמו "זונה", "מכשפה", ו "משוגעת", זה בוודאי לא מרשים את הגבר שאת נמשכת אליו. נשים בדרך כלל עושות זאת בראותן בחורה יפה, מושכת , מגרה, ביחוד אם הן חשות שהיא מוצאת חן בעיני הגבר. זה רק גורם לגבר לחשוב שאת מכסה על חוסר הבטחון שלך, ומחפשת אישור ותשומת לב. זה לא טוב.

יותר מדי מגע פיזי, ביחוד בציבור. אם את תמיד נתלית בגבר, או נוגעת בו מעל המידה, הוא יתחיל לראות זאת כהתנהגות דביקה... הבעיה שלא תשמעי זאת ממנו. עדיף שתשמרי את המגעים לרגעים קצרים ונדירים שיפתיעו ויקסימו אותו.

הטעות השניה: פניה לפן "המיני" שלו במקום לפן הרגשי

נשים רבות טועות בחשיבה שגברים בעיקר נמשכים למין בלבד... הן חושבות שאם תוכלנה למשוך אותו מינית, אז הוא יימשך אליהן גם רגשית.

נשים, פעמים רבות מקיימות יחסי מין עם גבר בתקוה שזה יהפוך למערכת יחסים בה הן משיגות את שהן רוצות. במציאות, לגבר היכולת לראות קשר מיני וקשר רגשי כשני דברים שונים לחלוטין. נדרש סט מיוחד של כישורים לאחד את שני הדברים במוחו של הגבר, ולשמור אותם קשורים זה בזה.

גברים צריכים יותר מאשר מין בלבד. אשה שיודעת איך להגשים עבורם מינית ורגשית, היא האשה שכובשת את לבם... ומשיגה בכך גם את ההגשמה לעצמה.

הטעות השלישית: אי ידיעה איך למדוד את "פוטנציאל היחסים" של גבר

נשים רבות יחליטו אם להקדיש או לא להקדיש אנרגיה לבנית מערכת יחסים עם גבר בהתבסס על משיכה. נכון, משיכה חשובה, אך היא יכולה להיות גם מסוכנת. בהרגישנו רגש עז של משיכה למישהו, עלולים להתעלם מההגיון ומהאינסטינקטים ... דבר שיובילנו להעלים עין מפוטנציאל השגיאות הגורליות בבן הזוג שעלולות לגרום צרות לאורך הדרך.
אם היית תקועה במערכת יחסים שמושכת אותך מטה, זאת כנראה הסיבה לכך.

חשובה מאוד היכולת למדוד את הגבר ולגלות את כל "סימני האתרעה" ליחסים גרועים בעתיד, שלא תבזבזי את זמנך או האנרגיה הרגשית שלך על גבר שלא מתאים לך, או שיעזבך כשאת בשברון לב.
באדיבות:בני ישראלי, M.B.A, מנהל שיווק, הרצאות, סדנאות, אימון אנשי מכירות, ספרי: "איך להצליח בחיים", "ארוטיקה סקס וסיפור" ומנהל אתר האינטרנט: loveyoursuccess
 
תגובה לכתבה   |   שלח לחבר
 
לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות
 
  תגובות  
  פרחח
עמנואל   - ‏15/‏04/‏2007 01:05 
1.
  ללכת על בטוח בתחילה זה התחיל עם עיסוי למדתי להכיר את המעסה.....
אפרוח   - ‏20/‏12/‏2011 17:39 
2.
 
 
 
 
 

ראשי | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | צור קשר|פרסמו אצלנו|כתבו לנו


חנות וירטואלית | בניית אתרים
סיקום - חנות וירטואלית
© 2020, לוס אנג'לס ישראל . כל הזכויות שמורות