בס''ד
 
עברית | English                              
חבר קיים התחבר | חבר חדש הרשם
דף הבית | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | הפוך לדף הבית | צור קשר | פרסמו אצלנו
מיסטיקה

הורוסקופ שבועי

תחזית שבועית לתקופה שבין 16 – 22 בינואר 2009 ,מאת האסטרולוגית: חוה מזר

מאת האסטרולוגית: חוה מזר

טלה

החל מיום שלישי תתחיל עבור רבים מכם התחזקות אנרגטית יחסית לתקופה עם רמה גדולה של מעורבות חברתית. לקראת המחצית השנייה של השבוע יש לצפות לתנופה ברוכה בחייכם, וכדאי לשפר את החיים בתחומים שהיו אולי חלשים בזמן אחר. במקביל, שפע הטמפרמנט והמרץ עלולים להטעות, לכן כדאי להבליג ולא להיגרר לפרובוקציות.

טיפ השבוע: בימי תחילת השבוע המתח בשיאו, לכן חשוב לשלוט בנעשה סביבכם, כדי שמחשבות ורגשות יושפעו רק משיקולים שכליים והגיוניים.

מודעות לשיפור מצב הרוח: הכוכבים עדיין יוצרים תחושה של כבדות ושל קושי, אך בהדרגה יהיה שיפור בהרגשה ובמצב הרוח.

שור

החל מיום שלישי הקרוב אתם עומדים להיכנס לחודש אתגרי שיעמיד רבים מכם במבחן המציאות. בתקופת מזל דלי, כחודש ימים, עומדים להתרחש שני ליקויים בבית הקריירה והמשפחה שלכם, וכדאי להיות מודעים לכך מעכשיו, זאת כדי לא לגרום לצונאמי שעלול להתרחש עקב חוסר שליטה בייצוב חייכם.

ימים ראשון ושני: פגישות ושיחות יחדירו בכם תקווה ויכולות להביא למפנה בו אתם מעוניינים. המישור החברתי והעסקי: ימים אלה טובים ומתאימים להתקרבות וליצירת מערכות רגשיות ועסקיות כאחד. לא יזיק לכם לגלות מינון גבוה יותר של פתיחות וסקרנות חברתית. זה המישור המאתגר והמפרגן שלכם עד תחילת פברואר. (אבל להיות עם היד על הדופק בהקשר לנסיגת מארס בגדי שעלול להוות מכשול)

תאומים

בימי סוף השבוע כושר הביטוי מתחדד, לכן ימים אלה חשובים למפגשים חברתיים ועסקיים כאחד. היצירתיים שבכם, וגם אלה שנוסעים או עסוקים במגעים עם חו"ל - ייתכנו חדשות טובות והצלחה, תוכלו לצאת נשכרים אם תגלו יוזמה. לקראת ימים שלישי ורביעי מעמדכם מתחזק וכדאי להיות פעילים ויוזמים בכל מה שקשור לקשרים טובים והזדמנויות עסקיות. יהיו לכם בקרוב הזדמנויות לקשרים יוצאי דופן, השגרה תשפיע עליכם לטובה ותוכלו להכיר אנשים משמעותיים לעתידכם, שאיתם יש לכם כימייה ותקשורת טובה.

ימים בעייתים במיוחד: עושים רושם לקראת ימי תחילת השבוע.

סרטן

האנרגיות שלכם שפופות בשישי-שבת? אל דאגה, לקראת ימי תחילת השבוע אתם חוזרים לעצמכם. בינתיים הכי בטוח וטוב לנוח ולהירגע באווירה רגועה ומשפחתית, שחלק מכם לצערי לא חש בה. יש לכם חשק לקחת על עצמכם משימות ולהשתלט על מה שדחיתם מחוסר זמן וכוח. הלחצים לא קלים, אבל יש לכם כלים להתמודד.

מודעות: יש לכם נטייה להקשות על עצמכם, לדרוש יותר מדי ולשפוט את עצמכם בחומרה.

טיפ השבוע: כדאי להימנע מלדוש בבעיותיכם ולהיקלע לאינטריגות ולתחרותיות. במקביל אייעץ למתן את יצר השתלטנות שלכם או של אלה מולכם.

אריה

ימי סוף השבוע תקשורתיים. ימי תחילת השבוע לא מפנקים אתכם, אך אתם מתחזקים בהמשכו. כושר הריכוז יתחדד ותורגש התמקדות במשימות שעניינן השגת פריצת דרך, התבלטות, מנהיגות ועצמאות. יחד עם זאת, ממש, אבל ממש להיזהר משיפוט מוטעה ולבדוק כל קשר או מצב היוצר פנטזיות, אשליות ואי בהירות.

ימי תחילת השבוע: לאלה הנתונים בקשיים עם ממונים, או בני זוג, מוטב להיות זהירים ולמעט בביקורת. מצבים פוטנציאליים המתרחשים השבוע אינם תוצאה של לחצים ואילוצים אלא של ניסיון, למידה ובשלות.

לאלה מכם שזקוקים למילה טובה: זכרו כי כוכב המזל מחייך אליכם השנה, היו סבלניים.

בתולה

אתם מוצאים את עצמכם בתוך יוזמות של קדחת תקשורתית ונוסעים לצורך כך למעלה מהרגיל. לקראת ימי תחילת השבוע אתם ממתנים אי וודאות ומתחזקים, וגם חשים טוב עם האינטימיות וההקרבה.

רגשות: תיתכן במהלך החודש הקרוב היכרות אידיאליסטית, חמה ומפנקת. מומלץ בחום להכין תוכנית לסוף השבוע הבא, קרי בימים 23-24.1.

זהירות: מומלץ לשמור על כוחותיכם ואל תלכו נגד הזרם, זאת כדי לא להעמיס על הגוף טרדות פסיכוסומאטיות. מומלץ וכדאי לכם לעסוק בפעילות ספורטיבית מרגיעה.

מאזניים

כניסת השמש למזל דלי ביום שלישי מעניקה התעוררות מעניינת בקצב הפעילות, התקשורת והתנועה. עומד לפניכם חודש הרבה יותר סימפטי והישגי, וניתן לצפות לתנופה אמיתית במישור קרוב ללב. תופתעו לזכות בתמיכה מאנשים שדעתם חשובה לכם מאוד.

ימים ראשון ושני: ענייני כספים עלולים להטעות, לכן חשוב להיות מעשי ועם היד על הדופק כדי לא ליפול למלכודות של ערפל לא ברור. במילים אחרות: חשוב לגלות גמישות וערנות מרבית. אי הבנות ופרשנויות מוטעות עלולות לגרום סיבוכים. עדיף לומר את הדברים בצורה גלויה וישירה, גם אם הם לא נעימים.

עקרב

אתם זקוקים לשינוי ולחידוש, לכן סבלנותכם כלפי אותם דברים שעיכבו אתכם עד עכשיו אוזלת. דאגות שונות יאפיינו את השבוע. לסובלים מאגרסיביות מקצועית, מוטב לשמור על פרופיל נמוך ולהתמקד בעיקר, שכן עצביכם רופפים ואתם ממהרים לכעוס ולבקר את הזולת. עם קצת יותר שליטה ומחשבה אפשר ליצור את המציאות הרצויה לכם, אבל תוך זהירות ומתינות.

ימי תחילת השבוע: יבואו אליכם בהצעה שתעורר בכם התעניינות ותוביל למשהו חשוב ומרכזי בעתיד. אחרים יחושו מגנטים באוויר, אווירה סקסית ומוטרפת במינה תעטוף את בני המזל שביניכם.

קשת

התקופה בכללותה מלמדת על התלהבות ועל כך שהדחפים היצירתיים הם השולטים בתגובות ובהחלטות. גם אם ההתעניינות מתמקדת בעשייה הרפתקנית, יהיה קל יותר למצוא את הזמן וההזדמנות לכך. טוב יעשו ילידי המזל אם יסגלו חשיבה חדשנית ופתיחות מחשבתית ויתאימו את עצמם למצבים חדשים בשטח. שישי-שבת טובים חברתית, אך ימי תחילת השבוע מרמזים על עייפות מתמשכת. שמרו על אנרגיה מבוקרת, תיתכן התמודדות עם תנאי עבודה מתסכלים.

ימים שלישי ורביעי: בזכות כושר שכנוע, קסם ואינטואיציה אתם מצליחים להגיע להישגים אצל אנשים החשובים כרגע לבניית מעמדכם.

גדי

אתם מחלקים את זמנכם בין צרכים אישיים ומקצועיים, ולעיתים אתם חשים שלא קל להתמסר לשניהם בו-זמנית. ענייני כספים עומדים להשתפר, אך לא לכולם, שכן עומדים להתרחש במהלך החודש הקרוב שני ליקויים בבית הכספים שלכם, ועל כך ייכתב בפירוט בהמשך. כדאי להיות שקולים ומחושבים, אפילו שלעיתים זה יכול להיראות קשוח, קר וחד. אבל לבני המזל שביניכם יש סיכוי ליהנות משיפור כלכלי. אפשרויות חדשות יוצעו לכם במהלך התקופה וצפויה התרחשות משמעותית בחייכם.

ימים חלשים פיזית: צפויים לקראת המחצית השנייה של השבוע.

דלי

לקראת יום שלישי צפוי שיפור משמעותי אך הדרגתי במצבכם. החודש האחרון לא היה לכם קל כלל ועיקר, וזאת בלשון המעטה. תוכלו סוף סוף להשתחרר קצת מהלחץ. המצב מלמד על החשש מפני העתיד המלווה לאחרונה את חייכם. אתם חדשניים ולהוטים ויש עכשיו הזדמנות להשתחרר ממה שהציק ולהסתכל קדימה בתקווה.

המחצית השנייה של השבוע: ייתכנו חדשות מעודדות. אתם מצליחים בזכות כושר שכנוע, קסם ואינטואיציה. באם אתם בתחושה שהחיים שלכם מתנהלים בעצלתיים, הרי שמשהו עומד בקרוב להשתנות בתחום העיסוק המרכזי שלכם, והשינוי ישפיע על כל צורת חייכם בהמשך.

דגים

הכוכבים מזמנים לכם קסם אישי לא מבוטל, כדאי להתחבר עם ידידים שיעזרו לכם בקידום תוכניות אישיות ו/או עסקיות. היכרות חדשה תשפיע מאוד על הלך הרוח והתקווה של שני הצדדים. בשבועות אלה יש סיכוי להתחיל בקשר אינטנסיבי ומרגש. תמצאו דרכים מקוריות לעורר עניין ורגשות אצל הצד השני. יש למה לצפות! אותו דבר אמור לגבי המישור העסקי.

המחצית השנייה של השבוע: אתם מתמודדים עם מסגרת נוקשה, שמסרבת להגמיש את עצמה למענכם. הרצון לפרוץ נבלם בשל מצבים של מרירות ומצבי רוח הגורמים לעייפות נפשית. מצב זה גורם לכם חיטוט יתר וחיבוטי נפש מלנכוליים.

* * * * * * * * *

פרופיל השבוע - מזל גדי:

ג'ים קארי, 17.1.62, המורכב ממזלות גדי/תאומים, הוא שחקן רב כישרונות, עם חוש הומור מקורי, חדשני ונועז. העוצמה, היסודיות והרצינות הם המנוע שלו להצלחה. על פחות מכך הוא לא יתפשר.

הפנים שלו חרד, רך, רגיש ופגיע, והוא נע בין מודעות עצמית לחוסר ביטחון מוחלט, אותו הוא לא יראה לעולם. הוא פרפקציוניסט, חכם ויצירתי מאוד, והמזל מלווה אותו כל חייו.

צמידות כוכבים תוססים בגדי יוצרים אישיות מיוחדת וכובשת, המלווה ברגישות ובאינטואיציות חזקות, אך עם צורך בולט בשמירה על חופש ומרחב. את דרכו לפסגה הוא מפלס בעזרת חריצות, משמעת עצמית גבוהה ויצר קיום חזק.

וונוס-מארס

ונוס היפה שולחת זווית פייסנית, נוחה, נעימה וטובה למרס. שילוב זה יכול להביא להיווצרות קשרי אהבה ואף לתיקון יחסים שנפגעו ממהלכיו של מרקורי. אלה ינסו להשכין שלום בין בני האדם, והשמש שנמצאת בזווית הרמונית תנסה לקבע ולהבטיח שיחסים שתוקנו יישמרו שלמים וכאלה שהתחילו ימשיכו להתנהל מתוך אהבה ואחווה. ההרמוניה בין שני הכוכבים תומכת באפשרות לגשר ולפשר, לסלוח ולהמשיך הלאה גם אם היה קושי כלשהו. גם יחסים זוגיים זוכים לעידוד. אבל צריך להיזהר לא לעשות שטויות בהשפעת סערת הרגשות שמציפה אותנו. ונוס מייצג את טוב הלב, היופי וההתחשבות באחר ומייצג רומנטיקה אוהבת, אסתטית ומענגת.

ילידי מזלות המים והאדמה ייצאו נשכרים ממיקום נעים זה. מזלות האוויר והאש יצטרכו לחכות בינתיים לחודש הבא. ולא כדאי לדאוג כי מצפה לכם שילוב מנצח, כדאי להיות סובלניים.

מאת: חוה מזר, אסטרולוגית

כותבת ב- "עולם האשה" וב- פנאי פלוס"

http://www.toses.co.il/horoscope.asp

mailto:chava3@netvision.net.ilE

טלפון: 5731540- 03 (ישראל)

 
תגובה לכתבה   |   שלח לחבר
 
לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות
 
  תגובות  
  אסטרוליגת גדולה
haim   - ‏16/‏01/‏2009 19:19 
1.
  חיכיתי לתחזית של חוה מזר ולא התאכזבתי
דנה ברעם   - ‏17/‏01/‏2009 09:21 
2.
 
 
 
 
 

ראשי | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | צור קשר|פרסמו אצלנו|כתבו לנו


חנות וירטואלית | בניית אתרים
סיקום - חנות וירטואלית
© 2020, לוס אנג'לס ישראל . כל הזכויות שמורות