בס''ד
 
עברית | English                              
חבר קיים התחבר | חבר חדש הרשם
דף הבית | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | הפוך לדף הבית | צור קשר | פרסמו אצלנו
מיסטיקה

שחור כישוף -אומנות הכישוף הצפון אפריקני

הכישוף נעשה באמצעות הטלת טומאה על אדם מסויים .לכל חומר מטמא יש פעולה שהוא אמור לעשות ואו לעולל .
החומרים השונים הם רבים אך המכנה המשותף להם הוא טומאה. דם מווסת של אישה ,שתן ,צואת אדם ואו בע"ח .סביבה טמאה (בתי קברות ,בתי מטבחיים) רוק ,מוגלה ,איברים של בע"ח שונים.
הכישוף בכדי שיפעל נדרש כי יווצר קשר ואו מגע עם מי שמטילים עליו את הכישוף.
בעקבות פעילותם של אנשים שעסקו בשחור נכנסו חוקים מסויימים באיסלם ואנשים אלה נחשבים למנודים עקב פגיעה בבתי קברות .
"התרופה " לכישופי השחור היא קבוצת כישופים אחרת הנקראת פחור.
"הפחור " מכיל טקסי טהרה שונים ,אך החומר הראשי בהם מכונה בכור בעברית נקרא החומר בשם קטורת 7 המינים .
בעדות הצפון אפריקאיות טקס זה מוכר והשתרש גם ביוצאי צפון אפריקה היהודים והנוצרים .טקסים אלה גם השתרשו אצל הבדויים מסיני וכן בתימן ותורה זו תופסת תאוצה כמאגיה לכל דבר.
למרות שהכישופים הללו נראים תלושים מין המציאות מאחוריהם יש מדע עתיק ומדוייק ,אשר לא מבייש את המדע של היום.
"השחור " - הוא המאגיה הערבית-אפריקנית (צפון אפריקה) "השחורה" ,("שחורה"
בהכוונה של נסתרת ורעה) .אופן פעולתה הוא בשינוי תנאי הסביבה והחיים של
מי שאנו מעוניינים להרע,להזיק ואפילו לשלוט .

דרך פעולתה היא העברת טומאה האמורה לחסום ואו לשנות משהו באדם
להתאמת סוג החומרים ,יש משקל רב בכישוף זה . לכל חומר יש מטרה ויעד משלו.
חומרי הכישוף הם רק צד אחד בכישוף זה. "אפיית" המרכיבים והדרך בה הם נוצרים ,לא יביישו כימאי ופיזיקאי ,הכנת שיקויים היא צורה אחת של החדרת חומר מטמא על מנת ליצור אפקט הרצוי לנו.
השיקוי נעשה בתהליך אלכימי (ממש כמו הכנת אלכוהול ) . בתחילתו הוא נעשה בריכוז גבוה ואז הוא יעבור דילול על ידי הזלפתו אל כוס המשקה ואו האוכל .
מכשף טוב נמדד ביכולתו להכין את השיקוי חסר הטעם שיש וחסר תופעות לוואי בטעמו .
סוג אחר של שיקויים ,הוא מה שאני מגדיר שיקויי רעלנים ,כאן אין הכוונה לגרום לאדם לירידה ברמות האנרגטיות ואו לשנות את סביבתו .כאן אין מאגיה כאן יש ניסיון לרצח ואו פגיעה באיברים פנימיים.
הדבר עובד רק כשהשיקוי "פוגש" מה שנקרא קטליזטור ( בעברית זרז ).
לרוב הזרז הוא הקפאין הנמצא בתה בקפה בקולה . הבעיה עם הקולה בנושא זה הוא co2 דו תחמוצת הפחמן הסותרת חומציות .עוד "זרז" הם מיצי הקיבה שלנו ואו הדם .התרכבות הזרז עם השיקוי גורמת לשינויים בחומר השיקוי ההופך לחומר אחר בעל פעולה אחרת .רבים מהם הופכים לתחמוצות מלחיות הפוגעות בלב .רצוי לציין כי ליבנו מאוד רגיש למלח והחדרת מלח ללב סופה מוות מאוד מהיר. אחרים פשוט פוגעים בקיבה וצורבים אותה וכאן מתחיל אולקוס. על כן בא אני כאן וממליץ כך :
אל תשתה משהו שמישהו אחר פתח ואו מזג לך. אתה נמצא בסביבה לא נעימה
צא החוצה אל האויר הפתוח .שתה משקאות סותרי חומציות כגון סודה.
תרכיכים הם הרכבי חומרים פשוטים אשר אינם דורשים תהליכים כימים מסובכים .אופן ההכנה הוא קל ופשוט כמו הכנת משקה קל .סוחטים ואו טוחנים צמחים וחומרי כישוף יחד למשחות ואו משקאות.
את התרכיכים יחדיר המכשף לארוחתכם ואו יפזר אותם על הבגד האהוב עליכם. כשהבגד הנגוע בא במגע עם הזיעה (הזרז) משתחרר גאז ואו החומר נספג דרך העור. קיימים "עמיתים" למקצוע המשתמשים בידע זה על מנת להזיק לאחרים כמו בשיקויים.
לכן רצוי לא ללבוש שום פריט לבוש יותר מיומיים .לא לשכוח נעליים ,לבנים וגרביים .

משחות : משחות כפי שאנו מבינים ממשמעות המילה הם חומרים בצורת משחות .חלקם נראים כמו הדבר האמיתי ,הם עובדים באותה צורה כמו השיקויים התרכיכים. גם כאן לחלק "מעמיתי " למקצוע " יש אפשרויות שימוש רעות (בהכוונה
פלילית במלואה!!!) .
הדת האיסלאמית שמה דגש מיוחד בנושא הטהרה .בהכנות לתפילתו של המוסלמי .
הוא ירחץ את איבריו החשופים לליכלוך וטומאה ראשית, ויטהר ליבו מכל מחשבה רעה .(די מזכיר הכנה למדיטציה!) הוא יעסוק בתפילתו ,בתנועותיו ומחשבה אחת ,עבודת האל.
הוא מנוע מלחשוב ולהרהר בהבל חייו ,אפילו אם רכבת תנוע לעברו הוא לא יזוז וימשיך בתפילתו מודע לסכנה ,אך בז לה. חיי הטוהר הם מרכז אמונתו של המוסלמי .
חיים אלה אמורים לשמור עליו מחיי הטומאה שכן עבור המוסלמי המאמין ,הדרך לגן עדן מתאפשרת אך ורק למי ששמר על נשמתו כאן טהורה .
"השחור" לפי האמונה שייכת למי שלא קושר את חיי העולם הבא עם האל.העוסקים "בשחור" מנודים לרוב מחיי הקהילה ,עקב עיסוקם בטמא.
לא כל אלה העוסקים "בשחור" מנודים .קיימים כאלה שלאחר שנות עיסוק ב"שחור" עוברים לעסוק ב"פחור" . האימרה שבכדי לעשות טוב צריך להכיר את הרע עוזרת לאלה לשוב לחיק האיסלם. כאלה הנלחמים "בשחור" .הניסיון בכישוף השחור מסייע בידם להבין ולמצוא נגדו פתרונות .
טקסי "הפחור" בארץ יקרים מאוד ,ועל כן רבים מטקסים אלה נערכים בתוך טקסי סולחה ואו הכוונה לטקס כזה. ישנם סגנונות שלמים וכל מיני וריאציות לטקסים אלה.
טקסים אלה מאוד צבעוניים ועשירים בפולקלור הערבי .האירוע יכול להימשך משעות בודדות למספר ימים .
המגדיר את מספר הימים אינו המכשף ואו האורחים .כי אם הרקדנית הרוקדת בו עד כלות כוחה .התופים המרקידים אותה לאקסטזת חושים אשר לפי האמונה מרוממת את כל האנרגיה השלילית לרבוץ בה. לרוב הן תחושנה ברע למשך מספר ימים וחולשה וכבדות .רקדנית כזאת במגזר הערבי מקבלת בסביבות 3000 ש"ח - 5000 דינר.(כבר יצא לי להיפגש באחת "תוצרת חוץ" שקיבלה סכום יותר גבוה).

חינה - החינה היא אחד החומרים החשובים ב"פחור" ,היא משמשת להעצמת האנרגיות ,הסרת חסימות אנרגטיות.והכי חשוב מכולם פתיחת המזל .
המושג הערבי ג'אראק קריבק (שכנך הוא קרובך) ,מקבל כאן חיזוק קרוב כמו ביהדות עם המשפט ואהבת לרעך כמוך טקסי סולחה נערכים כאן במסגרת של"ראה אני מעונין ברווחתך ואין לי כל מחשבה רעה עליך ". שותים שני כוסות קפה והשלישית הנקראת על סיפא ( על הסכין) .אצל המוסלמים כוס זאת אינה חובה בדרך כלל .כאן היא חובה על מנת ליישר את ההדורים .הכוס השלישית מסמלת כי אין איבה בין הצדדים ומלחמת הדם פוסקת .
בתימן מתווסף לטקס זה בקטע זה טקס הסכין תוך כדי דחיסת עלי גת משובחים .
האיכות כאן חשובה שכן התימנים יתנו את העלים המשובחים רק למי שהם חפצים ביקרו עלים פשוטים משמעם זלזול ועל כן בא טקס הסכין .
סכינו של התימני היא עבודת אומן היא עשויה לרוב מקרן של קרנף (סמל מיני מאוד חשוב .מהאבקה בשחור ובפחור מכינים שיקויי גברא ואהבה).סכין כזאת מעורכת בכמה עשרות אלפי דינרים ועל כן חשובה לתימני. הוא יערוב לה בחייו .המכובד רם המעלה (שייח או קאדי ואו כל מוזמן רם דרג ) יקבל לידיו את הסכינים למשמרת עד תום הטקס .במידה ומישהו נפגע בטקס מדבריו ואו יחס מעליב ,הפיצוי יהיה הסכין ותימני ללא סכינו ,זו עדות לחוסר כבוד מצידו,איש לא יעריך אותו ולא ילעס עימו גת.

יוניזציה - אחד מתהליכי שיפור ההרגשה הוא מה שמכונה טקס "הקדירה" .בטקס זה חולפים 7 פעמים מעל קדרה עם גחלי עץ זית לוחשות בתוספת חומרים מסויימים שאמנה יותר מאוחר .טקס זה עושה שימוש בארבעת היסודות המוכרים לנו מהטארוט ומרכיב החמישי וזה אנחנו.
7 פעמים חולפים מעל הקדירה (כל פעם מתרכזים בצ'אקרה אחרת) .נוכלים נוהגים להוסיף מעט נחושת לצבעוניות הנוצרת כצבעי הצ'אקרות . פועל זה משמש מתלמדים שכן המכשף מסוגל לראות את אופן הכישוף שבוצע במטופל ועל פי כן יבחר בחומר המתווסף לגחלים .
אזהרה : המכשף חייב לדעת את מינוני החומר שהוא שם שכן הגחלים עלולים לבעור ולשרוף את הלקוח ,לאדות גאזים רעילים ולהרעיל את המטופל וכל מי שבחדר.אחד הסימנים לכך כי הטיפול אינו מספיק הוא גיצים בלהבות ."חלק מהשרלטנים יוסיפו מעט אבקת צמר פלדה כתושה על מנת לעורר גיצים אלה. (בעניין הזה אני לא מודאג מרבית אלה לא שורדים את היום לספר על כך !!!!!)


החומרים המוספים לקדירה :

בכור (קטורת 7 המינים) : משמש להסרה ואו ביטול של אנרגיות שליליות ,מאזן את רמת ה- p.h של העור. מאזן ומכין את המטופל לקראת הקמיע שינעל את הטקס .הבכור הוא אוסף של חומרים וצמחים ,יש צורך דיוק בהכנת כומיות החומר.

לובנד : אחד ממרכיביו של הבכור .משמש בעיקר כחומר לחיזוק האנרגיות .בכישופים מסויימים משמש כמראה לראות ואו לחזות בגורמים ואו דברים שיתרחשו בעתיד.

פסוך : חומר משחתי המוכן מריכוז של חומרים אחרים .כשהוא טרי הוא בצבע טורכיז בהיר לאט לאט הוא מצהיב.משמש לפתיחת המזל והצלחה.בשילובים מסויימים גם לבעיות רגש ואהבה.

שאבה (עופרת תחמוצת החמרן): משמש בעיקר להסרה של כישופים ואו ביטולם .
קיימים חומרים נוספים המוספים לטקס "הקדירה" ,אך מחיריהם גבוהים ואיני מוצא להשתמש בהם .במרבית הטקסים יעדיפו את החומרים "העממים" המכונים בלדי . הצניעות חשובה בטקסים אלה שכן האנרגיות כאן מרובות וכל משהו מושך עלול להפוך לשימוש לעין הרע.

אני אציין כאן שני שיטות אחת לטיהור הבית והשניה לטיהור עצמי מפני עין הרע . ונתחיל מטיהור הבית .הכמויות בטיהור הבית מחושבות ,לפי גודל הבית בספונג'ה רגילה .

טיהור הבית

החומרים :

דלי מים 18 ל' .
7כפות מלח גס.
1ענף רוזמרין
כלי ריק ונקי שלא נדרש יותר.
מגב ספונג'ה.
אופן ההכנה:

לכל דלי מים בן 18 ליטר מוסיפים 7 כפות מלח גס .
מפרישים מעט מים לכלי צדדי .

הטקס:

שופכים את המים המהולים במלח (ניתן ורצוי להשתמש במי ים במקום המים המומלחים במלח גס ..אם משתמשים במי ים אין צורך במלח הגס.) על רצפת המים. (יש המשתמשים בסמרטוט ספונג'ה ,אני ממליץ שלא רצוי מהטעם שהאנרגיות נספגות בסמרטוט ואז כשמוציאים אותם יש צורך במגע המחזיר את הכישוף היישר אלינו בחזרה.). המחמירים אינם משתמשים במגב לאחר יציקת המים ונותנים למים להתאדות לבד. אני ממליץ על כך ! ,כמו כן אני ממליץ מדי תקופת מה לחזור על הטקס הנ"ל על מנת להיות בטוחים.
את ענף הרוזמרין טובלים במים שהופרשו לכלי ומעבירים את הענף על המשקופים ולאחר מכן מזליפים 7 טיפות מים בפתח הדלת .
יש כאלה האומרים מזמורים מסויימים ואו לחשים .אני מאמין במוח היהודי הממציא מליבו את ברכותיו.מהסיבה הפשוטה ביותר ברכותיו של אדם הם אישיות.ברכה שמתאימה לאחד לא תתאים לאחר. אבל בהכנת ברכה אישית יש הסכמה ואמונה כי זה יעבוד כי זה בא מבפנים.

הסבר מדעי :

הוספת המלח למים הופכת את המים לחומציים ומזיזה אותם מרמה חומצית 7 לרמה יותר גבוהה .המים החומציים מתאדים ומשנים את יחס האויר בבית.
עוד משהו קצת יותר חשמלי. מי המלח מזרזים תנועת אלקטרונים מה שמפרק את השדות האלקטרו סטטיות (משהו בסגנון אנטי-סטטיק קדום).

טיהור עצמי :

ממלאים את האמבט במים וממתינים לפחות 12 שעות שהמים יעמדו .טובלים את כל הגוף בתוך המים .(לא בתקופת המחזור!). יש לטבול 7 פעמים ולא לנגב .
להמתין כי המים התאדו מאיתנו לבד. המים חייבים להיות מעט מחוממים.

הסבר מדעי

לאחר 12 שעות הכלור נהרס ומים הופכים למים פעילים .נקבוביות העור החשות בחמימות המים נפתחים והלכלוך והטומאה יוצא מהם. הזיעה מדיפה את המליחות והשדה האלקטרו מגנטי סטטי של הגוף נטען מחדש.

המים הקדושים של הבבא סאלי :
______________________

הבבא סאלי היה טובל את עצמו במי מעין שזורם אל המקווה שלו .המים היוצאים מהמעין מכילים בתוכם מינרל בשם "סלניום" ,(ברפואה הקונבנציונלית משמש הסלניום "לפתוח" סתימות ולפטור
בעיות בפרוסטטה (הערמונית) . האמת היא כי למינרל הנ"ל אין יכולת להשפיע על הגוף מבעד לזכוכית הבקבוק וכי מדובר יותר בעניין של אמונה.
הסלניום נמכר בבתי מרקחת ורצוי להתיעץ עם הרופא לגבי מינון נכון.
את הסלניום רצוי ליטול יחד עם הדברים הבאים (ביחד) :
זרעי דלעת, אבץ,מיץ עגבניות,דבש דבורים,זרעי מלפפונים.
"הסתימה " באיזור בערמונית וכן הדלקת מקבלת סימנים הזהים לסימנים הפיזיים של כישוף וכן עין הרע. הן בבדיקת רמת חומציות העור וכן בדיקת הסהרונים בכף היד ואפילו קלפי הטארוט יעזו להראות זאת כסימנים לאנרגיה שלילית הפועלת עלינו.איציק - מנהל פורום מיסטיקה בפורום העיר ב"ש www.forum.il-biz.com
כתבות נוספות
 
מקור המאמר: מאמרים
 
 
תגובה לכתבה   |   שלח לחבר
 
לכתבה זו התפרסמו 8 תגובות
 
  תגובות  
  כישוף ושחור
צילה   - ‏15/‏02/‏2012 10:36 
1.
  שחור וכישוף
מירים   - ‏15/‏02/‏2012 13:33 
2.
  כישוף שחור
רעומה   - ‏01/‏02/‏2014 14:56 
3.
  שחור כישוף
חני ירושלמי   - ‏01/‏02/‏2014 22:48 
4.
  בעיות בפרוסטטה
פיני סלרי   - ‏03/‏02/‏2014 23:29 
5.
  להציק לבעלי ולילדים ולסביבה זה כישוף
טלי   - ‏19/‏11/‏2015 20:29 
6.
  השטן 24/7 באנרגיות של רוע
תזהרו לא להיתקל בטלי   - ‏10/‏10/‏2016 18:59 
7.
  השטן 24/7 באנרגיות של רוע
תזהרו לא להיתקל בטלי   - ‏10/‏10/‏2016 19:05 
8.
 
 
 
 
 

ראשי | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | צור קשר|פרסמו אצלנו|כתבו לנו


חנות וירטואלית | בניית אתרים
סיקום - חנות וירטואלית
© 2020, לוס אנג'לס ישראל . כל הזכויות שמורות