בס''ד
 
עברית | English                              
חבר קיים התחבר | חבר חדש הרשם
דף הבית | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | הפוך לדף הבית | צור קשר | פרסמו אצלנו
מיסטיקה

הורוסקופ שבועי
27.03.08
תחזית אסטרולוגית שבועית לשבוע שבין 27 במרץ עד ה- 2 באפריל 2008

תחזית שבועית כללית לילידי כל המזלות

 לשבוע שבין 27 במרץ עד ה- 2 באפריל 2008

טלה

בשבוע זה אתם מתחילים את תקופת יום ההולדת שלכם, עובדה שמצד אחד אמורה לשמח אתכם אך מצד שני אתם מרגישים חוסר סיפוק בגלל העובדה שאינכם יכולים לבטא את עצמכם בחופשיות בחברה בה אתם נמצאים. היחסים הבין אישיים שלכם דורשים שיפור, ואולם לפני שתצליחו לעשות זאת, אתם נדרשים להתחבר אל התובנות הפנימיות שלכם ולקבל משם הנחיות כיצד לפעול.

שור

למרות ההשקעה המרובה שלכם מבחינה חברתית, הרי שבסופו של דבר אתם מרגישים לבד, עובדה הגורמת לכם להיות מכונסים בתוך עצמכם. ולכן, כדי לשפר לעצמכם את מצב הרוח מומלץ לכם למצוא עיסוקים שונים שיעזרו לכם לשפר את תנאי החיים בהם אתם גרים כך שמצב הרוח שלכם והסובבים אתכם ישתפר. וותרו לעצמכם, כיוון שזהו אינו הזמן המתאים לייחצן את עצמכם, אלא להמשיך ולהיות בתוך הקונכייה שלכם.

תאומים

השמש בשמים עברה לבית החברה שלכם עובדה שתגרום להם להעשרת החלק החברתי בחייכם. עובדה זו תמצא חן בעיניכם כיוון שאתם באופן טבעי שוחרי חברה. תהיו בולטים ובכל מקום בו תהיו, תהיה לכם במה. גם מבחינה מקצועית תקופה זו עומדת להיות מוצלחת במיוחד, ייתכן ואנשים קרובים יעזרו לכם בשדרוג העיסוקים שלכם ואולם בסופו של דבר תאלצו לסמוך על עצמכם בלבד כדי להוכיח את היכולות שלכם.

סרטן

הכוח חוזר אליכם לאחר תקופה ארוכה בה הייתם חסרי אנרגיות. בחודש זה יהיה הזמן הנכון לחזק את הקשרים שלכם בעבודה ובהצגת האישיות שלכם כלפי חוץ. במידה ולא תרצו לדבר על הרגשות שלכם, הרי שיכבדו את רצונכם ולא ילחצו אתכם לדבר. זה הזמן לתכנן נסיעות לטווח הקרוב והרחוק, כדי לחזק את התחום המקצועי שלכם. פגישות חברתיות סתמיות יהפכו לאירועים בהם תוכלו לשווק את עצמכם בדרך המוצלחת ביותר.

אריה

הכוכב מארס מאפיין רצון לעשייה ואנרגיה ובימים אלו ייכנס למקום המקושר אצלכם עם תת ההכרה ולכן, תהיה תקופה זו מלווה בניסיון להבין ולהתמקד עוד יותר במניעים הפנימיים שלכם. לא תוכלו להמשיך ולהיות בהכחשה כך שהכול יצוף כלפי חוץ. למרות שאתם מפחדים מהתמודדויות רגשיות הרי שבסופו של דבר, למרות הקושי תהיה תקופה זו טובה להבנה והתמודדות עם הפחדים שמקבעים אתכם.

בתולה

למרות הקשיים שאתם עוברים למעשה זוהי אחת התקופות היותר מעניינות ומאתגרות בכל ימי חייכם ובעוד שנים תוכלו להגיד שזהו הזמן בו עשיתם את השינויים המשמעותיים ביותר בחייכם. אתם יכולים לשמוח על כך ולא להתנהג כמפחדים מהבאות. האחריות אותה אתם נדרשים עכשיו לקחת על חייכם, היא זו שתוביל אתכם להצלחה. מומלץ לכם לנסות לא לראות את העובדות לטווח הקצר, אלא לבחון אותם לטווח הארוך.

מאזניים

נושאי זוגיות מתחילים להיות הרבה יותר דומיננטיים בתקופה זו כיוון שאתם מבינים שביחסים הנוכחיים שלכם, לא תמיד אתם יכולים לממש את עצמכם כמו שהייתם רוצים. אתם מרגישים חסומים בדרכים רבות. רגשות אלה מובילים אתכם לעשייה מתוך תחושה של פחד וחרדה ולא שחרור והנאה ולכן, פעמים רבות אינכם מצליחים לממש את תוכניותיכם. נסו לבדוק מה הגבולות שלכם ביחסים ולא לתת לדברים להיגרר עד אין קץ.

עקרב

בתקופה האחרונה הצלחתם לממש את תוכניותיכם ולעבוד במקום המתאים לכם. עדיפה לכם עשייה ועבודה בתנועה מאשר ישיבה במקום אחד. מומלץ לכם להוציא את האנרגיה המצטברת שלכם ביצירה והנאה כדי שתוכלו להרגיש שאתם ממצים את עצמכם. הסביבה בה אתם חיים תעזור לכם לממש את תוכניותיכם, כך שנראה שאתם עכשיו בפתחה של תקופה חדשה ומעניינת בחייכם.

קשת

מרבית הכוכבים נמצאים אצלכם בבית המשפחה כך שחייכם סובבים סביב נושאי בית ומשפחה והצרכים של הקרובים לכם. יש לכם רצון להעניק לזולת ומקווים שדברים יתנהלו בסדר וברגיעה כדי להשאיר את ההרמוניה במשפחה. ואולם, למרות הכוונות הטובות שלכם החיים אינם מתנהלים כפי שאתם רוצים והאילוצים הסביבתיים מחייבים אתכם לקחת החלטות שגורמות לכם לניגוד אינטרסים, ביניכם לבין הסביבה שלכם.

גדי

האנרגיות שלכם גבוהות במיוחד ולכן זהו זמן שבו עליכם לבדוק עם עצמכם את תוכניותיכם ובעיקר את צעדיכם כדי שלא תיפלו קורבן להתנהגות אימפולסיבית. היזהרו בתקופה זו ממריבות עם אנשים קרובים , ובמיוחד עם שותפים לעבודה כיוון שיש לכם נטייה לראות את הדברים באור שונה מהרגיל. זוהי אינה התנהגותכם הטבעית ולכן, מומלץ לכם להתייעץ עם אנשי מקצוע בכל פעם שתרצו ליישם את השינויים המתבקשים בחייכם.

דלי

מרבית הכוכבים נמצאים אצלכם היום בבית הכספים, כך שמזומנות לכם אפשרויות להרוויח כספים. ייתכן שתקבלו את ההמלצות הכי טובות מחברים ואפילו כאלו שלא הייתם מצפים מהם הבנה בתחום הכספי. ולכן, מומלץ לכם להיות קשובים ופתוחים לתובנות חדשות שיתנו לכם סיכויים טובים להצלחה. במידה ותרצו לשנות מקום מגורים, הרי שאתם צודקים והגיע הזמן לעשות זאת.

דגים

אתם מתחילים לצבור כוח ותאוצה לאחר תקופה מאוד ארוכה וקשה, בה הייתם גם לפני יום הולדת וגם חווים מערך כוכבים המקשה עליכם את חיי היום יום. עדיין לא השתחררתם מהצורך להחליט ולשנות את חייכם בכיוון המתאים לכם, ואתם כבר יודעים מהי הדרך הנכונה עבורכם. סביר להניח שתבחרו לא לעשות כלום, שהיא הדרך שאתם הכי מתחברים אליה, ואולם אם אתם רוצים באמת להיות מאושרים – הגיע הזמן לשנות!

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה

מאת האסטרולוגית.

צילה שיר-אל

יועצת זוגית ומשפחתית מוסמכת

אסטרולוגיה    -     נומרולוגיה  -    טארוט -   רפלקסולוגיה                      

zila@012.net.il   טל: 9661812-03, 2248626- 052

 
תגובה לכתבה   |   שלח לחבר
 
לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות
 
  תגובות  
 
 
 
 
 

ראשי | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | צור קשר|פרסמו אצלנו|כתבו לנו


חנות וירטואלית | בניית אתרים
סיקום - חנות וירטואלית
© 2020, לוס אנג'לס ישראל . כל הזכויות שמורות