בס''ד
 
עברית | English                              
חבר קיים התחבר | חבר חדש הרשם
דף הבית | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | הפוך לדף הבית | צור קשר | פרסמו אצלנו
מיסטיקה

תחזית אסטרולוגית שבועית
19.12.08
והשבוע מזל קשת. בראד פיט, תאריך לידה: 18.12.63

 

מאת: חוה מזר

19 – 25 בדצמבר 2008

טלה

ענייני קריירה מקבלים דגש במהלך החודש הקרוב לטוב ולרע. יש "איום" לוחץ, מפריע ואגרסיבי, ומלווה אתכם תחושה לא נוחה שמישהו מנסה להתחרות בכם באיזשהו אופן או לאיים על מקומכם ועל מעמדכם שם. כדאי להבליג ולא להיגרר לעימותים. חשוב לשמור על קשרים תקינים גם אם משהו מפריע לכם בהתנהגותו של הצד השני. לא יזיק לגלות קצת יותר סלחנות, ואפילו להתעלם לתקופת מה ממה שמפריע. ייתכן שמגבלות ומועקות מקצועיות מערערות לעיתים את יציבותכם, אבל בעוד כמה חודשים/שבועות הטלטלה שחלקכם עוברים, תשכך.

חג החנוכה: מומלץ שינוי שגרה חברתי, במיוחד לחסרי המנוח שביניכם.

שור

מעברה של השמש למזל גדי יחולל בהדרגה שינוי בזרימת האנרגיה. לרבים מביניכם מתחילה תקופה בעלת עוצמה מיוחדת, מגמה שתשפיע לטובה על מצב הרוח ועל הכוחות והמוטיבציה להתעורר.

מסקנות: החודש שעבר עליכם לא היה קל, ובסיומו הגעתם למסקנות שאותן תיישמו מעכשיו. מצבורי האנרגיה שהתרוקנו מתמלאים מחדש, ואתם שואפים למצוינות ומתקדמים לקראת שיפור בדימוי העצמי. במקביל, יש להימנע ממצב שעלול לגרום לבלבול והטעיות בכל סוג של מערכות יחסים.

חג החנוכה: תוכלו ליהנות מנסיעות בחיק הטבע, או שיטוט באינטרנט והתכתבויות עם חו"ל. אפשר להשקיע יותר במערכות היחסים שלכם בשל הצורך שלכם בעומק ובמשמעות.

תאומים

במהלך החודש הקרוב תצטרכו לשמר את ההישגים שאליהם הגעתם בחודש האחרון. קשר משמעותי יעמוד השבוע למבחן. מדובר בעיקר ביחסים שלא היו יציבים או שלמעשה הגיעו לסיומם.

כספים: בסימן של טרנספורמציה מהפכנית, לכן מומלץ לגלות זהירות. המצב מעיד על הצורך לחשוב, להתייעץ, להבין היטב מי נגד מי ואיך לפני שיוצאים לעשייה פיננסית עתידית הדורשת חדשנות פרקטית.

זהירות: הכוכבים ממול מעניקים עדיין חשיבה מהירה וחדה. הימנעו מקשר עם אדם נמרץ, אנוכי ונמהר, שייתן פתח למריבות לא רצויות. היעדר כל גמישות והבנה כלפיכם ירגיז ויתסכל אתכם.

חג החנוכה: מומלץ להתחבר עם אנשים מפרגנים.

סרטן

בימים אלה אתם מחפשים איזון פנימי ושלוות נפש, כי במישור מסוים בחייכם מתרחשים עימותים מכבידים. המבט הכוכבי מרמז על תהפוכות ועל תחושה של שינוי קיצוני באוויר. במקביל, יש לשים לב כי מישהו מעוניין להוציא אתכם משלוותכם, או לערער את מעמדכם, במיוחד אלה שלהם יחסים טעונים.

זהירות: מערך כוכבי מסוכן במהלך השבוע עלול לרמוז או להקצין קונפליקטים ועימותים, הן רגשית והן מעשית, ואף לגרור למצבי רוח משתנים, תחושות של חוסר יציבות וחוסר כיוון. מומלץ להיות מודעים וזהירים.

ערב חג החנוכה: מסמל את הנתינה, החסד וההתרחבות כשאתם מוקפים בבני משפחה אוהבים ומפרגנים.

אריה

התקופה הנוכחית טעונה ומבולבלת, מה שיוצר בכם תחושה של אי וודאות באשר לעתיד. אתם עומדים לפני חודש מאמץ ומומלץ לשמור על איזון בריאותכם ולהתמקד בענייני תזונה ובריאות. מבחינה אנרגטית ומאוחר יותר נפשית פיזית הכוחות שלכם לא במיטבן, והרגשה זו עלולה ללוות אתכם עד אמצע ינואר לערך.

טיפ השבוע: לאלה המתמודדים עם תנאים מכבידים, מומלץ לשמור על שפיות, להימנע מחוסר טאקט, ובכלל זה ממאבקי כוח מזיקים ולא רצויים כלל וכלל לעתידכם. זכרו, יש לכם הזדמנות לפעול ולהציב מספר מטרות שלמענן כדאי להשקיע מאמץ, הסבלנות בסופו של דבר תשתלם לכם.

בתולה

אתם עומדים לאט אך בהדרגה להתחזק ולהשתחרר מהכובד והמועקה שליוו אתכם בזמן האחרון. יחד עם זאת כדאי לזכור כי דברים חשובים בחיים עומדים על הפרק, וכדאי לפעול לפי תחושות הבטן שלכם. יחסים מכל סוג מחייבים גישה זהירה ודיפלומטית כדי שלא ייהרסו. הדברים תלויים בכם, ברצינותכם ובנכונותכם להשקיע.

מודעות: יש מביניכם כאלה שעדיין עלולים להיות הכי מושפעים ממצב כוכבים רגיש, דבר שיכול לרמז כי מסתמנים מתחים, או קונפליקט, שייתכן שמקורם בבני זוג, בקולגות, או בשותף, ואלה המעדיפים לראות את ביטחונם האישי במצבים קבועים מראש, מוצאים את עצמם בזיגזג שלא רצוי לכם כלל ועיקר.

מאזניים

אתם עומדים לפני חודש מאמץ. זה לא תלוי בכם, שינויים יתרחשו בו-בזמן בכמה מקומות, ולא תהיה לכם ברירה אלא להסתגל למצב במהירות. משבר או ויכוח הקשור בבית או בעבודה עלול לפרוץ השבוע, ומשבר ביחסים, או אולי אכזבה, עלולים לפקוד אתכם. היו מתונים בתגובותיכם.

מודעות: הלך רוח מוזר וחוסר שקט תוקף אתכם בימים אלה, אתם חולמניים מתמיד ומתקשים לפרש נכון את המתרחש סביבכם. זהו זמן שאנשים מנסים לנצל את חוסר ערנותכם לטובתם, וזה יתבטא בכל תחום שהוא. ייתכן שאתם נקלעים למצבים של אי נעימות בגלל מעורבות רגשית בעניינים שדורשים התייחסות רציונלית.

עקרב

זוהי תקופה רגישה וקיצונית, ובדרך כלל מתרחשים בה שינויים דרסטיים, או שנקבעות עובדות חדשות שמשנים חיי אנשים בהמשך. רוב הדברים מתרחשים בצורה קשה, קיצונית או אלימה. זוהי לא תקופה נוחה, אולם את החידושים ו/או השינויים שנקבעים בתקופה זו יהיה קשה לעקור או לשנות.

מבט מבטיח יותר: מעבר למצוין לעיל יש מביניכם כאלה שנכנסים לחודש פורה ואקטיבי. זה הזמן להתמסר לעשיית הדברים המעניינים אתכם. לימודים, רענון והשתלמויות עומדים על הפרק. הלימודים ישאו אופי תכליתי לצורך השגת קידום ועמדה. אתם נחושים בנוגע ליכולות שלכם לבצע גם את מה שמעולם לא התנסיתם בו.

קשת

ימי סוף השבוע הם ימים חברותיים ויקלו או יאפשרו לכם לנוח מהלחץ בו אתם חיים לאחרונה.

המחצית הראשונה של השבוע: ימים אלה מלווים בעומס נפשי ופיזי רב. יותר ויותר מוצאים אתכם במצב רוח מדוכדך ובמחשבות תוגה על החיים. ימי חג החנוכה מעייפים.

המישור הפיננסי: מחייב עדיין זהירות. השגיחו היטב על הארנק ועל כרטיסי האשראי. שימו לב, הסיכונים עלולים להיות במקרים רבים סמויים מהעין. ייתכן שמישהו מעדיף שלא תהיו מודעים להם.

מודעות: יש להיצמד לגבולות בטוחים ומוכרים של עשייה בשל מערך כוכבים מהפכני ביקורתי ונוקשה שמגיע ממזלכם ושולח היבטים קשים למזלות אחרות.

גדי

הצורך בהישגים מקצועיים ממשיים בולט מאוד ושיחות שיתנהלו השבוע עשויות להשפיע על החלטותיכם בעוצמה רבה יותר ממה שאתם משערים. המישור החברתי בחג החנוכה ייטיב עימכם.

זהירות: במקום שבו אתם פעילים מתרחשים דברים מתחת לפני השטח ותוכלו להרגיש בקנאה כלפיכם. דברים רבים עלולים להיהרס, לכן כדאי להבליג ולא להיגרר לפרובוקציות. בנוסף ייתכנו אמירה שלא במקומה או פליטת פה, שעלולות להביא לחשיפה של משהו שהיה אמור להישמר בסוד. בפועל תגלו שההטרדות האלה יצאו מפרופורציות, ועקב כך עלולות לצאת משליטה.

מבט קדימה: בעוד כשבוע תוכלו לאט אך בהדרגה לשוב לקצב אחראי והישגי יותר.

דלי

קיים אלמנט של מתח ואי שקט, כאילו שאתם פועלים תחת השפעת כוחות אחרים שאין די שליטה עליהם. התקופה העכשווית מעלה את סף רגישותכם, מה שמתאפיין בתנודות במצב הרוח. אתם זקוקים למנוחה, לכן הימנעו ממאמץ יתר. ייתכן שאתם ממהרים, לחוצים ופחות שמים לב למה שקורה סביבכם. אל תלכו נגד הזרם, מוטב לנוח ולא להעמיס על הגוף טרדות פסיכוסומאטיות. חשוב לזכור כי במהלך החודש הקרוב אתם עלולים להרגיש עייפות וחולשה אנרגטית שתחלוף רק לקראת ה-21.1 .

בימי סוף השבוע: יהיה קל לבחון את הדברים נכונה ולסגל פתיחות מחשבתית למצבים חדשים בשטח.

דגים

אתם עסוקים בפרויקטים משמעותיים, כשהצלחה פירושה חיזוק הביטחון העצמי שלכם. מצד שני, תיתכן בעיה עם אנשים בעלי סמכות שיש להם נגיעה בחייכם. מערכת יחסים מסוימת הופכת להיות רגישה על גבול הגוזמה ודורשת תשומת לב וחוש דיפלומטי. למרות תחושה של כעס שעלולה להצטבר בכם כדאי להימנע ממצבים של עימות ביניכם. ימי החג מיטיבים עימכם.

זהירות: מערך כוכבי מהפכני וקיצוני הופך את הכל לרגשני ומקשה על קבלת החלטות מעשיות, זאת בשל הנטייה לקחת כל דבר באופן אישי, וזה בהחלט לא תורם לשיקול הדעת שלכם.

מבט קדימה: ליוצרים ואמנים מצפה תקופה אנרגטית, מקורית ויצירתית.

כוכב פלוטו נכנס סופית למזל גדי

ביום שני, 22.12, נוצרת צמידות מדויקת בין הכוכבים פלוטו והשמש. מתחילה עבורנו תקופה חדשה שתשנה חיי מזלות רבים, אך יותר מכל פלוטו יעשה מהפך מדהים בחיי הגדיים ברמת התודעה, כשלאחריה תבוא טרנספורמציה. לפלוטו השפעה חזקה, ובכל פעם שהוא עובר מזל משתנה תקופה. הגדי מבטא מסגרות מסודרות, שמירה על היררכיה קפדנית והגבלת החופש האישי. מי שחגג את אווירת החופש הקשתית יתקשה למצוא את מקומו בשנים הבאות, שבהן ייכנסו סדרים חדשים לעולם.

שבוע זה מלא סכנות בשל הצמידות של מארס-שמש-פלוטו, שעלולה לגרום לימים אלימים ומלאים בסכנות. פלוטו גורם לתהפוכות, מארס מוציא לפועל. רגשות שהצטברו בתוכנו זמן רב צפים ועולים, ולפעמים מאלצים אותנו להגיע לעימות על נושאים שקודם השתדלנו להיות מאופקים לגביהם. המזלות שצריכים לגלות ערנות מרבית השבוע הם: קשת, גדי, סרטן, מאזניים, טלה ותאומים.

מזל קשת. בראד פיט, תאריך לידה: 18.12.63

בראד פיט, 18.12.63, מורכב ממזלות קשת וגדי שמעניק לו דיאלוג פנימי רצוף בין הרגש לשכל, אבל יותר את הכבדות והסגירות של מזל גדי. ניחן בפרפקציוניזם, בנטייה אמנותית אסתטית חזקה ובעומק פנימי. קיימים בו רגישות, שבירות וכאב, שכביכול לא הולכים עם "לוק" נוצץ. למרות שכלפי חוץ הוא חברותי, מדובר באדם רגיש ומופנם, שבחר במקצוע מוחצן, כאשר בפנימיות שלו מסתתרת נפש נוגה, עדינה וביישנית, אבל בתוכו מסתתרת עוצמה אינטנסיבית עמוקה וחמה, אותו הוא לא נוהג לחשוף.

מאת: חוה מזר, אסטרולוגית

כותבת ב- "עולם האשה" וב- פנאי פלוס"

http://www.toses.co.il/horoscope.asp

mailto:chava3@netvision.net.ilE

טלפון: 5731540- 03 (ישראל)
 
 
תגובה לכתבה   |   שלח לחבר
 
לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות
 
  תגובות  
 
 
 
 
 

ראשי | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | צור קשר|פרסמו אצלנו|כתבו לנו


חנות וירטואלית | בניית אתרים
סיקום - חנות וירטואלית
© 2020, לוס אנג'לס ישראל . כל הזכויות שמורות