בס''ד
 
עברית | English                              
חבר קיים התחבר | חבר חדש הרשם
דף הבית | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | הפוך לדף הבית | צור קשר | פרסמו אצלנו
מיסטיקה

יום העצמאות תשס''ז
18.04.07
המדינה חוגגת את יום ההולדת ה-59 שלה ומה אומרת על כך המפה האסטרולוגית שלה?....

 

ב-58 שנותיה עד היום עסקה המדינה בעיקר ב"הישרדות" - ומכל הבחינות.

כמדינה שהיוותה מקום מפלט ליהודים ברחבי העולם, ממזרח ועד מערב הרי שבאופן טבעי קיימים בה ניגודי אופי ומנטאליות, כשכל אחד מושך לכיוון שלו.

משנותיה הראשונות ועד היום עדיין מהווה המדינה "קיבוץ גלויות" לכל הנזקק לה כשיכולת ההסתגלות לתנאי המדינה החדשה, נמדדים ביחס ישיר לאופי האדם, למוצאו ולמנטאליות אותה הוא מביא מארץ מוצאו.

את ההדים לשוני וההתמודדות החברתית אנו חווים דרך הפערים בין המעמדות ועובדת קיומן של שכבות עניות ועשירות.

בשנה זו נכנס כוכב השפע המוכר בשמו יופיטר לבית הכספים של המדינה. הימצאות כוכב זה מאפשרת למדינה להתחיל להרגיש מהו שפע (לדוגמא, החלשות הדולר והתחזקות השקל) במשך השנה הזו תהיה הזדמנות לשקם את הכלכלה של המדינה במידה ותהיה התנהלות כלכלית נכונה מצד המושכים בחוטים.

בין החודשים מאי ואוגוסט תהיה נסיגה מסוימת כתוצאה מהחלטות שגויות ויש צורך להיזהר בתקופה זו ולא לעשות צעדים כלכליים פזיזים.

העיכובים שיהיו בזמנים אלו יהיו דווקא מכיוון ההנהגה שאוחזת חזק במושכות ולא משחררת כספים בהתאם לסדר עדיפויות נכון, אלא בהתאם לאינטרסים.

הרצון האדיר והלחץ של העם כדי להתקדם הוא זה אשר בסופו של דבר ידחוף ויעזור לצאת מהמצוקה הכלכלית.

גם בשנה זו ימשיך להיות אקוטי נושא העוני במדינה ולקראת סוף שנת 2007 כאשר כוכב ההזדמנויות ייצור קשר מצוין עם כוכב השפע וזהו אירוע המתרחש אחת ל-12 שנים, הרי שזו תהיה ה"הזדמנות" לצאת מהמשבר הכלכלי.

מבחינה נומרולוגית אנו סוגרים מחזוריות של 9 שנים ונכנסים לשנה מספר 1 שהיא שנה של התחלות חדשות ואולם ...ייקח זמן של עוד כחצי שנה עד להרגשה שדברים זזים. בשנה זו הזדעזעה המדינה בנושא הערכים האישיים של ההנהגה ולמעשה כמעט לא הייתה פינה חשוכה שלא התגלה בה שד שחור כלשהו....ואכן, אנו עדים לתופעות כאלו בצמרת ההנהגה ומכל המקומות שמשם אנו אמורים לקבל דוגמא, התאכזבנו ....

בשנה זו התהפכו הערכים של העם ונושא הצורך בהחלפת השלטון מתעורר ...

רק לקראת סוף 2007 תעמוד המדינה בפני התחלה חדשה מאחר והכוכב פלוטו המביא איתו צמיחה לאחר הרס מוחלט של הקיים יפעיל את כוכב יופיטר המביא גם הוא בכנפיו, צמיחה , שגשוג והתחלה חדשה כיאה לשנת גורל 1, המביאה איתה מחזוריות חדשה בחיים.

מפתו האישית של אהוד אולמרט מראה כי יש לו יכולת לשרוד את כל השנה הקרובה ורק לקראת סוף 2007 הוא נכנס לתקופה אישית קשה מאוד....שתעמיד את יכולתו להמשיך בסימן שאלה...

מפתו האישית של עמיר פרץ מראה כי הוא נמצא כעת בתקופה קשה ומתסכלת ומאוד ייתכן כי בסיום חשבונות הנפש הקשים אותם הוא עובר כעת יודיע על פרישה ולא יסיים את הקדנציה...

אהוד ברק, ביבי נתניהו, חוזרים לתמונה....

מפתו של אהוד ברק מראה על תקופה מתסכלת בחודשים הקרובים בגלל העובדה שיגלה שהחזרה לחיים הציבוריים אינם מונחים בכף ידו וההתמודדות עם עמי אילון ואהוד יתום אינה קלה כלל וכלל ועליו להתאמץ מאד כדי להגיע למטרות אותן הציב לעצמו....

מפתו של בנימין נתניהו היא הטובה מבין כל המפות כיוון שנראה כי הוא יודע שזולתו אין אדם אחר עם נתונים טבעיים של מנהיג....הוא זה אשר העז לבצע את כל השינויים הכלכליים הכואבים שעמדו במבחן המציאות.

במידה ויכלכל צעדיו בזהירות ובתבונה יש לו סיכויים טובים בהמשך....

נושא השלום עם שכנינו הערבים ימשיך להיות טעון אם כי יהיו אמירות מכל הכיוונים בדבר הרצון והצורך בשלום.

התקופה שלאחריה יופל הפור תהיה בין החודשים יולי לספטמבר 07. זהו הזמן שבו הסף יהיה רגיש במיוחד וכל אירוע בטחוני עלול להסלים ולהגיע למצב שבו יש חשש להתלקחות ורגישות ביטחונית.

ראש הממשלה יעמוד בפני החלטות קשות שאת תוצאותיה אנו עשויים להרגיש בשנים הקרובות.

המאבקים הפנימיים והחיצוניים במדינה יימשכו גם בשנה זו, עד לדצמבר 2007. לקשיים אלו יש מטרה ברמה הרוחנית וזאת, כדי להכריח אותנו להתנהל בדרך חדשה.

המסר החברתי ומטרת הקשיים והכאוס שנוצרו בתקופה זו הייתה להעיר את כולם לגבי המתרחש ולעורר את תחושת חשבון הנפש.

אלו ישאו פרי שאת תוצאותיו נחווה לקראת סוף השנה האזרחית הבאה ואז תתחיל מחזוריות חדשה בתחומי החיים השונים - ולטובה.

בברכת חג עצמאות שמח

צילה שיר אל

0522248626

 
תגובה לכתבה   |   שלח לחבר
 
לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות
 
  תגובות  
 
 
 
 
 

ראשי | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | צור קשר|פרסמו אצלנו|כתבו לנו


חנות וירטואלית | בניית אתרים
סיקום - חנות וירטואלית
© 2020, לוס אנג'לס ישראל . כל הזכויות שמורות