בס''ד
 
עברית | English                              
חבר קיים התחבר | חבר חדש הרשם
דף הבית | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | הפוך לדף הבית | צור קשר | פרסמו אצלנו
פוריות ופריון

מיניות ורגש- הפער בין הנאה לסבל

במאמר הבא אסקור את הקשר בין עולמינו המיני, המגולם בהנאת גוף חומרית, לבין עולם הרגש הבא לידי ביטוי בהתגלמות אישיותנו כאנרגיה שלמה המחברת אותנו לפן הרוחני והיקומי. מאת:משה אליאס

כדי שיהיה לכם קל יותר לאכול את המסר בנוגע לקשר בין "מיניות ורגש" הנה מספר נתונים מקדימים לאלו מכם שעדיין אינם מכירים או מודעים באופן מלא לעולמנו התלת מימדי וליצירתנו כגופים אנרגטים.

נתוני רקע ראשוניים:

אנו יצירה אלוהית. אנו בנויים ושייכים לעולם תלת מימדי המגולם בצורתנו הפיזית, הרוחנית והנפשית.

מתוך הבנה כי הכל זה אנרגיה, וכי אנו מתגשמים ומוגשמים באותה צורת אנרגיה יקומית כמו כל דבר הנמצא בעולם. מתוך הכרה נוספת כי הדברים אותם איננו מסוגלים לראות בעינינו הפיזיות קיימים כאנרגיה וכי היקום מאחד את כל הבריאה כחומר בר-צורה וכחומר נטול צורה. כל מחשבה שלנו היא אנרגיה, כל תנועה היא אנרגיה, כל יצירה היא אנרגיה, כל צבע הוא אנרגיה, והכוונה ברורה...

גופינו האנרגטי - מספר נתונים נוספים:

1. גופינו בנוי ממספר שכבות המתגשמות כחומר בר-צורה וכחומר נטול צורה.

2. גופינו הפיזי הוא רק גרעינו של גופינו השלם.

3. גופינו הפיזי מוגשם על ידי אנרגיה דחוסה הבאה לידי ביטוי בחומר בר צורה.

4. גופינו השלם בנוי מהשכבות כפי שמוצגות בסדר הבא:

גוף פיזי> גוף אתרי> גוף רגשי> גוף מנטלי> גוף רוחני

5. כדי לרפא או לאזן את "גופינו השלם" (גופינו הפיזי יחד עם 4 הגופים העדינים העוטפים אותו) ניתן לגשת ישירות דרך אחד מרובדי הגופים העדינים העוטפים את הגוף הפיזי וליצור שם מרפא. ריפוי ישיר של הגוף הפיזי הינו תהליך איטי מאד, כיוון שהגוף הפיזי הינו מעין גרעין אנרגיה דחוסה. ניסיון לרפאות את הגוף הפיזי ישירות מצריך שינוי של הרכבים אנרגטים חסרי גמישות ולכן התהליך ארוך ואיטי יותר מאשר לטפל ישירות דרך ה"גופים העדינים" המרכיבים את גופינו השלם. ההרכב האנרגטי ב"גופים העדינים" גמיש יותר ובר שינוי בקלות רבה יותר.

לדוגמא: ריפוי חסימה או הפרעה ברובד הרגשי (ה"גוף הרגשי"), יהיה קל יותר ובר השפעה מהירה יותר על הגוף הפיזי, ירפא כאבים ויסלק מחלות ביעילות רבה ללא צורך במאבק או התמודדות ישירה דרך הגוף הפיזי (בד"כ בעזרת תרופות או ניתוחים).

חיי המין

חיי המין הינם חוויה גשמית ורוחנית, (למרות שחלקנו הרב יודע לשייך את המיניות לעולם חומרי ופיזי בלבד)

רבים מאיתנו בעולמנו המודרני לא מכירים את המיניות במימד אחר (רוחני) מאשר "הנאה מינית שווה להנאה גופנית בלבד". חוסר המודעות לגבי זהותנו האנרגטית כפי שתוארה קודם, אחראית לעיוות שנגרם בתפיסתנו זו.

במהלך יחסי מין ותשוקה מינית גבוהה רבים מדברים על "רצונם להתחבר" על "רצונם להיות שייכים לאחר" כשהאנרגיה המינית עולה ניתן לשמוע אנשים לוחשים זה לזו או זה לזה באוזן: "אתה שלי?" "את/ה אוהב/ת אותי?", "אני רוצה להתחבר אלייך", וכו...

האנרגיה המינית מערפלת את חושיהם של בני האדם הלא מודעים, וכאשר החרמנות (האנרגיה המינית) גואה הם מנסים בלא הואיל ליצור מצב של התחברות גוף אל גוף. במילים אחרות, הם מנסים ליצור חיבור של גוף פיזי אחד למשנהו, אך הדבר בלתי אפשרי! (הם יודעים שזה בלתי אפשרי, אך הם בכל זאת מדברים ומתנהגים כך). בעוד, הקרבה החזקה ביותר היא בין הקרבה של הגופים העדינים בין השניים.

הגופים העדינים (הגוף האתרי, הרגשי, המנטלי והרוחני) יכולים להתערבב ולהתחכך יחד באופן נפלא, דבר המסייע רבות לתחושה שמרגישים לאחר אינטימיות, מעין "הילה" משותפת המרחפת על השניים וגורמת להם להיות כ"כ קרובים ואוהבים.

ניתן לדמות חיבור זה לשני אבנים המתחככים זה בזה, כאשר לאחר זמן קצר של חיכוך מאולץ תיווצר פעולה מגנטית שתמשוך אותם זה לזה. דוגמא זו היא אחת ההוכחות לחיבור הזוגי בין בני זוג, בעוד מסבירה כי אינטימיות וסקס טוב בין השניים הכרחית לחיבור מנטלי ורגשי. קשה להאמין שאם קיימת רק תקשורת ורגש אהבה בין השניים, ללא סקס ואינטימיות גופנית, תשמר זוגיותם לאורך זמן מתוך רצון אמיתי לנתינה, קבלה ואהבה איתנה.

אודות התיאור הקודם אודות הזוג שמנסה להתחבר זה לזו בגופן הפיזי, ולגבי המילים שהם לוחשים זה לזו, הם לא אלא הבל הבלים וקישקוש המצטרף לפנטזיה מינית גופנית ריקה. על פי הגישה הטנטרית: כאשר כל אחד מבני הזוג יהיה מודע ליישותו האנרגטית של עצמו ושל האחר, אזי כל אחד מהם יהיה שלם ואמיתי... הם יתנו מקום לחיבור של כל רובד ביישותם, כאשר הפוקוס יהיה בחיבור של הגופים העדינים תחילה, שם מתרחשת האינטימיות האמיתית... ברובד הרוחני המנטלי והרגשי... האהבה אז תעטוף אותם, התקשורת תיהיה מדהימה והם יחושו שהם באמת מחוברים כיישות אחת.

ממקום כזה הסקס הגופני יהיה עוצמתי יותר, והחוויה האורגזמתית תיהיה עצומה פי כמה מהמין הפיזי הלא מודע.

ריפוי הגוף הרגשי

ה"גוף הרגשי" הוא אחד מהרובדים המשמעותיים ביותר המשתייך לגופים העדינים המרכיבים את יישותינו.

כפי שהוסבר קודם, כיוון שכל ארוע שלילי (טראומתי) שחוינו בחיינו עוד מיומנו הראשון, (אפילו אם איננו זוכרים את הארוע ואת תגובתינו מאותה תקופה), הרי שהחוויה נאגרה ונשמרה בגופינו דרך תת המודע.

כאשר ניחשף לארוע דומה או ארוע מקביל בעתיד חיינו, תגובתינו הקדומה תתעורר ותגרום לנו להגיב באופן שאינו נורמלי (זאת בהשוואה לאדם אחר שלא היה מתרגש מאותו ארוע).

בעולם ההוליסטי נקרא לתגובה רגשית זו "הפרעה אנרגטית" או "חסימה אנרגטית". כאשר אדם נחשף לארוע שעורר בו חרדה, פחד, כעס, קנאה, או כל רגש אחר שמפר את שלוות רוחו, ניתן לאמר שזיהה הפרעה אנרגטית בגופו.

ישנן מספר דרכים בעולם ההוליסטי לניטרול ושחרור אותה "הפרעה אנרגטית".

בדרך כלל באמצעות טיפולים המתייחסים לגוף התלת מימדי ברמה האנרגטית (צאקרות, מרידיאינים, גופים עדינים) המביאים לאיזון כולל- גוף, נפש ורוח.

כיוון שהרובד הרגשי הוא מאד חשוב וטעון בהקשר איזון חיינו, עבודה ישירה על הרובד הרגשי תיהיה יעילה ביותר.

שחרור זיכרון רגשי- E.F.T ומיניות

מטופליי היקרים הינם הוכחה חייה לקשר בין "הפרעות אנרגטיות רגשיות" ל"הנאה מינית".

לדוגמא על קצה המזלג:

*שפיכה מהירה- שהגורם העיקרי הקשור אליה הינו חרדה ולחץ, אשר קשורים לארועים קודמים בעבר האדם.

*התמכרות/ אובססיה למין- הקשורים לחרדה ותחושות אשמה קדומות הקשורות לרובד הרגשי גם כן.

*חוסר יכולת לחוות אורגזמה- קשורה להפרעה אנרגטית רגשית המקושרת לרגשות פחד ותסכול.

והרשימה עוד ארוכה מאוד...

ישנה דרך מדהימה לרפא את האדם המתמודד עם בעיות מיניות של הגוף הפיזי בדרך היעילה הרבה יותר מכל טיפול אחר המציע פיתרון דרך תרופות או מכשירים או תכשירים.

תרפיית E.F.T הינה אחת הדרכים האפקטיביות ביותר לטיפול בבעיות מיניות שכן הן פונות למקור ולא לסיפטום. E.F.T מטפלת ביעילות ברובד הרגשי בכך שמנטרלת את ההפרעה האנרגטית שגרמה לתגובה הלא הרמונית בגוף הפיזי.

הכרות מחודשת עם מכלול גופינו השלם, היא המפתח להגברת המודעות והריפוי העצמי. אם חשבת שגופך הוא רק כמה עשרות גילורמים של עור, בשר, לב, ריאות, שרירים, מוח, כבד וכל השאר... יש בידך טעות חמורה הגובלת במוגבלות התפיסה הרב מימדית. כל איברים אלו הם רק החלק פיזי של ישותך ותו לא. היוודע לעצמך!
 
תגובה לכתבה   |   שלח לחבר
 
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות
 
  תגובות  
  כל יום יכול להיות חגיגה-מסאזים אישיים וזוגיים מצוין כמתנה
גברי   - ‏25/‏06/‏2008 15:47 
1.
 
 
 
 
 

ראשי | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | צור קשר|פרסמו אצלנו|כתבו לנו


חנות וירטואלית | בניית אתרים
סיקום - חנות וירטואלית
© 2020, לוס אנג'לס ישראל . כל הזכויות שמורות