בס''ד
 
עברית | English                              
חבר קיים התחבר | חבר חדש הרשם
דף הבית | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | הפוך לדף הבית | צור קשר | פרסמו אצלנו
מיסטיקה

הורוסקופ ,תחזית שבועית

הורוסקופ: 2-27 באפריל 2009
מאת: חוה מזר, אסטרולוגית
 
טלה

לחלק מכם זוהי תקופה משוחררת וקלילה, אך הדברים תלויים בכם, ברצינותכם ובנכונותכם להשקיע. דבר לא יקרה מיד, אלא בתהליך ממושך והדרגתי, שכרוך גם בעבודה ובהשקעה מצידכם. אחרים חשים כי משהו שמתרחש בחיים האישיים, המקצועיים ו/או המשפחתיים גורם לשוב ולהתלבט בשאלות קיום בסיסיות. פתאום תשאלו את עצמכם אם באמת הכיוון נכון לכם או אם זו הדרך המתאימה לכם, שכן יש דברים שהם מחוץ לשליטתכם. הכוכב שמשפיע עליכם השבוע מרמז על נפילות, קושי, צמצום ומסמל קיצם של דברים, התחדשותם לאחר מכן ואת ההתמודדות עם חרדת הקיום שלכם. עניינים פיננסיים מודגשים השבוע לכאן ולכאן.

שור

כושר ההתמודדות שלכם ירוד ולחצים נפשיים עלולים להשפיע עליכם ולגרום למצבי רוח. חודש זה אינו קל ורגישותכם גבוהה מהרגיל. אם זו תחושתכם, עליכם להשגיח על גופכם ולהקדיש לו תשומת לב. נסו לשמור על הרגלים נכונים של תזונה ושינה ואל תעמיסו על עצמכם יותר מדי. שבת מתאים לבילוי ויציאה מהשגרה, או לחילופין, התגודדות משפחתית ו/או פגישה חברתית. עניינים פיננסיים מאפיינים את ימי אמצע השבוע, כדאי לנהוג זהירות בכל מה שקשור להשקעות עתידיות. השתמשו באינטואיציה שלכם והימנעו מנקיטת צעדים מחייבים ונמהרים מדי, שמאוחר יותר תצטערו עליהם. שנו שגרה וצאו לבלות בחמישי.

תאומים

הכוכבים מעניקים לכם פיקחות ויכולת לבטא את עצמכם. התקופה מחזירה לחייכם את הצד החברתי האהוב עליכם. אנשי מפתח יכולים לעזור, לתמוך ואולי גם לקדם אתכם. יש לכם הקרנה יפה של כוכבים מצד מזל דלי וטלה, מה שיכול להצביע על הישגיות ופופולריות. אירועים ומפגשים שונים, כולל היכרויות והתחלות רגשיות או אחרות, יהיו לחם חוקכם בחודשים הבאים, ותתפלאו, גם לתוך חודש מאי. כדאי להיות מודעים ומוכנים. לפנויים, זה הזמן לפנות לידידים טובים כדי שיכירו לכם מועמדים לזוגיות. גם התכתבויות דרך האינטרנט יתאימו לתקופה זו. כספים: ייתכנו רווחים, אך יש להימנע מאלמנט של סיכון.

סרטן

ענייני קריירה ועסקים מודגשים השבוע, לכן מומלץ להיות עירניים למה שקורה ולדאוג לשמור על האינטרסים שלכם, כדי שלא ינצלו את טוב ליבכם ואת האמון שלכם בזולת. חשוב להתמודד עם דברים, לדבר עליהם בגלוי ולא לאפשר גם לאחרים להסתיר, לכסות ולהעלים. המערך הכוכבי מאפשר עשייה ברוכה, ייחודית וחריגה בתחומי היצירה. במקביל, יש להימנע ממצבים המזמנים התגרויות לא רצויות, במיוחד אם קיימת תחושה של מתח ואיום, אבל גם כדאי להימנע מלשפוט במהירות את הזולת ולהאשימו. מבט קדימה: לקראת ה- 20 בחודש הדברים יתחילו להיות ברורים יותר, אז גם תוכלו להתמודד ישירות עם הנושאים שכרגע רק רומזים עליהם.

אריה

לתקופה הנוכחית השפעה חזקה על הרגשתכם, שהרי אי-אפשר להתעלם שתקופת האביב מתאימה לאופייכם. עם זאת, בשל תנודות של אי יציבות כוכבית, הדבר מחייב זהירות, זאת כדי שהאנרגיה שלכם תהיה אכן שימשית ומשוחררת יותר. אתם רוצים מאוד להתעסק עם פעילות שתזרים דם מחודש בחייכם. קשרים מחו"ל ו/או בארץ יעוררו בכם תקווה וציפייה. כדאי להפסיק את מה שאבד עליהם הכלח ולהגביר את העצמאות על ידי עיסוק בדבר חדש, או ריענון הקיים. לבודדים שבכם מומלץ לחבור לאנשים טובים שכן השפעת הכוכבים ניכרת השבוע מאוד, ומשמעותה הכבדה רגשית או התעלמות והימלטות מהתמודדות עם מציאות מעיקה.

בתולה

ימים אלה חשובים לעשייה שונה אך חריגה. שבת מומלץ להנאות. אצל חלק מכם גוברים המתח והלחץ, אך יש מביניכם כאלה שנוצרים עבורם תנאים בהקשר לקריירה ולמעמד בתנאי שיש כאן ראש פתוח ונכונות לראות מעבר למקובל ולמוסכם. לפרויקטים שיתחילו עכשיו יש סיכוי טוב להגיע לתוצאות המקוות, זאת בתנאי שיש בהם יוזמה והעזה. הכוכבים מארס ואורנוס ממול מבטאים את הצורך להיות ייחודי, שונה, מתקדם ומתחדש. רגשות: ייתכן שאינכם מודעים לכוח המשיכה שלכם, מישהו מנסה להתקרב אליכם ויפתיע בגישתו. במקביל, כדאי להימנע מקשרים מחשמלים אך לא יציבים בעליל, שכן יהיה קשה לקבוע מי באמת אוהב ומי מספר סיפורים.

מאזניים

יש לכם ימים של אנרגיה מבורכת שמזמינה דברים חדשים, כדאי להיות מוכנים ומודעים גם לתוך חודש מאי. בסביבות ימי אמצע שבוע יש לכם ימים תקשורתיים בארץ ובחו"ל. יחד עם זאת, תחושה של אי וודאות עלולה ללוות אתכם במקום העבודה בגלל יחסים עם אדם שעובד איתכם. ובנוסף, יש גם סימנים ונטייה של סגירות והתכווצות רגשית בשל מצב חיצוני שאינו תלוי בכם. אי הסכמה או ויכוח עלולים לגרום לכם נזק, נסו להימנע מעימות גלוי. ונוס בנסיגה ממול בטלה עד ה- 17 באפריל מרמזת על רצון לכבוש ולהיכבש ולעלות עשן. הצרה שיש כאן פחות הצלחה וביטחון בכל הקשור לכוח המשיכה. זאת, למרות שהיכרות מסוימת תגרום לחוויה מתעצמת.

עקרב

ימים אלה מדגישים את יכולת הביטוי העצמי, היצירתיות והמקוריות שלכם. דברים יקרו בספונטאניות אבל גם בתכנון ממוקד ואחראי, וככל שתיטיבו לזרום עימם, תוכלו להפיק יותר תועלת. התקופה הנוכחית מצביעה על הזדמנויות להגשמה מקצועית. בני המזל הנמרצים והשאפתנים יוכלו להשקיע אנרגיה רבה בעיסוקים בונים. אלה שישכילו לשחק את המהלכים הבאים שלהם נכון, ותוך בקרה ואיפוק, צפויים להצלחה. רגשות: כדאי להיפגש, לחזר ולהיות מחוזרים. עם זאת, יש להימנע מאובדן שליטה כתוצאה מקשר פיזי סוער מאוד. קשרים יכולים להלהיב, אבל יש להיות מודעים לאלמנט מחשמל אך אשלייתי בו-זמנית.

קשת

אתם בתקופה נמרצת ודינמית, אך גם סוערת ומפתיעה, בצד מתח ונפילות של מצבי רוח. ניתן להוציא לפועל רעיונות, למצוא פתרונות מקוריים לבעיות, ליצור המשכיות ולהתקדם, גם כשהדברים בשטח נראים אחרת. אפשר לחשוב ברצינות ובאחריות על פרויקט הקשור לטווח הרחוק. כספים: כדאי להתארגן מחדש מתוך מחשבה על העתיד. טיפ השבוע: בטחו בביטחון שלכם, שכן הסתגלות מהירה מלווה באומץ והעזה יביאו לתוצאות טובות ומפתיעות – כלומר, שלתכנון ולבנייה לטווח הרחוק יותר יש סיכוי טוב להצליח. אהבה וזוגיות – השבועות הבאים משדרגים את הקטע הזוגי, במיוחד מהמחצית השנייה של החודש וגם לתוך חודש מאי.

גדי

בימי סוף השבוע כדאי לצאת מהשגרה על ידי היענות חברתית. יכול להיות שאצל חלק מכם היחסים עם הסביבה או מבית רגישים עד מתוחים. כדאי לחשוב היטב לפני שכועסים, מאשימים ומותחים ביקורת. אלה מכם שנולדו בתחילת המזל חשים במאבקי כוח, כששום צד לא מוכן להפסיד. מצב זה גורם לקיצוניות כ אנשים ירצו להשיג את מטרותיהם בכל מחיר, מצב המרמז כי דברים יכולים להגיע אל קיצם, בלי אפשרות לשנות זאת ובלי יכולת להמשיך באותו הכיוון. חשיבה שונה וחדשה המבוססת על היגיון צרוף ואינטואיציה חזקה יוצרת יחדיו מצב חדש. דברים עשויים להשתנות ולנוע די בקיצוניות, ולכן אי אפשר להסתמך על תמונת המצב הנוכחית.

דלי

התקופה מזמנת אנרגיה אתגרית ותוך כדי תמצאו דרך להתקדם ולהתפתח, או להשתלם בשטח המושך אתכם. כדאי להתמסר לעשיית הדברים המעניינים אתכם, ובין השאר לבטא את רגשותיכם ורעיונותיכם. לאמנים שביניכם מצפה תקופה פורייה, שבה יגדלו ההשראה ויכולת הביטוי שלכם. ימי סוף השבוע נוטים למופנמות ולמצבי רוח. בסביבות ימי אמצע השבוע מצפים לכם ימים לא שגרתיים, מצב שמעורר את יצר ההרפתקנות שחבוי בכם. יש כאן אנרגיה חדה ובהירה, אבל לא מומלץ לקבל את כל הנאמר לכם כפשוטו. ייתכן שלא הכל נמסר באופן מלא, ומאחורי הדיבורים הנלווים עלולים להסתתר אינטרסים סותרים.

דגים

כמה מביניכם לא רגועים, בהחלט לא מרוצים, וקיימת נטייה להיכנס לנושא יחסים ועימותים ורגישויות יתר במובן הבעייתי של המילה, לכן יש להימנע ממצבים המזמנים התגרויות, זאת כדי לא להרוס יחסים חשובים. אתם מרגישים צורך להתקדם הלאה ולהתרחק מכל מה שהיה קודם, במיוחד אם חוויתם אכזבות, בעיות וקשיים. מצד אחד אתם מעוניינים בשינוי, ומצד שני תרגישו שאתם מוותרים על דברים חשובים לכם וחוששים אולי שהמצב לעולם לא יחזור לקדמותו. דווקא עכשיו לא כדאי לאמץ גישה שמרנית, חידוש ומעבר לתחום חדש שעוד לא עסקתם בו יכול להיות מאוד לטובתכם. המישור הסקסי קופץ מדרגה מלווה בתנודות חדות וסוערות.

* * * * * * * * * * * *

מציאות כוכבית מעורבת

פריצת האביב בתאריך 21.3 מציינת ומסמלת למעשה תקופה פתוחה, אוורירית ודינמית יותר. על פניו, המציאות בעייתית ומורכבת יותר. הסיבה הראשונה היא נסיגת ונוס, שקשורה לכספים ולרגשות. ומצד שני מיקומו של מארס בדגים עד ה- 22.4 שמציק, מפריע ומנג'ס ולא נותן תפקוד יעיל, אפקטיבי וזורם. מארס עלול להשפיע מאוד על ההתנהלות, שנעשית קצרת רוח, כשכל מטרה חייבת להיות מושגת תיכף ומיד. ובנוסף, הוא מבטא אנוכיות, כשאף אחד לא מתעכב כדי לחשוב על טובתו של האחר. יש מי שמשיג את רצונותיו בעורמה, אחרים בכוח או בנועם ונימוס.

* * * * * * * * * * * *

מזל טלה:

נורה ג'ונס 30.3.79, המורכבת ממזלות טלה/שור, היא בתו של המוזיקאי ההודי הנודע ראווי שנקר, ונחשבת לעילוי בזכות מוזיקת הג'אז המקורית שהיא כותבת, מלחינה ושרה. זכתה למספר רב של פרסים, כשעם החשובים בהם נמנים פרסי הגראמי. נורה היא טיפוס בוער, ייחודי ומקורי, אך עם משמעת עצמית, זהיר ושקול. כוכבים דומיננטיים בדגים העניקו לה כישרון נדיר והבנה אינטואיטיבית, ואלה הובילו אותה לחשיבה שונה וחדשה המבוססת על היגיון צרוף ואינטואיציה קריסטלית מזוככת. המיוחדות, הברק והקסם שלה רק יצעידו אותה כלפי מעלה גם בעתיד.

כל הזכויות שמורות ©

מאת: חוה מזר, אסטרולוגית

כותבת ב- "עולם האשה" וב- פנאי פלוס"

http://www.toses.co.il/horoscope.asp

mailto:chava3@netvision.net.ilE

טלפון: 5731540- 03 (ישראל)

 
תגובה לכתבה   |   שלח לחבר
 
לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות
 
  תגובות  
 
 
 
 
 

ראשי | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | צור קשר|פרסמו אצלנו|כתבו לנו


חנות וירטואלית | בניית אתרים
סיקום - חנות וירטואלית
© 2020, לוס אנג'לס ישראל . כל הזכויות שמורות