בס''ד
 
עברית | English                              
חבר קיים התחבר | חבר חדש הרשם
דף הבית | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | הפוך לדף הבית | צור קשר | פרסמו אצלנו
נשים

צבע הבגד שלכם היום, ומה זה אומר עליכם

באיזה צבע לבשתם את הבגד שלכם היום, ומה זה אומר עליכם  מאת:אלה שונייה
כשלובשים אדום:
פועלים בהתאם לדחפים.יש בנו שאפתנות הדורשת מאמץ ואנו אוהבים שהדברים מתרחשים במהירות, כשאנו רוצים שהם ייעשו בדרך מסוימת התואמת לנו. ישנה אמירה המבטאת את הרצון להיות "הכי טוב" בכל דבר שעושים. ישנה אפשרות שנגלה "קצת" קצת חוסר רגישות לרגשותיהם של אחרים, מפני שישנו הרצון להיות מרכז "האירוע" או "הדבר" המעורר עניין ותשומת לב של הסובבים.

כשלובשים ורוד:
יש באדם את היכולת להביע חיבה ואהבה, המאפשרת לו להיות סימפטי ומובן. ייתכן שלאדם יש מחסור ו/או העדר כוח רצון המצביע על חולשה כשאינו יכול לשלוט בענייני הלב. אדם הלובש ורוד זקוק לתמיכה רבה מאחרים והוא יכול להיות ילדותי בהתנהגותו. חשוב שאדם כזה ילמד לאהוב ולקבל את עצמו מעצם היותו.

כשלובשים כתום, קורל, אלמוג או אפרסק:
אדם מאורגן, לא תלוי באחרים, עצמאי אשר מונע ומומרץ על ידי מוטיבציה פנימית. כתום הוא הצבע של מעשיות ויצירתיות. לאדם רמת אנרגיה גבוהה, הוא בעל כישרון, יכולת התמצאות, ומידה מסוימת של חוסר סבלנות ולעיתים קצר- רוח. יש בו עוצמה של כוח רצון והוא נוטה להיות פעיל, הישגי ותחרותי. לעיתים רגשני ומחפש לשלוט על אחרים.
כשלובשים צהוב:
אדם שצהוב הוא הצבע המועדף עליו, הוא אדם מעניין ומרתק ואישיותו ממריצה ומדרבנת. הוא אדם האוהב להיות פעיל ומעורב בכל הנעשה סביבו, מלא חיים, עירני, נמרץ, עליז וחיוני. יש בו היכולת להתמודד ולהתגבר בצורה טובה מאד עם אתגרים בחייו, גם אלה הדורשים הזדהות וחמלה. צהוב זוהר, קורן, מייצג ספונטניות ותקשורת.

כשלובשים ירוק:
אדם זהיר שלא נוטה להיות מושפע מאחרים או להאמין להם בקלות. אדם האוהב ללבוש הוא צופה, משקיף ומתבונן על החיים אך אינו רוצה להיות מעורב בנעשה, אלא אם כן הוא בוחר כך מרצונו החופשי. זהו אדם אשר שקט ושלווה מתלבשים עליו הכי טוב, הוא נדיב, אנושי וניחן בנתינת שירות מעולה לזולת. אם אנו מעדיפים ללבוש כחול/ירוק, יש לנו צורך בסביבה שלווה ורגועה, קיים רצון להשתחרר מלחץ ולהיות חופשיים מקונפליקטים או מחילוקי דעות.

כשלובשים כחול בהיר/תכלת:
אדם יצירתי, מהיר תפיסה, בעל הבחנה טובה ורגישות גבוהה. אדם שצבע זה מועדף עליו הוא בעל דמיון פורה וגישה פרקטית לחיים. גישתו יכולה להיות גישה אנליטית ובעלת ניתוח טובה, וניתן לומר שהוא אדם מחושב המשתמש בידע לפתרון בעיות. מייעץ מעולה.

כשלובשים כחול כהה:
אדם הניחן באינטליגנציה וחוכמה, בטוח בעצמו וסומך על עצמו ויש בו עוצמת רגשות עמוקים. אדם אשר חש ברגש אחריות כלפי אחרים והוא נהנה מעשייה ומיכולת יישום החלטות. אדם המרגיש צורך בשקט ובשלווה סביבו, באווירה חמימה ורכה. אהבה וחיבה רבה עוטפים אותו ואנשים רועשים סביבו מפריעים לו.

כשלובשים סגול:
אדם הניחן ברגישות וחמלה ויכול לבחור מתוך רגישות בזהירות ובקלות את הידידים והחברים הרגישים אותם הוא רוצה בקרבתו, בעלי אופי רגיש כשלו. כדי שאדם כזה יחווה תחושת שמחה ואושר, חשוב לו להרגיש "נחוץ".

כשלובשים סגול/ארגמן:
אדם מאוד אינטואיטיבי, בעל רגשות עמוקים שניחן בהשראה עילאית. אדם המעוניין בטוב ובנעלה בכל דבר בו הוא מעורב, כולל חבריו. אין לו עניין להיות סמכותי, מלבד כשלפי דעתו זה נחוץ.

כשלובשים לבן:
הצבע הלבן מכיל בתוכו את כל צבעי הספקטרום ומצביע על החיובי באדם, על האיזון הטוב ועל אישיות אופטימית. אדם שאוהב לבן, הוא בעל איכות גבוהה של אינדיבידואליות עד כדי היותו מתבודד וייתכן אפילו גלמוד ובודד. אדם המחפש פשטות בסגנון חייו וחופש מהלחץ הבא מהחוץ.

כשלובשים אפור:
אדם שמתאפיין באינדיבידואליזם וייחודיות. אנשים עשויים להתרשם מאדם כזה כבעל שליטה עצמית מצוינת, אולם אוהבי הצבע האפור יעדיפו לא להיות מעורבים בחברה.

כשלובשים חום:
בגדים חומים מרמזים על יושר, צורך לרדת לאדמה ואהבה לחיים מובנים ותומכים. אוהבי החום אוהבים את הדברים הטובים ביותר שהחיים מציעים ופועלים על פי החושים, יודעים להעריך אוכל טוב, שתייה וחברה.
נוטים לחשוב שלובשי שחור הם עקשנים, דוגמטים, בטוחים בהשקפתם, עומדים על דעתם וממושמעים. ייתכן שאדם המעדיף שחור יהיה בלתי גמיש ותלותי. אם נתבונן מבחוץ, נוכל להבין שהלבוש השחור אינו נסיון להשיג הגנה כפי שמנסים "להלביש" עליו לעיתים.
האביב הבא עלינו במלוא הדרו ויופיו הוא חג הצבעים. זהו זמן המאפשר התחדשות על כל רובדי האדם והטבע, החל מחידוש הבגד ועד לבית ולפנימיותו. רצוי להיות מודעים לכך שהצבעים מדברים ומשקפים "אותנו" ומספרים "עלינו" וזה זמן מופלא לריענון ולהתחדשות.


כשלובשים שחור:
אנשים שלובשים שחור רוצים לשרד בדרך כלל רצינות, מעמד, טעם טוב, ואולי שונה,
הם רוצים לשדר מיסתוריות ואקזוטיות, שהם בלתי ניתנים לפענוח,
משדרים: "קשה להתקרב אלי", "קשה לכבוש אותי",
לפעמים מצביע על מצב רוח עגמומי, בייחוד מי שלובש שחור במשך היום; בלילה השחור מכול לשדר אלגנטיות,
מתאים יותר לסתיו ולחורף, אם כן, אולי אתם אנשי תסיו או חורף, מעט מלנכוליים.

מאת: אלה שונייה

 
תגובה לכתבה   |   שלח לחבר
 
לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות
 
  תגובות  
 
 
 
 
 

ראשי | אודותינו | החשבון שלי | תקנון | צור קשר|פרסמו אצלנו|כתבו לנו


חנות וירטואלית | בניית אתרים
סיקום - חנות וירטואלית
© 2020, לוס אנג'לס ישראל . כל הזכויות שמורות