בס''ד
 
עברית | English                              
חבר קיים התחבר | חבר חדש הרשם
דף הבית | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | הפוך לדף הבית | צור קשר | פרסמו אצלנו
מיסטיקה

ההורוסקופ השבועי
---------------------------------
הנומרולוגית רחל מגישה את התחזית אסטרולוגית שבועית ומייעצת לכבודכם פתרון לבעיות לשבוע שבן 10 עד ה-16 ביולי 2008

 

מזל סרטן
השבוע פותח תקופה חשובה של יוזמות ברוכות ותרגישו שהחיים נעשו פתוחים וחופשיים יותר. ייתכנו מגעים למטרת קידומכם ואנשים בעלי השפעה ישימו לב וישבחו את עבודתכם.
בחודש הקרוב רבים מכם פותחים חודש פורה וחשוב, יצא לכם לפגוש יותר אנשים ויהיה לכם קשר עם מעגלים חדשים של חברים, שהקשרים איתם יהיו חשובים ויוכלו לעזור לכם בעתיד. טיפ: זה הזמן לעשות צעדים ממשיים ולארגן את סדר העדיפויות המקצועי ואת ההיקף העסקי. התקופה מתאפיינת בהשקעה ובמאמץ שנועדו להשיג הישג חשוב. מגעים עם הארץ יביאו להזדמנות שתפתח בפניכם אפשרויות חדשות, יש למה לצפות.
רחל מייעצת: לנקע - להניח על מקום הנקע עלי כרוב לבן טבולים בחומץ ולחבוש למשך לילה
 
מזל אריה
בימים אלו נושאי בית ומשפחה מאוד דומיננטיים אצלכם. תהיו עסוקים עם האנשים הנמצאים בסביבה הקרובה לכם. הקשיים שאתם חווים עכשיו מבית מכריחים אתכם להתייחס אחרת אל עובדות החיים ולשנות את תפיסת עולמכם. ייתכן שהנסיבות יהיו כאלו שתאלצו להקדיש להם מזמנכם יותר משהתכוונתם.
טיפ: בתחילה תהיו מאוכזבים מכך ואולם בהמשך תגלו שזהו הדבר הנכון עבורכם. מבחינה יצירתית אתם נמצאים בפתחה של התחלה חדשה, כך שעובדה זו תביא לכם חברויות חדשות ותשנה את סגנון חייכם לאופן שהייתם רוצים בו. זה הזמן שלכם לבקר אצל בני המשפחה ולהתאוורר.
רחל מייעצת: לדלקת גרון - לגרגר עם מי מלח, ללעוס שום, להשהות כפית דבש בפה ככל האפשר.
 
מזל בתולה
הצורך שלכם בחידוש ובשינוי בולט עכשיו מתמיד, אתם פתוחים ומסתגלים לשינויים, בתנאי שאין בהם שיעמום ושגרה, אך נראה שעל מנת להשיג שינוי כזה יהיה עליכם להיכנס למסלול קצת יותר מסודר.
טיפ: ימי אמצע השבוע הם עמוסים נפשית, אך אתם נרגעים לקראת ימים רביעי-חמישי. בקשרים קיים אלמנט של אשליה, בלבול או אי וודאות. אתם נוטים לקחת אחריות על חייכם ועל דרך התנהגותכם כך שעכשיו זה הזמן שלכם לעשות הערכת מצב מחודשת ולבדוק מה נכון לכם לעשות. דברו ישירות על הרגשותיכם והימנעו מקשר סוחף ואשלייתי. לעומת זאת בקשרים בעלי בסיס בריא אפשר יהיה לראות בבירור מדוע כן להמשיך יחד.
רחל מייעצת: ללחץ דם גבוהה - שום, מיץ לימון, אגוזי מלך, תה מעלי זית ונענע.
 
 
מזל מאזניים
שבוע תיווצר הזדמנות להרחבת האופקים ומעגל האנשים שאיתם יש לכם כימיה ותקשורת טובה, במיוחד לקראת שני-שלישי. קשרים חדשים ייווצרו ומעגל החברים שלכם יתרחב.
אנשים יימשכו אליכם ויוקסמו מכם ומכוח השכנוע שלכם.
טיפ: חברתית אתם הופכים לפופולריים יותר. קל לכם להכיר אנשים ואתם ממש ממגנטים אותם אליכם בתקופה זו.
זה הזמן שבו כדאי להפסיק להיכנס לתכתיבים ולכוון את הדברים בעצמכם. יש לכם אפשרות להתחיל בדרכים חדשות, לקבל החלטות חשובות ולפנות לכיוונים שמתאימים לכם בתקופה זו. קשר חדש יוכל להתחיל במהירות ולהיות אינטנסיבי וסוער.
רחל מייעצת: לשפעת - כוס תה עם כף דבש ומספר עלי מנטה או נענע, לחזור על הפעולה מס' פעמיים.
 
מזל עקרב
בימים אלו תיכנסו להילוך גבוה בנושאי עבודה. אתם עומדים בפני התפתחויות ואפשרויות חדשות ואפשרויות שידחפו אתכם קדימה, אך נראה שאתם מפחדים מהשינויים. ידידים
יעזרו לכם להתפתח במידה ולא תתפסו לעקשנות ותצפו שהכול יתנהל בהתאם לתפיסה שלכם. טיפ: התייעצו עם אנשים קרובים לכם כדי לנסות לראות את העובדות מהצד ולא להתקבע על הישן, הנוח והמוכר. זוהי תקופה שתרגישו חופשיים יותר לפעול, אתם נוסעים מהרגיל, נהנים מביקורים ומחופשות, ובסך הכל מנסים להחזיר לעצמכם את הביטחון הכה חיוני לכם.
רחל מייעצת: לשלשול חריף - להרתיח בסיר קטן מספר קליפות רימון ללא גרעינים, ולשתות את המים אחרי ההרתחה (ניתן להוסיף סוכר אם זה מר מאד) .
 
 
מזל קשת
זה עשוי להיות אחד השבועות היותר ממוזלים והאופטימיים של החודש מבחינתכם. משהו טוב קורה לכם. אתם חווים שינויים והצלחות מבחינה חברתית. מצפים לכם הפתעות שיגרמו לכם לטלטלה נעימה מצד בני/בנות הזוג שלכם.
טיפ: הצלחה של ממש תהיה לפנויים, שיפגשו במהלך החודש מועמדים לזוגיות שיהלמו יותר את ציפיותיהם, ייתכן תוך כדי נסיעות לארץ, או אפילו באמצעות האינטרנט. זהו זמן להפתח יותר לעולם, לצאת לטייל, ולנסוע ולהכיר אנשים חדשים. זוהי תקופה מעולה לחדש יחסים עם אנשים שונים ובדרך זו לשפר את יחסי הצבור שלכם. בגדול זהו שבוע אופטימי.
רחל מייעצת: למיגרנה - להצמיד שקית נייר חומה סביב האף והפה יחד ולנשום במשך שתי דקות רצופות לתוך השקית לשאוף ולנשוף.
 
מזל גדי
השבוע נפתח בזרימה נעימה, אתם נרתמים במשנה מרץ וכוח לקדם את עצמם. תרגישו חזקים וחופשיים יותר ומוכנים להתנסויות חדשות. ניתן לצפות שנסיעות, ראיונות, מבחנים וניהול משא ומתן יהיו מוצלחים. עכשיו תוכלו להתפנות לתחומים החשובים לכם באמת ולהקדיש להם מזמנכם ומהמחויבויות שלכם. קשר חדש עשוי להתחיל דרך חברים או באירוע חברתי. מישהו שימצא חן בעיניכם מהרגע הראשון יהפוך אחר-כך לחלק חשוב בחייכם.
טיפ: ראו מה סדר העדיפויות שלכם ופעלו בהתאם. זה הזמן להתנתק רגשית מקשר שבעצם כבר הסתיים.
רחל מייעצת: ליובש בנרתיק - לנגב את שפתי הנרתיק בצמר גפן טבול ביוגורט ולהרבות באכילת יוגורט או דברי חלב.
 
מזל דלי
אתם בתקופה קלה ומשוחררת יותר. הסתיימה תקופה קשה ועכשיו יגיעו אליכם זמנים חדשים. נכון שבשלב זה עדיין הדברים רחוקים מלהסתיים ואולם כדי לעזור לעצמכם, מוטב לכם לקחת לידיים את כל הנושאים הבלתי פתורים שעדיין יש לטפל בהם ולבצע זאת במהרה.
טיפ: לאחר שתאספו את עצמכם מומלץ לכם לצאת לחופשה קצרה שתרענן אתכם.
מצפים לכם מפגשים מעניינים עם אנשים חדשים שבימים רגילים ייתכן ובכלל לא הייתם מגיעים אליהם ואולם עכשיו כדי לקדם את עצמכם. התחלות חדשות שיהיו בקרוב יביאו לקבלת החלטות חדשות ורציניות לגבי עתידכם המשפחתי.
רחל מייעצת: לעצירות - שתיית כוס חלב קר, להניח כרית מתחת לבטן ולשכב עליה למשך עשרים דקות, לחזור על פעולה זו מספר פעמים ביום.
מזל דגים
שבוע זה מתייחס לקריירה ולמעמד, כדאי להיות ערניים במסיבות ובמקומות מפגש.
זה הזמן שלכם לא לעצור במקום אלא לנסות ולבדוק דרך קשרים עם אנשים נוספים את אפשרויות הקידום שלכם. תהיה לכם הזדמנות להיפתח לאפיקים חדשים ולהוסיף תחומים חדשים.
טיפ: במהלך השבועות הבאים נסו להציע את עצמכם לעבודות שבהן אתם בקיאים ולפנות למי שיכול לקדם אתכם. מבחינה חברתית תוכלו להיחשף להתנסויות חדשות. גם הזוגיות מבטיחה מאוד. לאלה מכם המחפשים קשר, יהיו לכם הזדמנויות לזוגיות, להכיר, להתקרב ולתקן יחסים ולהיות מעורבים בפרשיות אהבה, ומומלץ להיות יוזמים ופעילים יותר. קל לכם עכשיו להרשים, לשכנע ולהקסים.
רחל מייעצת: ליבלות - לשבור ענף של עץ תאנים ולמרוח את החלב המופרש ממנו.
מזל טלה
הכוכבים מעניקים לכם פיקחות, חדות ויכולת לבטא את עצמכם. אלה ימים קובעים וחשובים של פריחה יצירתית ותקשורתית וניצול כישוריכם. המודעות שלכם גבוהה ויש לכם יכולת לפתור את הדפוסים ההתנהגותיים שהציקו לכם לאורך שנים. בשבוע זה יהיו לכם הזדמנויות לשלב בין הצורך שלכם בעצמאות אישית לבין היכולת שלכם לממש אותה.
טיפ: אנשי העסקים שביניכם מתחדשים ואף יוזמים תוכניות שיקבלו ממשות וצורה עתידית. המקום הנכון לכם יהיה דרך הניסיון להיות יצירתיים בתחומים השונים. פנויים יוכלו לפגוש, להכיר, להתלהב ואף להתחיל בקשר זוגי ולמרות ביישנותכם היוזמה חייבת להיות הפעם שלכם.
רחל מייעצת: למורסה (פרונקל) - לטגן בצל לשים את הבצל על המורסה כעשרים דקות, לחזור על פעולה זו מספר פעמים עד שהמורסה תיפתח.
 
מזל שור
נושאי זוגיות יהיו דומיננטיים בשבוע זה ולמשך כל החודש. האנרגיות שלכם מתעוררות עכשיו ובעיקר בנושאים הרגשיים, הרומנטיים והיצריים. שישי יזרים לחייכם אנרגיה חברתית ותקשורתית. הצלחה חברתית זאת או אחרת תאפשר לכם להתגבר על הבעיות המעיקות.
טיפ: יפתחו בפניכם אפשרויות חדשות בנושאי שותפויות למיניהם. אתם נמצאים במערכות יחסים חונקות ומעכבות וזה הזמן הנכון לנסות למצוא כיוונים חדשים כדי לבטא את עצמכם. בכל מצב של ניגודי אינטרסים, מוטב כי תבדקו את עצמכם כמה פעמים לפני שתקבלו החלטה. זה הזמן שלכם להביע את עצמכם באופן משוחרר וגלוי ללא עכבות.
רחל מייעצת: להורדת נמשים - לגרד חזרת להוסיף מעט חומץ יין מעט מלח, להניח במקרר במשך חמישה ימים ולמרוח את החומר על הנמשים מספר פעמים.
 
 
מזל תאומים:
בימים אלו אתם יפתחו לכם אופציות חדשות בנושאים חברתיים ומקצועיים. אתם מלהיבים
בזכות אישיותכם הכריזמטית, וימים אלה מפתיעים מבחינה חברתית ועסקית כאחד. הפופולריות שלכם בנסיקה והסביבה רוצה בנוכחותכם, במיוחד בכל מה שקשור לאירועים חברתיים.
טיפ: בשישי מומלץ לנצל את הצד התקשורתי והחברי. חשוב כי תהיו ערים לאפשרויות העומדות לפניכם ולא תבטלו אותן בהינף יד. לקראת שבת ותחילת השבוע מסתמנים עומסים, ייתכן מקצועיים, אך אתם נרגעים בהמשך. גם המיניות שלכם תתעורר בשבוע זה וצפויים לכם ימים של הנאות חושים. שימו בצד את כל ההתלבטויות שלכם והרשו לעצמכם ליהנות מהחיים.
רחל מייעצת: לאגירת נוזלים בגוף - פטרוזיליה, סלרי אמריקאי, שערות התירס, ושמיר.
 
 
כתבות נוספות:
  
 

 
תגובה לכתבה   |   שלח לחבר
 
לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות
 
  תגובות  
  איזה אומנות ומקצועיות
מרים   - ‏10/‏05/‏2008 11:37 
1.
  וכולם כולם אוהבים מסאזים מגע אוהב ומגע מרפא מסאזים אישיים וזוגיים בהתאמה אישית
גברי   - ‏22/‏11/‏2008 16:20 
2.
 
 
 
 
 

ראשי | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | צור קשר|פרסמו אצלנו|כתבו לנו


חנות וירטואלית | בניית אתרים
סיקום - חנות וירטואלית
© 2020, לוס אנג'לס ישראל . כל הזכויות שמורות